رفتن به مطلب
pirooz

بازی Lord of the Rings: War in the North در راه است .

Recommended Posts

تور

خوب سوال ار بقيه؟؟ :D

هركي خوند و بلده لطفا جواب بده.

بعدم مگه 4 گيگ زياده پيروز؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

الآن اين تصوير چي بود؟؟

:D :D :D

هارد كامپيوتر تو كه نبود؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

دقیقا همون بود . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آقا انقدر اسپم نزنید!

rise of witch king هم خودش تاپیک داره برید اونجا در موردش صحبت کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

تموم شد بحث .دیر رسیدی .راست میگه اسپم ندید . :D قبول کنید سائرون قویه . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Kingali

به نظرم این War in the North هم یه افتضاحی مثل Conquest میشه... شاید برای بعضی گیمرهای خوره جالب باشه ولی برای هواداران تالکین یا حتی کسائی که فقط فیلم رو هم دوس دارن، چندان جالب نیست. من فکر می کنم همون Return of the king همچنان از این بازی‌های اکشن دیگه که ساخته شده بهتره و به اصل داستان هم وفادار بوده. این بازی‌ها اصلا حال و هوای دنیای تالکین رو نداره! و سازنده‌ها فقط سعی کردن با اکشن و هیجان و حرکات بیخود از قبیل جادو ( که Conquest رو به گند کشیده بود! ) بازیکن رو جلب کنن.

به امید روزی که یه بازی درست و حسابی برا LOTR بسازن... :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

من که هنوز Conquest رو بازی نکردم .Return of the king خیلی سخته .من بازی کردم به زور چند تا مرحله رد کردم . :D

به نظرم من باید یه شرکت درست و حسابی مثل EA یه بازی بزنه تو چند تا قسمت .(مثلا 3 تا) بعد از زمان جنگ های ملکور بگه تا آخر داستان .والار هم توشون نقش بده .هرچند فقط یه خیاله :D ولی اگه این کارو کنه به نظر من بازیه پرفروشی میشه و کسی که کتابو نخونده حتما ترغیب میشه به سمت کتاب .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من الان تریلر نبرد در شمال رو دیدم ، خیلی کیف کردم ، چه صحنه های اکشن توپی داشت !

کسی میدونه اسم شخصیت های بازی چیه یا از چه نژادی هستن ؟ شخصیت مردش که به نظر میرسه انسان باشه و مونثه هم الف .

خدا میدونه چه ابر کامپیوتری میخواد تا بشه این رو بازی کرد . من که برای نبرد برای سرزمین میانه 2 کامپیوترم کم میاره . :D(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo
به نظرم این War in the North هم یه افتضاحی مثل Conquest میشه... شاید برای بعضی گیمرهای خوره جالب باشه ولی برای هواداران تالکین یا حتی کسائی که فقط فیلم رو هم دوس دارن، چندان جالب نیست. من فکر می کنم همون Return of the king همچنان از این بازی‌های اکشن دیگه که ساخته شده بهتره و به اصل داستان هم وفادار بوده. این بازی‌ها اصلا حال و هوای دنیای تالکین رو نداره! و سازنده‌ها فقط سعی کردن با اکشن و هیجان و حرکات بیخود از قبیل جادو ( که Conquest رو به گند کشیده بود! ) بازیکن رو جلب کنن.

به امید روزی که یه بازی درست و حسابی برا LOTR بسازن... :D

دوست عزیز Conquest یک بازی اکشن بود که کلاً افتضاح بود ولی War in the North توی سبک rpg هست و به عنوان اولین بازی در مورد lotr هست که این سبک داره (البته بجز lotr online که اونم حتماً آنلاین باید بازی کرد) از روی تصاویر به نظرم تا حدودی میشه به War in the North امیدوار بود ولی فعلاً اظهار نظر برای این بازی زوده. کمی روند قیلی بازی هایی که برای lotr ساختن آدم نا امید میکنه.(البته من از طرفداران bfme1,2 هستم )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
من که هنوز Conquest رو بازی نکردم .Return of the king خیلی سخته .من بازی کردم به زور چند تا مرحله رد کردم .

به نظرم من باید یه شرکت درست و حسابی مثل EA یه بازی بزنه تو چند تا قسمت .(مثلا 3 تا) بعد از زمان جنگ های ملکور بگه تا آخر داستان .والار هم توشون نقش بده .هرچند فقط یه خیاله ولی اگه این کارو کنه به نظر من بازیه پرفروشی میشه و کسی که کتابو نخونده حتما ترغیب میشه به سمت کتاب .

conquest که واقعا مزخرف بود هم از نظر گیم پلی و هم گرافیک. گرافیک گرشاسپ از اون بهتره. به نظر من بهترین بازی ای که تا به حال در مورد ارباب حلقه ها ساخته شده همون بازگشته شاهه. اما تازگیها EA گند میزنه تو بازیا. حالا این war in the north کی قراره بیاد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

تاریخ دقیقش رو نمیدونم ، ولی میدونم واسه سال 2011 هستش.

تریلر هاش که خیلی قشنگن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

حالا کسی میدونه داستان این war in the north چی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

تا اونجایی که من متوجه شدم یه گروه سه نفره متشکل از دو مذکر انسان و دورف به همراه یه دوشیزه الف میرن به جنگ نیروهای سائرون در شمال ، اما این اطلاعات رو از طریق مشاهده تریلر هاش فهمیدم ، و در دقتش زیاد مطمئن نیستم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

یعنی هیچ شخصیت مشخصی نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

سایت رسمیش اینه

www.warinthenorth.com

درهرحال باید منتظر بود و دید ( بازی تا 2012 طول می کشه... چه بخوان و چه نخوان)

از روی تریلر هیچ چیزو نمیشه فهمید... ( چندتا تریلر از ACII دارم که اگه ببینیش میگی این بازی بدرد نمیخوره اما... )

سازنده هم که Snowblind هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

آخرش2011 میاد یا 2012؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
آخرش2011 میاد یا 2012؟

تاریخ رسمی نداره... :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

اینم از پوسترش :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

نمیدونم چرا ولی فکر نکنم بازی جالبی از آب در اومده باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich
نمیدونم چرا ولی فکر نکنم بازی جالبی از آب در اومده باشه .

تریلرش که خیلی مسخره بود. خودشو نمی دونم :-?\

ولی این برادر وارنر بازیهای خوبی میسازه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

اون سه تا که پایین پوسترن کین؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

هیشکی. :-

شخصیت تو کتاب نیستند

1. مرد از دونه داین

2. زن الف (فک کنم جادوگره :-? )

3. دوراف

تاریخ انتشار: 1 نوامبر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

تو کتاب نیستن؟؟؟خب به چه دردی میخوره؟!بدون شخصیتهای تو کتاب خیلی بی مزه ست که!

منم فکر نکنم زیاد جالب باشه... :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

چه حالی میده یکی بیاد یه total war بسازه .کل کل بازیای ارباب حلقه ها رو میخابونه .یه چیزی مثل ناپلئون یا شوگان 2 .امکاناتی که توش داره بازیو خیلی جالب میکنه .(جاسوسی .شبیخون .توطئه .اعلام جنگ و صلح و .................)

به نظر شما چی ؟چیزه خوبی میشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...