رفتن به مطلب
آرون

پیشنهاد برای ایجاد تالارها

Recommended Posts

LORD LOSS

به نظرم بهتره به جای ایجاد تاپیک متفرقه،بخش نمایه هارو توسعه بدیم و امکانات بیشتری بهش اضافه کنیم تا هم فضای اصلی فوم از حالت رسمی خارج نشه و هم حوصله کاربرا سر نره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eddard stark

با سلام

به نظرم خوب میشد که واسه ی کتاب های ج.ار.ار.مارتین یعنی نغمه ای از اتش و یخ هم یه انجمن مستقل زده بشه مثل وارکرافت چون تو قسمت دنیای فانتزی بیشترین پست توی تاپیک مربوط به این کتاب هست و از نظر بسیاری از منتقدین دنیای فانتزی این کتاب ها در کنارو حتی گاها بالاتر از کتاب های استاد تالکین به عنوان بهترین کتب فانتزی هستن

ویرایش شده در توسط بلگ کوتالیون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

ببخشید دوستان امکانش هست که یه تالار برای اموزش نویسندگی بازبشه

من هچین تالاری ندیدم تو سایت وفکرکنم مفیدباشه

اعضایی که تازه شروع به نوشتن کردن از تجربیات و اموزه های افرادی که دستی به قلم دارن

استاده میکنن و سایت جنبه ی اموزشی هم مگیره

اگه مدیران بررسی کنن ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بارد قبلا به تاپیک برای نویسندگی زده بود.میتونی توی همون ادامه بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
black lord melkir

به نظر من یک تالار طنز هم را بندازین خوبه.

خودم 24 ساعته توش فعالیت میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

برای "طنز"نیازی به تالار نیست!

یه تاپیک هست که به طنز اختصاص داده شده و میتونید اگه مطلبی دارید اونجا بذارید.البته مرتبط با دنیای تالکین:)

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=578

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

قبلا هم گفته ام ( در این پست:https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=787&view=findpost&p=58737) چرا ما باید برای وارکرافت که خیلی هم جذاب نیست و حتی یک فیلم از روی آن ساخته نشده تالار داسته باشیم اما برای نارنیا که رفیق تالکین یعنی سی اس لوئیس آن را ساخته تالاری نداشته و فقط دو تاپیک مفید و مختصر داشته باشد.

قبلا هم گفتم و گفته بودید که نمی دانم نویسنده آن الهام از تالکین گرفته و غیره. خب ولی تالکین و لوئیس در انجمنی به نام حلقه ادبی (اگر اشتباه نکنم) با هم جلسه داشتند و نظراتشان را به اشتراک می گذاشتند.

خب اگر من به شما بگویم نزدیک ترین دوست تالکین را نام ببرید که آثار بزرگی هم داشته باشد به جز لوئیس کس دیگری نمی ماند بعد ما برای او تالار نزنیم.

اگر مشکل کمبود مباحث است که مباحث و تاپیک ها این هایند: درباره ی نژاد ها: فون ها. دورف یا کوتوله؟ جادوگران. درباره ی اصلان: اصلان خدا یا فرشته؟ درباره ی نارنیا: توضیحات سرزمین ها و مکان ها. نژاد های موجود و... درباره ی نویسنده: بیوگرافی سی اس لوئیس، تصاویر لوئیس و سایر: بازی های نارنیا، درباره ی فیلم ها، والپیپر های نارنیا و......

پس کمبود مبحث هم وجود ندارد.

امیدوارم این بار مدیران سخت نگیرند و ایرادی هم نیاورند چرا که سایت هر چند وقت یکبار راکد می شود و خود مدیران هم این را می دانند جایزه ی کاربر برتر نوش دارویی بود بر این زخم بود. حالا که دیگر هابیت هم تمام شده و خبر خاصی نداریم اگر یک تالار جدید باز کنیم کلی تاپیک جدید می آید و مباحث از سر گرفته می شوند.

ویرایش شده در توسط فین رود فلاگوند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

منم با نظر ایشون موافقم.نارنیا دنیای سحر آمیزی هست و اشتراکات زیادی با دنیای تالکین داره. و همینکه سایت مستقلی هم برای این اثر موجود نیست و ما میتونیم این خلا رو با ایجاد واختصاص یک تالار به این اثر زیبا برطرف کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain

سلام منم با ایجاد تالار اختصاصی نارنیا موافقم. باید جالب بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

باسلام به دوستان گرامی

اقا من مخالفم کیجای نارنیا شبیه ارداست هم داستانش مضحک که از تو کمد میرسن به یک دنیای خیالی (قسمت اول)و موجودات مسخره و کلا محتوای جالبی نداره حالا فقط بخاطر یک دوستی بین نویسنده ها به گفته ی دوستان تالار باید ایجاد کنیم؟

به حر حال کلا اردا ونارنیا در تضادن و هیچ ربطی بهم ندارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
زاپا

سلام، منم با نظر دوستانی که میگن برای نارنیا یه تالار ایجاد بشه موافقم. نارنیا شباهت های خیلی زیادی به آردا داره و لویس و تالکین دوستان صمیمی بودن. داستان خلقتشون هم که خیلی شبیه همه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من یه چیزی بگم؟! بنظر من ساختن تالار جداگانه برای نارنیا آردا رو از حالت تخصصی خارج میکنه. طرفدارای نارنیا میتونن یه سایت مجزا براش درست کنن. اینکه وارکرافت یه تالار مجزا به خودش اختصاص داده به این خاطره که ایده اولیه داستان مال تالکین بوده که شاگرد استاد یعنی ناک ادامش داده. اما ایده اولیه نارنیا مال تالکین نبوده و نویسنده اش هم پیرو استاد نیست بلکه فقط دوستشه.

تازه وارکرافت یه سایت تخصصی برای طرفدارانش داره (کالیمدور) اما با این حال توی آردا هم یه تالار براش هست، پس دلیل نمیشه چون سایت تخصصی درباره نارنیا نداریم یه تالار براش بزنیم، باید ببینیم با تالکین چقدر مرتبطه. وارکرافت چون یجورایی ارتباط مستقیم با تالکین داره یه تالار هم براش هست ولی نارنیا نه، شاید فقط ارتباط غیر مستقیم داشته باشه.

بهرحال صلاح با مدیریته. من فقط دیدم کسی اینجا جواب نهایی نداده نظر شخصی مو گفتم. :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت و تشکر از جناب گندالف که نظرشان را گفتند.

وارکرافت اصلا قابل قیاس با نارنیا نیست. بعد هم اینکه متاسفانه با این که هم از نارنیا فیلم ساخته شده و هم سریال و هم خوانندگان خوبی دارد ولی طرفداری ندارد که سایتی بزنند. خب اگر آن ها استطاعتش را ندارند چرا ما این کار را نکنیم؟ ما که می توانیم تالاری برایش بزنیم. پس بزنیم. خود سایت هم از این رکود و جمود در می آید و کمی شلوغ تر و بهتر می شود چرا که با تمام شدن فیلم های جکسن خبر خاصی نمی ماند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من نه وارکرافت رو خوندم و نه نارنیا رو متاسفانه و نمیتونم درموردشون نظر بدم.

اما اینکه سایتی برای نارنیا ساخته نشده دلیل نمیشه ما براش تالار بزنیم. اگه شما طرفدارشی خب یالا شروع کن به ساختن یه سایت تخصصی برای نارنیا. اینکه سایتی براش نیست دلیل نمیشه ما تالار بزنیم. مثلا درباره خیلی آثار فانتزی دیگه هم سایتی وجود نداره که ممکنه محبوب هم باشن، اما دلیل نیست که ما تالار بزنیم براش. آردا یه سایت تخصصیه مربوط به تالکین و آثارش و برای بحث درباره آثار فانتزی دیگه فقط یه تالار داریم که کفایت میکنه. اینکه برای وارکرافت تالار جدا داریم بخاطر اینه که ایده اولیه داستان از استاد تالکین بوده. ضمنا با تموم شدن فیلم ها میشه درباره کتاب ها بحث کرد! بحث های خیلی تازه و مفصل چون دنیای تالکین بی کرانه. حتی اگر هم آردا راکد بشه دلیل نمیشه بیایم توش درباره نارنیا بحث کنیم تا از رکود دربیاد چون اونطوری دیگه آردا نیست!

شرمنده بابت پرحرفی. بازم از مدیریت عذرخواهی میکنم بابت جسارت و اینکه بجای اونا جواب میدم. از نظر من که ایجاد تالار جدید برای نارنیا یا هر اثر فانتزی دیگه بجز آثار تالکین فروم رو غیرتخصصی میکنه و به بیراهه میبره. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

منم با گندالف موافقم، عنوان سایت هم هست Arda كه ابن نشون ميده فقط براى موضوعات آردا هست. همين. دليلى نداره كاربراى ديگه اى رو كه با ما نقطه اشتراكى ندارن رو بذاريم بيان توى سايت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

به نظر من ما یک کمبود داریم آن انجمن نویسندگان فانتزی است. درست است که ما انجمن ادبیات فانتزی داریم اما باید به طور اخص به خود نویسندگان و آثارشان اختصاص داشته باشد و می توانیم تاپیک های مربوط را که در ادبیات فانتزی به نویسندگان فانتزی منتقل کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD OF THE RING

سلام 

به نظر من بهتره یک تالار به وجود بیاد که تمام حرفه ای ها و اونایی که درمورد تالکین و آثار او بیشتر مطلب بلدن در آن حضور داشته باشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alkar

به نظر من یه تالار باید به وجود بیاد که تمام اعضای سایت با هم حرف بزنن در مورد هیچی بخوان مثل ترییون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alkar

الان بعد از مدتی این سایت یکم خسته کننده شده چون موضوعاتش محدوده از شما میخوام درباره هر فیلم و یا داستانی که ربط کمی به دنیای تالکین هم داره تالار بسازید و یه پیشنهاد دیگم اینه که در سایت قسمتی رو درباره ی ویدیوها بذارید و صحنه های هابیت و ارباب حلقه ها هر صحنه ای رو که دوست دارید تو سایت بذارید تا هرکسی دوست داشت ببینتش با کیفت خوب و دوبله باشه بعضی ها یه پیش ساخت هایی در مورد فیلم سیلمیلارین درست کردن اونارو هم بذارید منظورم این هست که هرچی به این موضوعات ربط داره تو سایت بذارید و اگه کسی از خودش یه فیلمی در این مورد طراحی کرده هم تو سایت بذاره تا تعدادشون زیاد شه بعد یه قسمت هم در مورد عکس ها باشه بالای هزاران عکس مربوط به تمام شخصیت های دنیای بزرگ استاد تالکین در بخش ویدیوها هم یه بخشی بذارید که جدیدترین فیلم ها رو بگه تا پیدا کردن فیلم های جدیدی که گذاشته میشه و کسی اونارو ندیده سخت نباشه با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها
در 2 ساعت قبل، Alkar گفته است :

الان بعد از مدتی این سایت یکم خسته کننده شده چون موضوعاتش محدوده از شما میخوام درباره هر فیلم و یا داستانی که ربط کمی به دنیای تالکین هم داره تالار بسازید و یه پیشنهاد دیگم اینه که در سایت قسمتی رو درباره ی ویدیوها بذارید و صحنه های هابیت و ارباب حلقه ها هر صحنه ای رو که دوست دارید تو سایت بذارید تا هرکسی دوست داشت ببینتش با کیفت خوب و دوبله باشه بعضی ها یه پیش ساخت هایی در مورد فیلم سیلمیلارین درست کردن اونارو هم بذارید منظورم این هست که هرچی به این موضوعات ربط داره تو سایت بذارید و اگه کسی از خودش یه فیلمی در این مورد طراحی کرده هم تو سایت بذاره تا تعدادشون زیاد شه بعد یه قسمت هم در مورد عکس ها باشه بالای هزاران عکس مربوط به تمام شخصیت های دنیای بزرگ استاد تالکین در بخش ویدیوها هم یه بخشی بذارید که جدیدترین فیلم ها رو بگه تا پیدا کردن فیلم های جدیدی که گذاشته میشه و کسی اونارو ندیده سخت نباشه با تشکر.

جناب آلکار

اینجا سایت اختصاصی تالکین هست وموضوعاتشم اختصاص به اون داره.اگه همچین جایی میگردین توی اینترنت هزاران سایت هست که به همچین چیزایی میپردازن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil
در 15 ساعت قبل، Alkar گفته است :

درباره ویدئو که تاپیکش هست اونجا میتونید خیلی چیز هارو پیدا کنید با عنوان ویدئو های تالکینی.

کسانی هم که خودشون کلیپ ساخته باشن هم در اونجا میتونن کاراشون رو بذارن و همینطور در تاپیک آثار شما که مربوط به آثار تالکینی کاربر هاست...

عکس ها هم که در تالار های خودشون در تاپیکاشون هستند..فن ارت های سیلماریون...فن ارت های هابیت..اسکرین شات ها..و... حتی میتونید در تاپیک آواتار های دنیای تالکین تصاویر باکیفیتی رو از شخصیت های مورد نظرتون پیدا کنید....عکس ها دسته بندی شده هستند..

درباره فیلم های جدید ..خب اینجا یه سایت تالکینیه و فیلم های جدید ارتباطی با موضوع سایت نداره شما میتونید به سایت تاینی موویز مراجعه کنید...البته همینجا هم یه تاپیک مربوط به بهترین فیلم هایی که دیدید وجود داره ..میتونید از نظرات دوستان برای فیلم های مطرح سینما بازدید کنید...

:)اگه یه نگاه کلی تر به سایت بندازین ممکنه چیزایی که لازم دارید پیدا کنید:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...