رفتن به مطلب
بیلبو

قسمت سوم هابیت چگونه تمام میشود ؟ [امکان لو رفتن داستان]

Recommended Posts

FILI

من هم این خبر را دیدم اما خدا کنه درست نباشه و شایعه باشه!

من دلم نمی خواست تو کتاب تورین بمیره! چون واقعا از شخصیتش خوشم اومد و برای من شخصیتش خیلی واقعی به نظر میومد، بعضی وقت ها ممکنه آدم ها کمی خطا کنند ولی دست آخر انتخاب هاشون خیلی مهم که تورین هم همینطوری بود. او شجاعانه جنگید و دوستانه از بیلبو خداحافظی کرد.

اما خوب تو این کتاب این اتفاق افتاده و به نظرم بهتره در مورد شخصیت ها به کتاب پایبند باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور
ارسال شده در (ویرایش شده)

من دلم نمی خواست تو کتاب تورین بمیره! چون واقعا از شخصیتش خوشم اومد و برای من شخصیتش خیلی واقعی به نظر میومد، بعضی وقت ها ممکنه آدم ها کمی خطا کنند ولی دست آخر انتخاب هاشون خیلی مهم که تورین هم همینطوری بود. او شجاعانه جنگید و دوستانه از بیلبو خداحافظی کرد.

اما خوب تو این کتاب این اتفاق افتاده و به نظرم بهتره در مورد شخصیت ها به کتاب پایبند باشه.

منم همینطور . با اینکه وقتی کتاب رو میخونم و به قسمت مرگ تورین میرسم و با خوندن کلمه الوداع که تورین به بیلبو میگه یه حس غم ناجوری بهم دست میده و به صورت کلی از دست دادنش برای من واقعا سخته اما امیدوارم فیلم تا این حد داستان کتاب رو نپیچونه و به آخر کتاب پایبند باشه.

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح سهو نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Heaven

دوستان يه سوالي،توي قسمت اخبار ديديم كه قراره بيلبوي پير رو هم توي فيلم داشته باشيم،اونطوري يعني آخر فيلم دوباره به زمان تولد١١١سالگي بيلبو برميگردند؟ فيلمو قبل از كجاي اول ياران حلقه تموم ميكنند به نظرتون؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

دوستان يه سوالي،توي قسمت اخبار ديديم كه قراره بيلبوي پير رو هم توي فيلم داشته باشيم،اونطوري يعني آخر فيلم دوباره به زمان تولد١١١سالگي بيلبو برميگردند؟ فيلمو قبل از كجاي اول ياران حلقه تموم ميكنند به نظرتون؟

فیلم اول هابیت با راویگری بیلبو پیر شروع شد.... احتمالا قسمت سوم هم با راویگری و نوشتن آخرین کلمات کتابش یعنی "آنجا و بازگشت دوباره" توسط بیلبو پیر به پایان میرسه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mitrandil

سلام دوستان من تازه عضو این جا شدم

من یک gamer هستم اگر بازی ارباب حلقه ها نبرد در شمال رو بازی کرده باشید می فهمید که سه مبارز(انسان.کوتوله.الف) به کوهستان میان وبا اژدها حرف میزنند و ان رو اماده می کنن برای رفتن به دولگلدور وبعد با سپاه درف های آهنین وألف های جنگل و ریملادریس(روندل) به دولگلدور حمله می کنند اژدها رو به اونجا هدایتش می کنند و بعد اژدها با سارون باهم می جنگند و بعد اژدها شهر درف هارو ترک می کنه وبه دولگلدور خونه ی جدیدش می ره وپس از مدتی در اثر زخمی که از تیر و کمان آهنی درف ها برداشته میمیرد.قصه ی ما به سر رسید اژدها به خونش نرسید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

من یک gamer هستم اگر بازی ارباب حلقه ها نبرد در شمال رو بازی کرده باشید می فهمید که سه مبارز(انسان.کوتوله.الف) به کوهستان میان وبا اژدها حرف میزنند و ان رو اماده می کنن برای رفتن به دولگلدور وبعد با سپاه درف های آهنین وألف های جنگل و ریملادریس(روندل) به دولگلدور حمله می کنند اژدها رو به اونجا هدایتش می کنند و بعد اژدها با سارون باهم می جنگند و بعد اژدها شهر درف هارو ترک می کنه وبه دولگلدور خونه ی جدیدش می ره وپس از مدتی در اثر زخمی که از تیر و کمان آهنی درف ها برداشته میمیرد.قصه ی ما به سر رسید اژدها به خونش نرسید

دوست عزیز الان این چه ربطی به قسمت سوم فیلم هابیت داشت ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

چه ربطی داشت آقا جان لطفا اسپم ندید اصن به موضوع تاپیک نگاه کردین الکی از خودتون داستان مینویسید و موضوع بی ربط میدید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mitrandil

من فکر کردم که شاید داستان اون بازی خواسته یه سری از قسمت های هابیت 3 رو معرفی کرده باشه و راستی من همه ی نظرات رو خوندم ولی کسی در مورد سنگ ارکن چیزی ننوشته بود نتیجه ی جست وجوی بیلبو و درف ها چی شد چرا دنبال اون سنگ می گشتند و چرا تورین به خاطر اون سنگ روی بیلبو شمشیر کشید

واقعا ببخشید من فکر کردم شاید بهم مربوطند چون در هردو اسماگ وجود داشت

سلام من فکر کردم شاید چون در هر دو طرف اسماگ وجود داره پس حتما سر نوشت هردو هم یکی ميشه و راستش من همه ی نظرات رو خوندم ولی کسی از سنگ ارکن حرفی نزده بود و چرا بیلبو و درف ها دنبالش می گشتن

من رو ببخشید برای نقد بی جا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mitrandil

ممنون دوست عزیز من فکر کردم که ارکن هم نقش مهمی همچون حلقه قرار ایفا کنه ودر قسمت سوم هم ازش استفاده بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

من فکر کردم که شاید داستان اون بازی خواسته یه سری از قسمت های هابیت 3 رو معرفی کرده باشه و راستی من همه ی نظرات رو خوندم ولی کسی در مورد سنگ ارکن چیزی ننوشته بود نتیجه ی جست وجوی بیلبو و درف ها چی شد چرا دنبال اون سنگ می گشتند و چرا تورین به خاطر اون سنگ روی بیلبو شمشیر کشید

واقعا ببخشید من فکر کردم شاید بهم مربوطند چون در هردو اسماگ وجود داشت

سلام من فکر کردم شاید چون در هر دو طرف اسماگ وجود داره پس حتما سر نوشت هردو هم یکی ميشه و راستش من همه ی نظرات رو خوندم ولی کسی از سنگ ارکن حرفی نزده بود و چرا بیلبو و درف ها دنبالش می گشتن

من رو ببخشید برای نقد بی جا

در تکمیل حرف های الوه عزیز باید بگم که آرکن استون حق حکومت به 7 قبیله دروف رو میده نه منطقه. نشان و نمایان گره پادشاه دروف هاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

با توجه به این خبر که عصای راداگاست در فیلم سوم هابیت بنا به دلیلی نامشخص به گندالف میرسد، جالب است که عصای گندالف خاکستری در ارباب حلقه ها: یاران حلقه را، با عصای راداگاست در سه گانه ی هابیت مقایسه کنیم. هر دو یکی هستند با تغییراتی بسیار اندک! :huh:

برای راداگاست چه اتفاقی می افتد؟! شاید از ایستاری بودن استعفا میدهد!

پ.ن: سمت چپ: عصای گندالف خاکستری (بهمراه پیپ) در یاران حلقه

سمت راست: عصای راداگاست قهوه ای در سه گانه ی هابیت

post-2541-0-80926600-1404999090_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

بدل گندالف (شاید) در برهوت اسماگ، به سمت اره بور! با عصای راداگاست! :huh: از فیلم سوم.

شرمنده دستم خورد منفی دادم:D

حالا یعنی واقعا راداگاست کشته میشه تو فیلم؟؟؟!عجب...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

شرمنده دستم خورد منفی دادم :D

حالا یعنی واقعا راداگاست کشته میشه تو فیلم؟؟؟!عجب...

:huh: :D

احتمالا! شایدم واسه کمک عصاشو قرض میده... ولی عصای گندالف در یاران حلقه، عصای راداگاسته!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

بابا وقتی میگه سم رو هم میخواد بیاره یعنی زمانی هستش که فرودو هم هست دیگه ! پس آراگورن هم همون سن خودشه دیگه :huh:

بابا وقتی میگه سم رو هم میخواد بیاره یعنی زمانی هستش که فرودو هم هست دیگه ! پس آراگورن هم همون سن خودشه دیگه :D

زمان مسافرت بیل بو که اصلا سم به دنیا نیومده بوده بعد از سفر تازه بیلبو فرودو رو که ده دوازده سال داشته رو به سرپرستی میگیره و سام هم مثل اینکه از فرودو خیلی کوچتر بوده پس نمیتونه توی فیلم باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

زمان مسافرت بیل بو که اصلا سم به دنیا نیومده بوده بعد از سفر تازه بیلبو فرودو رو که ده دوازده سال داشته رو به سرپرستی میگیره و سام هم مثل اینکه از فرودو خیلی کوچتر بوده پس نمیتونه توی فیلم باشه

ما داریم درمورد فلش بک اینا صحبت میکنیم ! وگرنه معلومه که اون زمان سم و فرودو نبودن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

پیتر جکسون تا حالا خوب کوبیده تو سر داستان واقعی هابییت(واقعیت های جنگ بر سر موریا ، داستان ناین و داین ، اولین حرکت دورف ها برای بازگشت به کوه تنها توسط ثراین ، قضیه یه دوروغین خیانت تراندویل ، برادر کوچکتر ثورین فررین بجز خواهرش دیس ، این که تمام دروف های گروه ثورین لانگبرد نبودن ، این که بولگ پسر آزوک بوده ، اینکه آزوک تو همون موریا توسط پسرعموی ثورین داین پا آهنی کشته میشه ، قضیه خیانت نار ، این که ثورین و بالین موقع اومدن ویرانی اصلا تو کوه تنها نبودن ، این که پسرای برادر ثرور که گرور باشه یعنی ناین و فرزندش داین همیشه کنار عموی خودشون تو کوه تنها بودن ،وووووو.................)در کل میخوام بگم اگه پیتر جکسون این همه داستان هابییت رو با تفکر خودش از نو ساخته امیدوارم قسمت سوم((نبر پنج ارتش))رو جوری طراحی کنه که ثورین توسط بولک کشته نشه همینطور خواهر زاده هاش فیلی و کیلی و خاندان پادشاهی زیر کو هستان فرزندان ثرور تا ابد بر کوه تنها حکومت کنند................

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

پیتر جکسون تا حالا خوب کوبیده تو سر داستان واقعی هابییت(واقعیت های جنگ بر سر موریا ، داستان ناین و داین ، اولین حرکت دورف ها برای بازگشت به کوه تنها توسط ثراین ، قضیه یه دوروغین خیانت تراندویل ، برادر کوچکتر ثورین فررین بجز خواهرش دیس ، این که تمام دروف های گروه ثورین لانگبرد نبودن ، این که بولگ پسر آزوک بوده ، اینکه آزوک تو همون موریا توسط پسرعموی ثورین داین پا آهنی کشته میشه ، قضیه خیانت نار ، این که ثورین و بالین موقع اومدن ویرانی اصلا تو کوه تنها نبودن ، این که پسرای برادر ثرور که گرور باشه یعنی ناین و فرزندش داین همیشه کنار عموی خودشون تو کوه تنها بودن ،وووووو.................)در کل میخوام بگم اگه پیتر جکسون این همه داستان هابییت رو با تفکر خودش از نو ساخته امیدوارم قسمت سوم((نبر پنج ارتش))رو جوری طراحی کنه که ثورین توسط بولک کشته نشه همینطور خواهر زاده هاش فیلی و کیلی و خاندان پادشاهی زیر کو هستان فرزندان ثرور تا ابد بر کوه تنها حکومت کنند................

این که درسته و توی داستان هم اومده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

با سلام

درسته که پیتر جکسون جاهایی از کتاب رو به تصویر نکشیده ولی قبول کنید که نمیشه..

اگه بخواد همه چیزو به تصویر بکشه به دنیایی از امکانات احتیاج داره مثل وقت-بودجه-انتخاب بازیگر-دست اندرکاران فیلم که یکی دوتا هم نیستن و خیلی چیزهای دیگه.

واینکه من معتقدم اگه پیتر دستش باز بود خیلی بیشتر از این چیزی بود که ما ازش دیدیم.

در آخر هم میخوام اینو بگم که اگه تو نبرد 5سپاه هم اتفاقاتی از این قبیل افتاد بازم از ارزش کار پیتر و فیلم زیبای هابیت و همچنین فیلم بی نظیر ارباب حلقه ها کم نمی کنه.

با ارزوی موفقیت ایشون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

این که درسته و توی داستان هم اومده!

برادر من کتاب رو چجوری می خوندی؟

فیلم رو چطوری می دیدی؟

شما که کهنه کار هستی حرفه ای و ما هم تازه واردیم:

آزوک تو فیلم پیتر جکسون داخل موریا کشته شد؟

اصلا ثرور با نار تو فیلم پیتر جکسونبرای بار اول با هم رفتن موریا؟

اصلا شما نار دیدی؟یا اصلا نار می شناسی؟

رفتار آزوک با بولگ مثل پدر پسر بود تو فیلم؟

اصلا تو فیلم تو برادر کوچیک ثورین که فررین باشه رو دیدی؟

اصلا دیدی تو فیلم آزوک گردن ناین رو بشکنه و داین در انتقام سر آزوک رو جدا کنه و تو گلوش کیسه یه طلای نار رو فرو کنه؟

شما اصلا این قضیه رو می دونستی کاربر حرفه ای ؟

شما میدونستی موقع حمله ی اسماگ ثورین به خاطر گشت و گذار با بالین بیرون از اره بور بود؟

می دونستی ثرور و ثراین از در مخفی فرار می کنن بیرون؟اصلا اینا تو فیلم اومده؟

اصلا تو فیلم اومده بود که بامبر و بوفور لانگبرد نبودن و از قوم فایربرد بودن ؟اصلا تو فیلم اومده بود که اوری و نوری و دوری از خاندان دورین نبودن؟

اصلا تو فیلم اومده بود که دوالین و بالین و شاه ثراین یک بار قبل از ثورین اقدام به باز پس گیری اره بور می کنن ولی در اطراف سیاه بیشه یه جناب عالی ثراین توسط اورک ها به دولگولدور برده میشه و اونجا زندانیش می کنن؟

اصلا می دونی چرا ثراین رو می برن دولگولدور پیش سائرون؟

اصلا می دونی آخرین حلقه ی دورف ها پیش ثراین بوده و به این خاطر به دولگولدور برده میشه؟

شما که حرفه ای هستی وکاربر با سابقه دیگه چرا؟اگه باعث ناراحتی تون شدم عزر من رو بپزیرید . وقتی بحث سر پسرای دورین لانگبرد باشه کنترلم رو از دست می دم و اگه طرفم یه الف باشه دیگه.......... من همش سه روزه اومدم آردا ولی اینجا انگار کاربرهای چند ماهه خیلی غیرقابل انتظار عمل می کنن.

بازم اگه ناراحت شدی ببخش... دیگه بهم برخورد قوم لانگبرد رفت زیر سوال......

ویرایش شده در توسط thorin oakensheild

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

فیلم رو چطوری می دیدی؟

اصلا دیدی تو فیلم آزوک گردن ناین رو بشکنه و داین در انتقام سر آزوک رو جدا کنه و تو گلوش کیسه یه طلای نار رو فرو کنه؟

شما میدونستی موقع حمله ی اسماگ ثورین به خاطر گشت و گذار با بالین بیرون از اره بور بود؟

اصلا تو فیلم اومده بود که بامبر و بوفور لانگبرد نبودن و از قوم فایربرد بودن ؟اصلا تو فیلم اومده بود که اوری و نوری و دوری از خاندان دورین نبودن؟

اصلا تو فیلم اومده بود که دوالین و بالین و شاه ثراین یک بار قبل از ثورین اقدام به باز پس گیری اره بور می کنن ولی در اطراف سیاه بیشه ی جناب عالی ثراین توسط اورک ها به دولگولدور برده میشه و اونجا زندانیش می کنن؟

اصلا می دونی آخرین حلقه ی دورف ها پیش ثراین بوده و به این خاطر به دولگولدور برده میشه؟

شما که حرفه ای هستی وکاربر با سابقه دیگه چرا؟اگه باعث ناراحتی تون شدم عزر من رو بپزیرید . وقتی بحث سر پسرای دورین لانگبرد باشه کنترلم رو از دست می دم و اگه طرفم یه الف باشه دیگه.......... من همش سه روزه اومدم آردا ولی اینجا انگار کاربرهای چند ماهه خیلی غیرقابل انتظار عمل می کنن.

بازم اگه ناراحت شدی ببخش دیگه بهم برخورد قوم لانگبرد رفت زیر سوال......

ایشون همون یه مورد رو که بزرگ نوشته شده میگن تو کتاب هم هست،که هست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

نمیخوام وارد بحث شم یکی دو مورد عرض کنم برم :D

فیلم رو چطوری می دیدی؟

اصلا تو فیلم اومده بود که دوالین و بالین و شاه ثراین یک بار قبل از ثورین اقدام به باز پس گیری اره بور می کنن ولی در اطراف سیاه بیشه یه جناب عالی ثراین توسط اورک ها به دولگولدور برده میشه و اونجا زندانیش می کنن؟

بازم اگه ناراحت شدی ببخش... دیگه بهم برخورد قوم لانگبرد رفت زیر سوال......

سپر بلوط عزیز چرا بیخودی خودت و مردمو خسته میکنی این همه سطر چیز می نویسی درحالی که اصن هیچ کدوم ربطی به حرف لگو نداشت!؟

اینجا ما جم نشدیم که بگیم کی از کی بیشتر میدونه ... این جملاتی که گفتی مدونی.. اصلا میدونی ... میدونستی ... اینا معنی خوبی نداره. لگولاس گفت اینکه بولگ پسر آزوگ بوده توی کتاب هم هست و تناقضی وجود نداره . این همه بحث فکر کنم نیازی نباشه

بعدش اینجا تا حالا کسی به خاطر امتیازات یا تعداد پست هاش با یکی دیگه تفاوتی نداشته ... همه اعضا برای سایت محترم اند .

این پستا به آردا نمیاد!

و اینم بگم تاپیک در باره قسمت سوم هابیت و سیر داستانشه نه درباره برهوت اسماگ یا سفر غیر منتظره ... اگه در باره اونا نظری داری به تاپیک خودشون برو و حرفتو بزن :

:huh:

فککنم البته به من ربطی نداشت این حرفا ناظرین باید میگفتن :D (خوبه خودم میدونم!) .. عذر میخوام جسارت کردم

ویرایش شده در توسط NobleLord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

من احساس میکنم کیلی و تورین کشته میشن ولی فیلی شاه زیر کوه میشه! اینم با توجه به یکی از دیالوگای تورین تو فیلم دوم (لیک تان-موقع سوار شدن به قایق به سمت اره بور) میگم که رو به فیلی گفت: تو هم یه روزی شاه میشی و...

مطمءنم پیتر جکسون این دیالوگو بی هدف نذاشته!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

اما بنظر من اون دیالوگ رو بطور عام و خطاب به همه میگه. نه شخص فیلی. یعنی هرکسی که شاه زیر کوه شد بیننده اون دیالوگ رو یادش میاد.

چون چنین تحریف بزرگی از جکسون بعیده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...