رفتن به مطلب
آرون

معرفی شناسه خودتان

Recommended Posts

ائارندیل Eärendil

شاید منظورش اساسینز کرید بوده،که برگرفته از نام عربی حشاشین هست.

ولی دوست عزیز نمیشه با خوندن یک کتاب به این قاطعیت در مورد مسائل تاریخی نظر داد.

به نظر شخصی من حسن صباح بیشتر به اسلام تعصب داشت تا ملی گرایی ایرانی.

(بازم به موضوع تاپیک ربطی نداشت :دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

بازی Assassin's Creed به حشاشین ها ارتباط داره چون ایده ی این بازی از ان گرفته شده و این پست نیز درباره ی حشاشین ها است.

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

سلام؛ دوستان. من همون گندالف سپيدم كه تغيير اسم و چهره دادم! گفتم كه فكر نكنيد عضو جديدم و گندالف سپيد سابق هم پاک شده و بعد از مدتی گيجی و بلأخره كشف حقيقت، نگيد نگفتی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

البته من فعلا نمیتونم چیز زیادی از کتابم بگم .

من همون ماهون هستم منتها چون احساس کردم که یه وقت نام نمایشی ملتزم توضیحات بیشتر در مورد اسمم باشه ، به همین دلیل عوضش کردم و گذاشتم گردباد .

البته گردباد هم بی معنی نیست چون در انتهای کتاب اولم دو شخصیت منفی و مثبت با ایجاد دو گردباد با هم میجنگن و این تداعی کننده اون نبرد در ذهن منه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Envinyatar

سلام دوستان عزیز، من آرش هستم تازه وارد (البته چند هفتست که اکانت دارم اما وقت نکردم کاری بکنم) Evinyatar هم که اگر به القاب مختلف آراگورن اله سار آشنایی داشته باشین میدونین یکی از القاب این پادشاه بازگشته است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آرش جان به سایت آردا خیلی خوش اومدی! امیدوارم روزهای خوبی در آردا داشته باشی

پ.ن:

جساراتا Envinyatar درسته، به معنای احیا کننده. اگر خواستید میتونید نام نمایشیتون رو از پروفایلتون تغییر بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Curunir-Poirot

سلام دوستان

پیر دوگانه هستم(سارومان و پیرمرد بلژیکی)

خوشامد هم نمیخواد بگید،دیماه نود اومدم آردا البته شهریور 88 هم عضو شده بودم ولی زیاد نمیومدم.

سارومان چون از لحاظ اخلاقی خیلی بهش شبیه هستم و تازه اگه بدونید چه طور صدای کریستوفر لی رو تقلید میکنم...

پوآرو هم چون از لحاظ اخلاقی خیلی بهش شبیه هستم و تازه اگه بدونید چه طور حرکات دیوید سوشی رو تقلید میکنم...

ویرایش شده در توسط Curunir-Poirot

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

تبریک به همه به خصوص دوست بلژیکی:دی خودمون

میگم من هم عاشق تن صدای مستر لی هستم.همین اواخر هم هوگو رو نگاه کردم و از صداش حال کردم.

اما غرض اینکه یه فایل صوتی از تقلید صدای سارومان توی لوتر ،برام بذار(جسارتا صحنه ی دو برج وقتی که میگه:

The World Is Changing...)

منتظرم ها...

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من تا حالا سه‌تا شناسه داشتم: "گندالف سفيد" (كه به علت نبود امكان نامگذاری، به "گندالف سپيد" تغييرش دادم.)، "گندالف" و "گندالف خ.س".

"گندالف سپيد" كه همون گندالف سفيد خودمونه:

post-1769-0-65865400-1341507495_thumb.jp

"گندالف" و "گندالف خ.س" هم در واقع يه منظور و شناسه هستن كه فقط سومی، كامل‌تره:

post-1769-0-77792700-1359111321_thumb.jp post-1769-0-51961700-1341507599_thumb.pn post-1769-0-84971600-1341507575_thumb.pn

منظورم از شناسه‌ی دومی و سومی، يه گندالف تركيبيه؛ گندالفی كه هم خصوصيات گندالف خاكستری و هم سفيد رو داره.

در واقع، ماها كه توی آردا اكانت می‌سازيم، آردا رو يه كهكشان به حساب مياريم و خودمون رو يه مخلوق در اون جهان. مخلوق من هم، هم گندالف خاكستريه و هم گندالف سفيد. اگه يادتون باشه، گندالف با دوباره‌زنده‌شدنش، علاوه بر تغييرات ظاهری، تغييرات اخلاقی هم داد؛ مثلاً پيپ‌نكشيدن. اما مخلوق من، هم لباس سفيد می‌پوشه و هم خاكستری؛ و هم سوار شدوفكس می‌شه و هم پيپ می‌كشه. البته اين به اين معنا نيست كه مخلوق من، خصوصيات بدی رو كه گندالف سفيد ترک كرده، داره؛ بلكه خصوصيات بدی رو كه گندالف ترک كرده رو از وجه مثبتش داره؛ يعنی پيپ گياهی بی‌ضرر (نمی‌تونم به وجود بيارمش؟!) می‌كشه و رنگ خاكستری لباسش هم چندان نشان فرتوتی يا ضعف روشنايی دلش نيست. (يعنی بقيه بی‌اهميت‌ان!)

حالا منم شدم يه دورگه‌ی دوگانه! :دی

ویرایش شده در توسط گندالف ‌سفید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اگه اجازه بدين، من يه توضيحی درمورد شناسه‌ی جديدم بدم؛ چون قبلاً گفته‌بودم كه دوست ندارم فقط گندالف سفيد باشم.

اگه يادتون باشه، من در پست بالايی، اشاره كردم كه گندالف بعد از زنده‌ شدن دوباره‌ش و سفيدپوش شدنش، يه تغييراتی كرد؛ مثلاً كم‌تر پيپ می‌كشيد يا موقرتر بود و بيشتر به خودش می‌رسيد. همين‌طور گفتم كه اكانتی كه من در سايت می‌سازم، مثل شخصيتيه كه در يه دنيای مجازی درست می‌كنم و ذكر كردم كه دوست دارم اين شخصيت، هم خصوصيات گندالف خاكستری و هم سفيد رو داشته‌باشه؛ ولی اگه بيشتر دقت كنيم، می‌بينيم كه گندالف سفيد و گندالف خاكستری، در واقع يک نفرن؛ ولی با كمی تغييرات و تعويضات. يعنی گندالف سفيد، همون گندالف خاكستری خوب‌تره. بنابراين، من بعد از مسدوديتم، تصميم گرفتم شناسه‌م رو مثل گندالف داستان، عوض كنم و خصوصيات بدم رو كنار بذارم و سفيد بشم؛ اين كه پيپ غير مضر بكشم يا ريش‌های پشم‌سان و لباس تيره‌م هم بی‌اهميت باشن، نداريم! والسلام!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرتاس منتیل

سلام به همه...

قبلآ خودم رو معرفی کردم حالا میرم سراغ شناسه ام!

آرتاس منتیل پسر شاه ترنس یکی از شخصیت های برجسته ی وارکرفته.کسی که از بزرگترین جنگجویان انسان ها بود.او در راه مبارزه با لیچ کینگ -فرمانروای نامردگان(نژادی از نژادهای وارکرفت...شباهت زیادی با زامبی ها دارن ولی خیلی قوی ترن) تا یک قدمی پیروزی پیش رفت ولی اسیر طلسم شمشیر افسانه ای فراستمورن شد و در یک قدمی پیروزی به عمق تاریکی سقوط کرد.روحش اسیر شمشیر فراستمورن شد و انسانیتش از بین رفت...دچار جنون شد و نزد پدرش بازگشت و در کمال حیرت همگان پدرش رو کشت و فرار کرد.

نزد ارباب جدیدش لیچ کینگ رفت.لیچ کینگ در اول یک کلاهخود بود.و اون کلاهخود روح اورکی به اسم نرزول رو در خودش زندانی کرده بود که مدت ها قبل توسط اهریمنی به اسم کیل جیدن بدین شکل تنبیه شده بود.خلاصه آرتاس کلاهخود رو بر سر گذاشت و با لیچ کینگ یکی شد.بعدش برای مدت ها به خواب رفت و بعد از بیدار شدن ارتش نامردگان رو فراخوند و سلسله ای از گسترده ترین جنگ ها در دنیای وارکرفت رو رقم زد...

این دوتا عکس هم مربوط به آرتاس میشن...اولی قبل از یکی شدن با لیچ کینگ و دومی بعد از یکی شدن با لیچ کینگ و مبدل شدن به یکی از مخوف ترین شخصیت های وارکرفت...

http://up.vatandownload.com/images/5vfakcjpikx3graz12eh.jpg

http://up.vatandownload.com/images/vyqmc962ecs74wi6dzb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

خوب من اول میخواستم gil galad بشم نشد بعد gil-galad بشم نشد بعد گیل گالاد بشم نشد بعد هالدیر بشم نشد بعد haldir بشم نشد بعد گفتم یه اسمس انتخاب کنم دوجانیه

white witchیعنی میشه گفت جادوگر سفید نارنیا و گندولف

و همه هم در موردش می دونید

و حالا هم شناسه کاربریم گیل گالاد پادشاه الف ها هستش.حالا نمی دونم درسته یا نه؟

ویرایش شده در توسط white witch

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dreamwalker

من خیال پرداز یا در لغت غربی dream walker هستم من از فارس یا در لغت امروزی ایران هستم نام اصلی من ارشام است که یونانیان مرا ارسامس میخوانند سال ها پیش پلیدی به نام سایورون پا به سرزمین ما گذاشت و قصد داشت ما ومردممان را احاطه کند عده از ترس همراهش شدند وعده ای با ترس جلویش ایستادند من به عنوان قهرمان شاه و جنگجوی دنیایم ایستادگی کردم ولی بعد فهمیدم پادشاه خودم هستم و خیانتکاران طی این مدت به من دروغ گفتند و مرا از تخت پادشاهیم دور کردند در همان لحظه سایورون پدیدار شد و به من گفت:ajir otar agh najir otarus halarazaman otamus به زبان سیاه به زبان وسترون your soul is mine eastern king until the end of days وبه زبان سری روحت ازان من است پادشاه شرقی تا پایان جهان و بعد از فرار من به غرب امدم تا کمک پیدا کنم در باری با مردی به نام تام بامبادیل اشنا شدم و او گفت که ارباب تاریکی در سرزمین من اطراق میکند پس با خود گفتم اردا تنها امید من است امدم تا با شما رودرو شدم بانو ارون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

من از لگولاس خوشم میاد به خاطر داناییش وخیلی از صفات خوبی که الف ها دارن من در مورد همه ی موجودات سرزمین میانه را مطالعه کردم

والف ها رو انتخاب کردم به نظر من که الف ها از هر جهت بهترین هستند به کسی برنخوره ولی این نظر شخصی منه

دورود بر همه ی موجو دات سرزمین میانه

ویرایش شده در توسط حلقه یگانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

نرون یکی از اسامی کوئنیایی بانو گالادریل هستش که به معنی "بانوی مرد مانند"است.این نام رو ائارون به گالادریل داده.(که یکی از محبوب ترین شخصیتهای من در سرزمین است و تقریبا همونقدر بهش علاقه مندم که گیملی :) )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

شناسه من ARAMgian(آرام گیان) یعنی آرام جان:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

دوستان فکر کنم شما دارین نام کاربریتون رو معرفی میکنین. یه تاپیک مجزا واسش داریم. اینجا باید شناستونو معرفی کنین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

شناسه ی من the right hand of sauron یعنی دست راست سایرون

مورگومیر هم دست راست ویتچ کینگ و ستوان کارن دووم و اولین پادشاه انسان ها هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

به شیرین:

عرض شود که منظور بانو آرون از این تاپیک همون توضیح نام کاربریه. چون در سیستم قبلی فروم ما چیزی بعنوان شناسه کاربری نداشتیم. اما از زمان راه اندازی سیستم جدید و قابلیت شناسه کاربری این تاپیک به توضیح همون شناسه کاربری می پردازه و تاپیک "آیا از نام کاربری خود راضی هستید؟" به توضیح نام کاربری و مکان و...

با تشکر از تذکر شیرین. 4 پست این صفحه به تاپیک "آیا از نام کاربری خود راضی هستید" انتقال یافت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

والا شناسه ی من قهوه ای همون طور که از اسمم معلومه{راداگاست قهوه ای} و یه چیز دیگه من رنگ قهوه ای رو دوست میدارم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

پست قبلیمو پاک کردم چون شناسم پاک عوض شد دیگه.

خب شناسم تابلوئه پنج ایستار هستش والا داستانش طولانیه(دقت کنین طولانی)من اومدم یه عکس از پنج ایستارو گذاشتم بعد این گندالف مثل همیشه یه ضد حال به ما زدو گفت:"باید نام کاربریت به اواتارت بخوره"!بعد من شناسمو گذاشتم پنج ایستار تا دوروز اون اوتاره موند بعد این گیرای امیر هی بیشترو بیشتر شد!!گفتم اقا غلط کردم اواتارمو عوض کردم ولی دیگه حال نداشتم عنوان کاربریمو عوض کنم واس همین تا الان مونده!!:)

(کاربر گرامی نود درصد این داستان سانسور شد!!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
BANOO

ببخشید چجوری میشه شناسرو تغییر داد @-) من هر چی گشتم پیدا نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

ببخشید چجوری میشه شناسرو تغییر داد @-) من هر چی گشتم پیدا نکردم

برای تغییر شناسه کاربری باید حداقل 30 پست داشته باشید و این به این مفهومه که باید مدتی در سایت به فعالیت بپردازید تا شناسه مناسب تری انتخاب کنید. :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
BANOO

آهان میگم چرا هر چی میگردم پیداش نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لارتن کرپسلی

با عرض سلام خدمت شما باید بگم این تاپیک واسه نام کاربریتون نیست.واسه شناستونه.یعنی این اسمی که کنار پست هاتون میاد.همونطور که تور عزیز گفتن باید 30تا پست بزنید که بتونید تغیرش کنید.برای توضیح درباره نام کاربری به این تاپیک مراجعه شود:

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1354

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...