رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

ققنوس آبی
نه اين پست هالدير بايد اصلاح شه؛‌منظورش 18/58 نبوده(مميّز كار رو خراب كرده)، منظورش 58/18 بوده.... .

مس جان! اینو که میدونستم... ولی با این مشخصاتی که هالدیر داد، نمیشد بدون عیب بذاریمش نه؟ :evil: همه چیش به جا بود ! باید یکیش میلنگید دیگه...

پس نتیجه میگریم همانی که من گفتم درست است!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

مس جان! اینو که میدونستم... ولی با این مشخصاتی که هالدیر داد، نمیشد بدون عیب بذاریمش نه؟ :evil: همه چیش به جا بود ! باید یکیش میلنگید دیگه...

پس نتیجه میگریم همانی که من گفتم درست است!

ای بابام هی من دارم فارغ التحصیل میشم شما هنوز روی ب اول بسم ا... دارید بحث می کنید

بابا من معدلای 6 ترم گذشته را با هم جمع کردم و بعد تقسیم بر 6 کردم که اون عدد در آمد--حوصله نداشتم بر مبنای تهداد دروس و واحد مربوط به هر کدام معدل گیری کنم.

شما ها هم سیریش هستیدا. D:

حالا بازم عیب بگیریدا باشه

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لرد لاسس

نام: شروین

نام خانوادگی: آریا

علاقه: کتاب. گیم. اینترنت. سینما. موزیک

تکه کلام: حالا وقت خوابه پسر!

سایت یا وبلاگ ندارم

غذا: فقط خورش قیمه

قد: 170

رنگ چشم و مو: مشکی

کلاس: دوم ریاضی فیزیک

( راستی آرش جان شما کجایی هستین که موهاتون خرمایی وچشماتون آبیه؟ فقط نگین که ایرانی هستین؟)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

ای وای من یادم رفت تکیه کلامم رو بگم .

معمولا برای تعجب می گم: نعوذبالله و استغفورالله

و برای کف بر شدن درباره یک مطلب: این دیگه از عجایب 25 گانه اس که فکر کنم این بیست و ششمیش باشه

لرد لاسس عزیز فکر می کنم شما تمام مشخصات بروبچز رو خوندین که این همه نسبت به من تیز بودین.

حالا شما می گین من نگم که ایرانیم. باشه من ایرانی نیستم. من مریخی ام :afro:. تازه ام از فضا اومدم. شما ریاضی فیزیک ها چقدر ضریب کنجکاویتون بالاست . یعنی خیلی از حد استاندارد بالاتره . حالا اگه خیلی کنجکاوین بدونین من کجایی ام براتون پی ام می زارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sayan

خوب من هم سايان هستم ، بيست و اندي ساله

راك و متال گوش ميدم.

وب نوردي ميكنم ، كارم توسعه وب و طراحي هستش.

و ... و ذلك !

فيلم ارباب حلقه ها رو همون اوايل اكرانش به طريقي ديدم و مجذوب و شيفته اش شدم.

متاسفانه اطلاعاتم در مورد كتاب و آردا و تالكين فوق العاده پائينه در حاليكه علاقه ام بهشون فوق العاده بالا :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ماكروسايت!

نام واقعی: پوريا عظيمي

کلاس: سوم رياضي

علاقه مندی: لوتر - فلش - داوينچي كد

بهترین کتاّب: لوتر - سابقا هري پاتر - داوينچي كد

رنگ مورد علاقه: فقط قرمز :-

وب سايت : ندارم - ولي در انجمن http://www.sohail2d.com/forum/

فعالم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دلف

بنده xyz هستم دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع باهنر کرمان. 172cm، 65kg معدل 17! بند نافم رو با کاغذ بریدن و هر چیزی که روش نوشته ای باشه باید بخونم. با کتابای آیزاک آسیموف بزرگ شدم، هم علمی هم علمی - تخیلی. از هری پاتر هم متنفرم! در این زمینه مبارز هم می طلبم.

لوتر هم اول کتابشو خوندم و دیوانه اش شدم. بعد از اینکه هر سه کتابو خوندم رفتم فیلم رو با حضور دل نگاه کردم. تا حالا اقلا 20 بار کتاب لوتر و هابیت رو خوندم، و دفعاتی که فیلمو دیدم فقط یکی دوتا صفر بیشتر داره!

کلاً هم عقیده دارم سه نفر در دنیا بلدن چیز بنویسن. اول تالکین، دوم آقای علیزاده، سوم آیزاک آسیموف!

خوب دیگه وراجی بسه، طبق معمول!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienna

من خواهر دلف هستم! تا حالا دو سه تا پست با id دلف دادم ولی از حالا خودم هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

دلف جان حالا درسته که همه بچه های سایت تالکین فریک، بیشترشون دوستدار آقای علیزاده و باز هم بیشترشون طرفدار ژانر فانتزی و علمی-تخیلی هستند ولی اصلا خوشم نیومد از اینکه سه نفر ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دلف

ببخشيد قصد جسارت به بقيه نويسندگان بزرگ رو نداشتم. ولي نظر شخصي من اينه كه اين سه نفر در يك رده خيلي بالاتر قرار دارند و بقيه نويسندگان (حتي براي مثال الكساندر دوما كه خيلي باهاش حال ميكنم) اين قدرت قلم رو ندارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الداریون

خوب من هم خودمو معرفی میکنم.معین هستم 14 ساله

علاقه مندی هاهم کتاب های تالکین،فیلم های تالکینی و بارسلوناست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

با سلام

الداریون جان ورودت و تبریک میگم ... این مورد سومی که بهش اشاره کردی رو من هم شدیدا هستم! (بارسا!) به هر حال ورودتو بازم تبریک میگم!!!!!

با تشکر ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

الداریون عزیز منم ورودت رو بهت تبریک می گم و امیدوارم که در اینجا بتونی اطلاعات مورد نظر خودتو از دنیای تالکین توسط تمام بروبکس و مدیران سایت کسب کنی .

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
نقل قول:

Haldir of Lorien نوشته : ...

"نام واقعی: پژمان

مدرک: فارغ التحصیل رشته متالورژی صنعتی

علاقه مندی: ژانر فانتزی- موسیقی گیتار فلامنکو-

سلام فقط یه چیزی الان 27-26 سالمه و مسرورم از راه اندازی مجدد آردا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
امیر فارامیر

سلااااااااااااااااااااااااااااامممممممممممم

خوب تا اینجا که همش نقل قول بود، گفتم من بیام ساختار شکنی کنم و خودم رو معرفی کنم . من رو اون قدیم قدیم ها که آردا تازه راه افتاده بود، همه به نام امیر فارامیر می شناختن، اما الآن توی آکادمی، شهرزاد قصه گو هستم دییییی

اینکه من امیر فارامیر را اون موقع انتخاب کردم چند تا دلیل داشت، اولیش این بود که آردا یک بانوی آرون بسیار بزرگوار داشت ، پس به نظرم بی خود می اومد که من بیام اسمم رو بزارم آرون یا Even Star یا هر چیز دیگر، گالادریل هم داشتن و فکر می کنم لوتین هم بود یا من به ذهنم نرسیده بود که اون را چک کنم! و من جز این دو تا، از شخصیت زن دیگری خیلی خوشم نمی اومد، از طرفیريال شخصیت فارامیر بعد از آراگورن برای من بسیار بسیار بسیار جالب بود و واقعا براش احترام قایل بودم،پس گفتم شاید بد نباشه امیر فارامیر بشم.این یه دلیل بود دلیل دوم که مهم تر هم هست این بود که من اون موقع می خواستم یک داستان بنویسم که سخصیت اولش یک پسر بود، نمی دونستم می تونم زبانم را به زبان پسر ها نزدیک کنم یا نه . می ترسیدم دیالوگ هایی که می نویسم غیر حقیقی در بیان، پس آردا، شد فرصتی که من تونستم درون اون این کار را تمرین کنم و موفق هم بودم دییییی

یه معرفی کوتاه: من به تالکین و اساطیر ایران، قصه ها و افسانه ها و هر داستانی که بزرگتر ها راحت از کنارش رد می شن، خیلی علاقه دارم، تهران هستم و همین.

*** راتسی من می خواستم از شاه اله سار، تشکر کنم که به آردا روح دوباره دمیدند و همینطور تمام کسانی که درین راه کمکشون کردن، بادا که آن یگانه راهنمای شما باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
abdul ghamar

من هم امیرم، هم عبدالقمرم ، هم تولکاسم و هم پیچیدم

15 - 16

ارباب - سیل - بیوتن - ...

اول دبیستان

محسن نامجو

همین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لرد الروند

آها بالاخره منم آردا رو دیدم من همون لرد الروند آکادمی هستم که به اینجا نیز تشریف آودم ;) :ugeek:

دانشجو هستم و خوب فعلا همین!

آها راستی چرا امکان داشتن آواتار نداریم ها ها ها؟ :geek:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

سلاااام سلام...

پس حقيقت داشت...منم بالاخره آردا رو ديدم!!....

خوب منم تورين تورامبار هستم...فعلا كه همه جا همين{تورين} بودم....اما شايعاتي من باب تكراري بودن اين شناسه و تعلق آن به كس ديگر(البته يكي از كله گنده ها) شنيدم...

ولي به هر حال...

و ديگه اين كه نمي تونم بگم چقدر عاشق تالكينم...

...

و از اينكه آردا دوباره بازگشايي شده بسيار به توان 2n+1 خوشحالم....

متشكر

يا به قولي ناماريه!!!(اينو از يكي شنيدم:دي!)

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
kaambiz
آها بالاخره منم آردا رو دیدم من همون لرد الروند آکادمی هستم که به اینجا نیز تشریف آودم ;) :ugeek:

دانشجو هستم و خوب فعلا همین!

آها راستی چرا امکان داشتن آواتار نداریم ها ها ها؟ :geek:

سلام.

از اینجا (ucp.php?i=profile&mode=avatar) امتحان کنید، حتما درست میشه.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جان کریستوفر

خب سلام من جان کریستوفرم

و خیلی خیلی زیاد به دنیای استاد تالکین علاقه مندم

من از تورین شنیدم که سایت آردا دوباره باز شده...

و خیلی از این بابت خوشحالم که تونستم بلاخره آردا رو ببینم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آناکین

نام : حسین

دانشجو مهندسی نساجی دانشگاه کاشان

محل زندگی : تهران ( نارمک )

علاقه مندی ها : کتاب های فانتزی و تاریخی - هر نوع فیلم - زوپس :دی

وب سایت www.finalfantasy.ir and www.xoops.ir ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

به همه ی دوستان، آناکین، جان کریستوفر، کامبیز، تورین تورامبار (من از حق کپی رایت این اسم برای شما گذشتم، اما لطفا کس دیگه ای اضافه نشه!!!)، لرد الروند ( ;) )، عبدالقمر و همین طور دوست قدیمیمون امیر فارامیر خوش آمد میگم!!!

علی الخصوص باید به آناکین خوش آمد بگم که بچه محل ما هم هست یه جورایی (ما ساکن خیابان پیروزی هستیم جناب آناکین!)!!!

امیدوارم آردا دوباره فعال و زنده بشه! یه سایت خوب، همونطور که توی خاطره هامون هست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

بنده یعنی بورومیر،فرمانروای برج نگاهبانی به همۀ دوستان خوش آمد می گم،مخصوصاً به لرد الروند کبیر خودمون که خدمتش خیلی ارادت دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آناکین
علی الخصوص باید به آناکین خوش آمد بگم که بچه محل ما هم هست یه جورایی (ما ساکن خیابان پیروزی هستیم جناب آناکین!)!!!

خیلی مخلصیم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo
من هم امیرم، هم عبدالقمرم ، هم تولکاسم و هم پیچیدم

15 - 16

ارباب - سیل - بیوتن - ...

اول دبیستان

محسن نامجو

همین

منم به همه تبریک میگم.اما این قضیه تولکاس چیه؟

قرار بود قبلنا که من تولکاس باشم که؟

سیروووووووووووس فروختنمون ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...