رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

ef@Robber

سلام

خیلی وت پیش خیلی توی این سایت می اومدم ولی به خاطر یک سری دیگر موفق نشدم تاکه که چند روز پیش وصل شدم و دعوت به میتینگ رو دیدم یاد اون قدیما افتادم . قدیما به من محمد می گفتند نه بگذارید طبق روش دوستان عمل کنم .

نام واقعی: محمد افاضاتی

کلاس: دوم دبیرستان

علاقه مندی: کامپیوتر رمان های فانتزی و واقعی گرایانانه

بهترین کتاّب:ارباب حلقه ها . هری پاتر . فارست گامپ و ....

رنگ مورد علاقه: آبی کمرنگ یا بهتر بگم آبی همراه با سفید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گمنام

کلاس:دوم دبیرستان

علاقه مندی:کتاب اینترنت ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Niphredil

سلام من مونا 15 ساله از تهرات/تخت طاووس هستم که توسط دوستم با اینجا آشنا شدم. با ارباب حلقه ها از زمانی که فیلمش در اوومد آشنا شدم و یکی دو سال بعد کتابشو خوندم و امسال هم فیلم هاشو دیدم. از تالکین رولینگ دال کوئلیو شل سیلور استاین و.. خوشم مییاد .زیادی موزیک و کتاب می خونم و با کامپیوتر ور میرم. دوم دبیرستان رششته ی ریاضی ام. راستی من یه خواهر دوقلو دارم که از ارباب حلقه ها بدش می اوومد( استقفر ا...) که ما به راهش اووردیم (ما یعنی من و دوستم).من و خواهر دوقلوم اصلا شبیه هم نیستیم ولی همه میگن که هستیم.در هر صورت زیاد حرف زدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
melika

من همین امروز عضو شدم منم داشته باشین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

من خدا هستم پرودگار تو.

پویان يعنی ۲۲ ساله از تهران. بچه خوبيم. ناخونام هم کوتاهه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hpwizards

سلام به همه

من مسعود

نکته قابل توجه این که هیچی از تالکین و ارباب حلقه ها نمیدونم

دیگه چیز به خصوصی نیست

وب سایت : http://www.hpwizards.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

راستی این مسعود احیاناً شبیه به منسون نیست؟ آواتار انتخابی ات که خیلی شبیه مرلین منسونه. آسم منم مسعوده برای همین قضیه برام جالب شد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
frodo son of drogo

مرجان تقريباً 18 سال

هرّی پاتر رو دوست دارم(ولی تبش از سرم پريده)

فعلاً در تب لوتر هستم(که فکر نمیکنم هيچ وقت از سرم بپره) و این کتاب و فيلم لوتر مسيره زندگی من رو عوض کرد( که جای گفتن نداره)

عاشقه چيزايه عجيب غريبم ....و تشنه ی دانستن.. میدونيد تنها چيزی که باعث حسادت من میشه اینه که يک نفر بيشتر از من بدونه که باعث میشه من هم يکم بجنبم و بيشتر ياد بگيرم

و ... عشقم در زندگی نويسندگی و نجوم

مطمئن باشيد در 10 يا 20 ساله آينده کتابی خواهد اومد که من نويسندش باشم ... کتابی که شايد جهانی بشه ... هيچ کس از محتواش خبر نداره!!!!

راستی ساله سوم رياضی هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

hpwizards عزیز

من به تو توصیه می کنم اگه می خوای فعالیت کنی اول کتاب را بخوان و بعد فیلم را ببین بعد بیا توی سایت و گرنه نمی شه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

خوب...حالا که اومدیم میتینگ دیگه همه ما را شناختند پس بذار این جا هم بنویسیم...

من سعید جلالی پور هستم...18...از تهران...پیش ریاضی هستم... خونمون هم آریاشهره ...عملم اول با ژول ورن شروع شد و بعد به هری پاتر کشید و بعد هم به خدای همه چیز یعنی تالکین... کتاب های فانتزی و تخیلی هم در همه موارد و موضوع هم که باشه می خونم...حالا هم بیشتر با تالکین حال می کنم...دیگه چیزی نیست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
frodo son of drogo

خوب من هم با شما موافقم ... ولی شايد ایشون ميخوان که اطلاعاتشون در این زمينه بالا بره تا ببينن دلشون ميخواد کتابو بخونن يا نه؟ اکثر طرفدارهای پرو پاقرص هری پاتر(مثل hpwizards) از لوتر متنفرن!!!حتی بدون اینکه بدونن چيه!!!... شايد يه واکنش دفاعی؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

اون لگولاسی که من دیدم خیلی بیشتر از 18 بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

فردو جان

واصه چی این حرف می زنی من هم هری پاتر خوندم و هم لوتر را .

در ضمن لگولاس جان مگه شما همون پسر بلند قدی نیستید که عینگی بودید من فکر کردم 24 دیگه دارید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
frodo son of drogo

منظورم این نبود که .. گفتم بعضی از طرفدارهاي پرو پا قرص.. نه همه تازه خود من هم هری پاتر رو خوندم و این باعث نشد که لوتر رو نخونم.. آخه آدمشو سراغ دارم که حالا که هری پاترو خونده وقتی اسم لوتر رو میاری چنان حالش بد میشه انگار داری در مورد کتاب کرم ابريشم و پيله حرف میزنی!!!! آخه بعضیا نمیخوان .. چيزاي جديدو تجربه کنن و این یعنی کور شدن. حتی حاضر نيستن به کتاب يه نگاه بندازن... بعد میگن ما از لوتر بدمون مياد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ringator

سری بعدی باید بگیم تو همایشا اسم بزنید رو سینتون ما بفهمیم کی کیه!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گوایهیر

خدا کنه تا میشه از این میتینگ ها باشه .شاید فرجی شد و همه امدن خودشون رو معرفی کردند.

در ضمن mas جان دمت گرم دیگه.این بنده خدا کجاش شبیه مرلین منسونه.

در ضمن من هم مسعودم.

خدمت frodo son of drogo عزیز هم عرض کنم من حاضرم روی این موضوع شرط ببندم که امکان نداره یه نفر لوتر را خوانده باشه و از اون متنفر بشه.

فکر کنم بین شما ها جزو یکی از افرادی باشم که هری پاتر را خوردم و هر کتابش را بیش از 15 بار خوانده ام(به غیر از کتاب 1)ولی اینو میگم که هیچی لوتر نمیشه.هرچی بخونیش باز هم چیزای تازه بهت یاد میده.شاید 20 بار قسمت گودی هلم را خوانده ام.اصلا از این قسمت سیر نمیشم.

در ضمن چه عجب یه شب شد بعد از ساعت 2 چهار نفر فعال باشند.

خداییش خون تالکین در رگهاتون فوران کرده ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

این کمی عجیب است... یک تالار معرفی که داخلش یک تاپیک معرفی دارد مگر در این تالار دیگر چه تاپیک دیگری میشه زد؟به هر حال بهزاد 18 ...arnona هم یعنی Highborn که همون بهزاد میشه که Ar کوئناییه و nóna سیندارین ... که اگه اشتباه کرده باشم بدبختم چون همه جا آی دیم اینه .اون هایی که الفی سر در میارن راهنمایی بفرمایند لطفا با تشکر .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

Sephiroth شخصیت Final fantasy VII ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

بابا من رو چرا این قدر پیر می کنید... من تازه اول جوونی مه می خوام از زندگی لذت ببرم...ولی قبول دارم..که چون هیکلم درشته سنم بیشتر می زنه... به هر حال دیگران هم خودشون رو معرفی کنند...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tiny-elanor

سلام پردیسم 15 ساله از تهران با ارباب حلقه ها تقریبا3 سال پیش آشنا شدم و اول هم کتاب رو خوندم و بعد فیلمو دیدم

دوم دبیرستانم و رشتم گرافیکه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

بابا همینطوری چیزی نگو من فقط تابستون دو سال پیش جلد 4 رو 24 بار خوندم تازه یک هم حدود 14 الی 15 بار خوندم .

آرونا هم درست میگه اینجا تاپیک معرفی است

کی اول شروع کرد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

نه من منظورم این نبود که موضوع رو منحرف نکنید.. اگه خواستید منحرف کنید ..منظورم اینه که تو این تالار دیگه چه تاپیکی میشه زد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

معرفی هر چیزی که مربوط به ارباب حلقه ها باشه .

معرفی شرکت های که دی وی دی لوتر دادند بیرون .

معرفی .......

هنوز عکس که نداری ... !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

اف رابر عزیز این معرفی ها به این تالار ربط ندارن و لطفا یا با دقت بخون محتوای تالار رو , یا از طرف مدیران و رهنمایان جواب نده ! جاهای دیگه هم پست های الکی تون مشاهده شده و اگه این روند ادامه پیدا کنه در امتیازتون تاثیر منفی می ذاره. با تشکر از همکاریتون پیشاپیش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

باشه خوب خودتون بگید .

شرمنده که بی ربط بود و ...

در ضمن کجا بی ربط بوده فکر می کردم هر چی بود ماله قبل از برگشتمه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...