رفتن به مطلب

Recommended Posts

R-FAARAZON

اصلا بی نوایان گریم نداره!..طراحی صحنه لیکلن رو با لو کیشن های نیوزیلند مقایسه کنید!

همونطور که گفتم اینا میخواستن به هر فیلم دو سه تا جایزه بدن..و تمومش کنن.وقتی لینکلن دو تا می گیره..وقتی آرگو بهترین فیلم میشه...معلومه سر هابیت هم می برن!

تو سه رشته ای که نامزد بود....حداقل دو تاش رو بایبد می گرفت...

جناب تیسک کاملا موافقم.یادمه یه نقد تو سینما سنتر نوشتم در مورد بینوایان و توش اشاره کردم گریم خوب نبود حالا اومدن به بینوایان اسکار چهره پردازی رو دادن

واقعا تلاش گریمورهای هابیت ستودنی بود

بازیگران دورف ها رو قبل از گریم و بعدش در نظر بگیرید تا به ارزش کارشون پی ببرید

البته جایزه ها تقسیم میشد ولی نباید آرگو بهترین میشد لینکلن واقعا سر

راستی فروش هابیت به روز شد Domestic: $300,952,379 30.7% + Foreign: $679,600,000 69.3% = Worldwide: $980,552,379

فعلا با این نتایج هابیت در رده 15 پرفروش ترین فیلم ها قرار گرفته

البته فروش چین تو این چند روز محاسبه نشده و احتمال هفتگی اعلام شه

گزینه ای که برای هابیت قابل دسترسه دزدان دریایی کاراییب:صندوقچه مرد مردس با 1میلیارد و 66 میلیون دلار در رده نهم

شرطش اینه هابیت بتونه به اندازه قسمت دوم صخره سرخ در چین بفروشه

افتتاحیه هابیت خوب بود ولی فروش 100 میلیونی یا کمی بالاتر در چین کمی سخته

تا چه پیش آید

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

جلوه های ویژه زندگی پی خیلی خوب بود. مخصوصا خود ریچارد پارکر. تقریبا شونه به شونه هابیت بود.

طراحی صحنه هابیت فقط مربوط به خونه بیلبو بود. تقریبا غیر از اون بقیه همه کامپیوتری بودن و به حساب نمیان. لوکیشنهای طبیعی هم فکر نکنم ربطی به طراحی صحنه داشته باشه.

اما گریم رو میتونست بگیره که باز هم کامپیوتری بودن آزوگ و گابلینها کار دستش داد.

کلا زیاد بودن جلوه های ویژه فیلم بقیه چیزها رو تحت تاثیر قرار داد و توی خود زمینه جلوه های ویژه هم یه رقیب سر سخت پیدا کرد.

داداش مهدی حرفا میزنیا!! :دی جلوه های ویژه رو کاری ندارم ولی اگه اینجوری که میگی باشه پس هابیت کلا" نباید تو طراحی صحنه نامزد میشد!چون به نظر من انتخاب لوکیشن های طبیعی هم مد نظر داورا هستش. چرا رفتن نیوزلند؟مثلن چرا تو آمریکا یا بریتانیا نساختن؟اینا همه ش هست دیگه...فکر نکنم بیان فیلمی رو فقط به خاطر یه لوکیشن نامزد کنن...حالا باز من نمی دونم ولی این بود نظر من :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

من با مهدی عزیز موافقم.

داشتم یک نگاه به گذشته این تاپیک میکردم. در همین تاپیک گفته شده که پیتر جکسون یک سال پیش گفته بوده که رقیب جدی ما "شوالیه تاریکی برمیخیزد" هست. فیلمی که در اسکار امسال در هیچ رشته ای ظاهر نشد. هابیت باید بین این همه فیلم قوی و رقیب جدی قوی تر عمل میکرد. همین کامپیوتری شدن بیش از حد کار دستش داد. فارغ از این که معتقدم هابیت ارزشمند ترین فیلمی بود که در چند سال اخیر دیدم اما مثلا من به شخصه گریم بینوایان رو برتر از هابیت دیدم. و طراحی صحنه لینکلن رو برتر از هابیت. و جلوه ویژه پای همینطور...

در ارباب حلقه ها اغلب مکان ها به صورت ماکت در دوسایز ساخته شد. هم ریوندل هم میناس تی ریت و هم تالار مدوسلد و هم بیشتر مکان ها واقعا ساخته شد و الان به صورت موزه برای بازدید عموم قرار گرفته. در حالیکه تو هابیت اغلب این ها در کمپ و بین پرده های سبز و قرمز فیلمبرداری شده. برای همین بود که من در نقدم گفتم ارباب حلقه ها بیشتر یک فیلم کلاسیکه و هابیت: سفری غیر منتظره یک فیلم فانتزی.

در کل از کار پیتر جکسون ناراضی نیستم اما فکر میکنم جکسون در محاسباتش و پیش بینی هاش زیاد درست عمل نکرد و شاید الان داره برای قسمت های بعدی اینو جبران میکنه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

موافقم که پیترجکسون خیال نمیکرد که اینقدر فیلم خوب اکران بشه و هابیت و شوالیه تاریکی تو اون شلوغی گم بشن

ولی تور عزیز اینکه جکسون گفته بتمن تنها رقیب ماست در مورد باکس فروش بوده و نه اسکار وگرنه خود پیترجکسون گفت که اونو من برای دلم میسازم و نه منتقدین و نه حتی فروش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

سایت بزرگ PublicHD مزین به پوستر زیبایی از هابیت. مشاهده کنید:

http://www.publichd.se

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

سایت بزرگ PublicHD مزین به پوستر زیبایی از هابیت. مشاهده کنید:

http://www.publichd.se

این سایت یکی از انکور هاست...درسته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

تاریخ اکران آنجا و بازگشت دوباره از 18 جولای 2014 به 17 دسامبر 2014 تغییر پیدا کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این سایت یکی از انکور هاست...درسته؟

در اصل یکی از سایت های منتشر کننده انکودر های مختلف فیلم هست که اعضا و گروه های مختلفی داره که هر کدوم میان و انکود خودشون رو اونجا آپلود میکنن. خود پابلیک اچ دی هم گاها انکود مستقل خودش رو از فیلم ها میذاره که اون واقعا ارزش دیدن داره...

راستی این قضیه تغییر تاریخ اکران هابیت: آنجا و بازگشتی دوباره به چه مناسبتی انجام شد؟! جایی به مشکلی چیزی خوردن یا میخوان مثل بقیه قسمت ها در تعطیلات باشه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

عکسهای هابیتی+یه عکس از الیجاه وود(فرودو)

post-2031-0-49684400-1362172823_thumb.jppost-2031-0-13165000-1362172888_thumb.jppost-2031-0-04106800-1362172972_thumb.jppost-2031-0-25187500-1362173016_thumb.jppost-2031-0-95683400-1362173096_thumb.jppost-2031-0-73924800-1362173128_thumb.jp

+الیجاه وود(فرودو)

post-2031-0-65530000-1362173184_thumb.jp

ویرایش شده در توسط 3DMahdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

اون عکس فرودو فکر کنم تو پشت صحنه لوتر بود

____

شمارش معکوس برای هابیت دو کی گذاشته میشه پس؟

!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

شمارش معکوس برای هابیت دو کی گذاشته میشه پس؟

!!

287 روز :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

شمارش معکوس رو از 200 روز مونده به فیلم میذاریم. الان خیلی زوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

"هابیت: سفری غیر منتظره" در 5 رشته نامزد Empire Awards شد

tqycroj2wjmpi31l3grb.jpg

قسمت اول تریلوژی هابیت با نام "سفری غیر منتظره" توانست در 5 رشته نامزد جوایز امپایر شود.

(Empire Awards 2013)

که از قرار زیر است:

بهترین فیلم

*

بهترین فیلم فانتزی/تخیلی

*

بهترین کارگردان/ پیتر جکسون

*

بهترین سه یعدی/ مری پایک و گارث دایلی

*

بهترین بازیگر مرد/ مارتین فریمن

*

برندگان 24 مارس اعلام خواهند شد.

منبع: نقد فارسی

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

چی هست این جوایز امپایر؟تا حالا نشنیده بودم اسمشو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

چی هست این جوایز امپایر؟تا حالا نشنیده بودم اسمشو

دوستان به این لینک برید و به هابیت رای بدید. Empire Awards

به legolas greenleaf جواب سوالتون را تو همین لینک میگیرید.!

http://www.empireonl...com/awards2013/

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

آقا ایول خوش خبر باشی حداقل اگه میشد هابیت به 1 میلیارد و 50 میلیون دلار برسه و وارد ده فیلم پرفروش سراسر جهان بشه عالی میشد

راستش انگار باکس آفیس موجو فی***ه

تونستی ریز اطلاعات فروش هفتگی رو بزار

راستی سایتی رو سراغ ندارید که فروش روزانه رو نشون بده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

آقا ایول خوش خبر باشی حداقل اگه میشد هابیت به 1 میلیارد و 50 میلیون دلار برسه و وارد ده فیلم پرفروش سراسر جهان بشه عالی میشد

راستش انگار باکس آفیس موجو فی***ه

تونستی ریز اطلاعات فروش هفتگی رو بزار

راستی سایتی رو سراغ ندارید که فروش روزانه رو نشون بده؟

post-1897-0-94037000-1362340347_thumb.pnpost-1897-0-14270800-1362340360_thumb.pnpost-1897-0-14122000-1362340367_thumb.pnpost-1897-0-84860600-1362340374_thumb.pnpost-1897-0-70437400-1362340377_thumb.pn

rduhs0pa1wgzahzblnp.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

دوستان کسی اطلاع داره که خود پیتر مثل لوتر توی هابیت نقشی رو بازی کرده یا نه؟حداقل مبدونم که توی نسخۀ سینمایی سفر غیر منتظره بازی ای نداشته.

ویرایش:

فیلمنامه و جملات اورکی و دورفی و الفی فیلم رو کی میشه گیرآورد؟یعنی چه وقتی منتشر میشن؟

ممنون

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

post-1897-0-69917200-1362524221_thumb.jppost-1897-0-39892100-1362524242_thumb.pn

حذف عکسهای تکراری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

بدون شرح!

post-1183-0-76034900-1362565858_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...