رفتن به مطلب

Recommended Posts

ayub_s

محمد جان فکر کنم با فروش چین 980 میلیون دلار شده، اگه یه 20 میلیون دلار دیگه هم بفروشه، قضیه حله :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

محمد جان فکر کنم با فروش چین 980 میلیون دلار شده، اگه یه 20 میلیون دلار دیگه هم بفروشه، قضیه حله :ymapplause:

فکر نکنم چون داخل باکس افیس موجو قسمت فروش خارجی هنوز اسم چین زده نشده.!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

استرایدر عزیز خوشبختانه فروش چینو ندیدم واین جای خوشحالی داره که هنوز فروش چین اضافه نشده و هابیت به 980 میلیون دلار رسیده

تقریبا فروش هابیت در لبنان 500 هزار دلار بود اگه در ایران اکران میشد بطور همزمان حداقل 5 میلیون دلار میفروخت

حالت فانتزی ای رو در نظر بگیرید که هابیت در چین 200 میلیون دلار میفروخت هم رکورد چین رو میشکست و هم بازگشت پادشاه :-?

تازه در اسکارم سه تا جایزه بگیره ولی همیشه واقعیت با رویا فرق داشته

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

پس چه دلیلی داره که این هفته فروش خارجی اینقدرخوب بوده اگه فروش چین هم اضافه نشده؟

ویرایش شده در توسط little lord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

پس چه دلیلی داره که این هفته فروش خارجی اینقدرخوب بوده اگه فروش چین هم اضافه نشده؟

منم همینو میگم، اگر فروش چین اعلام نشده چرا این هفته اینقدر خوب فروش کرده؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دلیل اینه این بار من یه سری به باکس آفیس زدم :D

آقا تا مابودیم فروش هابیت خوب بود این یه ماهی که کرمونشاه رفتم هابیت با سر به زمین خورد :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

ببینین دوستان فروش چین اعلام نشده اما دلیل این همه فروش را نمیدانم.!!

7w16c5hvxlsu5xywmoeb.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

ما هنگ کنگ رو همون چین در نظر میگیریم D: :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

ببین هابیت حتی تو مصر و شرق آفریقا اکران شد ولی تو ایران باید یه عمر منتظر بمونیم و حسرت بخوریم که تو سینما نتونستیم هابیت رو ببینیم(کلآ فیلمهای خوب رو).

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

جایزه اسکار بهترین جلوه های ویژه به زندگی پای رسید! :-?

هابیت هیچ اسکاری نگرفت متاسفانه.!!! :D(((((((

فقط امیدمون به گریم هستش.!!

هابیت هیچی نگرفت :D(((((((((((((((((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

شرم بر تو باد اسکار

درشو گل بگیرن بهتره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

شرم بر تو باد اسکار

درشو گل بگیرن بهتره...

واقعا گندترین اسکار تاریخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

امسال اسکار واقعا گند زد. آرگو؟! بهترین فیلم؟! :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

هابیت میتونست سه اسکارو بگیره ولی زندگی پی آی طبق همون چیزی که تیسک گفت سوگلی بود و جلوه هارو پیشکشش کردند

واقعا لینکلن یه سروگردن از بقیه سربود چه برای بهترین فیلم چه کارگردانی اسپیلبرگ

برای انیمیشن هم رالف خرابکار گزینه بهتری بنظر میومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

منم همینو میگم، اگر فروش چین اعلام نشده چرا این هفته اینقدر خوب فروش کرده؟!

ببینین دوستان فروش چین اعلام نشده اما دلیل این همه فروش را نمیدانم.!!

فروش چین اعلام شده اما boxofficemojo توی لیستش نیاورده و فقط مقدار کلی رو آپدیت کرده. اگه دقت کنید تاریخ فروش کلی و فروش های تفکیکی در هر کشور متفاوته.

https://arda.ir/hobbit-opens-in-china-with-17-8m

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

تو يكي دو تا رشته آره بي انصافي شد ولي در كل جايزه ها بد نبودش (لا اقل از نظر من)

واقعا آرگو فيلمي بود كه پتانسيلش رو داشت جايزه بگيره و واقعا قشنگ ساخته شده بود (باز ميشه گفت لااقل من از فيلم لذت بردم و اينكه آنچنان هم ضد ايراني نبود، حالا كار نداريم چون نميخوايم وارد سياست بشيم)

.شايد يه بهتره بگيم د بيشتر مواقع نظر يه منتقد با يه تماشاچي فرق ميكنه .تماشاچي در بيشتر موارد علاقه به فيلم داره و معلومه از فيلم تعريف ميكنه ولي يه منتقد بايد از ديدگاه بي طرفانه به قضيه نگاه كنه .چه بسا بسياري از مواردي كه براي بيننده خوب به نظر برسه براي منتقد زياد جالب نباشه .منتقد وظيفش اينه كه فيلم رو نقد كنه .امروز بي بي سي يه برنامه داشت نشون ميداد توشم يه منتقد فيلم آورده بودن و داشت ديدش رو نسبت به فيلم هاي جشنواره برلين ميگفت .چيزي كه توش خيلي جالب بود اين بود كه در عين حال كه از فيلم تعريف ميكرد آخر فيلم يه نقطه ضعفو چنان بيان ميكرد كه فيلم كلا خراب ميشد .اين اشكال منتقد نيست اشكال فيلمه !

خيلي از دوستان انتقاد به اين كرده بودن كه داوراي اسكار خيانت كردن فيلم رو دادن بيرون و غيره و غيره .در صورتي كه همزمان با هابيت اكثر فيلم هاي ديگه با همون نسخه بيرون اومد (DVDsrc)پس نميشه زياد گفت دشمني اي در كار بوده .حتي فيلم آرگو خيلي زودتز كيفيت 720 اش اومد !

اگه يكم خودمونو از سمت طرفدارا بكشيم كنار و از ديد يه بي طرف به قضيه نگاه كنيم ميبينيم كه كاملا قضيه با اون چيزي كه ما ميخواهيم فرق داره .

دوستدار شما .پيروز .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

حداقل نمیتونست اسکار چهره پردازی رو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرم هابیت تواین رشته خوب کار کرده بود.

باز داوران........................

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

دیگه حداقل جلوه های ویژه رو باید میدادن! من این فیلم life of pi رو ندیدم ولی فکر نمیکنم جلوه های ویژه اش از هابیت و پرومتئوس و اونجرز و رایزز بهتر بوده باشه!

چهره پردازی رو هم شاید چون قیافه دورفا یکم زیادی فانتزی شده ندادن!

ولی طراحی صحنه ش هم خداییش خیلی خوب بود!

جالبه که لینکلن هم دوتا بیشتر نگرفت، با این که بیشترین تعداد نامزدی رو داشت (حتی بیشتر از بازگشت پادشاه) تقریبا تو همه رشته های ممکن نامزد شده بود ولی فقط بازیگر مرد و کارگردانی هنری رو گرفت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
majid13

ای کاش توو فیلم هابیت هم افرادی مثل گیملی یا آراگون که عمر طولانیی داشتن بازی میکردن. :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

دیدین؟؟؟نه!!دیدین گفتم هیچی به هابیت نمیدن؟؟!!!آخه این زندگی پی چه جلوه های ویژه ای داره؟؟؟از هابیت بهتره؟!

طراحی صحنه لینکلن؟؟؟معیارشون چیه اینا؟من هنوز تو شوکم!دیگه کاملا" معلوم شد اسکار سیاسیه.

متاسفم واسشون،ولی تجربه ثابت کرده این جایزه ها واسه هیشکی نون و آب نشده،جایزه هاشونو ببرن بذارن سر طاقچه به چه درد میخوره وقتی اکثریت میدونن که لیاقت اون جایزه رو نداشتن؟!

اگه تونستن مثل هابیت و ارباب حلقه ها جزو فیلمهای ماندگارتاریخ بشن اون وقت میشه گفت فیلم خوبی ساختن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

اصلا بی نوایان گریم نداره!..طراحی صحنه لیکلن رو با لو کیشن های نیوزیلند مقایسه کنید!

همونطور که گفتم اینا میخواستن به هر فیلم دو سه تا جایزه بدن..و تمومش کنن.وقتی لینکلن دو تا می گیره..وقتی آرگو بهترین فیلم میشه...معلومه سر هابیت هم می برن!

تو سه رشته ای که نامزد بود....حداقل دو تاش رو بایبد می گرفت...

ویرایش شده در توسط tisak

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

جلوه های ویژه زندگی پی خیلی خوب بود. مخصوصا خود ریچارد پارکر. تقریبا شونه به شونه هابیت بود.

طراحی صحنه هابیت فقط مربوط به خونه بیلبو بود. تقریبا غیر از اون بقیه همه کامپیوتری بودن و به حساب نمیان. لوکیشنهای طبیعی هم فکر نکنم ربطی به طراحی صحنه داشته باشه.

اما گریم رو میتونست بگیره که باز هم کامپیوتری بودن آزوگ و گابلینها کار دستش داد.

کلا زیاد بودن جلوه های ویژه فیلم بقیه چیزها رو تحت تاثیر قرار داد و توی خود زمینه جلوه های ویژه هم یه رقیب سر سخت پیدا کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

انصافا جلوه های ویژه ی زندگی پای خیلی عالی و محسور کننده بود و حقش هم بود که جایزه رو ببره حتی میتونست فیلمش جایزه ی بهترین فیلم رو هم بگیره ولی حق خوری کردن در حقش.

ولی هابیت میتونست تو گریم جایزه بگیره، گریم بینوایان که اصلا خوب نبود خودتون ببینید میفهمید چی میگم همچنین زندگی پای رو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

خداییش جلوه های ویژه واسه زندگی پای بود اما آن 2 تایه دیگه واسه هابیت بود و حقش را خوردند.!! :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...