رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

Tulkas Astaldo

لطفا اگه بازی رو از منبعی برداشتی،اون رو هم ذکر کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

با تشکر از شاهین عزیز که این تاپیک رو تایید کرد.

آره یکم این بازی شبیه اون برنامه تلویزیونی هست که تو تا زن و شوهر توش شرکت میکنن و مسعود روشن مجری اون هست! اسمشو نمی دونم وگرنه اینقدر آدرس نمی دادم. دی

اما وقتی داشتم بازی ارباب حلقه ها (کانکوست) رو بازی میکردم ، این ایده به نظرم رسید. ;)

پیغام خصوصی هاتون رو بدید... :)

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

تا الآن یک نفر گلوروفیندل! بجنبید پ.خ ها رو بدید به من دیگه تا بازی کنیم!

تا چهار نفر هرکی اعلام آمادگی کنه همین پست رو ویرایش می کنم و بعد انتخاب می شن!

خوب دیشب گندالف خ.س بهم اس داد که مایل است در دوئل بازی کند اما بعد از اینکه یک هفته مسدود شدنش برطرف شد.

خوب امروز هم HIde strider اعلام آمادگی کردند.

خوب امروز از آگارون دعوت کردم و گفت آری!

بعد از هماهنگی با شرکت کننده ها بازی اجرا می شود.

سلام به خاطر آنلاین نشدن HIde strider در چند هفته اخیر حذف شد و ائرندیل به جاش آمد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

شروع مسابقه:

خواهش های من: خواهش می کنم از عبارات حشو و گزاف گویی پرهیز کنید. اگر می خواهید شوخی کنید همراه با جواب هایتان بنویسید اما به هیچ وجه:

آقا سخته. آقا آسونه. آقا نامردیه!. آقا یک راهنمایی نمی کنی؟. آقا یک راهنمایی کوچیک؟. آقا ما اینو از کجا بفهمیم؟. آقا این نبوده تو کتاب.

نداریم!! مگه همه چیز رو شما باید یاد داشته باشید.؟؟؟

معرفی گروه ها:

گروه " پیش قراولان ایلوواتار" : گندالف ارباب حلقه/ گلوروفیندل همیار حلقه

post-1790-0-62552100-1342705663_thumb.jppost-1790-0-66370900-1342705662_thumb.jp

گروه "اداین" : آگارون ارباب حلقه / ائاراندیل همیار حلقه

post-1790-0-67398000-1342705705_thumb.jp post-1790-0-93326700-1342705687_thumb.jp

............................................................................................................................................................................................

مرحله 1، اربابان حلقه جواب بدن!

برای آگارون..................... موضوع مرحله: سوال.................... درصد دشواری از پنج: 2

نکته: اگر به یک دونه از سوالات جواب ندی امتیاز نمی گیری!

1- به سبکی ابر ولی به سختی فلس اژدها؟

2- کوتوله ها تا اعماق کوه رفتند چون خیلی تهبکارن. می دونی در دل تاریکی خزد دوم چه چیزی رو بیدار کردند؟

3- ساخته ای که مثل یک نیزه ی سفید مزین به مروارید و نقره می درخشه. پرچمش با نسیم صبحکاهی میرقصه؟

.........................................................................................................................................................................................

برای گندالف...................موضوع مرحله: رمز گشایی..............درصد دشواری از پنج: 4

نکته: در جمله ی زیر پنج تا کلمه ی غلط از لحاظ نگارشی وجود دارد. واژه هایی که باعث نادرستی یک کلمه شده رو پیدا کن سپس واژه های به دست آمده را مرتب کن و رمز را به دست بیاور.

گاندالف حلقه را در دستش کرده بود. نیروی اهریمنی حلقه روان او را اغوا نمود. او نمی دانست دارد چکار می کند.

پس دیگر نماند...به سینه ی گشاده ی سدوفکس خنجر کشید. حیوان را به خاک انداخت و جنازه ی در خون غلتیده ی اسب را به عرصه ی اجتماع اورگ هایل های موردوور انداخت. آن ها جنازه ی اسب را دریدند و استخوان های اسب را به ساهات مائور بردند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

مونت عزیز این هم از جوابها :

1- میتریل

2- دستت درد نکنه. دورف ها تبهکارند ؟!!! . به هر حال از دل تاریکی های خزد دوم بالروگ رو بیدار کردند.

3-میناس تریت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

وااااااای! :) ;)

متاسفانه گروه اداین یک امتیازش رو از دست داد...

در سوال دوم، کلمه ی بالروگ به تنهایی قبول نیست. بالروگ چی؟ بالروگ کدوم دوران؟ باید می نوشتی سایه و آتش!

با اینکه سوال آسونی بود خیلی عجیبه که نتونستی اولین امتیاز رو از آن گروهتون بکنی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب بله! باید اعلام کنم که گندالف سفید با وجود اینکه پیگیر مرحله اش بود خیلی طولش داده و ما تا آخر عمر وقت نداریم!

با از دست دادن یک امتیاز، گروه پیش قراولان ایلوواتار با گروه اداین در یک سطح امتیاز جدول شد.

:)

و حالا زمر متن : سمه آگول

گاندالف حلقه را در دستش کرده بود. نیروی اهریمنی حلقه روان او را اغوا نمود. او نمی دانست دارد چکار می کند.

پس دیگر نماند...به سینه ی گشاده ی سدوفکس خنجر کشید. حیوان را به خاک انداخت و جنازه ی در خون غلتیده ی اسب را به عرصه ی اجتماع اورگ هایل های موردوور انداخت. آن ها جنازه ی اسب را دریدند و استخوان های اسب را به ساهات مائور بردند

حروف اشتباه:

ا س گ ل و ه م

رمز نوشته: سمه آگول

مرحله ی بعدی رو تا عصر برای اربابان حلقه تو فروم می زارم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

خوب بله! باید اعلام کنم که گندالف سفید با وجود اینکه پیگیر مرحله اش بود خیلی طولش داده و ما تا آخر عمر وقت نداریم!

با از دست دادن یک امتیاز، گروه پیش قراولان ایلوواتار با گروه اداین در یک سطح امتیاز جدول شد.

:)

و حالا زمر متن : سمه آگول

پس دیگر نماند...به سینه ی گشاده ی سدوفکس خنجر کشید. حیوان را به خاک انداخت و جنازه ی در خون غلتیده ی اسب را به عرصه ی اجتماع اورگ هایل های موردوور انداخت. آن ها جنازه ی اسب را دریدند و استخوان های اسب را به ساهات مائور بردند

حرف اشتباه:

ا س گ ل و ه م

رمز نوشته: سمه آگول

مرحله ی بعدی رو تا عصر برای اربابان حلقه تو فروم می زارم...

عزيزم؛ اين كه شد 7تا! اگه يادت باشه، اول گفتی فقط 5تا غلط هست! من همه‌ی اونا رو پيدا كردم؛ ولی طبق گفته‌ی شما، به شک افتادم!

من اين نحوه‌ی امتيازدهی رو قبول ندارم. بايد امتيازمون رو بدی. (يه سؤال ديگه بپرس.)

در ضمن، اسم گروه ما "ستيزگران ديوان آتش"ـه؛ نه "پيش‌قراولان ايلوواتار"!!! توی پيغام خصوصی هم بهت گفتم؛ اما گوش ندادی. برای همين اين‌جا می‌گم، تا شايد يه حركتی كردی.

پ.ن:

اين پست اسپمه. لطفاً مديران بعد از اين كه مونت آو سائرون اين پست رو خوند، پاكش كنن. ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

نه لازم نیست پاکش کنن چون باید جوابتو بدم. این آخرین باری باشه که اسپم می زنی! برو در پست نخست و خواهش های منو بخون!

پنج تا کلمه غلط بودن و باید حرف های غلط رو از توشون پیدا می کردی!

گاندالف

سدوفکس

اورگ هایل

موردوور

ساهات مائور

به نظر شما این کلمات چندتا هستند!؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی دو. اربابان حلقه جواب بدن.

برای آگارون......موضوع مرحله: اقدام......درصد دشواری از پنج: 2

سخن مری برندی باک:

آگارون عزیزم به گذرگاه کیریت آنگول برگرد و فرمانده ی اورک های موردور رو که جزو شکارچیانی بود که زیر نظر سائرون به اورک های های اوگلوک در دشت روهان پیوست، دست و پا بسته و غل و زنجیر کشیده برای من بیار! اون برای کشتن من و پپن، ما رو تا فنگورن تعقیب کرد.

نکته: آگارون جان لطفا تصویر اورکی رو که مری می خواد براش بیار!

..........................................................................................................................

برای گندالف سفید..............موضوع مرحله جدول............درصد دشواری از پنج: 2

1- یکی از نازگول ها؟ ..... / ...... / ....... / ...... / .......

2- پیر چکمه پوش؟ ...... / ..... / ......

3- بلای جان گلائرونگ؟ ..... / ..... / ....... / ....... / ......

4- ستاره ی الفها؟ ..... / ..... / ..... / ......

5- دوست گولوم؟ ...... / ....... / ....... / ....... / ...... / .......

کوه هلاکت؟ ..... / ....... / ...... / .... / ..... / ...... / ..... / ...... / .....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اينم جواب‌ها:

1. يكی از نزگول‌ها؟

...خ.../ ...ا.../ ...م.../ ...و.../ ...ل...

خامول

2. پير چكمه‌پوش؟

...ت.../ ...ا.../ ...م...

تام

3. بلای جان گلائرونگ؟

...ت.../ ...و.../ ...ر.../ ...ی.../ ...ن...

تورين

4. ستاره‌ی الف‌ها؟

...آ.../ ...ر.../ ...و.../ ...ن...

آرون

5. دوست گولوم؟

...د.../ ...ه.../ ...آ.../ ...گ.../ ...و.../ ...ل...

ده‌آگول

6. كوه هلاكت؟

...آ.../ ...م.../ ...و.../ ...ن.../ ...آ.../ ...م.../ ...ا.../ ...ر.../ ...ت...

آمون آمارت

پ.ن:

يه درخواست؛ مونت جان: می‌شه امتيازات كسب‌شده توسط گروه‌ها تا اين‌جا رو اعلام كنی؟ شايد بعضی سؤالات 1/5 يا 2نمره‌ای باشن و مجموع امتيازات كسب‌شده‌ی گروه‌ها تا الآن، با چيزی كه ما فرض می‌كنيم، تفاوت داشته‌باشن. ممنون.

ویرایش شده در توسط گندالف سفید‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

گندالف جواب رو درست گفته بود اما حرف واو رو نزاشته بود.

بنابراین ما یک ارفاق می کنیم و به گندالف امتیازش رو میدیم!

نتایج جدول:

گروه پیش قراولان ایلوواتار با یک امتیاز در صدر جدول

گروه اداین با صفر امتیاز پاییم تر از گروه پیش قراولان ایلوواتار قرار گرفتند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب آگارون چند روی آنلاین نشده بنابراین پاسخ رو اعلام می کنم!

اورکی رو که مری برندی باک از آگارون می خواست:

post-1790-0-25980100-1343223360_thumb.jp گریشناخ

هشدار برای آگارون: اگرهمیشه بخوای اینطوری به فروم سر بزنی از بازی اخراج میشی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

محله ی سه. اربابان حلقه جواب بدن!

برای آگارون...........موضوع مرحله: دیالوگ شناسی..............درصد دشواری از پنج: 3

نکته: آگارون جان با توجه به فیلم بگو این دیالوگ ها مال کدوم اشخاص هستند. برای آسان تر شدن راهنمایی هایی برات شده.

ضمنا اگه تا سه روز آینده به این مرحله جواب ندی به طور خودکار حذف میشی.دی! و شخص دیگری به جای تو ارباب میشه و به این مرحله تا آخر جواب میده.

1- فارامیر! فارامیر! اراده ی پدرت جنون محظه! برای از دست دادن زندگیت اینقدر شتاب مکن!

(در بازگشت پادشاه این حرف به فارامیر خطاب میشود)

2- من طرف هیچ کس نیستم چون هیچ کس طرف من نیست اورک بدجنس! دیگه هیچ کس به جنگل اهمیت نمیده!

( در دوبرج این حرف به مری و پپن خطاب میشود)

3- آراگورن! آراگورن! وارث ایزیلدور! میراث خود را به گور خواهی برد!

( در بازگشت پادشاه این حرف به آراگورن خطاب می شود)

4- حصاری که به دور خودت کشیدی هر روز تنگ تر میشه جوری که احساس خفقان خواهی کرد. چشمان بی فروغت از قلب سردت سخن میگه!

( در دوبرج این حرف به ائوون خطاب میشود)

5- یک الف گوش دراز میره تو دل زمین اما یک کوتوله جرئت نمیکنه! أه، اگه نمرم تا ابد باید جواب پس بدم!

( در بازگشت پادشاه این حرف یک مونولوگ است)

........................................................................................................

برای گندالف..................موضوع مرحله: دیالوگ شناسی...............درصد دشواری از پنج:1

نکته: گنداللف جان برای هر یک از اشخاص زیر از فیلم یک دیالوگ یا یک مونولوگ بنویس! در ضمن من خودم ارباب حلقه های ناطقم! پس یک دفعه خیال اینکه از خودت بسازی به فکرت نرسه! :ymapplause:

1- فرودو:

2- گلادریل:

3- لروند:

4- گندالف:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

بفرما؛ اينم جواب‌ها: (يه روزه آماده‌شون كردم! قدر منو بدون! به اين می‌گن "ارباب حلقه"! :دی)

1. گندالف:

«این پایان سفرمون نیست. مرگ، تنها یک مسیر دیگه است که همه خواهیم‌پیمود. وقتی آگاهانه این مسیر را انتخاب می‌کنی، حجاب خودپرستی فروخواهدافتاد. اون وقت می‌بینی... کرانه‌های سپید؛ و فراتر، طلوع گرمابخش خورشید بر دشت های سرسبز بی‌انتها!»

(بازگشت پادشاه/ دفاع از ميناس تی‌ريت)

2. فرودو:

«خيلی خب! اونو يه جايی می‌ذاريم؛ قايمش می‌كنيم؛ هيچ وقت درموردش صحبت نمی‌كنيم! كسی كه نمی‌دونه حلقه اين‌جاست؛ مگه نه؟! كسی می‌دونه؛ گندالف؟»

(ياران حلقه/ خونه‌ی بيلبو بگينز در شاير)

3. لرد الروند:

«آن حلقه به وسيله‌ی قدرتی كه از آن ماست، نابود نمی‌شه؛ گيملی، پسر گلوين! اون حلقه در آتش كوه هلاكت ساخته‌شده و فقط در اون‌جا از بين می‌ره. بايد اونو به سرزمين موردور برگردونيم، و به داخل جهنم آتشينی كه ازش به وجود اومده، بندازيم. يكی از شماها بايد داوطلب بشه.»

(ياران حلقه/ شورای الروند در ريوندل)

4. بانو گالادريل:

«به جای فرمانروای تاريكی، ملكه خواهيدداشت! نه ملكه‌ای تاريک؛ بلكه روشن و تابناک، مانند طلوع؛ اما خطرناک، همچون دريا؛ و قوی‌تر از هر آن‌چه كه نشان از زمين دارد! همه مرا در نااميدی دوست خواهندداشت!»

(ياران حلقه/ لورين، پس از وقايع آيينه‌ی گالادريل)

پ.ن:

تمام جمله‌ها رو از روی فيلم نوشتم؛ ولی در بعضی جاها، برخی كلمات رو تغيير دادم؛ از قبيل اسامی كه اشتباه تلفظ شده‌بودن ("گاندولف") يا ترجمه‌های نه‌چندان ادبی و مطلوب لغات ("كوه نابودی" يا افعال بی‌جا و نادرست) و... .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب گندالف امتیاز رو در مرحله ی سوم گرفت. تمام دیالوگ ها درست بود و از فیلم استفاده شده بود. تنها هفده مرحله دیگه باقی مونده. تا اینجا:

گروه پیش قراولان ایلووتار................................2 امتیاز

گروه اداین...................................................0 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

از بابت تاخیر عذر خواهی می کنم . و اما جوابها :

1- گندالف

2-چوب ریش (همون انته)

3-سائورون

4-گریما

5-گیملی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب ممنون!

بیندگان عزیز جناب آگارون به مرحله سوم جواب درست رو دادن! بدین ترتیب:

گروه پیش قراولان ایلووتار................................2 امتیاز

گروه اداین...................................................1 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

post-1790-0-81717500-1343584690_thumb.jp

خوب بچه ها ازتون می خوام همه به این نگاه کنین! قشنگ می خوام چشماتون بزنه بیرون!... خوب قشنگ نگاه کردین؟!... قشنگ بهش زل بزنید چون این آخرین باریه که همچین چیزی می بینید. دی

این ابر چوبستی ار یادگاران مرگه، نمی دونید چقدر خون دل خوردم که از دنیای جادوگرها گیرش آوردم. یک جادوگر از خون اصیل از دریاچه بیداش کرده بود و ترمیمش کرده بود! بالاخره بعد از کلی مبارزه و گیسو گیس کشی و زدن طلسم های خفن و البته فحش! دی

تونستم ابر چوبستی رو اینجا بیارم به دنیای آردا!

توجه داشته باشید ابر چوبستی متعلق به گروهی خواهد شد که همیار اون گروه بتونه به سوالات روانشناسی ای که ازش پرسیده می شه جواب معقول بده! ارباب حلقه با دریافت این ابر چوب دستی می تونه از پاسخ دادن به یک مزحله ی دلخواه امتناع کنه و امتیاز رو ببره!

با جواب دادن معقول به هر یک از این سوالات که چهارتا هستن یک ستاره میگیرید و در آخر همیاری فاتح خواهد بود که ستاره های بیشتری دریافت کنه. چنانچه مساوی شدید مجبور میشم یک فتوی رنگی از ابر چوب دستی بگیرم و به دوتاتون بدم اما اگر صفر صفر شدید به هیچ کدوم!

همیاران حلقه جواب بدن....

برای ائرندیل......................سوالات روانشناسی.

1- جلوی اعداد 13 و7، نام شخصیتی از لوتر رو بنویس که دلت می خواد.

2- معدن موریا رو چگونه توصیف میکنی! فقط یک کلمه.

3- وقتی می خوای به زندگی فکر کنی دوست داری کجا باشی؟

موریا- فنگورن-لوتروین- سیاه بیشه. در میان کوه های داین دروف

4- سه تا از شخصیت های لوتر رو که به ترتیب دوستشون داری بنویس!

..........................................................................................................................

برای گلور....................سوالات روانشناسی.

1- دوست داری برای ماجراجویی با اسب سفر کنی یا پیاده؟

2- جلوی اسم های "طوفان" و "آسمان" هر اسمی رو که فکر می کنی مناسب تره قرار بده! برای هر کدوم فقط یک اسم از جعبه ی کلمات.

ویچ کینگ – گلادریل - گندالف - سم - گولوم – مری و پپن – بیلبو

3- برای پیپ کشیدن دوست داری با چه کسی این کا رو بکنی! دوتایی خودتون با هم.

بیلبو - سم - آراگورن - لگولاس

4- اگر به جای فرودو بودی و گولوم در حین سفر به کوه نابودی بهت حمله می کرد باز بهش اعتماد می کردی یا می کشتیش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

خوب با تشکر از گندالف عزیز (مونت او سائرون )

و لکن جواب سوالات

1 _ مسلما با اسب . اسب رفیق شفیق انسانه

2- جلوی طوفان گندالف رو قرار می دم. جلوی آسمان گالادریل

3- آراگورن

4- خوب مسلما هدف فرودو خیلی مقدس تر بود. و جون خیلی ها به حلقه وابسته بود. مسلما هرگز جون تمام انسان ها و الفها و بقیه ی مردم آزاد سرزمین میانه و حتی شرقی هایی که امکان داشت از سیاهی نجات پیدا کنند رو فدای یک لحظه ترحم به گولوم نمی کردم. واقعا دیوانه شدی. توی کوه نابودی به خاطر ترحم به گولوم حلقه رو نابود نکنم.؟ :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

همیاران حلقه جواب بدن....

برای ائرندیل......................سوالات روانشناسی.

1- جلوی اعداد 13 و7، نام شخصیتی از لوتر رو بنویس که دلت می خواد.

2- معدن موریا رو چگونه توصیف میکنی! فقط یک کلمه.

3- وقتی می خوای به زندگی فکر کنی دوست داری کجا باشی؟

موریا- فنگورن-لوتروین- سیاه بیشه. در میان کوه های داین دروف

4- سه تا از شخصیت های لوتر رو که به ترتیب دوستشون داری بنویس!

شرمنده مونتی جون دیر شد.آخه سئوالات خیلی روانشناسی بودن :ymapplause:

1-جلوی عدد 13 گریما

جلوی عدد 7 گلادریل

2-معدن موریا : هیجان (یک کلمه خیلی کم نبود!)

3-مسلما دوست دارم در لوثلورین زندگی کنم.

4- آرون ائومر الروند (تو این لحظه این سه تا رو گفتم شاید بعدا نظرم عوض بشه :ymparty: )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب بررسی جواب های ائارندیل:

جلوی عدد7 گلادریل رو نوشته و جلوی عدد 13 گریما!

7 نماد علاقست و 13 نماد بیزاری! با این حال جواب معقولی داده شده هر کسی به پاکی ها و نیکی ها تمایل دارد و از خیانت ها و درویی ها بیزاری می کند. بنابراین یک :D دریافت میکنه!

##

ائارندیل برای معدن موریا کلمه هیجان را انتخاب می کنه! این بیانگر اینه که وجود خطرات و واهمه ها در زندگیشو به چشم هیجان نگاه می کنه و اون ها رو معنای زندگی میبینه نه یک ترس! بنابراین یک 8-| دریافت میکنه!

##

ائارندیل برای فکر کردم به زندگی لوتروین رو انتخاب کرده این نشان میدهد که یک دید احساسی نسبت که زندگی داره و آدم احساساتی هست. اما این درست نیست مجید جوان چون که زندگی خیلی زیاد به آدم های احساساتی سخت میگیره . آدم های احساسی واکنش های بیشتری هنگام مصائب از خودشون نشون میدن و زود تر در زندگی خودشون رو میبازن!

##

ائارنیدل برای برای سوال آخر به ترتیب آرون ائومر الروند نوشته این یعنی در زندگی اول براش:

پایداری مهمه بعد شجاعت و دلیری و بعد دانایی و علم! اما شاید بر این روال شجاعت و دلیری برتر از پایداری باشه و این جواب معقول نیست!

.............................................................................................................................................

حالا بررسی جواب های گلور:

گلوروفیندل گفته با اسب ماجراجویی می کنه این یعنی اون آدم کم حوصله و بی رمقی هست.

به گلور: واقعا ازت انتظار نداشتم دیگه اسمم رو نیار! :ymapplause: دی

##

گلوروفیندل به جلوی کلمه طوفان گندالف رو نوشته و جلوی آسمان گلادریل!

این یعنی گلور قدرت رو در زندگی ، وجود دلیری و شرف و معرفت می دونه و خوشبختی رو در احساساتی بودن!

نه عزیز خوشبختی به احساساتی بودن نیست. این طوری شاید خیلی زود خودتو ببازی! ناراحت بشی! قضاوت کنی! تمامش کنی! و به جای عقل احساس برای تو تصمیم بگیره!

##

گلور گفته پیپ کشیدن رو با آراگورن دوست داره این یعنی دوست داره زمان تفریحاتشو با آدم هایی بگذرونه که در جامعه قدرت و نفوز بیشتری دارند اما به شدت کسل کننده هستند و آدم باحاشون حال نمی کنه!

خوب این کاملا جواب غیر معقولی هست آدم باید تفریحاتشو با انسان های شاد و اهل حس و حال بگذرونه نه آدم های جدی! B)

##

گلور گفته گولوم رو میکشه!!!! :ymparty: ای سنگدل! چرا به آدم ها فرصت بهبودی نمی دی! می دونی که حلقه با اون چی کار کرده، می تونستی تحملش کنی تا با نابودی حلقه اونم درست بشه! چرا به آدمای اطرافت فرصت جبران نمی دی!!؟؟؟؟ همش یک دی!

-------------------------------------------------------------------------------------------

خوب حالا ببینیم کی چقدر ستاره آورده:

ائارندیل 8-| :D

گلور: هیچی!

مونت در عین حالی که نیم نگاهی دلسرد کننده به گندالف و گلور می ندازه ، ائارندیل و آگارون رو در آغوش میگره و بهشون تبریک می گه!!اینم یک چشمک خوشگل به گروه اداین!

post-1790-0-48984900-1343729101_thumb.pn

آگارون با کمال تواضع و فروتنی جلوی مونت زانو میزنه و مونت با اون یال و کوپانش افتخار میده که ابر چوب دستی رو به اون تقدیم کنه! و به آگارون میگه: تصویر این چوب دستی رو نگه دار! اگر خواستی از یک مرحله فرار کنی، این شی جادویی رو به من نشون بده تا دربست امتیازش رو بهت تقدیم کنم! ضمنا از ائا هم تشکر کن.! به خاطر اخلاق اونه که گروهتون ابر چوب دستی رو از آن خودش کرد!

post-1790-0-81717500-1343584690_thumb.jpg

به گروه اداین تبریک میگیم!! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی چهار. اربابان حلقه جواب بدن.

برای آگارون.................موضوع مرحله: رمز گشایی...............درصد دشواری از پنج: 4

نکته: آگارون جان جواب معادلات رو به دست بیار. با عددی که به دست میاد به جدول حروف الفبای فارسی مراجعه کن. و ببین اون عدد چه حرفی رو نشون میده بعد حروف ها رو کنار هم بزار و رمز رو بگشای! اگر در حل معادلات مشکل داری می تونی از تام کمک بگیری! :ymapplause:

ضمنا:

# این ها نوعی متغیر هستند!

* علامت ضرب

؟= (10+10) + (4+3)

؟= (80+60-) + (8+ رادیکال 4)

؟= 2+30+(#6-)+(#2+#3)

؟= 4+0*(3-3)

رمز مرحله:.............

.........................................................................................................................................

برای گندالف................................موضوع مرحله تصویر شناسی..............درصد دشواری از پنج:2

نکته: گندالف جان اسم اشخاص در این تصاویر رو بگو. اگر دونفری هستند اسم هر دوشون رو بگو!

post-1790-0-41895600-1343731330_thumb.jp

post-1790-0-07400600-1343731336_thumb.jp

post-1790-0-51427600-1343731341_thumb.jp

post-1790-0-60401900-1343731344_thumb.jp

post-1790-0-06943200-1343731346_thumb.jp

post-1790-0-33676600-1343731348_thumb.jp

post-1790-0-93390800-1343731351_thumb.jp

post-1790-0-47275200-1343731357_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اولين تصوير:

بانو آرون، دختر لرد الروند.

دومين تصوير:

لگولاس.

سومين تصوير:

اون مردی كه زخمی شده و پای درخت افتاده، بورومير، پسر دنه‌تور‌ـه؛ و اون يكی ديگه كه نصفه نشسته و بغلش كرده، آراگون دومه.

چهارمين تصوير:

اون پيرمرده، گندالفه؛ و اون مرد ميانسال هم آراگورن دوم.

پنجمين تصوير:

تورين تورامبار داگنير گلائرونگا.

ششمين تصوير:

گيملی، پسر گلوين.

هفتمين تصوير:

برن و لوتين. (برن، مَرده، و لوتين، زنه‌ـه.)

هشتمين تصوير:

بيلبو بگينز.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...