رفتن به مطلب

Recommended Posts

رایت ساحر

اما گاندالف که راجه به ابنکه کجا رفته و چکار کرده کامل توضیح میده!

گالم هم که فقط میره اعماق کوههای مه آلود اما من یادم نمیاد در قلمروی بالروگ اسیر شده باشه. تازه اگه میشد اونوقت چطوری میتونست خودش رو نجات بده؟!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
teoden

اگر اون قسمتی رو که آراگورن دوباره گاندولف رو ميبينه و ازش سؤال ميکنه که چی شد که از موريا نجات يافتی و جواب گوندالف رو بخونی منظورم رو متوجه ميشی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گوایهیر

من یادمه(در حال حاضر کتاب در دسترسم نیست) وقتی گندالف داشت وصف سقوطش از پل دورین را میگفت,توضیح داد که موجودات مجهولی در حال جویدن دنیا هستند.که سائورون هم از ان ها خبر ندارد.کسی میدونه این موجودات چه هستند؟و یا از کجا به وجود امده اند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

:Ring: یعنی این موجودات توی عمق زمین زندگی می کردند؟ و دورف ها بودند که با حفر زمین بیدارشون کردند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

کسی اون ها رو بیدار نکرد، فقط اونا در اعماق زنگی میکردن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

شاید این موجودات از مایا هایی باشند که به خدمت ملکور در اومدند و در دوران اول که والار به اوتومنو حمله کردند و ملکور رو به بند کشیدند به اعماق دنیا فرار کردند.

چون توی سیلماریلیون نوشته که والار بعد از دستگیری ملکور در جنگ خشم(اگه اشتباه نکنم) همه ی دهلیز ها و مغاک های اوتومنو رو نگشتند. فکر کنم این احتمال قوی باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

دربارشون گفته میشه که دارن دنیا رو میجون(یا یچی تو این مایه ها)فکر میکنید منظور گندالف(در واقع تالکین )از این عبارت چی بوده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اطلاعی ازشون نیست، یادمه یکجای دیگه خودم اینو پرسیده بودم و کلا اطلاعی ازشون پیدا نشد جز همون متن که موجودات مجهولی...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

شاید این موجودات از مایا هایی باشند که به خدمت ملکور در اومدند و در دوران اول که والار به اوتومنو حمله کردند و ملکور رو به بند کشیدند به اعماق دنیا فرار کردند.

چون توی سیلماریلیون نوشته که والار بعد از دستگیری ملکور در جنگ خشم(اگه اشتباه نکنم) همه ی دهلیز ها و مغاک های اوتومنو رو نگشتند. فکر کنم این احتمال قوی باشه.

من با نظر این دوستمون موافقم ولی این که بعضی از دوستان گفتند راهی به بیرون نداشتند اشتباهه چطور گاندولف راهی به بیرون داشت ولی اونا نداشتند چطور دورف ها اونجا پلکان درست کردن ولی ائن موجودات نمیتونن بیرون بیان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

من با نظر این دوستمون موافقم ولی این که بعضی از دوستان گفتند راهی به بیرون نداشتند اشتباهه چطور گاندولف راهی به بیرون داشت ولی اونا نداشتند چطور دورف ها اونجا پلکان درست کردن ولی ائن موجودات نمیتونن بیرون بیان

در مورد بیرون نیومدنشون میشه این نظر رو داد که شاید برای زندگی در اون اعماق ساخته شدن و تمایلی به بیرون اومدن ندارن، مثلا ما برای ماهی پله بزاریم، از آب نمیاد بیرون، اینا هم شاید به همین علت بیرون نمیومدن و در همونجا زندگی میکردن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

در مورد بیرون نیومدنشون میشه این نظر رو داد که شاید برای زندگی در اون اعماق ساخته شدن و تمایلی به بیرون اومدن ندارن، مثلا ما برای ماهی پله بزاریم، از آب نمیاد بیرون، اینا هم شاید به همین علت بیرون نمیومدن و در همونجا زندگی میکردن...

حرفت درسته ولی موضوع در مورد عمر ماهی یا قدرت ماهی نیست این موجودات در طول این عمرشون حتما تغیراتی میکنن یا شاید به کفته بعضی از دوستان ملکور در اونها تغیراتی ایجاد کند که بتوانند بیرون بیان و از جهان بیرون خوششون بیاد و احتمالا این چیزی بود که گاندولف از ترسش زهره ترک شده بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

حرفت درسته ولی موضوع در مورد عمر ماهی یا قدرت ماهی نیست این موجودات در طول این عمرشون حتما تغیراتی میکنن یا شاید به کفته بعضی از دوستان ملکور در اونها تغیراتی ایجاد کند که بتوانند بیرون بیان و از جهان بیرون خوششون بیاد و احتمالا این چیزی بود که گاندولف از ترسش زهره ترک شده بود

در مورد ترس گندالف که جایی ذکر نشده، اما در مورد اون موجودات میشه همه ی این نظریه ها درست باشه، میتونه هم نباشه، چون تالکین اطلاعات بیشتری ازشون نداده و نمیشه چیز دیگه ای رو فهمید متاسفانه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

در مورد ترس گندالف که جایی ذکر نشده، اما در مورد اون موجودات میشه همه ی این نظریه ها درست باشه، میتونه هم نباشه، چون تالکین اطلاعات بیشتری ازشون نداده و نمیشه چیز دیگه ای رو فهمید متاسفانه...

اینجوریه دیگه کسایی مثل تالکین جون برای جاودانگی اثراشون بعضی جا ها رو ناقص میزارن تا بقیه ادامه بدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

راستش اینکه موجوداتی را میجوند منو یاد یک مسئله انداخت ممکنه این موجوات با نگهبان دریاچه در ارتباط باشن؟ اخه اونم از اب های اعماق کوه های مه الود اومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...