رفتن به مطلب

Recommended Posts

فنگورن

دستت درد نکنه !

پس بهتره برم بخرمش !

آخه چیزی ندارن تو سایت دانلود کنم ، حوصله ام سر رفته ، ولی دوست ندارم درد سر داشته باشه ! پس بیخیال!

ولی شعرت قشنگ بود ، تاحالا نشنیده بودم ، از کی بود ؟

دورفهاااااااااااا از همه قویترن ؟

کجا قوین ؟ هیروهاشون که کمن ، سربازاشون هم زیاد باحال نیستن ، لول گروهی هاشون هم که چنگی به دل نمیزنه !

واسه چی دوسشون داری؟

ولی سربازای موردور خیلی بیخودن ، این رو قبول دارم . گروه الف ها چی ؟ از اونها نگفتی ؟!

این که با لول 10 مارزبان سائرون رو مال خودت کنی یعنی چی ؟ مگه میشه ؟ چه جوری ؟

بابای لگولاس لولاش خیلی باحاله ، مخصوصا لول آخرش ، هیچی جلو دارش نیست ! کولدانش هم خیلی زود پر میشه.

گفتی ((اما در کل همون پادشاه شهر دیل مال دورف ها و روگاش مال انگمار بهترینان.)) این پادشاه دیل همونیه که گرزش رو میکوبه زمین ، ملت میپرن هوا ست ؟؟؟؟ روگاش !!! تو قیام ویچ کینگه ؟ باید اونو نصب کنم تا این فرمانده گیرم بیاد ؟

من لرد از جنس ترول میسازم ، ولی اتکش مثل بقیه هستش ، نمیشه مثل واسه سائرون پخشی بزنه ؟

تو یه تریلر دیدم ضرباتش مثل سائرون شده ، قضیه چیه ؟

نذار واسه بعد ، بگو جونم بالا اومد ! :D چیجوری دو گروه رو میگیری ؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

ارتش موردور ضعیفه ؟!!!!!!!!!!!!!!!

اینم از اون حرفا بود .یعنی چی .اگه کل نیرو های دشمن همه جای زمینو بگیرن حدود 10 تا هیرو هم داشته باشن با حدود 7 تا ترول میشه راحت دخلشونو آورد و یه کاری کنی عقب نشینی کنن .

اینکه اورک هاش ضعیفن آره .ولی نیزه دارای خوبی داره موردور .یا خود سواران سیاه .خوراک کسایی هستن که کماندار ندارن .دخلشونو میارن .

همه اینا به کنار .فرض کنیم دشمن تو قلعه باشه .با حدود 3 تا از اون برجک ها مثل آب خوردن میشه قلعه رو گرفت .

به نظر من هیچ نژادی اینقدر تنوع سلاح و نیرو جنگی نداره .

----------------------

راستی این که چه جوری میشه دو تا نیرو با هم برداشت رو هم بگو خوبه .من که تا حالا امتحان نکردم .

----------------------

اصولا اینترنت دانشگاه پورت تورنت رو میبندن و گر نه هر کی 100 گیگ میزاشت تو دانلود 4.5 روز بعد میومد بر میداشت اینترنت دانشگاهم تموم شده بود . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برن

اوهوم.

اول خطاب به آرون:

آره دورف ها از همه قویترن،حتی خود سازنده ها هم به این مشکل پی بردن و فهمیدن گروه ها با هم بالانس نیستن واسه همین تو patch ها اگه بگردی میبینی خیلی هاشون واسه ضعیف کردن دورف ها ساخته شده.

منم کلا خیلی خوشم میاد ازشون،همچین چقر و ورنرو هستن.اعصاب فولادی میخواد بشه باهاشون کنار اومد.خیلی توپن،به نظرم مستحکم ترین و مقاومترین گروه همین دورف هان :D

در مورد الف هام که اگه بتونن پا بگیرن و همون اول از بین نرن آره اونام خیلی قوی میشن.کافیه یه دیوار بکشی دوره شهرت و یه چندتا برجم بیرون بزنی و تو هر برجم تیر انداز بذاری،دیگه خیلی سخت میشه نفوذ کرد بهشون.

مال قضیه مارزبان هم که یکی از توانایی هاشه،لول ده که میشه میتونه کنترل فرمانده های دشمن رو بدست بگیره.یه بار داداشم با من همین کارو کرد،سائرونم رو ازم گرفت!(البته محدودیت زمان داره دیگه)

یه نکته جالب دیگم که هست اینکه نمیدونم چجوری اما تحت یه حالت های خاصی اون فرمانده ای رو که با مارزبان مال خودت کردی میشه بیاد جزو فرمانده هات،یعنی همیشه مال تو بمونه.حالا نمیدونم چجوری،اما احتمال میدم اگه اون فرمانده ای رو که مال خودت کردی تو مدت زمانی که مال توئه بمیره واسه همیشه میشه مال تو یا شایدم اگه تو مدت زمانی که مال توئه یه لول ببریش بالا همیشه میشه مال تو درست نمیدونم.اما واسه خودم چند بار شده که فرمانده های دشمن واسه همیشه مال من شدن.

اون پادشاه دورف ها هم نه اون نیست،اونی که تو میگی گلوئینه،اینی که من میگم اسمش کینگ دیله،یه سپرم داره دستش.احتمالا با دورف ها زیاد نرفتی یا این فرمانده رو نساختی.حالا ایندفعه دورف ها رو بگیر و اینو بساز،ببین چه مقاومتی داره در مقابل دشمنا.لول ده که میشه میتونه کلی بروبچ دورف بسازه برا خودش،heal هم که داره میتونه همه رو خوب کنه.کلا خیلی فرمانده کارآمدیه،کمتر پیش میاد بمیره.البته باید درست و به موقع از خودشو جادوهاش استفاده کنی ها.

روگاش هم آره مال قیام ویچ کینگه،در مورد اون ترول هام که گفتی آره بعضی از ترول ها ضرباتشون مثه سائرونه البته نه به اون قدرت،اما با یه ضربه 3 4 نفر رو میکشن.الان خیلی وقته بازی نکردم یادم نیست چجوری اونطوری میشه اما چندتا احتمال هست.مثلا شاید به نوع تروله بستگی داره،آخه یادمه چند نوع لرد ترول داره نه یه نوع.البته تو قیام ویچ کینگ چندتا ترول دیگه اضافه میشه به فرمانده ها و لرد ها،فکر کنم ترول های قیام ویچ کینگ اینطوری باشن.چون روگاشم ضرباتش همینطوریه.اون شعره هم مال اخوان ثالثه دیگه.

و اما به پیروز:

اصلا باهات موافق نیستم،حتی میتونم بگم ضعیف ترین گروه گروه موردوره.درسته تنوع سلاح و نیرو داره،فکر کنم از این نظرم اول باشه اما نیروهاش کار آمد نیستن،نمیشه ازشون استفاده کرد.مثلا تو فکر کردی مگه چندتا میشه موماکیل ساخت با اون قیمت زیاد؟یا چندتا ترول میشه ساخت از اون ترول مسلح ها؟هم ساختنش زمان بره هم پولش خیلی زیاده.فقط سوارای هاراد خوبن و ارزونن،بقیه سربازا ناکار آمدن.مثلا در مورد ترول ها که گفتی،تو اصلا 10 تا ترول بساز،خیلی راحت با دو سه گروه نیزه دار یا تیر انداز آتشی میشه راحت از پا درشون آورد.عین برگ خزون میریزن زمین.خیلی وقتا شده من خودم کلی پول جمع کردم از اون ترول های مسلح ساختم،مثلا 3 4 تا هم ساختم،تا زمانی که حریفت فرمانده ها وشمشیر داران راحت میشه شکستشون داد،اما کافیه یه دوسه گروه نیزه دار یا تیر انداز جلوت سبز بشه.اونوقت دیگه هیچی.

واسه اینه میگم ضعیف ترین گروهن.با پول یه موماکیل که دو سه هزارتاست،میشه راحت دو سه گروه نیزه دار 300 400 تومنی ساخت و موماکیل رو فرستاد به دیار باقی!

تو اولین نفری هستی که میبینم از موردور طرفداری میکنه.

همینا دیگه.آها و اما قضیه دو گروه رو گرفتن.والا عرضم به حضورتون که این روش فقط با دورف ها میشه،یعنی اینکه فقط در کنار گروه خودتون میتونید دورف ها رو داشته باشید نه گروه دیگه.برای اینکار اول باید...

خونسردیه خودتون رو حفظ کنید،قبلشم یه لیوان آب یخ(زیاد یخ نباشه ها)بخورید.

بعد یه نقشه رو انتخاب کنید و دورف هارو به عنوان دوستتون برگزینید و خودتونم هر گروهی رو که خواستید بگیرید.

سعی کنید گروه دورف ها نزدیکترین گروه به گروه خودتون باشه،ترجیحا گروه کناریتون باشه.

بعد وارد بازی بشید و بازی کنید و بازی کنید و بازی کنید! تا اینکه،آها...اینجاش مهمه.هر گروهی یه سری نیرو های ویژه داره دیگه،مثلا آدما ارواح رو دارن و سواران روهان و...

نیروهای ویژه دورف هام که زیاده اما اونی که مورد نظر ماست نیروی آخره،دوتا نیروی آخره که یکیش زلزلست،اون یکی هم یه قلعه بزرگ و مستحکمه که روش یدونه منجنیق داره و میشه کنارش چندتا برج ساخت.باید تا حالا از این قلعه ها دیده باشید که میسازن.معمولا هم خیلی مستحکم و مقاومن این قلعه ها،به همین راحتی ها از بین نمیرن.کار اصلیه ما با این قلعه هاست.

اما چجوری؟ما چکاری میتونیم با این قلعه ها انجام بدیم؟میخواید نگم ادامش رو خودتون برید تلاش کنید؟ها؟ :D

باشه بابا چرا عصبی میشید الان میگم.

شما باید منتظر وایسید تا دوست دورفتون از این قلعه ها بسازه.حتما هم این قلعه باید مال دوست دورفتون باشه،یه دفعه فکر نکنید با قلعه های دورف های دشمنم میشه اینکارو کرد!

خلاصه،جونم براتون بگه که وقتی دیدید دروف های دوست از این قلعه ها ساختن،سریع یدونه از اون بیلدر هاتون رو که باهاش ساختمون میسازید برمیدارید و بهش دستور میدید که بره تو این قلعه.به محض اینکه این بیلدر رفت تو اون قلعه،رو قلعه کلیک کنید و در کمال ناباوری ببینید که میتونید بیلدر دورف بسازید!

تا زمانی که بیلدر شما تو قلعست میتونید بیلدر دورف بسازید،اون که در اومد کنترل شما هم رو قلعه از بین میره.خلاصه با اینکار میتونید تمام ساختمون ها و سربازای دورف رو بسازید،فقط فرمانده های دورف و اون نیرو های ویژه مثه زلزله و اینارو نمیتونید بدست بیارید.بهتون پیشنهاد میکنم یه چهار پنج تایی بیلدر دورف بسازید زاپاس نگه دارید که اگه یه دفعه دوستاتون رو نابود کردن باز شما بتونید راهشون رو ادامه بدید و از سربازای دورف کمک بگیرید.اینجوری قدرتتون چند برابر میشه تو بازی.

برید حالشو ببرید و دعا کنید به جون برن :D

خودم اتفاقی داشتم با الف ها بازی میکردم،دورف هام به عنوان دوست انتخاب کرده بودم که به این قضیه پی بردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
هم ساختنش زمان بره هم پولش خیلی زیاده

تو بازی چیزی که زیاده وقت .پول هم که حرفه ای باشی مثل آب خوردن به دست میاد من آخر هم بازی بیشتر از 300.000 تا پول واسم میمونه .از رمز و ... هم استفاده نمیکنم اصلا رمز نمیشه زد توش .کی گفته تیر انداز میزنش در مورد نیزه دار .طرف اگه حرفه ای باشه نیزه دار هم هیچی نیست .کافیه ترول رو ولش نکنی وسط جمعیت .یه جا نگهش دار هر چی نیزه داره از پا درمیاره .

البته هر کی با یه سری نیرو خوب بازی میکنه .من که با موردور و دورف ها عالی بازی میکنم .شما چطور ؟ :D

البته یه چیزی هست نمیدونم توجه کردید یا نه تو rise of the witch king تقریبا همه گروه ها برابر شدن .ولی بازم موردور از همه قوی تره .مثلا دورف ها هر یه نیرو یی که میسازی تعدادشون نصب نیرو های بازیه bfme 2 هست .یا الف ها و آدم ها یه سری گروه ویژه دارن و...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

چه اطلاعات کاملی برن !

ممنون.

اون لرد تروله ، فقط یه نوعه و من نمیتونم نوع دیگه ای رو اضافه کنم ، تو هیروهای قسمت موردور فقط ، اورک ، یورک ، و یه ترول هست ، نوع دیگه ای نداره آخه ؟ شاید به لول هاش بستگی داره نوع ضربش! هیچ کس نمیدونه ؟

من تو قسمت توانایی های هیرو فقط 30 واحد دارم که میتونم به انتخواب به جون و ، آرمو و ... اختصاص بدم ! نمیشه این 30 تا رو افزایش داد؟!

من خیلی دوست دارم که حریفم سائرون بسازه ، ولی بدبختانه ، حتی خیلی هارد هم با وجود این که حلقه دستشه سائرون رو نمیسازه ! اصلا کامپیوتر سائرون رو میسازه یانه ! کماندارای الفم خشک شدن انقدر منتظرش شدن !

منم با برن موافقم ، من یه بار موردور بودم و با انسانها میجنگیدم ، جونم در اومد بازی رو جمع کردم !

یه مشکل اساسی ، نامردا ! دشمنم به جای این که با ارتشم بجنگه یه راست میره سراغ مزارعم ، اونوقت ارتشم هی باید دنبالشون باشه ، رو اعصاب آدم راه میرن و هی ارتشم رو پخش و پلا میکنن!

این ستاره هایی که رنگی رنگی هستن و تو بازی انتخوابی بعد شکست دادن حریف رو به روی مپ ظاهر میشن چیه ؟ به چه دردی میخوره!؟

کد تقلب دارید به منم بدید ؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider

برادر آرون ببخشید من یکم دیر کردم.

تو اون سایت دو مدل مد هست که بعضی هاشون رو آموزش داده به صورت دستی تغییر بدی و بعضیهاش هم که باید کپی یا نصب بشه.

مثلا من خودم یه بار تو BFME 2 سپاه انسان ها رو مثل نسخه اول به روهان و گاندور تقسیم کردم و یا مثلا امکان تیراندازی در هنگام حرکت رو به سواران روهان و...

در مورد کد تقلب هم اگه بگردی ترینرهای زیادی تو نت هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برن

اوهوم،

بالا بری پایین بیای من میگم موردور ضعیف ترینه.کافیه یه دشمن دورف بروتال بخوره به پستت،اونوقت دیگه هیچی! تو یه نقشه 4 نفره انتخاب کن،بعد دورف ها و ادم ها و گابلین رو بذار رو بروتال و به عنوان دشمنت انتخاب کن،گروه دورف هارم یجوری بذار که نزدیکت باشن و دم به ساعت لشکر بردارن بیان سراغت،ببینم میتونی با موردور دوام بیاری؟

من بخوام به ترتیب قدرت بچینم اینطوری میشه

1-دورف ها

2-انگمار و آدم ها

3-الف ها و گابلین ها

4-موردور و ایزنگارد

البته گابلین ها و الف ها اگه پا بگیرن و قبل نابود شدن به وضع ایده آل برسن میتونن در مقابل دورف هام مقاومت کنن.

اما کلا روی هم رفته گروه ها باهم بالانس نیستن،مثلا من خودم نزدیک 3،4تا پچ دارم که فقط دورف ها رو ضیعف میکنه،اما بازم قوی ترن از بقیه!

جمع کردن پول هم به حرفه ای بودن ربطی نداره،تو محدوده خودت یه سری مزارع محدود میشه زد با کارایی بالا مگه اینکه از زمین دشمنم استفاده کنی،البته موردور چوب بری هم داره اما در کل تو مدت زمانی که داریم موماکیل یا ترول میسازیم اونا کلی از این سرباز شمشیر دارا و نیزه دارا میسازن میان خفتمون میکنن! تو تونستی با دشمن های بروتال با موردور کنار بیای حرفه.

آرون در مورد ترول هم گفتم دیگه،تو قیام ویچ کینگ چند نوع ترول جدید به لرد ها اضافه میشه،اونا اونطوری ضربه میزنن.

حریفم اره معمولا خیلی کم پیش میاد سائرون بسازه اما خب گاهی وقتا میسازه.آخه معمولا حریف که بروتال باشه به صورت دیوانه واری هی نیرو میسازه هی نیرو میسازه واسه همین پولشون نمیمونه جمع بشه برسه به 10 هزار.دلیل اصلیش اینه.

اون قضیه هم که میگی میرن سراغ مزرعه ها آره خیلی اعصاب خورد کنه،تا آدم میاد مهارشون کنه مزرعه رو میفرستن هوا.

اون ستاره های کنار نقشم کاربردش رو نمیدونم اما دیدم بروبچ اینجا قبلا تو چندتا پست روش بحث کرده بودن حالا نمیدونم تو این تاپیک بود یا یه جا دیگه.

همینا دیگه.راستی اون قضیه دو گروه با هم رو که گفتم اجرا کردید؟موفق شدید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

آیزنگار هم قوی هست .تو آیزنگارد یه گروه شمشیر زن لول 5 با تجهیزات بزاری همه رو حریفن .یا اون وارگ ها که خودشون یه لشگرن .

در مورد پول .این که چیزی نیست فقط باید بتونی یه کم حرفه ای باشی .راحت میتونی کل زمین البته به غیر از جاهایی که چسبیده به دشمن مزرعه (یا هر چیز دیگه ای که شما میگید) زد و دشمن هم هیچ کاری نداره .

در مورد گابلین ها با برن موافقم اولش خیلی ضعیفن ولی یه کم از بازی بگزره نیرو میارن مثل مور و ملخ دخلتو میارن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

اوففف!

یه چی بگم بهم نمیخندید ! :-o

من فکر میکردم ترینر همون تریلر ه ! :D(

روش کارش چه جوریه ؟ :D

مرسی rider جون :D

من با تیر اندازهای گروه بد ها نمیسازم ، بردشون خیلی کمه ، هی از تو تاریکی تیر الف ها یا آدم ها میاد میزندشون! :D وگرنه که پیاده نظام خوبی دارن !

ای کاش میشد ساخت تیر انداز و منجنیق رو تو تنظیمات از امکانات دشمن حذف کرد ، اینجوری بازی کیفش بیشتر میشد.

امروز کلاسام تموم میشه میرم خونه ،ولی قبل این که برسم یه سره میرم قیام ویچ کینگ رو بخرم ! این تنوع لردی منو دیوونه کرده ، برن ! :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider
روش کارش چه جوریه ؟

باید همزمان با بازی ترینر هم در حال اجرا باشه. و بعدش دکمه های مربوط رو بزنی و ...

ای کاش میشد ساخت تیر انداز و منجنیق رو تو تنظیمات از امکانات دشمن حذف کرد ، اینجوری بازی کیفش بیشتر میشد.

از تو INI.BIG میشه همه چی رو دستکاری کرد. مثلا کامند پوینت ها - قیمتها - زمانها - سلامتی - و توانایی و حتی محدوده بینایی

حتی میشه مقدار پولی که مزرعه ها میدن رو تنظیم کرد.

اول باید یه برنامه Bigeditor رو دانلود کنی. ( در حد نیم مگابایت هست.)

بعدش با این برنامه فایل INI.BIG رو که داخل پوشه بازی هست رو باز کنی.

بعد تو فایل های داخلش gamedata رو پیدا کن و هرچی دلت خواست دستکاری کن.

به نظر من این از هرچی کد تقلب و... هست بهتره چون هم خودتو میتونی قوی کنی و هم دشمنتو محدود و در عین حال قوی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

مرسی !

میرم ببینم میتونم کاری رو که گفتی انجام بدم ؟!

بازی یه اشتباه نداره !؟ لرد کمانداری که میسازم ، موقع پرتاب شلیک شمشیرش رو تکون میده بعد تیر پرتاب میشه ! این دیگه چیز مسخره اییه!

پیروز پیروز !

چقدر این دورف ها شاخن ! یه سر باهاشون با موردور جنگیدم ، دخلشون اومد ! یه لرد کوتوله ساختم که لول 2 گیملی و لول آخر بابای گیملی رو داره ! 10 تا گروه هم جلوی 4 تا لردم رو نمیتونست بگیره ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
چقدر این دورف ها شاخن ! یه سر باهاشون با موردور جنگیدم ، دخلشون اومد ! یه لرد کوتوله ساختم که لول 2 گیملی و لول آخر بابای گیملی رو داره ! 10 تا گروه هم جلوی 4 تا لردم رو نمیتونست بگیره !

دوباره داری میزنی تو جاده خاکیا :D

بچها یه تاپیک بزنیم عکس از بازی هامون بزاریم .چیز جالبی میشه .اگه موافقی یه کی شروع کنه بزنه عکس بزاره تا بقیه هم بیان

(هر چند فعلا من لوتر رو کامپیوترم ندارم نمیتونم عکس بزارم ولی به زودی دوباره نصب میکنم :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

منظورت از جاده خاکی چیه ؟ :D

اگه منظورت اسپم زدنه ، که باید بگم بحث مربوط به بازیه و تیکه پیام بالام هم مربوط به شخصیت های بازیه ، پس ایرادش کجاست :-o ؟؟؟؟؟؟؟؟

یا منظورت اینه که خالی میبندم :D !!!!!!!!!!

منظورم از 10 تا گروه ، ده تا گروه ، فرضا اورک بود ، نه این که با 10 تا هارد بجنگم! :D

جدای از این حرف ها !

چه جوری میتونم از بازی عکس بگیرم :D ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
اگه منظورت اسپم زدنه ، که باید بگم بحث مربوط به بازیه و تیکه پیام بالام هم مربوط به شخصیت های بازیه ، پس ایرادش کجاست

:D :D چرا ناراحت میشی ؟! :D منظورم اینه که دوباره داری میری سر اول موضوع .(این که موردور ها ضعیفن :D )

چه جوری میتونم از بازی عکس بگیرم ؟

نمیدونم با یه کلیدی بود عکس میگرفت تو my picture ذخیره میکرد .تو Option باید نوشته باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord of the ring - Sauron

آقا برید این Gameranger رو دانلود کنید Online بزنیم شما هر چی هم بگیرید باز من با Mordor جمتون می کنم

My acount in gameranger : youakhin

WWW.Gameranger.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

این خانوم ! مسئول سایتمون رو میگم ، فکر نکنم بذاره با سایت دانشگاه بازی کنم !

تو خونه هم که با دیال آپ نمیشه کاری کرد .

همون عکس ها رو بذاریم زرنگیم .

سائرون تو بلدی چه جوری میشه از بازی عکس گرفت ؟

به پیروز !

نه بابا ناراحتی چیه :D

چرا سایتت انقدر خلوته ؟ هرچقدر بهش سر میزنم چیز جدیدی نمیبینم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
آقا برید این Gameranger رو دانلود کنید Online بزنیم شما هر چی هم بگیرید باز من با Mordor جمتون می کنم

My acount in gameranger : youakhin

بد بختیه حالا که ما هاردمون تا خرخره پره همه میخوان بازی کنن :D بزار خودم تا چند روز دیگه با هارد جدید میام میترکونم gameranger رو :D

چرا سایتت انقدر خلوته ؟ هرچقدر بهش سر میزنم چیز جدیدی نمیبینم .

تو مگه آدرس سایتمم داری ؟! :-o

آهان آدرسشو این بقل گزاشتم حواسم نبود . :D

مهندس بزار افتتاح رسمی بشه . الان همه چی در حد تسته و تا 1 یا دو روز دیگه افتتاح رسمی میکنم با آموزشای غول .

راستی نظرت در مورد گرافیک چه طوره .خودم زدم .گفتم میترکونم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

مهندس خودتی :D

من دکتر میشم ;:D

خیلی قشنگه!!!

کاش سایت ما هم اینجوری خوشگل میشد ، ولی خب سنگینیش رو میخوای چی کار کنی ؟ :-o ، من با سیستم خونه نیومدم سر بزنم ببینم چقدر طول میکشه تا سایتت روباز کنه ولی با سیستم های دانشگاه که خیلی راحت صفحه بالا می اومد. :))

منتظرم! :D

زمان افتتاحیه رو بده وگرنه می افته یه قرن بعد هااااا :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
مهندس خودتی

من دکتر میشم

راس میگی . :D

ولی خب سنگینیش رو میخوای چی کار کنی ؟

حد اقل 200 کیلو هست البته این ماله صفحه اوله چون یه سری چیز میز داره که تو بقیه صفحه ها نیس .صفحه دوم خیلی سبک تره تقریبا 70 تا 100 تا .(اصل هم صفحه های دوم هست .)

زمان افتتاحیه رو بده وگرنه می افته یه قرن بعد هااااا

مطمعن باش زود راه میندازم .البته قسمت ارسال مطلب گزاشتم شما هم کمک کنید مطلب جدید بزارید :D

تو امضام مینویسم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord of the ring - Sauron

می خوای از بازیت عکس بگیری ؟

میری تو بازی و هر کجا که خواستی دکمه print screen رو میرنی بدش میای توی paint و دکمه past رو میزنی در آخر هم Save می کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
میری تو بازی و هر کجا که خواستی دکمه print screen رو میرنی بدش میای توی paint و دکمه past رو میزنی در آخر هم Save می کنی

چه کاریه .تو آپشن نگاه کنی یه دکمه بود اتوماتیک همون صفحه رو با جزئیاتش (سمت راس پاین هم اسم بازی رو مینوشت) سیو میکرد .

راستی سایت ما هم راه افتاد .هر کی خواست بیاد داریم میترکونیم . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

آقا یکی بگه این هیروهایی که میسازمو کجا میتونم استفاده کنم ؟؟

یا امتیاز که 30 هست رو چطور میتونم افزایشش بدم ؟؟

:D\ :D\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
آقا یکی بگه این هیروهایی که میسازمو کجا میتونم استفاده کنم ؟؟

وقتی میخوای بازی رو شروع کنی جلوی تیمت اسم یه قهرمان رو نوشته .میتونی اونو تغییر بدید به اونی که ساختی .

یا امتیاز که 30 هست رو چطور میتونم افزایشش بدم ؟؟

امتیاز چی 30 هست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

مرسی ، فعلا به سیستم خونه دسترسی ندارم ، 30 همون امتیازی که براس ساخت هیرو داری که به دلخواه میتونی به قدرت و جون و این چیزا نسبت بدی ! اونو نمیشه افزایش داد ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
مرسی ، فعلا به سیستم خونه دسترسی ندارم ، 30 همون امتیازی که براس ساخت هیرو داری که به دلخواه میتونی به قدرت و جون و این چیزا نسبت بدی ! اونو نمیشه افزایش داد ؟؟

نه اونو نمیشه افزایش داد ولی اگه ازش خوب استفاده کنی هیرو های شاخی میشه باهاش ساخت .

مثلا میزان Armor رو بیشتر از بقیه بالا ببر .

اگه گزینه هاشو بدی میگم کدوما از بقیه بهتره بالا بره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...