رفتن به مطلب
pirooz

بازی Lord of the Rings: War in the North در راه است .

Recommended Posts

Legolas Greenleaf

اممممممم ببخشید اینایی که گفتی یعنی چی؟؟؟این total war چیه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

اگه بازی شوگان 2 یا ناپلئون یا روم توتل وار رو دیده باشی میگیری قضیه چه طوریه .

مثلا تو بازی شوگان قبل از اینکه بازی شروع شه میگی میخوام کدم قبیله باشه .(قبیله زیاده)

بعد یکی رو انتخاب میکنی وقتی بازی شوع میشه با یکی تو جنگی .جنگ اول بازی تعیین کنندس که تو میمونی یا نه .یکی دو تا حمله میزنی میبری .بعد درخواست صلح به دشمنت میدی با این شرایط که مستعمره تو بشه .یازی که جلو میره یه سری agent میسازی مثل نینجا .واسه جاسوسی و خرابکاری . یا یه agent میسازی واسه توطئه (اسمشو الان یادم نیست) بعد با بقیه صلح میکنی تجارت راه میندازی یه دفعه همگی به یکی اعلام جنگ میدی .

کلا دنیایی داره واسه خودش .بین حودا 100 تا 200 سال هست .بازی جالبیه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

یه اسپم کوچولو :-? :

به به داداش piroze خودمون چه طوری فقط یه سری به این قسمت بازی ها می زنی و بعد جیم می شی :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

نه یه مدت نبودم .الان اومدم .بیشتر اوقات هستم .پست نمیرنم .

دیگه دل و دماق این کارا رو نداریم .پیر شدیم رفت .قیافم جوونه ولی پیری رو تو دلم حس میکنم .مثل کره ای شدم که روی یک نون تست بزرگ ... بقیشو یادم رفت :-?

مخلص همه بچه های آردا . :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

خواستم در جریان باشید که پیش فروش war in the north شروع شده اگه می تونید برید بگیرید ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

war in the north ! اول بذارید بیاد ایران ، مجوز بگیره ، بره دارینوس ، دوبله بشه ... بعد برید به قیمت نامناسب و کیفیت نازل بخریدش ;) ! چه سیستمی میخواد ؟ به گمانم ابر کامپیوتر لازمه ، نه ؟

این بازی روم توتال وار ، خداییه ! من یه ماه ، شیرین نشستم پاش ! فقط یه مشکل اساسی داره که میره رو اعصابت ، همه شاهزاده ها و نجیب زاده ها تو پایتخت متولد میشوند ، در صورتی که باباهاشون هزاران کیلومتر باهاشون فاصله دارند ، من یه نجیب زاده 10 ساله رو تا بفرستم فرضا به پارس حکومت کنه ، 20 الی 30 ساله میشه .

با متحدانت کم کم جهان رو در اختیار میگیری ، وقتی دیگه رقیب قوی نمیمونه متحدانت ازت باج میخوان ، یا باید بجنگی یا باید کم کم تحلیل بری .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

قراره نوامبر بیاد. از همین الان پیش فروشه ;)\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

نوامبر؟ ;) خیلی لفتش میدن. چند سال پیش گفتن میخوان بسازن. این همه هارتو پورت برای چیه؟ واسه assassin's creed جدیده که تو همون حدود میاد این همه جارو جنجال به پا نکردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

آره بابا!اه اه اه...هرکی ندونه فکر می کنه چیه؟!

حالا میاد می بینیم از Conquest هم چرت تره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

برین کنار من اومدم :دی

برای Assassin's Creed کی گفته سروصدا نیست؟

یوبی سافت برای یوزر هایی که توی یوبی هستن و PS3 دارن بخش آنلاین Revelation رو بتا گذاشته

باعث شد یه نامه ی بلند بالا و تند برای این که برای کاربرای رجیتر شده ی X360 و PC نمیذاره بنویسیم با چندین نفر :دی

پارازیت:

اینو تجربه کنین

http://asad12.persiangig.com/image/DXHR.jpg

نمیخوام بنویستمش چون روبات های فیل/./././.// تر././.ینگ پیشرفته میگن غیر اخلاقی هست اسمش ;)|

آینده رو ببینین تا بعدا بریم گذشته سراغ لوتر :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

من نگفتم سروصدا نیست. منظور من این بود که واس witn خیلی بیشتر سروصدا شد. حالا یه کم مبالغه که اشکالی نداره.

حالا این بازی که گفتین چه جوری هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

این بازی deus ex چجوریه؟ ارزش داره بخریم؟

راستی می خواستم call of juarez رو بخرم. ولی همه گفتن چرته نخر ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

تورو خدا یکی این پست نریچ رو ویرایش کنه

کلمه ی الف کاف سین رو موتور فی././ل/.ت/.ر/./. هست [-(

اما شما که میگین سروصدا شد، تقریبا فقط اینجا سروصدا شده، توی فروم های معتبر که کسی نگاهشم نمیکنه ;) الان من دارم توضیح اضافه میدم

مدیران سایت (اول خواستم بگم ناظم و مدیر، دیدم فقط مدیر داریم :دی) ببخشن منو ایندفعه مثل چند میلیون بار قبل :((

بازی آبنده رو به تصویر میکشه، در سال 2027

قضیه ی اصلی حول محور یک احتراع که میتونه بایوچیپ هارو (چیپ هایی که میشه در بدن به کار گرفت برای قابلیت بیشتر) رو بیشتر با بدن سازگار کنه و قدرت تقریبا بینهایتی بده

بازیش بینهایت گسترده است، برای هر مرحله به طور میانگین بیش از سه راه برای ورود و چندین راه مختلف برای گذروندنش داره،

مخلوطی از بازی های Fallout که همه چی رو باید با دقت انتخاب کنی و دقیق، حرف های درست بزنی و 4پایان بسته به درست بازی کردن و کشف همه چی داره

مراحل اضافه ی مختلفی هم هست

فقط قبل از شروع بازی اخطار بدم که همه ی قابلیت هاتونو نمیتونین آپگرید کنین، پس درست امتیازاتتون رو خرج کنین

و اینکه هر گلوله از طلا هم ارزشش بیشتره

نکته ی بعدی در مورد خریدشه که حتما حتما حواستون باشه و به فروشنده بگین اگه نسخه ی ریپک شده (کم حجم) بود، نمیخواین

البته همون ریپک هم 5.5گیگ هست که وحشتناکه نسبت به بازی های دیگه که من دانلود کردم (FEAR 3 با اون همه عظمت، ریپکش 2.4گیگ بود)

چیز خیلی کمی نداره، فقط پایان هاش یک چیز خیلی کوچیک کم داره که توی نسخه ی درستش هست

این بازی رو بخرین، پشیمون نمیشین

من میگم شاید کسی از ovdn AC پشیمون بشه، اما از این بازی هیچ کسی نیست که بشه

اگه اکشن دوست دارین، اکشن انجام میدین، مخفی کاری رو ترجیح میدین، مخفی کاری

کشتار جمعی، کشتار جمعی

اصلا دوست ندارین بکشین، نمیکشین

بازی رو گرفیتن و نصب کردین بهم PM بدین تا چندتا نکته ی دیگه هم بگم که اولای بازی بهش دقت نمیکنین (که واقعا هم نمیشه)، اما برسین به اواخر بازی، اگه اونکارو که به نظرم درست میاد انجام داده باشین، اشکتون در میاد تا مرحله رو تموم کنین

این بازی از سال 2007 در شرکت Eidos داشتن روش کار میکردن بعد از نسخه ی 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

کجاش ضعیفه .6.5 تا لایه دیوار دفاعی دارن .ولی خوب وقتی که یه ارتش بهشون حمله میکنه کم میارن (نمیدونم کدوم مرحله بود)

مشکلش اینه که نمیشه رو دیوار ها نیرو گزاشت .من تو هلمز دیپ بازی میکنم هر کی بهم حمله میکنه میزنمش .(با کماندار)

ببخشید توی middle earth II چجوری میرین توی هلمز دیپ یا مثلا سرباز روی دیوار می ذارین ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

ببخشید توی middle earth II چجوری میرین توی هلمز دیپ یا مثلا سرباز روی دیوار می ذارین ؟

دوست عزيز كماندار بساز بعد بفرستشون رو ديوار !

فقط يه چيزي .روي ديوار و كنار دروازه ورودي يه راه مخفي هست كه اگه اونارو فعال كني نيرو ها از اونجا خارج ميشن !(اگه دروازه هم باز باشه همينطور)

آخر بازي كه ok شدي دروازه رو باز كن بريز دخل همه رو بيار :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

دوست عزيز كماندار بساز بعد بفرستشون رو ديوار !

فقط يه چيزي .روي ديوار و كنار دروازه ورودي يه راه مخفي هست كه اگه اونارو فعال كني نيرو ها از اونجا خارج ميشن !(اگه دروازه هم باز باشه همينطور)

آخر بازي كه ok شدي دروازه رو باز كن بريز دخل همه رو بيار :ymapplause:

ببخشید اون کامد هیچ وقت بیش تر از 1000 نمی شه؟

نمی تونم سربازای زیادی رو بسازم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

دوستان کمک کنید ما تو یه مرحله موندیم :دی

chapter 8/ part 4 اگه اشتباه نکنم همین بود یا شما همون level 20 حساب کنید :دی

یه جایی هست که از اون دالان یا همون سیاه چال بیرون میای و بعد می ری تو یه صحن که بالای دیوارش یه جادوگر داره , جادور گر رو کشتم بعدش می گه باید اهرم در رو باز کنی اما نمی دونم از کجا باید بازش کنم !!

کسی به این مرحله رسیده :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

دوستان کمک کنید ما تو یه مرحله موندیم :دی

chapter 8/ part 4 اگه اشتباه نکنم همین بود یا شما همون level 20 حساب کنید :دی

یه جایی هست که از اون دالان یا همون سیاه چال بیرون میای و بعد می ری تو یه صحن که بالای دیوارش یه جادوگر داره , جادور گر رو کشتم بعدش می گه باید اهرم در رو باز کنی اما نمی دونم از کجا باید بازش کنم !!

کسی به این مرحله رسیده :دی

بايد بري بالا. همون جا كه اون جادوگره بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

آیا این اسم ها مثل ارادان اندریل وفارین و اون یارو دشمنمون واقعی هستن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

آیا این اسم ها مثل ارادان اندریل وفارین و اون یارو دشمنمون واقعی هستن؟

نه، تمام داستان بازی رو برای گیم ساختن و توی داستان های تالکین چیزی ازشون پیدا نمیشه. البته به استثنای شخصیت های مهمی مثل الروند، راداگاست، گوایهیر و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

من بیشتر بازی های ارباب حلقه هارو بازی کردم حتی همین نبرد در شمال ولی هیچ کدومشون به اندازه ی نبردی برای میدل ارث 2 قشنگ نیست واقعا لذت بخشه هنوز هم هنوزه دارم اونو بازی میکنم.

نظر بدید لطفا :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

یه سوال :

این مرحله ی که باید برن اوزگلیات و یا لوتلورین چند مرحله داره اون وقت ؟

بعد از این که مراحل این دو تا رو تموم کردی باز هم مرحله داره ؟؟؟

و سوال بعدی :

من مراحل بازی اصلی رو تموم کردم اما رو نقشه خیلی از جاهای دیگه هست ایا اون جا هم سفر می کنند و مرحله داره و یا فقط صرف برای آوردنشون نشون دادن اون مکان ها هست که اسمشون رو اورده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

یه سوال :

این مرحله ی که باید برن اوزگلیات و یا لوتلورین چند مرحله داره اون وقت ؟

بعد از این که مراحل این دو تا رو تموم کردی باز هم مرحله داره ؟؟؟

و سوال بعدی :

من مراحل بازی اصلی رو تموم کردم اما رو نقشه خیلی از جاهای دیگه هست ایا اون جا هم سفر می کنند و مرحله داره و یا فقط صرف برای آوردنشون نشون دادن اون مکان ها هست که اسمشون رو اورده

اين كه ميگي كجاست ؟ من دقيقا يادم نيست . اگه منظورت اونجايي كه هي ميزنه Wave1 ، Wave 2 ..... اونجا رو من تا Wave 11 پيش رفتم تموم نشد. معلوم نيست چند مرحله داره.

خيلي از جاهاي نقشه مثل موردور واسه قشنگيه :) اگه مراحلو تموم كردي ، جاي ديگه اي نميري

من بیشتر بازی های ارباب حلقه هارو بازی کردم حتی همین نبرد در شمال ولی هیچ کدومشون به اندازه ی نبردی برای میدل ارث 2 قشنگ نیست واقعا لذت بخشه هنوز هم هنوزه دارم اونو بازی میکنم.

نظر بدید لطفا :ymapplause:

شما كمپين بازي مي كنيد يا اسكريميش؟ كمپين بازي نكردم نمي تونم نظر بدم ، ولي اسكريميش ميدل ارث 2 با اسكريميش ميدل ارث 1 قابل مقايسه نيست. ميدل ارث 1 يه سر و گردن بالاتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

شما كمپين بازي مي كنيد يا اسكريميش؟ كمپين بازي نكردم نمي تونم نظر بدم ، ولي اسكريميش ميدل ارث 2 با اسكريميش ميدل ارث 1 قابل مقايسه نيست. ميدل ارث 1 يه سر و گردن بالاتره

من کمپین و اسکریمیش حالیم نمیشه فقط همین مراحلشو میرمو با همون جنگ حلقه که از بالا سرزمین میانه رو نشون میده سرباز میسازی و از این جور حرفا ولی کلا اره میدل ارث 1 یه سرو گردن بالا تره رایز اف د ویچ کینگ که اصلا حرف برای گفتن نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

خوب بلاخره منم این بازی رو گیر آوردم... الان دور دومم هست که دارم میرم... گیم پلی بازی که به نظرم خیلی خوب و در عین حال مشکل و کمی مخوف بود و البته خیلی هم اعتیاد آور ... چون هرچی که بیشتر بازی می کنید، مهارت های جنگجوها بیشتر میشه و کشتن ارکا و ترول ها باحال تر!! :P گرافیک بازی هم میشه گفت خوبه، طراحی محیط ها و چهره کاراکترها به نظرم در مقایسه با بازی مثل کونکوئر، یه مقدار ضعیف تر کار شده اما به تدریج به فضا و محیط بازی عادت میکنید...

داستان بازی هم که یه ماجرای من دربیاری از سازندگان بازیه که خوب مسلما خیلی عمق و محتوی نداره ولی سعی کردن تا جایی که می تونن مرتبط با سیر اصلی فیلم قرارش بدن...

در کل بازی رو به همه ی علاقه مندان دنیای آردا و داستان لوتر پیشنهاد میکنم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...