رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

3DMahdi

نه مهدی . اگه کمی دقت کنی الف ها یک حرکتی می زنن و کمان رو به دست چپشون می گیرند. :دی

نه آقا این صحنه رو میگم. همه کمان رو با دست راست گرفتن و با دست چپ تیر رو میکشن. درست بعد از اینکه تراندویل به گندالف میگه من تمومش میکنم.

post-1032-0-56231600-1415548254_thumb.jp_[tag22][(002067)19-19-10].JPG]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

عکس اول:

post-3294-0-72708400-1415548615_thumb.jp.JPG]

عکس دوم:

post-3294-0-38017300-1415548718_thumb.jp

خب این میخواد نشون بده که با هر دو دستشون میتونن کار کنن. آخه میبینیم که جهتشون رو هم عوض میکنن و به سمت عکس حالت قبلی تیر پرتاب میکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

عجب دقت نظری :دی

ولی خب باید در نظر گرفت که این یه تریلره و نمی شه نظر کلی داد . شاید جکسون خواسته نشون بده که الف ها با هر دو دست هم می تونن تیر پرتاب کنند. همانطور که ام گفتش عوض کردن جهتشون رو هم نشون داد تریلر .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

یکسری اسپویلر معتبر جدید از فیلم نبرد پنج سپاه دراومده.البته خودم نخوندم چون نمی خوام چیزی برام لو بره...ولی اینجا میذارم:

1. Bard.

There’s a picture of Bard walking away from the front gate of Erebor, showing the little opening we see in the latest trailer, confirming he’s talking with Thorin and not Bilbo as some have speculated.

2. Galadriel.

“In coming to Gandalf’s aid, Galadriel has to grapple with the seductive power of the Necromancer to draw other beings into a void of darkness, despair and decay. She has to summon every particle of her strength to resist and, in doing so, we see Galadriel’s incredible power and realize that — but for the finesse and strength of her spirit — how quickly power for goodness could be turned to evil.” Blanchett also says Galadriel “uses the language of the enemy.”

3. The Necromancer.

“The Necromancer is confronted at Dol Guldur by Gandalf, Galadriel and Elrond and is required to fight. To help create these scenes on film, Benedict was kitted up with a motion-capture suit attached to bungee ropes that restrained his movements.”

4. The Battle of the Five Armies.

There are several pages. Some of the new pieces of info are:

Azog leads the Dol Guldur army; Bolg leads the Gundabad army

The orcs don’t march on the mountain for the gold, but rather because Sauron doesn’t want the dwarves to re-establish their kingdom. He’s fearful that, without the help of Smaug, the dwarves will become a mighty force once more

5. Richard Taylor on The Battle of the Five Armies.

“We have and Elven army riding in to fight alongside a Dwarven army.”

We have Dwarves on huge armored boars and others on battle-machine chariots, pulled by armoured mountain goats. There are burrowing creatures – serpent like worms, giant shrews and moles – that might tunnel under the attacking army and come up in the middle of their forces; and great war-trolls specifically trained – and, in some cases, maimed . in order to make them more insane and effective in battle.

6. Billy Connolly on Dain Ironfoot.

“He has tattoos on his forehead and cheeks, a big scar down the left side of his face from previous battles, and a broken nose. I’ve got fiery red hair that goes down my back, a huge red beard embellished with bling that they hook onto my own beard and that reaches to my waist. The moustache hangs down like a pair of tusks”

Dain wields a double-headed axe. His first appearance in the movie will be him on his boar riding directly towards the Elven army. Realising he’s not going to stop, they part for him and he ride between their lines.

7. Elrond.

Elrond has a dramatic swordfight with the Ringwraiths.

8. Ravenhill.

The Ravenhill serves as Azog’s command post. Instead of the dwarves charging out of Erebor turning the tide by clashing into the enemies they’ll instead make their way to Ravenhill to kill Azog, hoping this will send the orcs into disorganisation and disarray.

And just for kicks, here’s a close-up of Sauron grapsing, we think, a Palantir…

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

گویا قراره همزمان با اکران هابیت اولین تریلر بتمن دربرابر سوپرمن را هم وارنر در سینماها پخش کنه که می تونه به افزایش فروش افتتاحیه هابیت کمک کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

و به نظر هم میرسه که داین پاآهنین در نسخه ی سینمایی حضور نداره و در نسخه ی اکستند حضور داره

اگر اینگونه باشه پس به احتمال قریب به یقین فیلی برعکس ماجراهایش تو کتاب در فیلم پادشاه زیرکوه میشه 

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

تو همین 30 ثانیه آزوگ دو مدل دست داره! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیلبو

دوستان اگه ممکنه این تیزر تیلر رو برای دانلود بزارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

بفرمایید با کیفیت 1080p که تو یوتیوب بود با حجم 14 مگ:

http://uploadboy.com/c70v3al1migs.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

پیامد های دیدن تریلر هابیت 3 توسط طرفداران را مشاهد نمایید :دی

نصف کولی بازی هایی که من درآوردم نبود :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ساعرون2

میشه یه لینک مستقیم بزارین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Raistlin Majere

اونجا نشون ندادن که گاندولف به سارومان مشکوک شده!

اگه دقت داشته باشی، توی یک سفر غیر منتظره، موقعی که توی ریوندل توقف کردن، هنگام تشکیل جلسه شورای سپید، گاندولف که خبر نداشت از هیچی و می گه بانو گالادریل نمی دونستم لرد الراند شما رو هم دعوت کرده! ولی یه دفعه سارومان می گه، دعوت نکرده، من دعوت کردم!

حالت چهره ی گاندولف رو دقت کنین چندان خوشحال نمی شه که هیچ ناراحت هست!

از طرفی موقع صحبت با سارومان درباره ی آخرین حلقه ی دورف ها هم یه جورایی از لحن و حرکات دست و چهره اش مشخصه!

توی برهوت اسماگ هم قبل از حرکت با اسبچه های بئورن به سمت میرکوود، یه سری حرف با بئورن رد و بدل می کنه و می گه سارومان می گه که اینطوریه.

بئورن می گه گاندولف خاکستری چی می گه؟

کاملا مشخصه که به حرفای سارومان اعتقادی نداره و من با مجموع رفتارها و حرفاش توی شورای سپید هم می گم که به سارومان شک کرده و پیتر اینو توی فیلمش آورده.

حتی اگه اینی که شما می گین باشه و نشون هم نداده باشن، این مورد توی نوشته های تالکین هست که توی اون جلسه ی شورای سپید گاندولف به میل و نیات سارومان شک می کنه. بنابراین چرا باید گاندولف واسه ی خبر دادن از پیدا شدن حلقه ی یگانه بره پیش کسی که خودش بهش شک داشته؟

آیا گالادریل گزینه ی مناسب تری نبود؟

برای من توجیهی نداره! و به نظرم یه تناقض هست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

حالت چهره ی گاندولف رو دقت کنین چندان خوشحال نمی شه که هیچ ناراحت هست!

در این دیدار به نظرمن گندالف به خاطر این ناراحت و نگران میشه و اضطراب تو چهره ش دیده میشه چون نمیخواسته سارومان یا هر کس دیگه ای از این سفر و از هدفشون از سفر باخبر بشه و میخواسته این ماموریت را پنهانی و همراه با دورف ها انجام بده و به خاطر همین هنگامی که در شورا صدای سارومان را میشنوه جا میخوره حتی می بینیم که به الرند هم راستش را نمیگه و تو اون سکانسی که درباره نقشه صحبت میکنن بهش میگه این سفر جنبه تحقیقاتی داره و من فکر میکنم گندالف تا اون لحظه که خود سارومان نیتش را افشا میکنه بهش شک نداشته

ویرایش شده در توسط The White Wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Raistlin Majere

در این دیدار به نظرمن گندالف به خاطر این ناراحت و نگران میشه و اضطراب تو چهره ش دیده میشه چون نمیخواسته سارومان یا هر کس دیگه ای از این سفر و از هدفشون از سفر باخبر بشه و میخواسته این ماموریت را پنهانی و همراه با دورف ها انجام بده و به خاطر همین هنگامی که در شورا صدای سارومان را میشنوه جا میخوره حتی می بینیم که به الرند هم راستش را نمیگه و تو اون سکانسی که درباره نقشه صحبت میکنن بهش میگه این سفر جنبه تحقیقاتی داره و من فکر میکنم گندالف تا اون لحظه که خود سارومان نیتش را افشا میکنه بهش شک نداشته

خب باید مخالفت کنم. چون وقتی که الروند نقشه رو زیر نور مهتاب می خونه، می فهمه جریان چیه و می گه پس این هدفتونه، وارد شدن به کوهستان! بعضی ها هستن که این کار رو عاقلانه نمی دونن.

ولی خارج از مسئله ی جستجوی دورف ها، شما به لحن صحبت و حرکات گاندولف با سائرون توی اون تیکه دقت کنین. همینطور به قسمتی که با بئورن داره حرف می زنه.

به نظرم نباید انتظار داشته باشیم که شک و تردید گاندولف به سارومان رو با حرف زدن به یه نفر یا حرف زدن ذهنی خودش درک کنیم. اینطور نشون دادنش بی معنی و غیر منطقی هست. بنابراین به این شکل در فیلم نشون دادن.

با این حال بازم این سوال می مونه که این شک و تردید گاندولف توی نوشته های تالکین هست، بنابراین چرا وقتی می فهمه که حلقه این همه مدت پیش بیلبو بوده، اول از همه می ره به سارومان می گه که اونم زندانیش می کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

در فیلم گندالف فقط به حرف های سارومان اعتقاد نداره و فکر می کنه که اشتباه می کنه. شک کردنی در کار نیست !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...