رفتن به مطلب
آرون

معرفی شناسه خودتان

Recommended Posts

3DMahdi

narich یعنی چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich
narich یعنی چی؟

هیچی :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یعنی چی هیچی؟ معنیش میشه هیچی یا اینکه معنی نداره یا نمیخوای معنیشو بگی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

اقا قضيه شناسه من داستانيه برا خودش دلم براتون بگه البته خلاصه داستان رو مي گم اقا حدود چند سال پيش كه اومديم تو اين سايت عضو بشيم نمي شد دليلشم خب اون موقع زياد تو بهر اينترنت نبودم و زياد از اين كارا كه نمي دونم ساخت ID ايميل و ..... سر در نمي آوردم :ymapplause:

تا اينكه چند وقت پيش دوباره تو سايت اومدم تا اومديم عضو بشيم هر چي اسم تو ارباب حلقه ها بود يا هابيت ها يا سيليماريليون بود رو زديم گفت اين شناسه وجود دارد ما الكي زديم اصلان بعدش كه اومدم تو سايت تازه شناسه هاي جالب به مغزمان خطور كرد يكيش همين گريفن يا شير دال بود تو بعضي سايت ها اسم كاربريم معمولا گريفن يا گاندوالف بعضي اوقات هم لرد سياه و اژدهاي سفيد البته معمولا پاي نوشته هام با اسم مستعار گريفن من رو مي شناسن البته تو مدرسه و كتابخونه نه جاي ديگه L-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich
یعنی چی هیچی؟ معنیش میشه هیچی یا اینکه معنی نداره یا نمیخوای معنیشو بگی؟

هیچ معنی نداره. یه جورایی مخفف اسممه :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

شناسه من با یه v به جای w از تمام آرون ها متمایز شده ، که البته خیلی دلم میخواد بگم خودم از روی عمد این کار رو کردم ، ولی راستش نه ! املای درست arwen رو بلد نبودم :ymapplause: و شناسم اینجوری شد .

البته اولین بار نبود که این اشتباه رو میکردم ، قبلا هم این سوتی رو داده بودم تا این که کم کم شد جزئی از هویتم .

علت این که اسمم رو آرون انتخاب کردم در ابتدا بیشتر به خاطر خرق عادت بود ، نمیخواستم یه قهرمان قدرتمند ، پیر دانا ، یا یه پلیدی بزرگ باشم ، میخواستم یه بار حس معصومیت و زیبایی زنانه رو تجربه کنم ، ولی الان احساس میکنم شناسم رو دوست دارم چون حالاتم بهش خیلی نزدیکه ، درست مثل این که نواده ای از نوادگان بانو باشم .

البته اختلاف جنسیتی من با بانو یکم مشکل سازه ، که میشه اینجوری توجیهش کرد که arven اسم مذکر مقابل اسم ایشونه ! :D

(( چه چرندیاتی)) L-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

راستش منم یه جورایی مثل آرون هستم ، وقتی تو آردا عضو شدم ، بیشتر از سه چهار ماه از خوندن سیل می گذشت و من هم سیل رو از کسی امانت گرفته بودم و خودم نداشتم . به خاطر همین املای درست تورامبار رو یادم نمونده بود ( حالا تو بودی یادت می موند ؟ L-) ) و torambar شدیم ...

البته یه جورایی بهتره . دقیقا" منم مثل آرون فکر کردم که این torambar باید با اون turambar فرق داشته باشه . به خاطر همین دیگه همین torambar موندیم . البته اگه دوستان لطف کنن و بهم نگن ترامبار :ymapplause:

و چرا تورامبار رو انتخاب کردم ؟

درسته که من شخصیت تورین رو تحسین میکنم ، ولی خیلی های دیگه هستن که من بیشتر از تورین قبولشون دارم . بیشتر از همه از خود معنی «ارباب تقدیر» خوشم اومد . و اینکه من تو ذهنیاتم ، خودم رو آدمی می بینم که میتونه روی سرنوشت اثر بزاره ( نه بابا !) . به خاطر همین تورامبار شدیم دیگه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Darkness

همه سرعت نور را میدانند اما هیچکس سرعت تاریکی را نمی داند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
همه سرعت نور را میدانند اما هیچکس سرعت تاریکی را نمی داند

299792458 m/s

فکر کنم منظورت اینه ؟

جهان چیریست (نمیدونستم با چه لفظی بهتره بگم) که هر لحظه داره پراکنده تر میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gandalf.the.white

منم که بچه ها 200 بار در موردم گفتن من فقط می گم به خاطر این انتخاب کردم که ... نمی دونم انگار همون اول رفتم توش از ایشون بیشتر خوشم اومد.راستی من فکر کنم خلاف سن شخصیتم اینجا از همه کوچکتر باشم من 14 سالمه!!ولی عاشق این داستانم!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام

به آردا خیلی خوش اومدی. فکر میکنم جزء کم سن و سال ترین هواداران تالکین باشی :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

جان خودم بحث تموم شده بود چسبيديد به سرعت تاريكي :D

ورود يك تازه وارد رو به سايت تبريك مي گويويويم :ymapplause: L-) :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

ورود گندالف سفید رو تبریک میگم.

امیدوارم از انرژی جوانیت بتونی به بهترین نحو استفاده کنی

همیشه خوش باشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eomer

سلام دوستان عزیز ..

من ایومر هستم از روهان... :ymapplause:

راستیتش من چند سالی هست شدم جزو طرفداران ارباب حلقه ها و اقای تالکین عزیز ، ولی راستیتش هیچی بارم نی تو این مورد..اومدم اینجا تا با کمک شما دوستان عزیز اطلاعاتم تو این زمینه بالا ببرم

از اشنایی با هموتن خوش وقتم

البته بگم من از ایومر خیلی خوشم میاد و برای همین یوزر رو با نام اون درست کردم و این که فکر میکنم روهان خیلی به ایران شباهت... L-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

Eomer عزیز ورودت رو به سایت تبریک می گویویم :ymapplause: L-) :x

داداش ما این جا هرچی بخوای بارت می کنیم :D) :D :x) :D

جهت شوخی بود به دل نگیر :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar
سلام دوستان عزیز ..

من ایومر هستم از روهان... :ymapplause:

راستیتش من چند سالی هست شدم جزو طرفداران ارباب حلقه ها و اقای تالکین عزیز ، ولی راستیتش هیچی بارم نی تو این مورد..اومدم اینجا تا با کمک شما دوستان عزیز اطلاعاتم تو این زمینه بالا ببرم

البته بگم من از ایومر خیلی خوشم میاد و برای همین یوزر رو با نام اون درست کردم و این که فکر میکنم روهان خیلی به ایران شباهت... L-)

سلام و درود به شما ، به آردا خوش آمدی !

راستش هیچ چیزی به اندازه ی مطالعه ی آثار تالکین نمیتونه اطلاعات شما رو بالا ببره ، پیشنهاد میکنم حتما" مطالعه کنی . سوالی هم داشتی در خدمتیم .

راستش تا حدودی با شما موافقم در مورد شباهت ایران و روهان ! مثلا" فرهنگ سوار و سوارکاری در اسطوره های ما به وفور پیدا میشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

من برن رو انتخاب کردم چون به نظرم کاملترین فرد هست و تقریبا بدون هیچ استباهی شاید اگر تورامبار اون اشتباهاتو مرتکب نمیشد تورامبارو انتخاب میکردم ولی از شخصیت برن بیشتر خوشم اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich
سلام دوستان عزیز ..

من ایومر هستم از روهان... L-)

البته بگم من از ایومر خیلی خوشم میاد و برای همین یوزر رو با نام اون درست کردم و این که فکر میکنم روهان خیلی به ایران شباهت... :ymapplause:

منم ورودت رو به آردا تبریک می گم :D

توی فیلم مردم روهان بیشتر به اسلاو ها شبیهن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eomer

از همه دوستان متشکرم.... :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

تبریک میگم ورود شهسوار روهان رو.قبلنا هم ائومری داشتیم که خیلی فعال بود و امیدوارم شما جاشو به خوبی پر کنی.

به برن:جرفت خیلی خوبه.کلا این برن موجود جالبیست در این دنیا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eomer

تمام سعیم رو میکنم ادمین عزیز....

در ضمن دوستان من یکمی با فتوشاپ آشنایی دارم خوشحال میشم بتونم تو این زمینه بهتون کمک کنم.... :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به آردا خیلی خوش اومدی. امیدوارم اوقات خوشی در دنیای تالکین داشته باشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eomer

ممنون مهدی جان..از آشناییت خیلی خوش وقتم :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider

به به سلام ایومر جان

بالاخره بعد من یکی هم پیدا شد از ائومر خوشش بیاد.

امیدوارم روزهای خوبی رو در آردا داشته باشیم.

اینم بگم که ائومر اونقدرها هم خشن نیست که تو تو آواتارت گذاشتی . :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eomer

سلام دوست عزیزم ..از اشناییت خیلی خوش وقتم..

واقعا خیلی خوبه که یه ائومر پیدا کردم :ymapplause:

چشم هرچی شما بگی..یه عکس دیگه پیدا کنم میذارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...