رفتن به مطلب

Recommended Posts

BANOO

اوهوم کاملا موافقم ولی من بازیگر استیو رو دوست داشتم من چند تا از تیکه هاشو دیدم که اصلا با کتاب همخوانی نداشت واقعا ضد حال بود @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آخیلوس

من یه زمانی عضو انجمن طرفداران دارن شان بودم(dsfansبود اگه اشتباه نکنم)اونجا یه سری عکس از فیلمش دیدم به قول یه نفر میگفت فقط خانم اکتا(عنکبوته)شبیه کتابه!!

خود دارن و لارتن همیشه لباسای کثیف و پاره پوره میپوشیدن(به جز وقتیایی که تو کوهستان اشباح بودن)ولی تو فیلم دارن و لارتن لباس شیک و مرتب و تمیز پوشیدن!تابوتایی که توش میخوابیدن چ.بی و سخت بودولی تابوت توی فیلم(اونطور که از عکس معلوم بود)از رختخواب هم راحت تر بود!یه چیز دیگه این که چون استیو چند سال بعد از لارتن همخون شده بوده وقتی دوباره همو میبینن و استیو خودشو شکارچی اشباح معرفی میکنه استیو یه مرد بالغ بوده در حالی که دارن در حد یه پسر نوجوون مونده بوده ولی چیزی که من دیدم استیو هم (بازیگرش)هم سن بازیگر دارن بود!من عکسا رو هم که دیدم از فیلم بدم اومد اصلا حاظر نیستم فیلم رو ببینم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

به نظرم تنها کسی که خیلی خوب میتونه از روی رمان های دارن شان اقتباس کنه و تبدیل به فیلمش کنه همین گیلرمو دل توروی خودمون هستش . فضاسازی ای که دل تورو انجام میده تو فیلم هاش بنظرم خیلی شباهت به رمان های دارن شان داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

به نظرم تنها کسی که خیلی خوب میتونه از روی رمان های دارن شان اقتباس کنه و تبدیل به فیلمش کنه همین گیلرمو دل توروی خودمون هستش . فضاسازی ای که دل تورو انجام میده تو فیلم هاش بنظرم خیلی شباهت به رمان های دارن شان داره.

موافقم دل تورو در این زمینه میتونه خیلی خوب باشه و فکر کنم قابش به این فیلم بخوره

البته دموناتا واقعا یه فانتزی خاصه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

تصورشو بکنین دموناتا فیلم بشه

چه خون و خون ریزی توی فیلم به پا میوفته!

کتابش رو که می خونی پر از صحنه های خون باره چه برسه به فیلمش . از همه مهمتر اینکه بعضی قسمت های حساس داستان در اینجور صحنه هاست.

اگر بخوان شیاطین رو هم قشنگ از آب در بیارن ؛ فیلم رو باید رده بندی سنی کرد :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farhad

تصورشو بکنین دموناتا فیلم بشه

چه خون و خون ریزی توی فیلم به پا میوفته!

کتابش رو که می خونی پر از صحنه های خون باره چه برسه به فیلمش . از همه مهمتر اینکه بعضی قسمت های حساس داستان در اینجور صحنه هاست.

اگر بخوان شیاطین رو هم قشنگ از آب در بیارن ؛ فیلم رو باید رده بندی سنی کرد :دی

به نظر من اگه فیلم دموناتا رو درست کنن یه شاهکار میشه . و فکر نکنم حالا حالا ها تبدیل به فیلم بشه چون یه پروژه عظیمه و هرکسی نمیتونه دست به ساخت همچین مجموعه ای بزنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

دیموناتها واقعا عالی میشه امیدوارم فیلمشو بسازن ماهم ببینیم ولذت ببریم مخصوصا جلد یک و بک عالی میشن :-bd

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دیموناتها واقعا عالی میشه امیدوارم فیلمشو بسازن ماهم ببینیم ولذت ببریم مخصوصا جلد یک و بک عالی میشن :-bd

به نظرم دموناتا همون سختی سیلماریلیون رو داره

در کنار موضوع بسیار پیچیده،فانتزی رها و خشونت زیاد با مساله گذشت زمان و تعدد راوی و داستان ها مواجهیم

بعضی از داستان ها فاصله زمانی زیادی با هم دارند و حیفه خلاصه شن

مثلا بک و دزد شیطانی که به نظرم هردو عالی و مخصوص هستند پتانسیل یک فیلم قدرتمند مستقل رو دارند

و غیر از اون میشه مثلا سه گانه ای دیگه که شامل 8 قسمت دیگه رو از آب در آورد

کار سرزمین اشباح (حماسه دارن شان ) راحت تر بود و 12 قسمتش رو خود دارن شان در 4 سه گانه دسته بندی کرده بود ولی حیف که انتخاب کارگردان شیرینی امریکایی به عنوان کارگردان کار رو خراب کرد و فیلم دست کمی از یک فاجعه نداشت امیدوارم بشه دموناتا با هدایت کارگردانانی نظیر رابرت زمه کیس،گیرمو دل تورو یا آلفونسو کوارن کاری ماندگار بشه هرچند که شکست کامل قسمت اول دستیار یک جادوگر(سرزمین اشباح ) کار رو خیلی سخت کرد

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

کل اثار دارن اگر فیلم یا سریال بشن همگیشون پتانسیل خوبی دارن مهمترین نکتشونم هیجان داخل داستانه که باعث پیگیری تماشاچی میشه مخصوصا جلد بک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

خب راستش فانتزی و تخیل گسترده داستان در سریال در نمیاد

بک هم که داستانی جاده ای و مستقل داره و فقط کافیه به کارگردانی خوب برسه مثل نیل بلومکمپ (منطقه 9)

بله واقعا بک،دزد شیطانی و لرد لاس هیجان انگیزند و غیر قابل پیش بینی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

من که اگه قرار باشه یکی از آثار دارن شان فیلم بشه نظرم رو جلاد لاغره! هم داستانش سرراست تره هم فضاش راه دست پیتر جکسونه یه سه گانه دیگه از توش در بیاره!:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

جلاد لاغر هم واقعا خوب بود حمید ولی دموناتا خیلی هیجان انگیز و غیر قابل پیش بینی

حیفه دزد شیطانی و بک برگردان درخوری نداشته باشن و همین طور سرزمین اشاح که میتونه قسمت سوم و چهارمی فوق العاده داشته باشه

این دو مجموعه (حماسه دارن شان و دموناتا ) خیلی مناسب پیترجکسون اند ولی افسوس که بعیده جکسون ریسک کنه و سراغ این کار بره

جالبه حتی هیکل پیترجکسون هم شبیه دارن اشاگنسی یه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

تجربه های اخیر که نشون داده جکسون اگه سراغ دموناتا یا سرزمین اشباح بره زیر 15گانه اصلا راه نداره! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

نترس خود دارن شان اینقدر در دموناتا آب بسته( بخصوص جلد 5-8) که احتمالا پیترجکسون باید خلاصه اش کنه !

یه سه گانه جمع و جور از دموناتا و یک چهار گانه از سرزمین اشباح کافیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

نمیدونم چرا هر وقت جکسون بخواد یه فیلم بسازه همه انتظاره یه سه گانه ی دیگه رو دارن :دی

ولی اگه یه موقع خواستن از روی رمان دارن شان یه فیلم بسازه بهتره گیلرمو دل تورو اونارو بسازه تا جکسون .

جکسون بیشتر دوست داره فیلم های عظیم (فیلم هایی که داستان اون ها عظیم هستند) رو بسازه تا فیلم هایی که داستان اون ها تو محور تک شخصیتی میگذره .

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

البته دل تورو و جکسون هردو در ژانر وحشت زبده و با تجربه هستند و دل تورو هم کارهایی در خور مثل لابیرنت پن و حتی تیغ 2 رو داره

دموناتا بسیار گسترده اس تصور کورنلیوس فلک در حال ساختن پنجره ای رو به جهنم یا نبرد لرد لاس با درویش یا برانابوس میتونه خیلی عالی باشه

بخصوص در به تصویر کشیدن دنیای شیاطین پیتر جکسون خیلی مناسبه

خب این دو رمان جای کار بسیاری دارند و پیرنگ سه گانه ای خوب رو دارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

فکر کنم برای جکسون افت باشه که دنیای دارن شان رو به تصویر بکشه و همینطور از آن سبک همیشگیش هم ممکنه کمی دور بشه. جکسون بنظرم بیشتر دوست داره فیلم هایی رو بسازه که توش شخصیت های متعدد زیادی رو داشته باشه. من رمان حماسه ی دارن شان و همچنین زام-بی رو خونده ام و این دوتا رمان بیشتر روی یک شخصیت و کاراکتر مانور میداد، رمان دمونتا رو هم همین الان یکم خلاصه داستانش رو خونده بودم و بنظر میاد این رمان هم بیشتر حول محور یک شخصیت یا دو شخصیت میچرخید. رمان های دارن شان بیشتر برای امثال گیلرمو دل تورو ، تیم برتون و یا دیوید یتس میخوره تا جکسون . البته بنده هم خیلی دوست دارم رمان های دارن شان رو یک کارگردان بسیار نابغه و پر تبحر مثل دل تورو بیاد تبدیل به فیلمش بکنن ولی با کارگردانی جکسون تاحد زیادی مخالفم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

پس انگار اولین فیلمهای پیترجکسون رو ندیدی که اینو میگی:دی

دل تورو برای کارهای کم هزینه مثل لابیرنت پن و تیغ 2 خوب بود تا حاشیه اقیانوس

اتفاقا چون کسی انتظار خلق یه شاهکار رو از جکسون نداره دستش بازتره و اون داستان گسترده و تخیل رها مناسب پیترجکسونه

روی کدوم شخصیت میچرخید؟

دموناتا که روایت اول شخصه و غیر از اون کارکتر های اصلی بسیار زیادی داره

گروبز گریدی،لرد لاس،بک ،کورنلیوس فلک، درویش گریدی ،برانابوس

اصلا یکی از سختی های برگردان دموناتا همین کارکترهای زیاده که به هرکدوم فضا برای پرداخت بهتر داده بشه

همیشه در مورد درویش گردی گری اولدمن مدنظرم بود و برای برانابو لیام نیسن ولی حیف که جز یک رویا نیست...

حماسه دارن شان هم که بحثش جداست و بیشتر کار به جکسون ،دل تورو ،کوران یا بلومکمپ میخوره

افسوس که این رمانها بچه گانه اس وگرنه میشد شانس کمی برای همکاری استاد تصویر سینما ریدلی اسکات رو در نظر گرفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s
پس انگار اولین فیلمهای پیترجکسون رو ندیدی که اینو میگی:دی

اتفاقا بهترین فیلم جکسون تو دهه 90 رو دیدم ، مخلوقات آسمانی ، فیلم خیلی خوبی هم بود. ولی سبک فیلمسازی جکسون در فیلم های عظیم که توش جنگ و اینجور چیزها داره فرق میکنه با فیلمای درامش.

دل تورو برای کارهای کم هزینه مثل لابیرنت پن و تیغ 2 خوب بود تا حاشیه اقیانوس

منظورتو نفهمیدم اینجا :دی

اتفاقا چون کسی انتظار خلق یه شاهکار رو از جکسون نداره دستش بازتره و اون داستان گسترده و تخیل رها مناسب پیترجکسونه

اتفاقا بنظرم هر وقت جکسون دست به ساخت فیلمی زده همه انتظار یه شاهکار رو ازش دارن :دی

دموناتا که روایت اول شخصه و غیر از اون کارکتر های اصلی بسیار زیادی داره

گروبز گریدی،لرد لاس،بک ،کورنلیوس فلک، درویش گریدی ،برانابوس

والا من دموناتا رو نخوندم . ولی رمان زامبی و حماسه ی دارن شانش بیشتر حول و محور شخصیت اصلیش که راوی ماجرا باشه میچرخید.

حماسه دارن شان هم که بحثش جداست و بیشتر کار به جکسون ،دل تورو ،کوران یا بلومکمپ میخوره

حماسه دارن شان که بنظرم اگه تبدیل به فیلمش بکنن زیاد جالب نمیشه از نظر من به خاطر همین کارگردانان مطرح نمیرن سراغ داستانش.

نیل بلوم کمپ ؟! داداش نیل بلوم کمپ بیشتر تو ساخت فیلم های علمی/تخیلی تبحر داره تا فانتزی!

ولی در مورد ساخت فیلم دموناتا بشدت با کوارن موافقم . تصور کن کوارن بیاد فیلم دموناتا رو با اون لانگ شات های استثنایی اش نشون بده. خیلی دلم میخواست کوارن فیلم هابیت رو کارگردانی بکنه ولی حیف که غیرممکنه. :دی

افسوس که این رمانها بچه گانه اس وگرنه میشد شانس کمی برای همکاری استاد تصویر سینما ریدلی اسکات رو در نظر گرفت

ریدلی اسکات هم فکر نکنم سراغ همچین فیلمایی بره . ایشون هر فیلمی و هر ژانری رو بسازه ولی گمون نکنم سراغ فیلم های فانتزی بره. شاید سم ریمی گزینه ی خیلی خوبی برای رمان حماسه دارن شان باشه .

البته دانکن جونز اگه بتونه دنیای وارکرافت رو عالی نشون بده گزینه بسیار ایده آلی برای رمان های دارن شان خصوصا رمان دموناتا خواهد شد. ولی البته باید دید وارکرافت رو چگونه میسازه . من که خیلی از سبک فیلمسازیش خوشم اومده ولی حیف که دو تا فیلمش در ژانر علمی تخیلی قرار داره و این اولین باره که یه فیلم فانتزی داره میسازه و نمیشه قضاوت بسیار بهتری کرد. اونم فیلمی فانتزی ای که بخشی اش به دنیای تالکین هم وابسته هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

اتفاقا بهترین فیلم جکسون تو دهه 90 رو دیدم ، مخلوقات آسمانی ، فیلم خیلی خوبی هم بود. ولی سبک فیلمسازی جکسون در فیلم های عظیم که توش جنگ و اینجور چیزها داره فرق میکنه با فیلمای درامش.

خب باید قبل ترش رو هم ببینی

من سال سوم دبیرستان تجربه دیدن فکر کنم فیلم مرده مغز رو داشتم که اونجا انواع و اقسام دل و روده در اوردن رو دیدم

پیترجکسون از اینجور فیلمهایی شروع کرد و با تلاش و خودسازی به بالاترین حد رسید

برای امثال پیترجکسون و کامرون و تارانتینو افت کلاس وجود نداره از هرچیزی میتونن شاهکاری رو خلق کنند

منظورتو نفهمیدم اینجا :دی

خب راستش دل تورو در کارهایی که جمع و جور باشه میتونه اعمال سلیقه بیشتری بکنه وگرنه ممکنه مثل هابیت عطای کار رو به لقاش ببخشه

مثلا لابیرنت پن با کمترین بودجه و با تلاش دل تورو و حتی استفاده کم از جلو های ویژه واقعا کاری درخور بود

اتفاقا بنظرم هر وقت جکسون دست به ساخت فیلمی زده همه انتظار یه شاهکار رو ازش دارن :دی

راستش فقط در مورد هابیت اینطور بوده

ارباب حلقه ها هم اینطور نبود

کینگ کونگ هم که همه میدونستن جکسون برای دل خودش میسازه

استخوان های دوست داشتنی هم که نوع رمان طوری بود که برگردان سینمایی اش خیلی سخت بود و البته کار جکسون هم عالی بود

حماسه دارن شان که بنظرم اگه تبدیل به فیلمش بکنن زیاد جالب نمیشه از نظر من به خاطر همین کارگردانان مطرح نمیرن سراغ داستانش.

نیل بلوم کمپ ؟! داداش نیل بلوم کمپ بیشتر تو ساخت فیلم های علمی/تخیلی تبحر داره تا فانتزی!

ولی در مورد ساخت فیلم دموناتا بشدت با کوارن موافقم . تصور کن کوارن بیاد فیلم دموناتا رو با اون لانگ شات های استثنایی اش نشون بده. خیلی دلم میخواست کوارن فیلم هابیت رو کارگردانی بکنه ولی حیف که غیرممکنه. :دی

ریدلی اسکات هم فکر نکنم سراغ همچین فیلمایی بره . ایشون هر فیلمی و هر ژانری رو بسازه ولی گمون نکنم سراغ فیلم های فانتزی بره. شاید سم ریمی گزینه ی خیلی خوبی برای رمان حماسه دارن شان باشه .

البته دانکن جونز اگه بتونه دنیای وارکرافت رو عالی نشون بده گزینه بسیار ایده آلی برای رمان های دارن شان خصوصا رمان دموناتا خواهد شد. ولی البته باید دید وارکرافت رو چگونه میسازه . من که خیلی از سبک فیلمسازیش خوشم اومده ولی حیف که دو تا فیلمش در ژانر علمی تخیلی قرار داره و این اولین باره که یه فیلم فانتزی داره میسازه و نمیشه قضاوت بسیار بهتری کرد. اونم فیلمی فانتزی ای که بخشی اش به دنیای تالکین هم وابسته هست.

در مورد دارن شان بله متاسفانه چون ریسک زیادی داره نمیرن ولی ای کاش که میرفتن .

بله نیل بلوم کمپ .جدای از قدرت کارش فیلمش رگه هایی از وحشت هم داشت و اگه ایشون کارگردان میبود مسلما پیترجکسون تهیه کننده میشد

ولی ایوب در مورد وحشت سیال در دموناتا و دل و روده در آوردن هنری دل تورو و جکسون استاد هستند !:دی

در مورد استاد ریدلی اسکات موافقم شاید سن بالا دیگه ایشون رو محافظه کار کرده تازه ایشون قسمت دوم پرومتئوس که کاری عظیمه رو هم در نظر داره

خیلی خوب به سم ریمی اشاره کردی چون به نظرم قاب سم ریمی به جکسون و دل تورو نزدیکه در مورد هابیت هم که ابتدا جناب سم ریمی قصد ساخت داشت و اتفاقا میخواست هابیت رو شاد و کودکانه بسازه و قسمت نشد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

خب باید قبل ترش رو هم ببینی

من سال سوم دبیرستان تجربه دیدن فکر کنم فیلم مرده مغز رو داشتم که اونجا انواع و اقسام دل و روده در اوردن رو دیدم

پیترجکسون از اینجور فیلمهایی شروع کرد و با تلاش و خودسازی به بالاترین حد رسید

برای امثال پیترجکسون و کامرون و تارانتینو افت کلاس وجود نداره از هرچیزی میتونن شاهکاری رو خلق کنند

خب راستش دل تورو در کارهایی که جمع و جور باشه میتونه اعمال سلیقه بیشتری بکنه وگرنه ممکنه مثل هابیت عطای کار رو به لقاش ببخشه

مثلا لابیرنت پن با کمترین بودجه و با تلاش دل تورو و حتی استفاده کم از جلو های ویژه واقعا کاری درخور بود

راستش فقط در مورد هابیت اینطور بوده

ارباب حلقه ها هم اینطور نبود

کینگ کونگ هم که همه میدونستن جکسون برای دل خودش میسازه

استخوان های دوست داشتنی هم که نوع رمان طوری بود که برگردان سینمایی اش خیلی سخت بود و البته کار جکسون هم عالی بود

در مورد دارن شان بله متاسفانه چون ریسک زیادی داره نمیرن ولی ای کاش که میرفتن .

بله نیل بلوم کمپ .جدای از قدرت کارش فیلمش رگه هایی از وحشت هم داشت و اگه ایشون کارگردان میبود مسلما پیترجکسون تهیه کننده میشد

ولی ایوب در مورد وحشت سیال در دموناتا و دل و روده در آوردن هنری دل تورو و جکسون استاد هستند !:دی

در مورد استاد ریدلی اسکات موافقم شاید سن بالا دیگه ایشون رو محافظه کار کرده تازه ایشون قسمت دوم پرومتئوس که کاری عظیمه رو هم در نظر داره

خیلی خوب به سم ریمی اشاره کردی چون به نظرم قاب سم ریمی به جکسون و دل تورو نزدیکه در مورد هابیت هم که ابتدا جناب سم ریمی قصد ساخت داشت و اتفاقا میخواست هابیت رو شاد و کودکانه بسازه و قسمت نشد !

درسته پیتر جکسون و دل تورو تو زمینه ی قطع و قلع و قمع کردن موجودات استادن . خصوصا جکسون که تو سری سرزمین میانه اینقدر کله ی و دست و پای این اورک ها قطع کرد که الان اورک ها کاملا میتونند یک طومار اعتراض آمیز بنویسن . خصوصا تو قسمت دوم هابیت این اورک ها خیلی باحال کشته میشدن . آدم خرکیف میشد . (خخخخخخخ)

دل تورو بنظرم زیاد از اینجور چیزا استفاده نمیکنه ولی سکانس هایی تو فیلم بلید 2 هست که هر وقت میبینمش مو به تنم سیخ سیخ میشه ! همون سکانسایی که هر وقت خون آشامه دهنش رو بصورت افقی (:دی) باز میکرد فوق العااده دیدنی میشد .

رمان های دارن شان توش خشونت بسیار زیاد موج میزنه و از یکسو هم رمانهاش بیشتر نوجوان پسند هستند . اگر رمان هاش بزرگسالانه میبود (مثل رمان های استفن کینگ) مطمئنا تا حالا چندین نسخه ی سینمایی ازشون در میمود.

سم ریمی کارگردان بسیار خوبیه ، و بنظرم (به خاطر اینکه رمان دموناتا در مورد شیطاین و اینجور چیزهاست) گزینه ی خیلی خوبی باشه . فیلم های فانتزی سم ریمی که در کنارش چاشنی وحشت و کمیک دارن بسیار عالی بودند ، نمونه اشارتش تاریکی یا سری شیطان مرده که ارتش تاریکی هم جزو اونه یا مرا به جهنم بکشان . ولی فیلم هایی که فانتزی ای که فقط توش تم شاد باشه رو نمیشه بهش اعتماد کرد. نمونه اش میتوان به فیلم جادوگر شهر اوز اشاره کرد. رمان دموناتا بنظر میاد خشونت و وحشت توش موج میزنه و هم اینکه فانتزی هم هست و در کنارش موجودات اهریمنی زیادی رو داره پس این رمان میتونه خوراک تازه ای برای سم ریمی باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

درسته پیتر جکسون و دل تورو تو زمینه ی قطع و قلع و قمع کردن موجودات استادن . خصوصا جکسون که تو سری سرزمین میانه اینقدر کله ی و دست و پای این اورک ها قطع کرد که الان اورک ها کاملا میتونند یک طومار اعتراض آمیز بنویسن . خصوصا تو قسمت دوم هابیت این اورک ها خیلی باحال کشته میشدن . آدم خرکیف میشد . (خخخخخخخ)

دل تورو بنظرم زیاد از اینجور چیزا استفاده نمیکنه ولی سکانس هایی تو فیلم بلید 2 هست که هر وقت میبینمش مو به تنم سیخ سیخ میشه ! همون سکانسایی که هر وقت خون آشامه دهنش رو بصورت افقی (:دی) باز میکرد فوق العااده دیدنی میشد .

رمان های دارن شان توش خشونت بسیار زیاد موج میزنه و از یکسو هم رمانهاش بیشتر نوجوان پسند هستند . اگر رمان هاش بزرگسالانه میبود (مثل رمان های استفن کینگ) مطمئنا تا حالا چندین نسخه ی سینمایی ازشون در میمود.

سم ریمی کارگردان بسیار خوبیه ، و بنظرم (به خاطر اینکه رمان دموناتا در مورد شیطاین و اینجور چیزهاست) گزینه ی خیلی خوبی باشه . فیلم های فانتزی سم ریمی که در کنارش چاشنی وحشت و کمیک دارن بسیار عالی بودند ، نمونه اشارتش تاریکی یا سری شیطان مرده که ارتش تاریکی هم جزو اونه یا مرا به جهنم بکشان . ولی فیلم هایی که فانتزی ای که فقط توش تم شاد باشه رو نمیشه بهش اعتماد کرد. نمونه اش میتوان به فیلم جادوگر شهر اوز اشاره کرد. رمان دموناتا بنظر میاد خشونت و وحشت توش موج میزنه و هم اینکه فانتزی هم هست و در کنارش موجودات اهریمنی زیادی رو داره پس این رمان میتونه خوراک تازه ای برای سم ریمی باشه .

بله بلید رو خوب اشاره کردی جایی که نوماک برای اولین بار شروع به کشتار کرد یا تقابل بلید و نوماک در بالای بار که خوب در اومده بود و تاریک

در لابیرنت پن هم مثلا اونجارو به یاد بیار که زنه مثل جوکر لب و گونه اون فرمانده رو داغون کرد

در مورد رمانهای کینگ هم همینطوره و کارگردان های خاصی میخواد مثل دارابونت

باید ببینیم که چی پیش میاد این موج فیلم های فانتزی بگیر نگیر داره گاهی چند شاهکار با هم بیرون میان و گاهی تمومشون متوسط یا ضعیفن

البته کوارن با اون 7 اسکاری که نصیب جاذبه شد کلا از دسترس خارج شد!

دموناتا هم احتمالا نصیب کارگردانی جوان و جویای نام بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرتاد

کتابا این نویسنده بی نظیره و ترسو به ادم القا میکنه من اثار تالکین عاشق مجموعه های دارن شان هستم

کتابهای این نویسنده عبارت است از:

مجموعه ی سرزمین اشباح

مجموعه ی نبرد با شیاطین

کتاب جلاد لاغر

مجموعه ی حماسه ی کریپسیلی

و مجموعه ی زام-بی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

من نبرد شیاطینو نصفه شبا که همه خواب بودن (وسط امتحاناتم)میخوندم ... زیر پتو می لرزیدم . قبلش از قصه های گرگینه ها خوشم میومد ولی اینقدر توی نبرد شیاطین خون و بدن تیکه تیکه و آش و لاش و کله کنده شده بود زده شدم .خیلی وقته دارن شان نخوندم. کلا همه کتاباش پرخونه ! توی جلادلاغرشم که نصفه خوندم سربریدن موجبات افتخار بود !!!

کلا دارن شان پدیده بخصوصیه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

مخاطبان دارن شان نوجوانان هستن، ولی اگه قرار باشه فیلم ها در همون سطح خشونت باشن احتمالا محدودیت سنی داشته باشن... نظر شما چیه؟ دراوردن تموم صحنه ها مطابق با کتاب کار سختیه، حتما توی فیلم خیلی چیزا حذف و اضافه میشه. هرچند به دلیل جلدهای زیاد دموناتا به نظر من احتمال ساخت فیلم به حداقل میرسه.

ویرایش شده در توسط ضحی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...