رفتن به مطلب
بیلبو

قسمت سوم هابیت چگونه تمام میشود ؟ [امکان لو رفتن داستان]

Recommended Posts

msa_dino

به نظر من فیلم سوم در ریوندل تموم میشه... چون بیلبو کتاب آنجا و بازگشت دوباره ( یا همون هابیت) رو در ریوندل به پایان میرسونه و نشون فرودو میده....و چون این صحنه رو توی فیلم لوتر 1 هم نمایش داده بودن ، به نظرم احتمالش خیلی زیاده که همچین پایانی رقم بخورده...

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

البته خوب می شود اگر در ریوندل تمام شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
reza4316

از کجا معلوم که پادشاه انگمار زنده نشده باشه وداخل هابیت3 بین یکی از این ارتش ها نباشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

از کجا معلوم که پادشاه انگمار زنده نشده باشه وداخل هابیت3 بین یکی از این ارتش ها نباشه

پادشاه آنگمار شاه جادو پیشه در این دوران زنده هست. اما هنوز حضور مادی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the witch-king of angmar

داداش تو هابیت یک نشونش دادا همون روحی که سعی کرد راداگاستو بکشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

اون که خامول بود

ولی یادم نمیاد تو کتاب یه همچین قسمتی بوده باشه به هر حال احتمالش هست که ما تو فیلم نزگول ها رو ببینیم(ولی با احتمال کم!!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

سفر بیلبو در سال 2941 شروع شد و یک سال بعد به شایر برگشت. و در همین سال سائرون دول گولدور را ترک می کند.

در حالی که در سال 2951 سائورون حضور خود را علنا اعلام میکند و سه تن از نزگول را برای تصرف دوباره دول گولدور مامور می کند.

پس ممکن است پیتر جکسون این ده سال را نادیده گرفته و وقتی گالادریل گندالف را در دول گولدور می بیند (همان طور که در تیزر دیدیم) نزگول یا جادو پیشه را نیز در ان لحظه ببیند.

ویرایش شده در توسط گیلدور اینگلوریون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارباب حلقه ها

بنظرم من پرولوگ فیلم در مورد گندولف خواهد بود چون شنیدم پیتر جکسون وقتی داشت در مورد تغییر عصای گندولف در هابیت (در مقایسه با ارباب حلقه ها) صحبت میکرد گفت که در ابتدای قسمت سوم علت این تغییر بیان خواهد شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

بنظرم من پرولوگ فیلم در مورد گندولف خواهد بود چون شنیدم پیتر جکسون وقتی داشت در مورد تغییر عصای گندولف در هابیت (در مقایسه با ارباب حلقه ها) صحبت میکرد گفت که در ابتدای قسمت سوم علت این تغییر بیان خواهد شد.

یعنی به همین راحتی لو داد ؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارباب حلقه ها

این فایل رو گوش کنید

http://vocaroo.com/i/s0VHSQNCkcdr

(البته بازم ممکنه که کلمه ای رو اشتباه شنیده باشم شما هم گوش کنید تا بیبینیم چی میشه :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب این منظورش در اوایل فیلم هست و میگه که ماجرای تغییر عصا به نوعی از فیلم 2 شروع میشه و توی اوایل فیلم 3 علتش توضیح داده میشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

شرکت لگو که حق کپی رایت آثار بزرگ سینمایی را می خرد برای هابیت نیز این کار را کرده و از آن جا که این شرکت محصول را چند ماه زودتر از اکران فیلم ارائه می کند. برای هابیت نبرد 5 سپاه اچندمحصول را ارائه کرده. از آن جایی که می دانیم شرکت لگو سال گذشته نیز این کار را کرد و قبل از اکران هابیت برهوت اسماگ لگو تائوریل و لگولاس را به بازار فرستاد:post-2837-0-54196300-1410854773_thumb.jp اکنون نیز لگو های نبرد پنج سپاه post-2837-0-78052600-1410854858_thumb.jp نبرد شاه جادوپیشه post-2837-0-24858300-1410854894_thumb.jp و نبرد در شهر دریاچه را به بازار فرستاده است. خب می گویید این چه ربطی به بحث ما دارد در عکس لگو نبرد شاه جادو پیشه می بینیم که گالادریل همراه شیشه ی خود در کنار الروند به نبرد با شاه جادوپیشه می پردازند یعنی این دو در هابیت 3 حضور دارند و با شاه جادو پیشه می جنگند و این که در لگو نبرد شهر دریاچه هم می بینیم پسر بارد در کنار لگولاس و تائوریل به نبرد با اورک ها می پردازد. و همچنین در لگو نبرد 5 سپاه می بینیم که تورین با آزوگ در حال جنگ است و لگولاس نیز حضور دارد و این احتمال مرگ تائوریل را بیشتر می کند پس ماجرا تا حدی روشن شد.

امیدوارم اسپم نشود :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tauriel

به احتمال خیلی زیاد تائوریل میمیره چون یه شخصیتی که پیتر جکسون خودش اضافه کرده و توی فیلم ارباب حلقه (و کتاب ها) نیست (پس نمی تونه با لگولاس ازدواج کرده باشه.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
asextor

بچه ها به نظرتون سیر داستان چجوریه ؟؟؟

به نظر من ، بترتیب :

- از جایی که توی قسمت قبل تموم شد شروع میکنه و اسماگ و به آتش کشیدن شهر دریاچه و کشته شدنش رو نشون میده

- وقایع دول گولدور . شورای سپید میاد و گندالف رو آزاد میکنن و سائورون هم فرار میکنه و گندالف و ترور دیوانه با هم میجنگن

- اره بور. دورف ها و بیلبو دارن در مورد اتفاقی که افتاده و اینکه باید چکار کنن بحث میکنن

- ویرانی شهر دریاچه و آوارگی مردمش و دیدار تائوریل و لگولاس

- تراندویل با ارتشش به شهر دیل میرسه و با بارد صحبت میکنه ، بعدش با هم میرن به اره بور و جلسه 3 نفره با تورین تا یدفعه گندالف سر میرسه

- دورف های قوچ سوار سر میرسن و در کنار تورین قرار میگیرن تا با حمله ی الف ها و انسانها مقابله کنن

- ارتش سائورون+وارگها از راه میرسه و 3 سپاه دورف ، الف و انسان در کنار هم قرار میگیرن

- عقابها و در نهایت بئورن به کمک سپاه خیر میان

- نقشه های سائورون و اینکه هدفش واقعا چی بوده و قضیه ی نزگولها رو نشون میده (که مشخصا گندالف و سایرین عمرا خبردار نمیشن)

- بازگشت بیلبو به شایر و مشاهده ی اینکه خونه و زندگیشو به حراج گذاشتن

نظرتون چیه ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

با توجه به لکو های جدید می توان چند چیز فهمید برای مثال گالادریل در جنگ با ویچ کینگ حضور دارد و از شیشه اش که در اینده به فرودو می دهد استفاده می کند و یا از ظاهر نسبی داین اطلاع پیدا کنید: post-2837-0-70588700-1413728920_thumb.jp post-2837-0-80174100-1413728958_thumb.jp post-2837-0-00640600-1413728996_thumb.jp post-2837-0-16273300-1413729010_thumb.jp post-2837-0-52045800-1413729018_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

من فکر کنم تو نسخه سینمایی همه زنده بمونن و تو نسخه اکستندد کسایی که باید بمیرن، میمیرن ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

من فکر کنم تو نسخه سینمایی همه زنده بمونن و تو نسخه اکستندد کسایی که باید بمیرن، میمیرن ! :D

D:

نه واقعا خوشم اومد ...

درست شبیه لحظات پایانی فیلم من افسانه هستم میشه . :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...