رفتن به مطلب
pirooz

بازی Lord of the Rings: War in the North در راه است .

Recommended Posts

pirooz

خب،چند شب پیش آقای Warner Bros اعلام کرد که دارن روی یک نسخه جدید از بازی معروف و بسیار جالب Lord of the rings (ارباب حلقه های خودمون) کار میکنن.

این شماره جدید که سبک RPG هم داره،عنوان Lord of the Rings: War in the North رو برای خودش انتخاب کرده که در پایین بیشتر با این نسخه که قراره در سال 2011 منتشر بشه آشنا میشیم

عنوان بازی: The Lord of the Rings: War in the North

تاریخ انتشار: TBA 2011

سازنده: Snowblind Studios

ناشر: Warner Bros. Interactive

پلتفرم: Xbox360 , Ps3 , Pc

درجه سنی: RP (هنوز در حال پیگیری هست و مشخص نشده)

بازی آنلاین: حداکثر 3 نفر

War in the north یک انقلاب در سری بازی های نقش آفرینی آنلاین هست که سری رومان های معروف J.R.R Tolkien رو دنبال میکنه.

به احتمال زیاد تا به حال نام فیلم،بازی و کتاب های بسیار معروف The lord of the rings رو شنیدید و یا حتی ممکنه بسیاری از شما این مجموعه زیبا و معروف رو که همگی از روی کتاب های ارباب حلقه ها، نوشته ی یکی از بزرگترین نویسندگان مطرح در سطح جهان جی.آر.آر تالکین (1892-1973) هست رو خوانده،تماشا و یا بازی کرده باشید.

کتاب های ارباب حلقه ها(3 جلد هستن،که توسط انتشارات روزنه و ترجمه ی رضا علیزاده در ایران به چاپ رسیده) که عبارتند از: 1-یاران حلقه 2-دوبرج 3- بازگشت شاه،که احتمالا همگی باهاشون آشنا هستید،چه در ایران و چه در خارج از ایران طرفداران بسیار زیادی داره و یه سری فیلم و بازی هم از روی این کتاب ها منتشر شده که فیلم های به کارگردانی پیتر جکسون در سال های 2002 و 2001 منتشر شدن(فکر کنم یکی دیگشم داره منتشر میشه تا 1-2 سال دیگه) و بازی هایی که روی حماسه سه گانه ی تالکین منتشر شده،(دقیقا یادم نیست چند تا بود،فکر کنم یکی اون اوایل بود،بعدش نسخه 2 اومد که نسخه 2 فکر کنم 1 یا دو تا پک داشت که نصب میشدن و بعدشم که کانکوست اومد و الان هم این میخواد بیاد،البته در سایت های خارجی دیدم که یکیش هم هست به نام lord of the rings online) طرفداران بسیار زیادی دارند.

این بازی به صورت آنلاین هست و به دنبال سری Lord of the Rings: Middle earth منتشر میشه(co-op هم یکی از حالت های این بازی هست،ولی فکر نکنم single player داشته باشه)

به احتمال زیاد روی گرافیک بازی زیاد کار نمیشه و سعی میشه تا بر روی عناصر دیگر در بازی وقت بزارن.،

کمی اطلاعات در مورد بازی:

این بازی rpg همونطور که از اسمش معلومه،(war in the North) قراره مارو برای جنگ با نیرو های سائرون به شمال ببره تا ما سرزمین ها و اراضی جدیدی رو کشف کنیم،در این بازی شما میتونید در نقش یکی از 3 یار حلقه باشید و به یک سری از مبارزات که واقعا سعی شده تا طبیعی به نظر بیان بپردازید.

در این بازی نقش آفرینی سعی شده تا شخصیت های بازی از عناصر و بازیگران فیلم الگو گرفته باشند و حتی صدای کاراکتر ها در بازی،صدای خود شخصیت در فیلم هستش.

این بازی دارای دو بخش آنلاین و co-op هستش که co-op دارای 3 بازیکن هست که باید با همکاری باهم به نیروهای سائرون به جنگ بپردازند.

_

متاسفانه هنوز هیچ اسکرین شاتی از بازی منتشر نشده،و فقط یک تریلر منتشر شده که البته در این تریلر نمیشه به گیم پلی بازی پی برد،ولی خالی از لطف نیست و میشه کمی با محیط بازی آشنا شد،همچنین در مورد اطلاعات در مورد این بازی باید گفت که اطلاعات خاصی منتشر نشده،هر زمانی که به مطلب جدید برخورد کردم،حتما در همین پست میزارم.

سایت بازی :http://www.warinthenorth.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

امیدوارم این بازی چیز خوبی از آب در بیاد منظورم اون بازی هایی هست که دهن همه رو آب میندازه! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord of the ring - Sauron

آره منم امیدوارم بهتر از Rise of witch king بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

منم همین طور .

ویچ کینگ هم که قشنگ بود مخصوصا مرحله آخر اونجا که با آدم هایی من اونو تو دو روز رد کردم .دخلم اومد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می تونی Save خودت رآپلود کتی برام ؟

من فقط کمپ Witch king رو تا آخر رفتم

اما بچه ها تو بازی چند تا نقص وجود داره

1 - ویچ کینگی که تو Mordor هست با ویچ کینگی که تو Angmar هست قدرتشون یکی نسیت

2 - وقتی Ring رو در بازی می گیری اگه خوب باشی می تونی گالادریل رو بسازی و اگه بد باشی سائورون

اما قدرت سائورون از گالادریل بیشتره ( بایدم بیشتر باشه اما تو بازی نامردیه )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

سیو نداره .یعنی سیواش جایی ذخیره نمیشه .تو bfm2 هم همینطوری بود .

اگه راهنمایی میخوای یا اینجا یا تو پیغام خصوصی بگو کمکت میکنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کی میگه ذخیره نمیشه :D

برو تو run

بنویس %appdata%

بعدش راحت پیداش کن

به همین راحتی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

ایول بابا .من پدرم در اومد ولی پیدا نکردم .ولی بازم سیوشو پیدا نکردم :D چون چند ماه پیش بازیو تموم کردم و پاک کردم .(سیوشم پاک شده) اگه میخوای بگو کمکت کنم تا تهشو بری .

شرمنده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider
می تونی Save خودت رآپلود کتی برام ؟

سائرون جان سیو کدوم مرحله رو میخوای؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخرین Save

کمپین آدما

برای Rise of witch king رو میگما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

مهندس سیوش به درد نمیخوره .بورو یه کم عقب تر از کمپ ویچ کینگ بمون (اونجا که راه بزرگ میشه(از حالت تونل مانند خارج میشه)) چند تا از این نیرو های حرفه ایتو بزار سمت ضلع شرقی .چون از اونجا همش حمله میشه .بعد شروع کن نیرو بساز بفرست .(بیشتر منجنیق)به فکر اونجا که ازش حمله میشه هم نباش اونایی که گزاشتی ازش دفاع میکنن .

نکته : به هیچ وجه هیروهاتو نفرست چون اگه بمیرن بازی تموم میشه .آخرش که خواستی ویچ کینگو بزنی اونارو بفرست .

سیوشم اگه خواستی از رایدر عزیز بگیر .

درود بر تالکین .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider

سائرون منظورت سیو شروع مرحله هست یا آخرای مرحله که کارشون داره تموم میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخر دیگه ;:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider

پوزش بنده را بپذیرید من فقط سیو شروع مرحله رو دارم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خبرت فوق العاده قدیمیه :D

خیلی وقت پیش توی IGN بود

بعدش توی سایت مطرح شد

دوباره اینجا مطرح شد

اما اطلاعاتت خیلی کامل تر بود

ممنون :D

1 - ویچ کینگی که تو Mordor هست با ویچ کینگی که تو Angmar هست قدرتشون یکی نسیت

نبایدم باشه چون فرق داشتن

برای همینم بود که اونو نشناختن که یکی از اولایری هست

آره منم امیدوارم بهتر از Rise of witch king بشه

سبکش که استراتژیک نیست :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعذ دقت کردی چقدر Angmar ضعیف هست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

کجاش ضعیفه .6.5 تا لایه دیوار دفاعی دارن .ولی خوب وقتی که یه ارتش بهشون حمله میکنه کم میارن (نمیدونم کدوم مرحله بود)

مشکلش اینه که نمیشه رو دیوار ها نیرو گزاشت .من تو هلمز دیپ بازی میکنم هر کی بهم حمله میکنه میزنمش .(با کماندار)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس بهتره با من بازی نکنی چون من با ارتش موردور میرم سراغ Helms Deep شایدم با گابلین ها

گابلین ها که خیلی باحال هستن

از دیوار راست میرن بالا:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

موردور هیچی نداره من ترولاشو (حتی قهرماناشو) با کماندارای الف میزنم .گابلین که جای خود داره با یه گروه سواره نظام الف میشه چند تا گروه از شمشیر زن و کماندار گابلین رو بکشی .

مخصوصا تو rise of the with king که یه گروه کماندار جدید هم اضافه شده .(هم کماندارن هم شمشیر زن)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

اون گابلین های لعنتی با استفاده از ترول های غول آسا یه عالمه سنگ پرت میکنن طرف دروازه و نابودش میکنن !

بردشون از منجنیق هم بیشتره . من تو هلمز دیپ با هر کی میجنگم الا گابلین ها! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

اون که آره .اگه سطح بازی رو روی سخت ترین هم بزاری گابلین ها حداقل میتونن 3 تا یا 4 تا ترول بیارن که اونها رو با لگولاس و هالدیر میشه زد .(برد تیرشون تا اولای پل هست)

راستی یه چیزی .میشه یه جوری bfm 2 رو نصب نکرد ولی ویچ کینگو نصب کنی ؟آخه خیلی جا میگیره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider
راستی یه چیزی .میشه یه جوری bfm 2 رو نصب نکرد ولی ویچ کینگو نصب کنی ؟آخه خیلی جا میگیره .

نمی شه چون rise of witch king مانند یه آپگرید هست که بعضی نقشه ها و ارتش ها و یگان ها رو اضافه می کنه. به همین خاطر هم حجمش کمتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

4 گیگ جا میگیره !کدوم آپدیت 4 گیگه .

بیخیال .

هر کی پایه بود بازی bfme 2 رئ آنلاین بزنیم بهم پیغام خصوصی بده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

نكته ميگي ها پيروز جان.

rise of the witch king و بيخيالي.

بيخيالي از چي از داستان آنگمار و يا تصاوير هنري و بسيار با كيفيت از فقط چند صفحه كتاب تالكين؟ :D

از نقشه ها يا...؟؟

حتي نقشه دره گونداباد و اودون سرزمين پشت موردور زير رون رو هم داره!!

(با مودم و ديال آپ ميشه آنلاين بازي كرد؟؟ :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

اون 4 گیگرو گقتم بیخیال . :D

(با مودم و ديال آپ ميشه آنلاين بازي كرد؟؟ )

نمیدونم .یه سوال از بقیه بکن . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...