رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

گوایهیر

ef@ robber جان من یه پیام خصوصی برای شما فرستادم.تعداد دفعات خواندن کتب را نوشته ام.ممنون میشم بخونیش.تازه من نگفتم که از همه بیشتر خوندم.گفتم یکی از افراد هستم.چرا میزنی؟

در ضمن این طوری سیستم پیام خصوصی خودترا هم چک میکنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

شرمنده من که هیچ پیامی دریافت نکردم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hpwizards

اولا من واجب شد یه سری به یکی از کتابا بزنم

دوما اواتار من چرا این قدر کلیک کردین؟

سوما خودم نمیدونم کیه اما خیلی جاها اواتارم اینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو
اولا من واجب شد یه سری به یکی از کتابا بزنم

دوما اواتار من چرا این قدر کلیک کردین؟

سوما خودم نمیدونم کیه اما خیلی جاها اواتارم اینه

این آواتارت اسمش سفیروته (Sephiroth) ، یکی از کاراکتر های منفی فاینال فانتزی...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hpwizards

خوب من یه چیز دیگه سرچ کرده بودم این اومد منم خوشم اومد کار هم نداشتم کیه و کجا بوده خیلی هم از نظرم قشنگه فقط هم اینجا اواتارم نیست

در کل ممنون که گفتین کجاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار
این کمی عجیب است... یک تالار معرفی که داخلش یک تاپیک معرفی دارد مگر در این تالار دیگر چه تاپیک دیگری میشه زد؟به هر حال بهزاد 18 ...arnona هم یعنی Highborn که همون بهزاد میشه که Ar کوئناییه و nóna سیندارین ... که اگه اشتباه کرده باشم بدبختم چون همه جا آی دیم اینه .اون هایی که الفی سر در میارن راهنمایی بفرمایند لطفا با تشکر .

سلام .خوب آرنونا تاپیک رو منحرف کردی منم منحرفترش کنم (دونقطه دی)آرنونا جان نسبتا درست میگی. اما میگم نسبتا چون همونطور که گفتی این اسم از دو قسمت تشکیل شده اما این دو قسمت به تنهایی وو جدا گانه استفاده نمیشند . در حقیقت ar به شکل مجرد درمعانی و (and که در اینحالت شکل استفاده شده a هست) و معنی روز (day که در این حالت ظاهرا کوتاه شده árë هست) و پوسته خارجی (که در اینحالت هم کوتاه شده ara هست ) بکار رفته . اما در یک حالت خاص و تا اونجایی که من دیدم تنها در یک اسم پیشوند ar به معنی high استفاده شده که اون اسم هم Arfanyarassë از اسامی تانیکوئتیل هست. اما nóna هم در یکی دو اسم به معنی متولد(born ) استفاده شده و تا اونجایی که من دیدم بصورت مجرد بکار نرفته ، مثلا Apanónar به معنی Afterborn (از القاب انسانها) یا Minnónar به معنی Firstborn (از القاب الفها) که در اینحالت هم اغلب یه r به انتهاش اضافه میشه. اگه هم بخوایم nona رو دسته بندی کنیم توی دسته کلمات زبان کوئنیا جای میگیره. در کل منظورم این بود که میشه arnona رو به معنی اصیل و پاکنژاد بحساب آورد(برای برطرف شده نگرانی شما) ولی اگه بخوایم مته به خشخاش بزاریم این ساخت این ترکیب درست نیست چون از این اجزا در اسمهای مربوط به خودشون اون معانی رو میدادند و نه جدا جدا.البته من اسامی دیگه ای به همین معنی مثل : Aranóna و Táranóna و Artanóna رو دیدم (همگی به معنی : noble-born) که به همین شکل ساخته شده اند و اون چیزایی که بالا نوشتم در موردشون صدق می کنه.

موفق باشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
night wolf

سلام

من امین هستم از اهواز 19 ساله

بعد از دیدن فیلمهای ارباب حلقه ها دیوانه وار عاشقش شدم ولی از دنیای تالکین هیچی نمیدونستم تا اینکه با دیدن نسخه کامل dvd فهمیدم که هنوز هم ناگفته های زیادی هست اینه که به فکر تهیه کتابها فتادم.

و اونموقع فهمیدم که چه گوهری رو تا بحال از دست داده بودم.

با اینکه هنوز هم چیز کمی از دنیای تالکین میدونم ولی واقعا عاشق کارش شدم برای همین هم اومدم تا در این سایت از اطلاعات اساتید دیگه استففاده کنم.

خیلی خوشحالم که منو تو جمعتون قبول میکنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

خوش آمدی.. ببینم شما نایت ولف فکسون و بازیکده و پرشن تولز و غیره نیستی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
night wolf

بله دوست عزیز همونم

خوشحالم که یکی منو میشناسه اینجا :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لرد سارون

سلام! ایول به من کی وارد دانشگاه شدم؟‌ ادبیات هم مي‌خونم! خوبه‌ها! :- ! خب منم یه معرفی کنم بروبچز دور هم باشیم

نام:‌ فرهاد

معروف به :‌ دارک لرد - سارون - امپراطور تاریکی (ای که تاپیکو زده من نیستم جان شوما!)

علاقه‌مندی‌ها: یقه کردن بهروز، پس گرفتن کتابم از نوید و در آخر گذاشتن کتاب ارباب‌حلقه‌ها توی کتابخونه واسه قشنگی! - یه مقدار اندکی هم به ژانر فانتزی و علمی تخیلی علاقه‌مندم!

علاقه‌مندی‌های شدید: یاد گرفتن دو تا چیز به درد بخور درباره‌ی زبان الفی از اله‌سار، حذف تاپیک‌های بی‌مورد، مجبور کردن مدیریت همیشه در صحنه برای حضور و پاسخگو بودن درباره‌ی کیفیت سایت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

در ضمن mas جان دمت گرم دیگه.این بنده خدا کجاش شبیه مرلین منسونه.

بابا خوبه خودتم گفتی که من گفتم شبیه منسونه، نه خود منسون. به هر حال چون تاپیک معرّفیه، بد ندیدم که سؤال فوق رو هم بپرسم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فارامیر

نام:مهیار

نحوه ی آشنایی با کتاب:حدود 3 سال پیش توسط دوستم

نحوه ی اشنایی با سایت: تو جادوگران با همین شناسه عضو بخش لوتر و گروه ترجمه بودم که توسط آرون آدرس سایت رو یاد گرفتم.البتهاونوقت آردای قدیم بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mortezams

منم یه عضو تازه وارد هستم همون طور که معلومه اسمم مرتضی است دو هفته پیش هم تولد 21 سالگیم بود کلاس هم نه میرم نه می زارم هر دو تا رو گذاشتم برای بعد

کلا امتحان کردن هر چیز جدید علاقمه

ارباب حلقه ها رو حدود 3 سال پیش خوندم و یک بار دیگر هم سال بعدش یعنی حدود 2 سال پیش

بعد فکر کردن با هری پاتر خودم رو سرگرم کنم ولی اشکالات و تناقض ها ی زیاد داستان کلی حالم رو گرفت

کلا با داستان های این سبک حال می کنم فیلماشو می بینم ، بازی هاشو بازی می کنم ، دنبال کتاب و مقاله و ... می گردم تا بخونم

در ضمن همیشه ترجیح میدادم همه جا خودم باشم نه جای شخصیت های داستان به خاطر همین همیشه مرتضی بودم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حوت

نام: مصطفی

من حدود 3 سال پیش بود که با لوتز اشنا شد م و تیز ماه سال گذشته بود که به سایت های فانتزی وارد شدم.

در کل از داستانهای فانتزی خوشم میاد و با لوترم شدیدن حال میکنم . از اینکه اینجا عضو شدم خوشحالم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آردا رو مدتها بود میشناختم ولای توش عضو نشدم (به دلایل شخصی) و از سایتهای دیگه استفاده میکردم ...

حالا که به اون وارد شدم میبینم با اون چیزی که فکر میکردم خیلی فرق داره!!!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durin

اسمم شاهوست وحدود سه سالی است که فیلم را دیده ام.به علت کمبودهای شهرمان تا کنون کتاب را نخوانده ام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arvoon

من تازه وارد نیستم، ولی میخام یه چیزایی تو این صفحه بنویسم.

من دانشجوام و در شیراز درس میخونم. برا همین از همایش محروم موندم. اگه کسی از شیراز بین اعضا هستش، دوست دارم باهاش آشنا بشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گوایهیر

البته شاید جای این صحبت اینجا نباشه.ولی چون درخواستم از مدیران است و ان ها به پست های بعد از اخرین ورود توجه میکنند.در همین جا نوشتم.

طبق صحبت های Arnona عزیز پیرامون این مطلب که در یک تالار فقط یک تاپیک وجود دارد و ...

به نظر من یک تاپیک معرفی شناسه هم بزنیم.تا هر فردی شناسه ی خودش را معرفی کنه و اینکه در کجای کتاب ها بوده و چه عملی انجام داده(در سطح اطلاعاتش)و...

و عزیزانی که اطلاعاتشون در مورد اون شناسه کامل تر هست توضیحات اضافی را بدهند.

به نظرم خوب میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جادوگر سفید

سلام

من سهند هستم 17 ساله از زنجان. علاقه مند به ارباب حلقه ها هری پاتر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Imrahil Prince of Dol Amroth

سلام

من پوریام 16 سالمه ،

قدم 190 (واسه اینکه کم نیارم)

مدرسه:علامه حلی

علاقه مندی ها:من از 8 سالگی نجوم میخونم و حدود 2 سال که تو نجوم به کیهانشناسی بیشتر میپردازم.تو موسیقی با رپ و آلترنیتیو حال میکنم،خواننده مور د علاقه ام لینکین پارکه،با اسنو بورد خیلی حال میکنم ،(تا حالا چند بار جونم و سرش گذاشتم!)عکاسی رو هم به طور جدی دنبال میکنم.(همیشه حداقل یه بادی (body)همرامه.)

راستی من اول کتاب رباب حلقه ها رو تو 11 سالگی خوندم بعد فیلمش رو دیدم،ارز اون موقع هم به جز این اواخر که درگیر المپیادم،تقریبا هر 6 ماه یه بار کتاباش رو مرور کردم.هری پاتر رو اصلا در سطحی نمیدونم که بخواد با لوتر رقابت کنه ،و به نظر من از لحاظ کیفی فقط ماتریکس در حد رقابت با لوتره.

راستی همین طور که میبینید غلط تایپی هم زیاد دارم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Dark_Lord

من هم که می شناسین!

من کلا کشته مرده ارباب حلقه ها هستم و هر چیزی که کوچکترن ارتباطی به ارباب حلقه ها داشته باشه! 17 ساله هستم از تهران!

به نیروهای تاریکی هم شدیدا علاقه مندم!

دیگه همین بود!

در ضمن سایت خیلی مفیده مخصوصا فونت ها!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

منهم که معرف حضور هستم مدت هاست که اینجا عضوم ولی زیاد فعال نیستم . هم محلی و تقریبا هم سن پوریام

ارباب حلقه ها رو تو 13 سالگی خوندم و با اینجا هم از تو لوتر جادوگران آشنا شدم .

قد:7-186 (کم آوردم!)

و موسیقی فقط : ترنس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
telenar

من آلدامیر تلنار هستم. از اینکه نام اصلی خودمو بگم خوشم نمیاد. اما سن من 23 هست و محل سکونتم در حال حاضر بندرعباسه ولی بزودی در جزیره قشم خواهد بود.

چیزهایی که خوشم میاد : موسیقی متال ، فیلم ، کتاب های علمی تخیلی فانتزی و کتاب های قدیمی ، فوتبال ، قدم زدن کنار آب های تحت فرمان اولمو و گوش دادن به نوای سازهای خدمتکاران او و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
پرنسس ایووین

سلام دوستان عزیز.

من ایووین طرفدار پر وپا قرص تالکین وآثارش هستم.

دو سال پیش همراه برادرم فیلم را دیدم وشیفته آن شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
واردا

من واردا هستم!!!

اسمم طلیعه هستش 15 سالمه تهران زندگی می کنم و دیگه بگم سال دیگه می رم دوم دبیرستان البته اگه زنده بودم!.

خیلی ارباب حلقه ها رو دوست دارم اول از همه کتاب هابیت رو خوندم بعد فیلمای 3 گانه رو دیدم و مشتاق کتاباش شدم ... 3 تا کتابشو تو یه هفته تموم کردم! و تازگیا هم سیلماریلیون رو شروع کردم و دارم تمومش می کنم ...

شناسه در جادوگران : لونا لاوگود

شناسه در آکادمی فانتزی ( زیرآبیوس ) : واردا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...