رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

آرون

ببینم واردا تو کتاب انگلیسیشو می خونی مگه نه؟؟؟؟؟ هوم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
L.Dwarf

سلام.

اسم:محمد رضا (دوست دارم کامل گفته بشه)

اخلاق:بعضی ها بهم میگن خوش سخن (همون وراج خودمونه)

بیشتر شبیه دوارف هام البته یه ذره بامزه تر و ترسو تر و از همه مهمتر فضول هم هستم.(بهتره بگیم کنجکاو)

علاقه مندی ها :مادر مادر بزرگم . و از همه بیشتر دنیای تخیلات خودم و کتاب های تخیلی (البته نه همشون)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

یه سوال !

این دوارف همون دورفه !

چرا شکسته نفسی می کنی !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
yashar

نام واقعی:یاشار

کلاس:پیش دانشگاهی

علاقه مندی:-...)

بهترین کتاّب:فرق نمیزارم

رنگ مورد علاقه:قرمز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf Skin

نام: حامد

سایز پا: 47

قد: 1.83cm

وزن: 78kg

رنگ مو: مشکی,خوش رنگ

رنگ چشم: مشکی,قشنگ

کلاس: سیکل دارم

رنگ مورد علاقه: عاشق قرمزم

بهترین کتاب: Lord of the Rings

علاقه مندی: رقص,Liv tyler,موسیقی

مهارت: هر گونه جاسوسی و فزولی, Cofee Man, خستگی ناپزیر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
yashar

از اصلو نسب هم حرفی بزنید

من دو رگه پارس آذر هستم.

این جوری یاد گرفتید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS
Cofee Man

این یکیو من خیلی هستم؛ البتّه مطرح کردنش زیاد بی ربط نیست به آردا. چند وقته(در واقع خیلی وقته) برام این مسأله جالب شده که چرا توی داستان های تالکین از نوشیدن های گرمی مثل قهوه خبری نیست، ولی به وفور از چایی اسم برده شده. تو تاریخ روزگار خودمون که قهوه خیلی قدیمی تر از چائیه! در هر صورت دور نشیم از مبحث؛ گندالف جان یه چندتایی سئوال فنّی- تکنیکی دارم راجع به این تخصّص فوق الذّکرت، که بعداً در موردشون از طریق ای میل، ازت می پرسم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گولوم

سلام.يك عضو تازه وارد كه فكر نكنم انقدر كه شما عاشق تاكين هستيد بتونم زياد پهلوتون دووم بيارم.چون به نظر من همه كتاب هاش شاهكار نيستن.

احسان

19ساله از تهرانپارس

پشت كنكوري

4ساله با كتابهاي ارباب حلقه ها آشنا شدم و تا حالا 3 بار اونها رو خوندم ولي فكر مي كردم اين همه اسم كه يك جا آورده شده تو كتاب فقط يه گيج كردن آدم كمك ميكنه.راستي اين همه اطلاعات از شخصيتهاي كتاب رو از كجا آورديد؟فكر نكنم همش تو كتاب بوده باشه.

ببخشيد خيلي حرف زدم.عموما به وراجي مشهورم.در ضمن از كتاب هابيت اصلا خوشم نيومد.

تا بعد

ناتانائيل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS
سلام.يك عضو تازه وارد كه فكر نكنم انقدر كه شما عاشق تاكين هستيد بتونم زياد پهلوتون دووم بيارم.چون به نظر من همه كتاب هاش شاهكار نيستن.

احسان

19ساله از تهرانپارس

پشت كنكوري

4ساله با كتابهاي ارباب حلقه ها آشنا شدم و تا حالا 3 بار اونها رو خوندم ولي فكر مي كردم اين همه اسم كه يك جا آورده شده تو كتاب فقط يه گيج كردن آدم كمك ميكنه.راستي اين همه اطلاعات از شخصيتهاي كتاب رو از كجا آورديد؟فكر نكنم همش تو كتاب بوده باشه.

ببخشيد خيلي حرف زدم.عموما به وراجي مشهورم.در ضمن از كتاب هابيت اصلا خوشم نيومد.

تا بعد

ناتانائيل

می دونی ناتانائیل جان، اعضایی که اطّلاعات خیلی بیشتری نسبت به بقیه دارند، عمدتاً همشون حدّاقل سیلماریلیون رو خوندن اونهم متن انگلیسیش رو(چون الان دیگه یه ترجمه ازش اومده توی بازار). ولی خوب خیلی ها هم هستن که برای کسب اطّلاعات بیشتر از مطالب و داستان ها و تاریخچه هایی که داخل خود سایت وجود دارند، استفاده می کنند. در ضمن نمی دونم که شما کتاب بازگشت شاه با ضمایم رو خوندید و یا بی ضمایمش رو؟ ضمایمی که در چاپ های متأخّر تر کتاب وجود دارند(در حدود 220 صفحه)، اطّلاعات مفیدی رو راجع به دنیای تالکین در اختیارتون می ذارن. با اینحال من خودم وقتی کتاب ها رو می خوندم، از یاران حلقه به بعد(هابیت رو کتاب اوّل در نظر بگیرید) ، همیشه کتاب(های) قبلی دم دستم بود تا به هنگام نیاز، با مراجعۀ به اونا، تا حدّ ممکن نکتۀ مبهمی برام باقی نمونه. تازه به نظر من، وقتی داری ضمایم رو می خونی، ارجاعاتی که به هابیت شده و شما رو وادار می کنه برای یادآوری هم که شده یه نگاهی به کتاب بیاندازید، اشتیاق دوباره خوندن هابیت رو در دل شما زنده می کنه و البتّه اینبار اون انبوه اسم ها، برای شما گیج کننده و کتاب، دیگه تو نظرتون یه داستان صرف برای کودکان، نخواهند بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گولوم

رفقا قيمت كتابها بالاست و من تو هيچ كتابخونه اطراف خونه مون پيداشون نكردم.اگه يك كتابخونه ميشناسيد كه سيلماريلون رو داشته باشه بهم معرفي كنيد

------------------------

دوست عزیز

جای این پست اینجا نیست لطفا تکرار نشود وگرنه بدون اخطار پاک خواهد شد.

با تشکر - ناظر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

این دو تا پست آخر (به احتساب پست من) پاک میشن. خواستم فقط جواب ناتانائیل رو داده باشم .

1.میگی قیمت سیل بالاست؟ خب به نظر من سیل کتابیه که واقعا ارزش پرداختش رو داره .

2. حتی اگه کتابخونه ای هم اون ترجمه رو داشته باشه که محاله, پیشنهاد می کنم نخونش و متن انگلیسیشو بخون تا ترجمه بهتری ازش بیاد. چون با خوندن اون فقط گیج تر میشی و جذابیت سیلماریلیون در اولین بار خوندنش برات میاد پایین. میتونی به این تاپیک مراجعه کنی برای اطلاعات بیشتر : http://www.arda.ir/forum/topic.php?intId=239

اگه میخوای بخش های سیلماریلیون رو بخونی , میتونی به بخش داستانهای سرزمین میانه مراجعه کنی و داستانهای ترجمه شده ای بخونی , و نیز سه فصل اول سیلماریلیون با ترجمه آقای علیزاده در آرشیو آردا , بخش فایل ها , آخر صفحه در لیستی به نام فایل ها قابل دانلود است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
محسن

خوب...

منم برا خال نبودن عريضه بگم..دو نقطه دي !

محسن

19 سال

يه خرده ديگه سال دوم دانشگاه

ارباب حلقه ها رو هم كامل يه بار بيشتر نخوندم ! بازم دو نقطه دي !

+ سيل + هابيت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام

پژمان هستم و احتمالا از نظر سنی مثل یک الفم نسبت به شما آدمیزادا

24 سالمه و سال آخر دانشگاه هستم.

قد بلند(پوز می زنم) (205 سانتی متر)

درس خون به عبارتی خر خون (تا حالا معدل 6 ترم گذشته ام 18/58 شده است) رقیب می طلبم...!

همین دیگه سر کسی را درد نمی آورم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS
با سلام

درس خون به عبارتی خر خون (تا حالا معدل 6 ترم گذشته ام 18/58 شده است) رقیب می طلبم...!

اگر منظورت 58/18 هست، پس بگو ببینم با 69/19 چطوری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

19.50 تو مکانیک شریف! حرفی برای گفتن هست ؟(البته مشخصه که فرد مذکور من نیستم! برادر من ضمن تبریک ورودتون شما از نظر قدی هم به الفها میخورین! ... حدود 20 سانت از من بیشتر ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نیمه الف
با سلام

به نظر من که شما نوشابه انتی زید خوردین

ولی شما بهتره بیشتر درس بخونی

من 15 سالمه و فقط منتظرم که داستان های ناتمام وتاریخ سرزمین میانه ترجمه بشه بخونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aratorn

13ساله علاقه مند به گیم نت و خوندن کتابای تالکین در ضمن اسمم سام هست 5بار ارباب حلقه ها1و1بار 2و3سیلماریلیون+هابیت رو خوندم.از ترجمه ی سیلماریلیون خوشم نیومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DarknessLord

سلام

رضا هستم. از طرفداران پر و پا قرص ارباب حلقه ها ... امیدوارم در بین شما عزیزان چیزای زیادی یاد بگیرم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برگوند

نام: رضا

نام خانوادگی : ..........

خواننده ی مورد علاقه : محسن چاوشی

کتاب های مورد علاقه: لوتر-هابیت-هری پاتر -دلتورا-جان کریستوفر..........

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Sauron

نام مسعود

سن 16

علایق تاریکی و اربابانش مثل لرد سائرون!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خوب اول سلام!

اسمم شاهین

به غذاوتالکین ساراماگو و احمد شاملو ارادت خاصی دارم!

موسیقی راک و سنتی رو دوست دارم

فیلمای مستقل ساز امریکا و ارو÷ای شرقی رو می÷سندم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

به نظر من که شما نوشابه انتی زید خوردین

ولی شما بهتره بیشتر درس بخونی

من 15 سالمه و فقط منتظرم که داستان های ناتمام وتاریخ سرزمین میانه ترجمه بشه بخونم

اتفاقا وقتي 18 سالم بود تو تابستان اون سال در عرض 3 ماه حدود 11 سانت قد كشيدم.

حالا دليلشو فهميدم...........نوشابه انتي

ولي كي اين كولاهو سرم گذاشت؟؟؟

رضضضضضضضضضضضضضضضضضااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

نام واقعی: ارش ( آرش نیستم . ارش یعنی زندگی بخش ، احیا کننده ی زندگی. «ااین اسم یک پسره یه وقت فکر نکنید که من دخترم»)

کلاس:سوم دبیرستان، تجربی

علاقه مندی: سینما، کتاب، گیم، موسیقی کلاسیک (مخصوصا بتهون)

بهترین کتاّب: ارباب حلقه ها، سینوهه(از جنبه تاریخی اگه در نظر بگیریم) و روانشناسی هم «باز گشت از دنیای مردگان. درباره کسایی که تجربه مرگ رو داشتن و حتما پشنهاد می کنم بخونین

رنگ مورد علاقه: آبی آسمونی و مخلوطی از رنگ سبز و ارغوانی

رنگ چشم: آبی

رنگ مو: خرمایی

قد :173

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی
با سلام

هالدیر جان منظورت این نیست که جمع معدل شش ترم گذشته ت شده این؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

نه اين پست هالدير بايد اصلاح شه؛‌منظورش 18/58 نبوده(مميّز كار رو خراب كرده)، منظورش 58/18 بوده.... .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...