رفتن به مطلب
Aslan

انواع طلسم ها

Recommended Posts

بانو گالادریل

من نمیدونم چرا تو داستان وزین هری پاترآدم بدا همیشه طلسم ممنوع میزنن اما جناب هری حتی وقتی جلوی جناب ولدومورت هم وای میسته به اکسپلیارموس قناعت میکنه وموفق هم میشه!واقعا چه جالب

به نظر منم خیلی مسخرس فک کنم رولینگ می خواد بگه هری خیلی ادم خوبیه و حتی با اینکه ممکنه بمیره هم دوست نداره کسی رو به طور مستقیم با چوبدستیش بکشه ودوست داره طرف یه جور دیگه مثلا با بازتاب طلسمش خودش بمیره که اتفاقا همین اتفاق هم می افته و هری بدون اینکه قاتل یشه بزرگ ترین جادوگر قرنو نابود میکنه :| :| من که خودم طلسم سکتوم سمپرا رو انتخاب میکردم چون مال اسنیپ جونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرگتلام

خب ؛ من با جادوی ذهن راحت ترم مثل روشن بینی و نفوذ به فکر . البته با ذهن کارهای فیزیکی هم میشه کرد . در کل چوب و عصا به نظرم چیزهای اضافی هستن

یکی از وردهایی که خیلی باهاش حال میکنم "بریسینگر" هست که موج انفجاری تولید میکنه . برای نبرد و مبارزه چیز خیلی خوبیه .

اینایی که گفتم ربطی به هری پاتر و طلسمش نداشت . از داستانهای وراثت بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

هیچ کدوم اینا که جادوگر نبودن که. هری پاتر که یه بچه لوس بیشتر نبود و گاندالف هم که اونطور که یه جادوگر میبایست عمل نمیکرد توی فیلمهای مختلف یه سری جادوگرا واقعا کارشون بد نیست مثل مرلین و یا فیلم جدید پسر هفتم شخصیت هایی که قدرتشون بیشتره مثل Mother Malkin و Radu و اما درکل پشتشون به اندازه گاندالف گرم نیست. جادوگر اسمش رو خودشه قدرت تخریبش باید بیشتر باشه خیر سرشون بهشون میگن چادوگر.

ویرایش شده در توسط Armando

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

من نمیدونم چرا تو داستان وزین هری پاترآدم بدا همیشه طلسم ممنوع میزنن اما جناب هری حتی وقتی جلوی جناب ولدومورت هم وای میسته به اکسپلیارموس قناعت میکنه وموفق هم میشه!واقعا چه جالب

از ترس اینکه تام یه وقت کمونش نکنه به خودش بخوره هههههههههه

کی می تونه بگه میمبلوس ممبلتونیا یعنی چه؟

تاجایی که یادمه کاکتوس عجیب و خاص نویل لانگباتوم بود

جادو جادوه دیگه فرقی نداره وسیله اش چی باشه من یه چوب دستی داشتم که موقع خطر تبدیل میشدبه عصای مارنشان نمیدونم چطوری دست خودم نبود ولی بون اون هم میتونم جادوکم

سخت ترین وردی که تابه حال اجراش کردم (ساپ تو اچرا) هستش که مکملش یه فن مبارزه به اسم برش ظریفه باهاش میتونی هرچندتا کالبد کاربردی وفیزیکی که میخوای بسازی. ازمعادل ورد آواداکداوارا هم که میشه مور نوروما

استفاده کردم کاربردش خوبه از وردهای مخصوص مبارزه هم ناکتاریاکا رو دوست دارم که حریف رو چند صدمتر شوت میکنه ورد پالستاتارنتا هم واسه زندانی کردن حریف خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

از ترس اینکه تام یه وقت کمونش نکنه به خودش بخوره هههههههههه

تاجایی که یادمه کاکتوس عجیب و خاص نویل لانگباتوم بود

جادو جادوه دیگه فرقی نداره وسیله اش چی باشه من یه چوب دستی داشتم که موقع خطر تبدیل میشدبه عصای مارنشان نمیدونم چطوری دست خودم نبود ولی بون اون هم میتونم جادوکم

سخت ترین وردی که تابه حال اجراش کردم (ساپ تو اچرا) هستش که مکملش یه فن مبارزه به اسم برش ظریفه باهاش میتونی هرچندتا کالبد کاربردی وفیزیکی که میخوای بسازی. ازمعادل ورد آواداکداوارا هم که میشه مور نوروما

استفاده کردم کاربردش خوبه از وردهای مخصوص مبارزه هم ناکتاریاکا رو دوست دارم که حریف رو چند صدمتر شوت میکنه ورد پالستاتارنتا هم واسه زندانی کردن حریف خوبه

من اینودوست دارم اما با مال شما فرق داره این رو الف ها استفاده میکنن Aa i sul nora lannelle اسپل تله پورته @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Khamul of Dul Guldur

من فکر کردم قراره اینجا اسپل ای واقعی بذارید و خب اولش یکم ترسیدم ! اوراد و اذکار نقل و نبات نیستن که همینجور اینور اونور پخش کنیم . خطرناکن ، واقعا خطرناکن. علی الخصوص اگه یه غیر جادوگر یا یه فرد غیر ربانی به کار ببره. جادو که بالذات دست بردن در طبیعت اشیاء و بعضا یعلل کردن ذاتیات شئ و تغیر ذاتشه که خیلی کار کثیف و شومیه. مگر برای مقابله با جادو.

اما علوم خفیه و امثالهم اگر با شرایطش استفاده بشن ، مثل علم اسماء و علم اذکار و علم جفر و ... در حد کفایت خوب هستن .

.

.

.

.

حالا بریم سر وردهای الکی خودمون ! بین وردهایی که توی کل هری پاتر دیدم ، له وی کورپوس خیلی مهیجه! وردهای ممنوعه هم طبعا دوست دارم ، له جی لی منس و هومونوم ریولیو و ابلیوی ات هم خب ، به کارم زیاد میان! به خاطر نوع کارمه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

در مورد هری پاتر...ریپارو و کریشیو و اکسپکتو پاترونوم را یادمه.اولی برای جمع کردن شکستنی ها.دومی طلسم شکنجه ست و سومی طلسم محافظه

در ضمن خیلی دوس دارم با چوب جادو کار کنم.

در مورد طلسم های واقعی دعای قوی حرز ابی دجانه رو که برای دفع شر اجنه ست بیشتر شنیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...