رفتن به مطلب
amir

موسیقی فیلم هابیت

Recommended Posts

*فئانور*

موسیقی فیلم هابیت شاید به اندازه موسیقی لوتر خوب نبود ولی این دلیل نمیشه که ما زیبایی هاشو نبینیم!

اگه قرار بود همه ی کار های هاوارد شور شبیه به هم باشه که دیگه به درد نمیخوره!من بر عکس شما خیلی از موسیقی متناسب و خوب هابیت برهوت اسماگ لذت بردم و به عنوان یک مخاطب و طرفدار راضی بودم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

میشه بگید از کجا می تونم اهنگ بی کلام song of lonely mountain رو دانلود کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

اگر میستی مانتین رو میخوای اینجا (اونی که تورین خوند) https://arda.ir/do...rchive/?did=676

اما اگر این یکیو میخوای که امید وارم همینی باشه که میخوای رو سرور خودم برات آپ کردم بگیرش.

http://91.109.16.250:8082/the%20lonely%20mountain.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

اگر میستی مانتین رو میخوای اینجا (اونی که تورین خوند) https://arda.ir/do...rchive/?did=676

اما اگر این یکیو میخوای که امید وارم همینی باشه که میخوای رو سرور خودم برات آپ کردم بگیرش.

http://91.109.16.250...%20mountain.rar

ممنون دوست عزیز ولی این که شعر رو داره من دنبال اهنگ بی کلامشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

ممنون دوست عزیز ولی این که شعر رو داره من دنبال اهنگ بی کلامشم.

ببخشید من بی کلامش رو ندیدم.

دوست عزیزم فقط یه نسخه دیجیتال فعلا پیدا کردم که برات میزارم.

http://91.109.16.250:8082/theLonelyMountain.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

میشه بگید از کجا می تونم اهنگ بی کلام song of lonely mountain رو دانلود کنم؟

همه ی راه ها یه یو.تیوب ختم خواهد شد :دیــ

من الان این آهنگ رو توی دسترس ندارم و به خاطر سرعتم هم فعلا نمیتونم دانلودش کنم که ببینم این بازسازی شده یا اصلیه اما کیفیتش خوب بود این

http://uploadboy.com/06q3ot5masyb.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
NARSIL SWORD

ایتونز آلبوم سفر غیرمنتظر لطفا!!

آیتونز سفر غیر منتظره لطفا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji
ارسال شده در (ویرایش شده)

آهنگ هایی دورفی برای فیلم هابیت اما نه ساخته هاوارد شور

من 3 سال پیش که کتاب هابیت رو خوندم این دو تا موسیقی خیلی منو میبرد تو حال و هوای دورف ها و اربور. اصلا اسم موسیقی اش هم اربوره. از دست ندهید. من مدت ها با این آهنگ هابیت رو میشناختم و امیدوار بودم فیلم هم چیزی نزدیک به این باشه آهنگش و هنوز هم امیدوارم و مطمئنم که تم اربور در فیلم تو این مایه ها خواهد بود.

و سومین و شنیدنی ترین آهنگ که به سختی گیرش آوردم اسمی نداشت. اما من اسمش رو گذاشتم ماجراجویی بیلبو. واقعا فکر میکردم تم اصلی فیلم هابیت همین خواهد بود. نمیدونم کار کیه و چرا اینقدر رنگ و بوی دورفی داره اما هرچی هست با شنیدنش شما رو با خودش با سفر بیلبو به تنها کوه همراه میکنه.

امیدوارم لذت ببرید...

سلام تور: اين موسيقى هاى دلنشين مال بازى the battle of middle-earth هست : آهنگ اولى و دومى مال قسمت دوم اين بازى هستش واثر:jaime christopherson هست و آهنگ (يا soundtrack) سومى مال قسمت اول اين بازيه و اثر : jaime christopherson و bill brown هست

فیلم هابیت و موسیقی هابیت واقعا یک سرو گردن از لوتر پایین تر بودن

موسیقی فیلم هابیت خوب بود ولی موسیقی فیلم لوتر یک چیز دیگست ! من کلا از آهنگ های احساسی خوشم میاد

سلام آقاى peejackاگه واقعا از آهنگ هاى احساسى خوشت مياد بذار من چن تا آهنگ هابيت و ارباب حلقه ها رو برات معرفى كنم كه با گوش دادنشون ديوونه مي شى: wilderland(the desolation of smaug ) - feast of starlight( the desolation of smaug) - evenstar(the two towers) - twilight and shadow( the return of the king) - the king of the golden hall( the two towers) - girion,lord of dale ( the desolation of smaug)

اين آخريه اون آخراش خيلى احساسى و قشنگه

ویرایش شده در توسط الوه
حذف نقل قول های اضافی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

دوستان ، عزیزان ، سوالی داشتم :

موسیقی آغاز تریلر اول و آغاز تریلر سوم برهوت اسماگ [که موسیقی فوق العاده ای هم بود] کجای خود فیلم هست؟

یا توی اکستندده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
دوستان ، عزیزان ، سوالی داشتم : موسیقی آغاز تریلر اول و آغاز تریلر سوم برهوت اسماگ [که موسیقی فوق العاده ای هم بود] کجای خود فیلم هست؟ یا توی اکستندده؟

موسیقی های تریلر برهوت اسماگ ربطی به هوارد شور ندارن و مثل خیلی از تریلرها سفارش داده میشن. البته در مورد دوباره ضبط شدنشون خبر ندارم (اما احتمال میدم دوباره ضبط شده باشن) درهرحال بزار اطلاعات موسیقی همه ی تریلرها رو بنویسم:

موسیقی تریلر اول نامش Age of Dragons از Audiomachine هست

موسیقی اصلی تریلر دوم یا به قولی Official Main Trailer از Audiomachine به نام Land of Shadows هست. البته شروع اون از یکی از ترک های Ninja Tracks به اسم Dawn استفاده شده و پایانش (که تقریبا از اواسط تریلر شروع میشه) بازهم ترکی از Audiomachine به نام Destiny Awaits هست

موسیقی پیشنمایش نسخه ی اکستندد (یا به قولی تریلر سوم) هم اول با همون ترک Dawn از Ninja Tracks شروع میشه و با ترک Spirit of Light از Shockwave Sound ادامه پیدا میکنه

پ.ن.

فراموش کردم، این موسیقی ها در دیسک های ساندترک فیلم جایی ندارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT
یه کاور دیگه از Misty Mountains. کار جالبی ـه post-1567-0-65689200-1357567478_thumb.jp
 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ylfb3FRvuVU 

عالی بود حرف نداشت.الان دارم بهش گوش میدم از این که اطلاع دادین ممنونم.اگه بازم هست بگین به خدا خالی از لطف نیست....

بازم ممنونم.

ویرایش شده در توسط thorin oakensheild

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این هم از موسیقی تریلر های هابیت سفری غیر منتظره و برهوت اسماگ؛ من داشتم و ندادم تا فقط تو پادکست آردا باشه :D

سفری غیر منتظره

Immediate Music-Destiny of the Chosen.mp3

برهوت اسماگ

Audiomachine - Age of Dragons.mp3

Audiomachine - Land of Shadows.mp3

به الوه:

هیچی موسیقی تریلر بازگشت شاه نمیشه که خود هاوارد شور زدش...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

اینم موسیقی متن تریلر فیلم سینمایی هابیت نبرد پنج سپاه.

این موسیقی بار اول در فیلم ارباب حلقه ها ((بازگشت پادشاه)) توسط پیپین برای دنه تور دوم پادشاه میناس تریس و گوندور در هنگامی که فرزند کوچکش فارامیر راهی میدان نبردی بدون بازگشت بود خوانده شد........

http://cld.persiangi...p3.cc%29.mp3/dl

ویرایش شده در توسط DAIN ll IRONFOOT

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

یه بحثی که کاملا مشخصه اینه که موسیقی های هاوارد شور خصوصا لوتر و هابیت واقعا بی نظیرن و من از همشون لذت بردم ولی به شخصه از بین آهنگای هابیت با موسیقی تیتراژ اخر فیلم سفر غیر منتظره خیلی حال کردم... :)

ویرایش شده در توسط mccroft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

اگر کسی متوجه شد این موسیقی استفاده شده در این تریلر آخر هابیت 3 چی هستش ، ممنون میشم نام ببره یا لینک دانلود بذاره :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

چه قدر این The Last Goodbye ریتمش شبیه Into the West ئه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

sons of durin, fallen و last goodbye خوب بود. بقیه جذبم نکرد. البته باید کامل گوش کنیم و با 30 ثانیه نمیشه فهمید اما از آهنگ تیتراژ خوشم اومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

اگر کسی متوجه شد این موسیقی استفاده شده در این تریلر آخر هابیت 3 چی هستش ، ممنون میشم نام ببره یا لینک دانلود بذاره :)

از اونجایی که موسیقیه تریلر قشنگ بود تصمیم گرفتم خودم متوجه بشم :دی

آهنگش هنوز منتشر نشده ولی از گروه Twelve Titans هستش و اسم آهنگ هم

Dust And Light

که بزودی تو آیتونز نسخه با کیفیت تَرِش منتشر میشه ! از اینجا میتونید دانلود کنید :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

:)

موسیقی این دفعه خیلی حماسی تر و نزدیک به لوتر هست.ای کاش بقیه 30 ثانیه هم اینگونه باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

اگه نرم افزارشو یکی همینجا بتونه آپ کنه ممنون میشم! دانلود نمیکنه واسه من :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

کسی میتونه این 90 ثانیه ای ها رو دانلود کنه و اینجا بذاره تا توی خبرها بذارم؟

من هیچ دستگاه iOS و حساب فروشگاه iTunes رو ندارم که خودم دانلود کنم.

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

کسی میتونه این 90 ثانیه ای ها رو دانلود کنه و اینجا بذاره تا توی خبرها بذارم؟

من هیچ دستگاه iOS و حساب فروشگاه iTunes رو ندارم که خودم دانلود کنم.

مرسی

یکم صبر کنید دارم میگیرم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

آهنگ The Last Goodbye چقدر زیبا بود .

منو یاد دوران بازگشت پادشاه انداخت .

مرسی پیجک .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

موسیقی پایانی فیلم هابیت و سینمای خطه ی میانی: Last Goodbye : نمیدونم چی بگم فقط اینکه شعری به این قشنگی و احساسی تا حالا نشنیده بودم...نا خودآگاه بغضم گرفت... :) :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...