رفتن به مطلب
amir

موسیقی فیلم هابیت

Recommended Posts

بیلبو

اگر میشه دوستان زحمت بکشند زیر نویس فارسیشو بزارن ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
fateme

Night is now falling"

So ends this day

The road is now calling and I must away

Over hills and under tree

To lands were never light has shone

By silver streams that run down to the sea

Through these memory’s I will hold

With your blessing I will go

To turn at last to pass that we know

and oh were the road bend takes me

I cannot tell, we came all this way

But now comes the day to bid you farewell

"I bid you all a very fond farewell

اما کمتر جایی بهتر از سرزمین میانه ست، پیتر عزیز...

ویرایش شده در توسط fateme

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

این آهنگ The Last Goodbye که یجورایی تکراری بود! حدودای همون Into The West ... اما با جذابیت کمتر! :)

صدای خواننده رو اصلـا دوست نداشتم. و به هیچ عنوان شباهتی به فضای تالکینی و این حرفها نداشت!

خلـاصه که اینجانب به شدت ناراضی بودم. :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

اقا سلام

اقا یکی متن اهنگه the last goodbye رو به ما برسونه اگه جای این نظر اشتباهه شرمنده.اگه تو صفحاته قبلم بود بازم شرمنده بد جور عجله دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

اقا سلام

اقا یکی متن اهنگه the last goodbye رو به ما برسونه اگه جای این نظر اشتباهه شرمنده.اگه تو صفحاته قبلم بود بازم شرمنده بد جور عجله دارم.

این جا متن به همراه ترجمه اش موجوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

دیروز موسیقی متن هابیت:نبرد پنج سپاه رو گوش میکردم که به یک نکته پی بردم و اون هم استفاده کم از تم سائرون و سواران سیاه بود.فقط درچند ثانیه این تم ها رو خلاصه کردند که واقعا تعجب کردم.چون استفاده از این تم ها هم فضای فیلم رو بیشتر به ارباب حلقه ها نزدیک میکرد و همچنین نبردها رو هیجان انگیز و وحشتناک میکرد.در ثانی هر شخصیت و مکانی یه تم خاصی داره و زمانی که اون شخص یا مکان در فیلم نشان داده میشه،استفاده میکنن.دیگه دلیلی نداره بیان عوضش کنند.

امیدوارم توی فیلم اینطوری نباشه.

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

دیروز موسیقی متن هابیت:نبرد پنج سپاه رو گوش میکردم که به یک نکته پی بردم و اون هم استفاده کم از تم سائرون و سواران سیاه بود.فقط درچند ثانیه این تم ها رو خلاصه کردند که واقعا تعجب کردم.چون استفاده از این تم ها هم فضای فیلم رو بیشتر به ارباب حلقه ها نزدیک میکرد و همچنین نبردها رو هیجان انگیز و وحشتناک میکرد.در ثانی هر شخصیت و مکانی یه تم خاصی داره و زمانی که اون شخص یا مکان در فیلم نشان داده میشه،استفاده میکنن.دیگه دلیلی نداره بیان عوضش کنند.

امیدوارم توی فیلم اینطوری نباشه.

احتمال اول اینه که وقت زیادی از فیلم رو به وقایع دول گولدور که ارتباط مستقیم با سایرون و اشباح حلقه داره اختصاص نداده باشند. ;)

احتمال دوم هم اینه که چون این تمها تکراری اند اونها رو تو نسخه ی اولیه نذاشتن و تو نسخه ی ویژه که شامل تمام موسیقی های فیلم میشه این تمها سهم بیشتری دارن.(مثلا تم شایر در ابتدای یاران حلقه، تو نسخه معمولی حدود 4 دقیقه و تو نسخه کامل 30 دقیقه ناخالص و حداقل 15 دقیقه خالص شنیده میشه)

ویرایش شده در توسط Bain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

امروز بعد از یک هفته فرصت شد موسیقی متن نبرد پنج سپاه رو گوش کنم.اولین بار بود که موسیقی متن رو قبل از تماشای فیلم گوش میکردم و واقعا تجربه‌ی لذت‌بخشی بود،اونقدر که برای بار دوم هم تکرارش کردم!

موارد فوق‌العاده‌ای توش وجود داره که قطعا با تماشای فیلم بیشتر هم پیدا میشه.

(توجه:از اینجا به بعد برای کسی که کتاب رو نخونده اسپویل داره که فک نمیکنم کسی اینجوری باشه توآردا!)

1-قطعه ی ironfoot واقعا چیز عجیبیه.اصلا انتظار همچین آهنگی برای داین نداشتم.جدا از قطعه اش که جز قطعه های اکستندده،تو قطعه های دیگه هم کاربردش خیلی جالبه.( Battle for the mountain 1:00+ clouds burst 2:40)

تو قطعه‌ی ironfoot ساز غالب صدایی شبیه نی‌انبان داره که یکم برای یه دورف عجیبه! تم روهان رو با همین صدا شنیده بودیم که چون قرار بود زبانشون هم انگلیسی قدیمی باشه کاملا تطابق داشت.ولی جدا از جور بودنش انصافا قطعه‌ی قشنگیه!از اونهایی که باید روزی چندبار گوش کنی تا از سرت بیفته.

2-تم شهر دریاچه (که به نظر من یکی از قشنگترین تمهای دو فیلم قبلی بود-مثال:thrice welcome) بیشتر از حد انتظار کاربرد داره، اون هم تو قطعه هایی که مربوط به Dale ه. احتمالا مربوط به شروع درگیریهای مردم ازگوراته.(Ruins of Dale 0:00 )

3-شنیدن تم ریوندل وسط کلی تم سائورون خیلی آرامش بخشه. الروند وارد میشود! (Guardians of the three-3:25)

4-همینطور هم تم طبیعت تو اوج جنگ.امیدوارم عقابها پروانه‌ی عزیزمون رو هم آورده باشن! (to the death-4:20)

5-با وجود اینکه سرنوشت محتوم اسماگ مشخصه،باز شنیدن تمش تو قطعه‌ی اول هیجان انگیزه.برای من اسماگ و گالوم در سفر غیرمنتظره ،جزء دوست داشتنی ترین نقشهای منفی بودند.

تو قطعه‌ی سوم هم تم اسماگ رو میشنویم که عجیبه چون کارش تموم شده.احتمالا بحث تورین و بیماری اژدها باشه.

6-تو قطعه‌ی 17، یکبار تم یاران حلقه شنیده میشه که خیلی کنجکاوم بدونم موضوعش چیه. :)) (Courage and wisdom-3:40)

7-و سوال آخر،چه کسی تو قطعه‌ی fallen میمیره؟؟ ;)

ویرایش شده در توسط Bain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

بعد از مطلب پریشب یه گشتی تو اینترنت زدم و یه تحلیل خیلی خوب رو موسیقی فیلم پیدا کردم.اینجا.بعضی از قسمتهای جالبش رو اینجا میذارم.

(این مطلب مال دو هفته پیشه و حالا که فیلم اکران شده دیگه پبش بینی هاش ارزش نداره،اما از نظر موسیقیایی جالبه و نکات خوبی داره-باز هم اسپویل در حد مطالب کتاب داره)

1- ironfoot:علت اینکه فضاش کمی متفاوته ظاهرا اینه که بعد از the last goodbye در ادامه تیتراژ پخش میشه.( ;) :)) )[اگه اینجوری باشه انتخاب خوبیه،هم غم مرگ تورین توش وجود داره و هم به پادشاهی داین بر اره‌بور اشاره داره]

در ضمن میتونه مثل تم روهان با یه ساز زهی خاص نواخته شده باشه،نه نی‌انبان.

2-Fire & Water:اوایل قطعه تم حماسی بارد رو میشنویم،بعد تم هابیت که ممکنه بیلبو رو در حال تماشای صحنه از دور نشون بده،و در اواخر تم شکست اسماگ(که در سکانس مجسمه طلایی قسمت قبل شنیدیم.برای همین گفته میشه که بارد تیر سیاه رو خطا میزنه و با تیر معمولی اسماگ رو میکشه.[بر اساس تریلرها به نظر میرسه که اینجانب یعنی بین تیر رو به بارد میرسونه!پس ممکنه بارد یه تیر دیگرو هدر داده باشه]

(پ.ن:به این قطعه در فاصله 2:38 تا 2:46 گوش کنین و بعد به اسمش دقت کنین!)

3- قطعه‌ی mithril با همون آهنگی شروع میشه که در یاران حلقه وقتی بیلبو زره میتریل رو به فرودو میده میشنویم.اینجا همون اتفاق بین تورین و بیلبو میفته!

4-در قطعه‌ی The Clouds Burst لحظه‌ی ورود دورفها با پخش تم ironfoot با شیپور مشخصه.تصور میشه که شبیه ورود روهیریم به پله نور باشه.[اگه واقعا اینجوری باشه یکی از زیباترین صحنه های سه گانه خواهد بود!]

5-در The Darkest Hour تم شهر دریاچه خیلی دردناک شنیده میشه که میتونه نشون دهنده‌ی مرگ یکی از مردم شهر دریاچه باشه.شاید آلفرد متحول شده باشه! :D

6-اینجا هم به تم یاران حلقه در قطعه Courage and Wisdom اشاره شده. :|

7- در قطعه‌ی There and Back Again همون آهنگی رو میشنویم که در تباهی اسماگ ،وقتی بیلبو بشکه هارو وارد رودخونه میکرد میشنیدیم.ممکنه اینجا بیلبو برای فرار از ساکویل-بگینزها از حلقه استفاده کنه.

ویرایش شده در توسط Bain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

امروز بعد از یک هفته فرصت شد موسیقی متن نبرد پنج سپاه رو گوش کنم.اولین بار بود که موسیقی متن رو قبل از تماشای فیلم گوش میکردم و واقعا تجربه‌ی لذت‌بخشی بود،اونقدر که برای بار دوم هم تکرارش کردم!

موارد فوق‌العاده‌ای توش وجود داره که قطعا با تماشای فیلم بیشتر هم پیدا میشه.

(توجه:از اینجا به بعد برای کسی که کتاب رو نخونده اسپویل داره که فک نمیکنم کسی اینجوری باشه توآردا!)

1-قطعه ی ironfoot واقعا چیز عجیبیه.اصلا انتظار همچین آهنگی برای داین نداشتم.جدا از قطعه اش که جز قطعه های اکستندده،تو قطعه های دیگه هم کاربردش خیلی جالبه.( Battle for the mountain 1:00+ clouds burst 2:40)

تو قطعه‌ی ironfoot ساز غالب صدایی شبیه نی‌انبان داره که یکم برای یه دورف عجیبه! تم روهان رو با همین صدا شنیده بودیم که چون قرار بود زبانشون هم انگلیسی قدیمی باشه کاملا تطابق داشت.ولی جدا از جور بودنش انصافا قطعه‌ی قشنگیه!از اونهایی که باید روزی چندبار گوش کنی تا از سرت بیفته.

2-تم شهر دریاچه (که به نظر من یکی از قشنگترین تمهای دو فیلم قبلی بود-مثال:thrice welcome) بیشتر از حد انتظار کاربرد داره، اون هم تو قطعه هایی که مربوط به Dale ه. احتمالا مربوط به شروع درگیریهای مردم ازگوراته.(Ruins of Dale 0:00 )

3-شنیدن تم ریوندل وسط کلی تم سائورون خیلی آرامش بخشه. الروند وارد میشود! (Guardians of the three-3:25)

4-همینطور هم تم طبیعت تو اوج جنگ.امیدوارم عقابها پروانه‌ی عزیزمون رو هم آورده باشن! (to the death-4:20)

5-با وجود اینکه سرنوشت محتوم اسماگ مشخصه،باز شنیدن تمش تو قطعه‌ی اول هیجان انگیزه.برای من اسماگ و گالوم در سفر غیرمنتظره ،جزء دوست داشتنی ترین نقشهای منفی بودند.

تو قطعه‌ی سوم هم تم اسماگ رو میشنویم که عجیبه چون کارش تموم شده.احتمالا بحث تورین و بیماری اژدها باشه.

6-تو قطعه‌ی 17، یکبار تم یاران حلقه شنیده میشه که خیلی کنجکاوم بدونم موضوعش چیه. :) (Courage and wisdom-3:40)

7-و سوال آخر،چه کسی تو قطعه‌ی fallen میمیره؟؟ :D

توقطعه ى 17 بين لگولاس وثراندويل در مورد اراگورن حرف زده مى شه

بعد از مطلب پریشب یه گشتی تو اینترنت زدم و یه تحلیل خیلی خوب رو موسیقی فیلم پیدا کردم.اینجا.بعضی از قسمتهای جالبش رو اینجا میذارم.

(این مطلب مال دو هفته پیشه و حالا که فیلم اکران شده دیگه پبش بینی هاش ارزش نداره،اما از نظر موسیقیایی جالبه و نکات خوبی داره-باز هم اسپویل در حد مطالب کتاب داره)

1- ironfoot:علت اینکه فضاش کمی متفاوته ظاهرا اینه که بعد از the last goodbye در ادامه تیتراژ پخش میشه.( ;) :)) )[اگه اینجوری باشه انتخاب خوبیه،هم غم مرگ تورین توش وجود داره و هم به پادشاهی داین بر اره‌بور اشاره داره]

در ضمن میتونه مثل تم روهان با یه ساز زهی خاص نواخته شده باشه،نه نی‌انبان.

2-Fire & Water:اوایل قطعه تم حماسی بارد رو میشنویم،بعد تم هابیت که ممکنه بیلبو رو در حال تماشای صحنه از دور نشون بده،و در اواخر تم شکست اسماگ(که در سکانس مجسمه طلایی قسمت قبل شنیدیم.برای همین گفته میشه که بارد تیر سیاه رو خطا میزنه و با تیر معمولی اسماگ رو میکشه.[بر اساس تریلرها به نظر میرسه که اینجانب یعنی بین تیر رو به بارد میرسونه!پس ممکنه بارد یه تیر دیگرو هدر داده باشه]

(پ.ن:به این قطعه در فاصله 2:38 تا 2:46 گوش کنین و بعد به اسمش دقت کنین!)

3- قطعه‌ی mithril با همون آهنگی شروع میشه که در یاران حلقه وقتی بیلبو زره میتریل رو به فرودو میده میشنویم.اینجا همون اتفاق بین تورین و بیلبو میفته!

4-در قطعه‌ی The Clouds Burst لحظه‌ی ورود دورفها با پخش تم ironfoot با شیپور مشخصه.تصور میشه که شبیه ورود روهیریم به پله نور باشه.[اگه واقعا اینجوری باشه یکی از زیباترین صحنه های سه گانه خواهد بود!]

5-در The Darkest Hour تم شهر دریاچه خیلی دردناک شنیده میشه که میتونه نشون دهنده‌ی مرگ یکی از مردم شهر دریاچه باشه.شاید آلفرد متحول شده باشه! :|

6-اینجا هم به تم یاران حلقه در قطعه Courage and Wisdom اشاره شده. ;)

7- در قطعه‌ی There and Back Again همون آهنگی رو میشنویم که در تباهی اسماگ ،وقتی بیلبو بشکه هارو وارد رودخونه میکرد میشنیدیم.ممکنه اینجا بیلبو برای فرار از ساکویل-بگینزها از حلقه استفاده کنه.

تواون صحنه تير عادى خطا مى ره و با تير سياه ميزنه به هدف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mansour_9633

سلام بچه ها من یه مشکل دارم میتونید کمکم کنید

اینکه تو تریلر هابیت 3 هونجا که نشون میده دهکده داره تو اتیش میسوزه من موسیقیشو میخام هر چه میگردم به نتیجه نمیرسم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

سلام بچه ها من یه مشکل دارم میتونید کمکم کنید

اینکه تو تریلر هابیت 3 هونجا که نشون میده دهکده داره تو اتیش میسوزه من موسیقیشو میخام هر چه میگردم به نتیجه نمیرسم

اگه منظورتون تریلر اصلیه که کل تریلر یه قطعه موسیقی داره و تو این پست میتونین پیداش کنین.(همین صفحه ی قبله! زیاد گشتن نمیخواد! :دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

من هرچقدر گشتم آهنگ اون قسمتی که دورفا آهنگ میخونن در سفر غیر منتظره و تو تباهی اسماگ اون قسمتی که بیلبو بخاطر حلقه اون عنکبوته رو میکشه...رو پیدا نکردم...

آهنگای تیتراژ آخر هابیت سفر غیر منتظره و تباهی اسماگم عالین...

از نیل فین و اد شیران هستن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

من هرچقدر گشتم آهنگ اون قسمتی که دورفا آهنگ میخونن در سفر غیر منتظره و تو تباهی اسماگ اون قسمتی که بیلبو بخاطر حلقه اون عنکبوته رو میکشه...رو پیدا نکردم...

این ترانه ای که میخونن:

https://arda.ir/downloads-archive/?did=674

این آهنگی که میخونن دورف ها:

https://arda.ir/downloads-archive/?did=676

بیلبو و عنکبوت:

https://arda.ir/downloads-archive/?did=825

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

با سلام

من اون آهنگي که وقتي تائوريل مياد رو(تو هابيت 2) رو پيدا نکردم ميشه لينکش رو بزارين?????

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

با سلام

من اون آهنگي که وقتي تائوريل مياد رو(تو هابيت 2) رو پيدا نکردم ميشه لينکش رو بزارين?????

اگه منظورتون آهنگیه که وقتی تائوریل از رو عنکبوتها میپره پخش میشه،فکر میکنم این آهنگ در موسیقی متن منتشرشده وجود نداره.انتهای قطعه ی پنجم(flies and spiders) موسیقی سکانس درگیری بیلبو بر سر حلقه و ابتدای قطعه ششم(woodland realm) موسیقی سکانس ورود دورفها به قلمرو تراندویل شنیده میشه.سکانس مورد نظر هم بین این دو سکانس قرار داره.

باید تا انتشار احتمالی نسخه کامل صبر کنید :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

در اواخر فیلم هابیت:سفری غیر منتظره،ثورین یک دفعه با شمشیری کشیده به سمت آزوگ حمله میکنه که در این قسمت موسیقی تم نزگول لوتر رو پخش میکنند.من که اصلا ربطی بین تم نزگول با اون سکانس رو نفهمیدم.حالا شاید همان کلمات تم نزگول نباشند ولی سبک و وکالش عین تم نزگول بود.اونهم فیلمی که برای هر سکانسش یه تم مخصوص وجود داره.به نظر میاد باید اونجا تم ثورین یا تمی که حداقل یه ارتباطی بین صحنه داشته باشه رو استفاده میکردند.حالا کسی دلیل پخش شدن اون تم رو در اونجا میدونه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

خوب کینگ جان عین روز مشخصه .

نبرد بین نیروی پلیدی با نیروی روشنایی .ضمنا این تم نزگول ها نیست. در پیش درامد یاران حلقه هنگامی که نبرد بین الف ها و انسان ها وارتش سائورون رو نشون میده این آهنگ وجود داره.

اصلا من عاشق این صحنه هابیت 1 هستم که تورین در اون فضا با اون آهنگ خفن به طرف آزوگ میره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G
ارسال شده در (ویرایش شده)

خوب کینگ جان عین روز مشخصه .

نبرد بین نیروی پلیدی با نیروی روشنایی .ضمنا این تم نزگول ها نیست. در پیش درامد یاران حلقه هنگامی که نبرد بین الف ها و انسان ها وارتش سائورون رو نشون میده این آهنگ وجود داره.

اصلا من عاشق این صحنه هابیت 1 هستم که تورین در اون فضا با اون آهنگ خفن به طرف آزوگ میره.

درسته در پیش درامد یاران حلقه هم هست.ولی بیشتر برای نزگول استفاده میشه.اگر متوجه شده باشی اون تم زمانی بکار میره که نیروی های شر دارن حمله میکنن،نه نیروهای خیر!

ولی اینجا دقیقا برعکس شده و این تم روی حمله نیروی خیر گذاشته شده.اینجاش یک ذره تناقض داره

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

من قبلا هم در مورد این توضیح دادم.

این دخالت کارگردان و یک موسیقی اساسا بی ربط به اون صحنه بود و میشه به یه وصله ناجور تشبیهش کرد!

برای یه بیننده عام که برای تفریح اومده سینما ممکنه موسیقی مهیج بنظر برسه چون چنین فردی اصلا توجهی به تم و این ها نداره.

اما از خالق حماسه ارباب حلقه ها این سوتی عجیب بود! ازین دخالت های جکسون کم نداشتیم تو کار موسیقی که فاتحه کار رو از نظر من خونده...یک نمونه ـش هم جاییه که گندالف به گالادریل میگه "چرا بیلبو بگینز...." اونجا هم تم جدایی یاران از فیلم یاران حلقه اومده. یا پایان سفری غیر منتظره که تم into the west اومده بود و...

دور نشیم از بحث. استاد هاوارد شور کارش درست بوده. شما برید موسیقی مربوط به اون سکانس آخر سفری غیر منتظره رو در آلبوم گوش بدید. ووکالش هم کاملا مرتبط به اون سکانس هست. و بنظر من بسیار مناسب تر بود برای اون صحنه تا اون تم نزگول!

اما در مورد دلیلش حدس میزنم پیتر جکسون اینجا کاملا بی توجه به رسالت موسیقی در یک فیلم، خواسته تمام تمرکز رو روی هیجان اون سکانس بذاره و اون تم رو گذاشته که حقیقتا هم تم نزگول، مهیج و تاریک هست اما بالاخره مال اون سکانس نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

چند ماه پیش یه مقاله خونده بودم راجع به 4 استفاده‌ی بحث برانگیز از تمهای ارباب حلقه ها در هابیت:یک سفر غیرمنتظره که میخواستم خلاصه و ترجمه شده‌اش رو اینجا بذارم، اما چون خودم بعضی جاهاش رو قبول نداشتم منصرف شدم. به غیر از همین سکانس تورین و آزوگ،در مورد تم لورین در یورش الفهای ریوندل، تم طبیعت در سکانس پرواز عقابها و تم احیای گوندور در سکانس پایانی،صحبت تورین و بیلبو بحث شده و استفاده‌شون توجیه شده بود. بگذریم.

در مورد این استفاده میگفت که با توجه به همون استفاده‌ در پیش‌درآمد یاران حلقه و اینکه سواران سیاه، مطیع اراده‌ی سائورون بودند، این تم نشون‌دهنده‌ی خدمتگزاران سائورون بوده، و استفاده از این تم مشخص میکنه که آزوگ تحت فرمان چه کسیه و کارگردان خواسته ازین طریق، قبل ازینکه صراحتا در تباهی اسماگ این موضوع رو نشون بده، بهش اشاره کنه.

اما متنی که در تم نزگول استفاده میشه اختصاصا در مورد نه سواره و اجازه‌ی چنین برداشتی رو نمیده.(حتی استفاده‌اش در پیش‌درآمد رو کمی زیر سوال میبره)

اما چیزی که در این بین فضا رو تلطیف میکنه(!)، متن موسیقی استفاده شده در سکانس تورین و آزوگه. بنا به این دو توییت آقای آدامز (این و این) متن استفاده شده یک شعر خوزدول در مورد آزوگ و ارتباطش با موردور و نیروی اهریمنیه که گویا متاسفانه این متن هنوز در دسترس نیست.

با کنار هم گذاشتن این شعر و موضوع خادم سائورون بودن نزگول، میشه دید بهتری نسبت به موسیقی این سکانس پیدا کرد! ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

من اون آهنگي رو تو نبرد پنج سپاه الروند,سارومان به کمک بانو گالادريل ميان دوس دارم و دنبالش ميگردم اما پيدا نمي کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

من اون آهنگي رو تو نبرد پنج سپاه الروند,سارومان به کمک بانو گالادريل ميان دوس دارم و دنبالش ميگردم اما پيدا نمي کنم.

موسیقی کامل سکانس دولگولدور اسمش Guardians of the Three هستش ولی اون جایی که مدنظر شما هست تقریبا از وسط آهنگ شروع میشه :|

اینم آدرس: https://arda.ir/downloads-archive/?did=854

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...