رفتن به مطلب

Recommended Posts

narich

توی skirmish جلوی هر تیم یه درصدی % هست. اون چیه . به چه دردی میخوره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
توی skirmish جلوی هر تیم یه درصدی % هست. اون چیه . به چه دردی میخوره؟

این گزینه تو بیشتر بازی های استراتژیک هست .اگه اونو برای هر تیم افزایش بدی افراد یا ارتش اون تیم ضعیف تر میشه .بهتره ازش استفاده نکنی چون بازیو جالب نمیکنه .

سعی کن بیشتر تو زمین های 8 نفری بازی کنی همه هم بزار رو Brtual اینطوری بازی حال میده . :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

یعنی میشه یه کاری کرد طرف مقابل کماندار و منجنیق نسازه ؟

بدم میاد با کماندار ها و منجنیق بجنگم ، خیلی نامردی میزنن هیرو هام رو....

اگه درصدش رو چند بذارم فقط پیاده نظام میسازه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
یعنی میشه یه کاری کرد طرف مقابل کماندار و منجنیق نسازه ؟

بدم میاد با کماندار ها و منجنیق بجنگم ، خیلی نامردی میزنن هیرو هام رو....

اگه درصدش رو چند بذارم فقط پیاده نظام میسازه؟

نه .نمیشه .از همه کم میشه .

کماندار و منجنیق که نباشن کی دیگه میخواد بجنگه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

میشه آموزش کامل game ranger رو بزارید. چه جوریه؟

وقتی می خوام وارد یه room بشم گیر میده بهfirewall :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
میشه آموزش کامل game ranger رو بزارید. چه جوریه؟

وقتی می خوام وارد یه room بشم گیر میده بهfirewall :ymapplause:

من خودمم تا حالا بازی نکردم .تا آخر کار میرفتیم تو زمین هم میریم ولی هیچ کس تو زمین نیست .کسی میتونه کمک کنه ؟طرف مقابل هم همینطوریه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

من الان می تونم rise of the witch-king رو تو گیم رنجر بازی کنم. اگه کسی هست بگه تا قرار بزاریم ;:-?

با پچ 2.01

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
accont

سلام من تازه عضو این سایت شدم من بازی rise of the witch king ro mikham اگه میشه فایل دانلود حالا یا torrent یا هر چی واسم بزارید ممنون میشم من قبلا این بازی و bfme2 رو داشتم و خیلی بازی میکردم و حالا هر چی میگردم نمیتونم پیداشون کنم خلاسه گیر نمیاد فقط bfme1 رو تونستم اونم با زحمت گیر بیارم که اونم در مقایسه با 2 خیلی مسخره بود من تو کل بازیایی که کردم با لردای ساخت خودم بازی میکردم و از هر نظر تستشون کردم از آخر تونستم لردی بسازم که زمانی که لول 10 میشد میتونستم لردی که با حلقه ساخته میشه از تیم بدا رو هم شکست بدم فقط در صورتی میشه شکستش داد که با لشکر خیلی زیاد تمام لرد های تیم مقابل و منجنیق و همون لرد حلقه دار البته بدون گرفتن آپگرید های ارتشش به لردم که بدون هیچ تغییر تو فایلای بازی و کد تقلب ساختم شکستش داد.فقط چند بار تونستم از لول هایی که خون لرد رو پر میکنه بصورت مداوم بدون این که بخواد پر بشه استفاده کنم نمیدونم چطوری اینجوری شده بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

يك چيزي بگم؟؟

انصافا بهترين بازي اي كه از سرزمين ميانه ساخته شده همين قيام ويچ كينگ كه يك استراتژيكي با كيفيته

داستانش هم مطابق واقعيت و اونچه در ضميمه ارباب حلقه ها اومده درست شده و مثل نسخه قبليش نبرد براي سرزمين ميانه تخيلي نيست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

من هنوز دارم نسخه قیام ویچ کینگ رو بازی میکنم

ولی لول گیریش خیلی سخت و طولانیه

بعد از بردن نزدیک به 30تا نبرد تازه با الفا لول 5 هستم و با انسانا لول 4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

من که BFME2 رو تموم کردم عدد امتیازا برای هیرو ها 30 شد بهتره که توی

skirmish بیشتر برنده بشی و good campaignرو تموم کنی. good campagin همش نه تا مرحله است

ببخشید من توی مرحله 4 الف ها ودورف ها که باید اژدها رو بکشم گیر کردم می شه بگید چجوری رد کنم؟

دستت درد نکنه !

پس بهتره برم بخرمش !

آخه چیزی ندارن تو سایت دانلود کنم ، حوصله ام سر رفته ، ولی دوست ندارم درد سر داشته باشه ! پس بیخیال!

ولی شعرت قشنگ بود ، تاحالا نشنیده بودم ، از کی بود ؟

دورفهاااااااااااا از همه قویترن ؟

کجا قوین ؟ هیروهاشون که کمن ، سربازاشون هم زیاد باحال نیستن ، لول گروهی هاشون هم که چنگی به دل نمیزنه !

واسه چی دوسشون داری؟

ولی سربازای موردور خیلی بیخودن ، این رو قبول دارم . گروه الف ها چی ؟ از اونها نگفتی ؟!

این که با لول 10 مارزبان سائرون رو مال خودت کنی یعنی چی ؟ مگه میشه ؟ چه جوری ؟

بابای لگولاس لولاش خیلی باحاله ، مخصوصا لول آخرش ، هیچی جلو دارش نیست ! کولدانش هم خیلی زود پر میشه.

گفتی ((اما در کل همون پادشاه شهر دیل مال دورف ها و روگاش مال انگمار بهترینان.)) این پادشاه دیل همونیه که گرزش رو میکوبه زمین ، ملت میپرن هوا ست ؟؟؟؟ روگاش !!! تو قیام ویچ کینگه ؟ باید اونو نصب کنم تا این فرمانده گیرم بیاد ؟

من لرد از جنس ترول میسازم ، ولی اتکش مثل بقیه هستش ، نمیشه مثل واسه سائرون پخشی بزنه ؟

تو یه تریلر دیدم ضرباتش مثل سائرون شده ، قضیه چیه ؟

نذار واسه بعد ، بگو جونم بالا اومد ! :D چیجوری دو گروه رو میگیری ؟ :ymparty:

اینا مال کدوم بازیه و کدوم قسمت من گیج شدم.می شه بگی؟ :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

خب از امروز میخوام چندتا از مود های جالبی رو که بعضی ها رو خودم تجربه ی بازی کردنشون رو داشتم براتون معرفی کنم. مود امروز:

Special Extended Edition

این مود از سری مود های غیر رسمی بازی نبرد برای سرزمین میانه هست که همون طور که از اسمش معلومه واقعا ویژه هست. تو این مود سعی شده تا همه چیز مانند فیلم واقعی به نظر بیان. مثلا دیگه فیل های کوچک و یا ترول های کوچک نخواهیم داشت و سعی شده نسبت سایز شخصیت ها و سربازها و امکانات به یکدیگر واقعی به نظر بیاند. همچنین سرباز ها هیرو ها و امکانات جدیدی به هریک از نژاد ها اضافه شده و تغییرات زیادی که بازی با اونها میتونه جالب باشه همچینین در این مود به روهان امکانات و سازه ها و هیرو ها و... های بسیار زیادی اضافه شده که با انتخاب گاندور میتونید از اون ها بهره مند شوید. تعداد نزگول ها نه تا شده,هیرو های جدیدی مثل گالادریل,کلبورن,گریشناخ و ... به بازی اضافه شده, چهره هیرو ها بهتر شده و گرافیک بهبود یافته, تعدادی از باگ ها برطرف شده و بسیاری تغییرات دیگه که باید خودتون با بازی کردن این مود ببینید. سازندگان واقعا برای اون زحمت کشیدن و من بهتون پیشنهاد میکنم حتما بازی کنینش. البته بگم که هنوز نسخه کامل این مود نیومده و این نسخه بتا هست. اینم یه فایل پی دی اف که توضیحات جامع و کاملی رو درباره ی مود همراه با تصاویری از اون گذاشته:

BFME2_Nazguls_SpecialExtendedEdition.pdf

اینم لینک صفحات این مود در سایت های مختلف برای دانلود و توضیحات:

Moddb

The3rdage

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

تورو خدا کمک کنین!

من وقتی بازی رو BFMٍII اجرا میکنم و شروع به بازی تقریبا بعد از 3 دقیقه از بازی یحو میگه باختم و تمام سربازام و ساختمونام یحویی نابود میشن :Ring:

کمک کنین!! :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

مال منم یه مدت اینجوری بود

یا باید ویندوز عوض کنی

یا به احتمال زیاد باید بازی رو ریمو کنی و یکی دیگه نصب کنی (همون بازی ولی یه دیسک جدید)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

احتياجي به ويندوز عوض كردن نيست.

بازي رو كه دوباره نصب كني ، درست ميشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

من هنوز دارم نسخه قیام ویچ کینگ رو بازی میکنم

ولی لول گیریش خیلی سخت و طولانیه

بعد از بردن نزدیک به 30تا نبرد تازه با الفا لول 5 هستم و با انسانا لول 4

مگه اخوی با لول گیری چی میشه؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ramUn

دوستان چطور میشه کرک برای پچ 1.06 رو دانلود کرد؟کسی لینکش رو داره؟ما برای بازی تحت شبکه می خوایم.نیازی به کرک هست یا باید از روش دیگه ای استفاده کرد؟

در ضمن پچ جدیدتری برای battle for middle earth II یا rise of witchking اومده؟

ممنون میشم اگر اطلاعات لازم رو به بنده بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

دوستان چطور میشه کرک برای پچ 1.06 رو دانلود کرد؟کسی لینکش رو داره؟ما برای بازی تحت شبکه می خوایم.نیازی به کرک هست یا باید از روش دیگه ای استفاده کرد؟

در ضمن پچ جدیدتری برای battle for middle earth II یا rise of witchking اومده؟

ممنون میشم اگر اطلاعات لازم رو به بنده بدید.

منظورتون از شبكه چيه؟ اگه منظورتون ، اتصال چند تا كامپيوتر به هم ديگه است كه نيازي به پچ نيست. فقط كافيه ورژن بازيتون مثل هم باشه.

ولي اگه منظورتون آنلاين بازي كردنه ، بايد ببينيد جايي كه ميخوايد بازي كنيد ، گيم رنجر ، هاماچي يا هر جاي ديگه اي ، بقيه چه پچي رو نصب كردند ، شما هم همون پچ رو نصب كنيد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ramUn

منظورتون از شبكه چيه؟ اگه منظورتون ، اتصال چند تا كامپيوتر به هم ديگه است كه نيازي به پچ نيست. فقط كافيه ورژن بازيتون مثل هم باشه.

ولي اگه منظورتون آنلاين بازي كردنه ، بايد ببينيد جايي كه ميخوايد بازي كنيد ، گيم رنجر ، هاماچي يا هر جاي ديگه اي ، بقيه چه پچي رو نصب كردند ، شما هم همون پچ رو نصب كنيد

بله.منظورم هر دوی اون هاست.و برای آنلاین بازی کردن گویا پچ 1.06 رو نیاز داره.اما نمی تونم کرکش رو پیدا کنم.یا اگر مثل rise of witchking نیاز به مینی ایمیج هست،اون رو از کجا می تونم پیدا کنم؟:ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

بله.منظورم هر دوی اون هاست.و برای آنلاین بازی کردن گویا پچ 1.06 رو نیاز داره.اما نمی تونم کرکش رو پیدا کنم.یا اگر مثل rise of witchking نیاز به مینی ایمیج هست،اون رو از کجا می تونم پیدا کنم؟ :ymapplause:

توي گيم رنجر هم با ورژن 1.00 بازي ميكنن هم با ورژن 1.06

واسه دانلود پچ 1.06 به لينك زير برو

http://www.xgames.ir/f186/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-lord-lord-rings-battle-middle-earth-2-a-606.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
barclona

ببخشید بازی های دیگه ارباب حلقه ها از نوع استراتژیک کسی میشناسه لطفا هر کی میشناسه و سایت دانلودشو میدونه تو همین تاپیک بهم بگه ممنون

خب پس مرحله اول نصب را انجام دادی مرحله دومش اینجوریه: به اون فایلی که رو دستکتاپ هست فعلا کاری نداشته باش چون بازی هنوز کامل نصب نشده. برو تو همون پوشه اولی که بازی را از اونجا نصب کردی( همون پوشه ای که فایل autorun.exe را اجرا کردی) در اونجا یه پوشه ی دیگه ای هست به نام Crack تو این پوشه یه فایلی هست به نام Setup.bat این فایل را کپی میکنی تو همون درایوی که بازی را نصب کردی تو پوشه اصلی بازی بعد از اونجا اجراش میکنی و شروع میکنه به decompress کردن بازی و بازی نصب میشه وقتی که تموم شد میتونی با همون آیکنی که تو دسکتاپ هست بازی را اجرا کنی

البته من به نظرم این بازی ریپ شده هست و احتمالا فیلمهای بازی را برای اینکه حجمش کم بشه ازش حذف کردن

داداش این بازی مرحله هاش اصلیش چیه؟

حمل به Minas tirith رو داره؟

این بازی چرا موردور با این گروهی که هستیم جداست این دو تا هم با هم وارد جنگ میشن؟

دوست عزیز من ارباب حلقه ها earth1,2 رو دارم حالا هم قیام ویچ کینگ رو دارم اما مثلا وقتی برای گاندور یا موردو ساختمان سربازشون رو میسازم مثلا آدم های روشو نشون نمیده که دارن ارک ها رو میسازن باید چه کار کنم که درست شه چون رو کامپیوتر هی دیگه امتحان کردم درسته ؟(لطفا جواب بده)

-----------------------

بعد یک سوال دیگه داداش نگاه تو این بازی مرحله های اصلیش مثل نبرد Minas Tirith یا نیرد Rivendel از این نبرد های مهم توش است که مثلا به کشور حمله کنیم بعد چرا این Witch-King هم تو گروه که بازی رو باهاش شروع میکنیم هست هم تو موردور با هم دشمنن؟

---------------------

(((((((لطفاٌ جواب بدین خیلی بهشون احتیاج دارم))))))

ویرایش شده در توسط تور
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

نشان دادن سرباز ها به مقدار تنظیم گرافیک بازی که براساس کارت گرافیک شما تنظیم میشه بستگی داره...

برای اینکه 2تیم هم گروه باشن به نظرم Team Number هست رو باید یکسان بزارید، بعد هرگروهی که شماره های یکسان داره، با هم دوست هستن و با بقیه دشمن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

در مورد اینکه که سربازها را نشون نمیده همانگونه که جناب الوه گفتند میتونی تنظیمات گرافیکی بازی را کم یا زیاد کنی شاید درست بشه از منوی settings

در مورد بازی Rise Of Witchking متاسفانه نمیتونم نظری بدم چون بازیش نکردم

راستش من دی وی دی این بازی را چند سال پیش خریدم اما وقتی نصبش کردم اصلا به دلم نچسبید و به همین خاطر دیگه بازیش نکردم دوستان دیگری تو انجمن هستند که بازیش کردن و بسیار هم وارد هستند میتونید از اونا بپرسید

سایر بازیهای ارباب حلقه ها هم تاپیک هاشون تو همین انجمن هست (https://arda.ir/forum/index.php?showforum=16)

سایت خاصی در نظرم نیست که بازیها را داشته باشه هر کدام را اگه خواستی میتونی بگی من لینکهای دانلودش را بهت بدم ( البته بازیهای دیگه ای هم هستند که چون جذابیت و معروفیت کمتری دارند شاید اسامی اونا تو انجمن نباشه)

ویرایش شده در توسط The White Wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
barclona

دوستان عزیز کی میاد BFME 1..2 رو آنلاین بازی کنیم حال میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

در مورد اینکه که سربازها را نشون نمیده همانگونه که جناب الوه گفتند میتونی تنظیمات گرافیکی بازی را کم یا زیاد کنی شاید درست بشه از منوی settings

در مورد بازی Rise Of Witchking متاسفانه نمیتونم نظری بدم چون بازیش نکردم

راستش من دی وی دی این بازی را چند سال پیش خریدم اما وقتی نصبش کردم اصلا به دلم نچسبید و به همین خاطر دیگه بازیش نکردم دوستان دیگری تو انجمن هستند که بازیش کردن و بسیار هم وارد هستند میتونید از اونا بپرسید

سایر بازیهای ارباب حلقه ها هم تاپیک هاشون تو همین انجمن هست (https://arda.ir/forum...hp?showforum=16)

سایت خاصی در نظرم نیست که بازیها را داشته باشه هر کدام را اگه خواستی میتونی بگی من لینکهای دانلودش را بهت بدم ( البته بازیهای دیگه ای هم هستند که چون جذابیت و معروفیت کمتری دارند شاید اسامی اونا تو انجمن نباشه)

احیانا شما لینک دانلود بازی return of the king رو هم دارین؟! :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...