رفتن به مطلب
Legolas

بازی سرزمین میانه: سایه ی موردور

Recommended Posts

گیلدور اینگلوریون

دوستان یک dlc جدید برای بازی سایه موردور امروز منتشر شده اخبارش رو این جا بخونید

http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-30-shadows-of-mordor-lord-of-the-hunt-dlc-details

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

شما برای طی کردن داستان این DLC، باز هم باید به سرزمین های تاریک موردور بازگردید و اینبار با یکی از شکارچیان قدرتمند هیولاها به نام Trovn، همکاری کنید و به شکار Warchief ها بروید. البته در این DLC، دیگر نابود کردن رهبران جنگ یا همان Warchief، راحت نخواهد بود زیرا آن ها یکی از قابلیت های مهم شما را که می توانستید برروی Caragor ها یا هیولاهای غول پیکر سواری کنید و دشمنان را از پای در آورید، به دست آورده اند و اینبار آن ها از این ویژگی شما به عنوان نقطه ضعفتان استفاده خواهند کرد.

تریلر ویژگی های ای dlc را در این لینک ببینید.

http://gamefa.com/190384/dlc-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-middle-earth-shadow-of-mordor-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-lord-of-the-hunt-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%AA/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

شما برای طی کردن داستان این DLC، باز هم باید به سرزمین های تاریک موردور بازگردید و اینبار با یکی از شکارچیان قدرتمند هیولاها به نام Trovn، همکاری کنید و به شکار Warchief ها بروید. البته در این DLC، دیگر نابود کردن رهبران جنگ یا همان Warchief، راحت نخواهد بود زیرا آن ها یکی از قابلیت های مهم شما را که می توانستید برروی Caragor ها یا هیولاهای غول پیکر سواری کنید و دشمنان را از پای در آورید، به دست آورده اند و اینبار آن ها از این ویژگی شما به عنوان نقطه ضعفتان استفاده خواهند کرد.

تریلر ویژگی های ای dlc را در این لینک ببینید.

http://gamefa.com/190384/dlc-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-middle-earth-shadow-of-mordor-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-lord-of-the-hunt-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%AA/

خیلی خوب بود تو که این اخبار ها رو دنبال میکنی اگه پچی چیزی اومد برامون لینک مستقیمش رو بزار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

امروز نسخه های PC ،PlayStation 4 و Xbox One بازی Middle-earth: Shadow of Mordor قرار است که باندلی جدید را تحت عنوان Power of Defiance دریافت کنند که از محتویات مختلفی هم بهره می برد.

اول از همه به اسکین (Skin) جدیدی می پردازیم که معرفی شده است. این ظاهر تازه متعلق به Lithariel است، زنی که فرمانده نظامی مردم قبلیه ای Nurn می باشد و ما در بخش داستانی برای مدتی با او همراه بودیم. در کنار این اسکین ما شاهد یک Epic Rune جدید هم خواهیم بود که به قابلیت Last Chance تعلق دارد و به شما برتری های بیشتری را در این زمینه می دهد. (Last Chance زمانی رخ که شما کشته می شوید اما بازی به شما یک فرصت دیگر را می دهد که با زدن دکمه درست، همان لحظه به بازی ادامه دهید و کمی از سلامتی خود را بازیابید)

حالت Test of Defiance نیز در بخش چالش ها موجود خواهد بود که در آن بایستی بدون فریب دادن مرگ یا استفاده از قابلیت های Wraith، به هلاکت فرماندهان ارتش Sauron بپردازید. که البته چنین چیزی خیلی کار راحتی نخواهد بود.

منبع:گیمفا

ویرایش شده در توسط گیلدور اینگلوریون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

امروز نسخه های PC ،PlayStation 4 و Xbox One بازی Middle-earth: Shadow of Mordor قرار است که باندلی جدید را تحت عنوان Power of Defiance دریافت کنند که از محتویات مختلفی هم بهره می برد.

اول از همه به اسکین (Skin) جدیدی می پردازیم که معرفی شده است. این ظاهر تازه متعلق به Lithariel است، زنی که فرمانده نظامی مردم قبلیه ای Nurn می باشد و ما در بخش داستانی برای مدتی با او همراه بودیم. در کنار این اسکین ما شاهد یک Epic Rune جدید هم خواهیم بود که به قابلیت Last Chance تعلق دارد و به شما برتری های بیشتری را در این زمینه می دهد. (Last Chance زمانی رخ که شما کشته می شوید اما بازی به شما یک فرصت دیگر را می دهد که با زدن دکمه درست، همان لحظه به بازی ادامه دهید و کمی از سلامتی خود را بازیابید)

حالت Test of Defiance نیز در بخش چالش ها موجود خواهد بود که در آن بایستی بدون فریب دادن مرگ یا استفاده از قابلیت های Wraith، به هلاکت فرماندهان ارتش Sauron بپردازید. که البته چنین چیزی خیلی کار راحتی نخواهد بود.

منبع:گیمفا

گیلدور جان قبلا یه بسته هم گفته بودی که این دست سارون رو اضافه میکرد، الانم این یکی!

خودت دیدی؟ اون قبلیرو تونستی دانلود کنی؟ خبری ازش نداری‌چ‌؟ما که کرک شده استفاده میکنیم، مشکلی نخواهیم داشت!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
simple hobbit

میگم این تریلر آخری که توش اسمیگل هست کسی دیده؟؟میگن قسمت های مهمی از داستان رو لو میده.اگه میشه یکی یه توضیحی در موردش بده.

من کل بازی رو دو روزه تا اخر رفتم تموم شد به شدت بازی درگیرکننده ای هست گالوم هم نقشش جالبه که توی بازی به تالیون کمک میکنه یه سری چیزا رو پیدا کنه تا کلبریمبور حافظه اش رو به دست بیاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

گیلدور جان قبلا یه بسته هم گفته بودی که این دست سارون رو اضافه میکرد، الانم این یکی!

خودت دیدی؟ اون قبلیرو تونستی دانلود کنی؟ خبری ازش نداری‌چ‌؟ما که کرک شده استفاده میکنیم، مشکلی نخواهیم داشت!؟

نولوفینوه عزیز من هنوز خود بازی رو هم انجام ندادم. ونمی دونم با نصب این پچ ها مشکلی خواهید داشت یا نه. من فقط اخبار رو اعلام می کنم و منابع دانلود اون رو میزارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

بله امسال این بازی واقعا گل کاشت! البته کلا خیلی ها از جمله خودم زیاد به جوایز کاری ندارند و مهم اینکه آدم خودش به چه بازی بیشتر ارتباط بر قرار کرده و یا خوشش اومده. البته با انتخاب این بازی به عنوان بهترین اکشن ماجراجویی سال موافقم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

39673288707226416518.jpg

قرار بود اواخر سال 2014 جدیدترین DLC بازی منتشر بشه که همینطور هم شد. Lord of the Hunt افزونه ی جدید بازی هست که به شما اجازه میده به ماجراجویی بیشتر تو سرزمین موردور بپردازید. خریدن این افزونه که برای ما ممکن نیست ولی نسخه ی هک شدش پخش شده تو سایت ها. من خودم این نسخه رو تست کردم، برای اجراش نیازی به نسخه های قبلی آپدیتها ندارید و فقط همین آپدیت شماره ی 4 رو نصب کنید کافیه. امکاناتی که این آپدیت به بازی اضافه میکنه:

Skinـهای جدید برای بازی

post-1532-0-11849500-1419009237_thumb.jp post-1532-0-28338300-1419009265_thumb.jp post-1532-0-75491100-1419009285_thumb.jp

post-1532-0-67593100-1419009315_thumb.jp post-1532-0-85828900-1419009331_thumb.jp post-1532-0-75426800-1419009347_thumb.jp

امکان عکس گرفتن از محیط بازی به صورت حرفه ای

برای فعال کردن این گزینه در منوی تنظیمات این گزینه رو فعال کنید post-1532-0-92785700-1419009466_thumb.jp

وقتی در حال بازی هستید هر موقعی که خواستید با زدن دکمه ی P بازی متوقف میشه و شما میتونید از بازی عکس بندازید با امکاناتی مثل فی***ها و قاب های متفاوت و تغییر زاویه و زوم کردن و...

مثلا این عکسیه که خودم انداختم post-1532-0-73197300-1419009594_thumb.jp

اضافه کردن چندین Epic Rune جدید به بازی

اضافه شدن گزینه های جدید به Trails of War

post-1532-0-40327800-1419009736_thumb.jp

اضافه شدن جداگانه ی افزونه ی Lord of the Hunt

post-1532-0-67490900-1419009806_thumb.jp

نحوه ی نصب

از پوشه ی آپدیت برنامه رو در پوشه ای که بازی رو نصب کردید استخراج کنید و فایلهای هم نام رو جایگزین کنید.

دانلود از لینک مستقیم (14 روزه)

پارت یک

پارت دو

پارت سه

پارت چهار

دانلود از آپلودباز (دائمی)

پارت یک

پارت دو

پارت سه

پارت چهار

لینک کرک

نکته 1: این آپدیت برای نسخه ی ALI213 انتشار پیدا کرده ولی ماها معمولا نسخه ی CODEX و یا بلک باکس رو داریم، برای همینم کرک بالا رو دانلود کنید و حتما از اون استفاده کنید.

نکته 2: بعضا گزارش شده که با نصب این آپدیت تو سیستم صدای بازی اختلال پیش میاد، اگه کرک جدید برای بازی منتشر شد همینجا قرارش میدم.

نکته 3: اگه IDM براتون سابقه ی ناقص دانلود کردن فایل های RAR رو داره از برنامه ی Seg Manager برای ترمیم فایل ها استفاده کنید. چون فایل ها برای هکر روسی هستند و قابلیت ریکاوری رو ندارن

نکته 4: ممکنه آنتی ویروستون فایل steam_api64.dll که داخل کرک هست رو ویروس بشناسه که نیست. برای اجرای بازی این فایل حتما لازمه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the witch-king of angmar

وبسایت مشهور Gamespot در طول روزهای گذشته برترین های سال 2014 بر روی پلتفرم های مختلف را اعلام کرده بود و همگان منتظر انتخاب بهترین بازی سال از دید Gamespot بودند .

در همین راستا ساعاتی قبل برترین بازی سال از دید Gamepot مشخص شد و عنوان Middle-earth: Shadow of Mordor توانست بالاتر از رقبای دیگر به عنوان برترین بازی سال برگزیده شود .

در ادامه شما می توانید برترین های سال 2014 از دید Gamespot در بخش های مختلف را مشاهده کنید :

بهترین عنوان دوباره انتشار یافته :

GTA V

بهترین بازی موبایل :

Hearthstone: Heroes of Warcraft

بهترین بازی Wii U :

Mario Kart 8

بهترین بازی 3DS :

Bravely Default

بهترین بازی PS Vita :

Velocity 2X

بهترین بازی PS3 :

The Last Of Us : Left Behind

بهترین بازی PS4 :

Middle-earth: Shadow of Mordor

بهترین بازی Xbox 360 :

Dark Souls II

بهترین بازی Xbox One :

بهترین بازی PC :

Divinity: Original Sin

بهترین بازی سال :

منبع:پردیس گیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

سلام؛ این بازیو دوستم دانلود کرد و همین پریروز به دستم رسوند و منم نصبش کردم؛ هنوز یه 5 % ای از بازی رو رفتم فقط، اما کلی سوال پیش اومده واسم! مثلا اینکه تو این بازی فقط باید اون سردسته های اورک سپاه سائورون رو بکشیم؟! هدف و ماموریت دیگه ای نداره؟! مثل جنگ در شمال که باید توی هر مرحله یه راه هایی رو میرفتی جلو و هرکی بود رو میکشتی تا بری مرحله بعد و یه مکان دیگه؟!

بعد اینکه چجوری سلاحمو عوض کنم (چون فکر کنم دوتا شمشیر داره) یا از جادوها استفاده کنم و... رو هم نمیدونم؛ راهنمایی چیزی نداره این بازی؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fladrif Skinbark

بچه ها من یه تصوری راجع به این بازی دارم اونم اینه که فکر میکنم این بازی اونقدرا فضای سرزمین میانه رو برام تداعی نمیکنه

با توجه به تریلری که ازش دیدم.

مثلا جنگ در شمال هر چه قدرم که داستانش بیخود باشه بازم چون حس فیلم و سرزمین میانه رو میده بهم و به همین دلیل دوسش دارم.

تصورم راجع به سایه ی موردور درسته؟ فضاش تداعی کننده ی سرزمین میانه هست برای شما که بازی کردید یا نه؟

ویرایش شده در توسط شهریار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

بچه ها من یه تصوری راجع به این بازی دارم اونم اینه که فکر میکنم این بازی اونقدرا فضای سرزمین میانه رو برام تداعی نمیکنه

با توجه به تریلری که ازش دیدم.

مثلا جنگ در شمال هر چه قدرم که داستانش بیخود باشه بازم چون حس فیلم و سرزمین میانه رو میده بهم و به همین دلیل دوسش دارم.

تصورم راجع به سایه ی موردور درسته؟ فضاش تداعی کننده ی سرزمین میانه هست برای شما که بازی کردید یا نه؟

خوب باید فراموش نشه که کلا در اطراف موردور اتفاق میفته! ولی انصافا خیلی خوب تونستن پیادش کنن محیط رو!

اول بازی با یه مجسمه عظیم از سارون روبرو میشید که اصلا اشک آدمو در میاره !!! خلاصه، بد نیس :|

سلام؛ این بازیو دوستم دانلود کرد و همین پریروز به دستم رسوند و منم نصبش کردم؛ هنوز یه 5 % ای از بازی رو رفتم فقط، اما کلی سوال پیش اومده واسم! مثلا اینکه تو این بازی فقط باید اون سردسته های اورک سپاه سائورون رو بکشیم؟! هدف و ماموریت دیگه ای نداره؟! مثل جنگ در شمال که باید توی هر مرحله یه راه هایی رو میرفتی جلو و هرکی بود رو میکشتی تا بری مرحله بعد و یه مکان دیگه؟!

بعد اینکه چجوری سلاحمو عوض کنم (چون فکر کنم دوتا شمشیر داره) یا از جادوها استفاده کنم و... رو هم نمیدونم؛ راهنمایی چیزی نداره این بازی؟!

نه خوب ماموریت های خیلی زیاد و متفاوتی دارین! از تعقیب رد پای گالوم بگیر تا مسموم کردن اورک ها یا نفوذ به قلعه دشمن بی سر و صدا. اما خوب کشت و کشتار زیادی توش هست و هیچ وقت مثل بعصی از بازیا یک جا گیر نمیکنین یا گم نمیشین وی

حالا کمی جلو بری میبینی!

،و اون داستان اصلی و ویدیو هایی که از گذشته نشون میده واقعا فوق العاده کار شدن که به شدت زیادی اشکت رو در میارن به خصو در اواخر بازی! ساخته شدن حلقه یگانه و...

سلاح رو که من ندیدم بشه عوض کرد! فقط کمون هست و شمشیرت و خنجر(شمشیر شکسته!) . ولی rune هایی هستن که رو سلاح ها میشه گفت نصب میشن (یه چیزی شبیه spell! ) و قدرت های خاصیو بهت میدن

جادو هم چیز خاصی نمیرسه به ذهنم ولی آپگرید هارو بکنی کم کم نیرو های خیلی جالبی اصافه میشه. مثلا shadow strike که خیلی دوسش دارم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fladrif Skinbark

خوب باید فراموش نشه که کلا در اطراف موردور اتفاق میفته! ولی انصافا خیلی خوب تونستن پیادش کنن محیط رو!

اول بازی با یه مجسمه عظیم از سارون روبرو میشید که اصلا اشک آدمو در میاره !!! خلاصه، بد نیس :|

عه آقا اینجوری که تو گفتی اشک آدمو در میاره مجبورم بگیرم :|

از نژادای دیگه هم داره یا فقط همون آدمه س که اورک هارو یارو میکنه؟ تنها وجه مشترکش با سرزمین میانه اورک ها و سائرون و موردوره یعنی ؟ ببخشید من از صب توی آردام انقد خوندم خسته شدم دیگه حال ندارم برم کل 10 صفحه تاپیکو بخونم :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

عه آقا اینجوری که تو گفتی اشک آدمو در میاره مجبورم بگیرم :|

از نژادای دیگه هم داره یا فقط همون آدمه س که اورک هارو یارو میکنه؟ تنها وجه مشترکش با سرزمین میانه اورک ها و سائرون و موردوره یعنی ؟ ببخشید من از صب توی آردام انقد خوندم خسته شدم دیگه حال ندارم برم کل 10 صفحه تاپیکو بخونم :|

جدا اون مجسمه هه خیلی باحاله! از بالای برج نگاه میکنی در سرزمین های مه زده تاریک و روشن مجسمه عظیم سارون که از دستش سه تا زنجیر اوریزونه و غیره!

یارو میکنه!؟ چی!؟

نژاد که زیاد داریم! :| باید به دایره المعارف بازی مراجعه کنی!!

از عنکبوت و ترول بگیر تا یوروک های و وارگ و چیزای عجیب دیگه که نمیشناسم وی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

نه خوب ماموریت های خیلی زیاد و متفاوتی دارین! از تعقیب رد پای گالوم بگیر تا مسموم کردن اورک ها یا نفوذ به قلعه دشمن بی سر و صدا. اما خوب کشت و کشتار زیادی توش هست و هیچ وقت مثل بعصی از بازیا یک جا گیر نمیکنین یا گم نمیشین وی

حالا کمی جلو بری میبینی!

،و اون داستان اصلی و ویدیو هایی که از گذشته نشون میده واقعا فوق العاده کار شدن که به شدت زیادی اشکت رو در میارن به خصو در اواخر بازی! ساخته شدن حلقه یگانه و...

سلاح رو که من ندیدم بشه عوض کرد! فقط کمون هست و شمشیرت و خنجر(شمشیر شکسته!) . ولی rune هایی هستن که رو سلاح ها میشه گفت نصب میشن (یه چیزی شبیه spell! ) و قدرت های خاصیو بهت میدن

جادو هم چیز خاصی نمیرسه به ذهنم ولی آپگرید هارو بکنی کم کم نیرو های خیلی جالبی اصافه میشه. مثلا shadow strike که خیلی دوسش دارم!

خب اون ماموریت ها رو چجوری باید برم؟ باید اول اون سردسته ها رو بکشم یا کلا جدا از اوناست؟

بعد اینکه از خنجر چطور استفاده کنم؟! :|

اون آپگریدها هم که کار نمیکنن :/ مثلا اون آپگریدی که باید E رو بزنی و بعد چپ کلیک کنی، کشتم خودمو اما کار نکرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

وجه مشترک هم ... گفتم که کلا پایه بازی بر اساس آرداست !

شما دقیقا داری میری که به دست سارون برسی و اونو بکشی تا آزاد بشه روحت (همچین حالتی!) همراه نجیب زاده الفی که سازنده حلقه یگانست با همکاری سارون! و حتی در آخر به دروازه های سیاه حمله میکنی ... کلا به نظرم بازی کن :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خب اون ماموریت ها رو چجوری باید برم؟ باید اول اون سردسته ها رو بکشم یا کلا جدا از اوناست؟

بعد اینکه از خنجر چطور استفاده کنم؟! :|

اون آپگریدها هم که کار نمیکنن :/ مثلا اون آپگریدی که باید E رو بزنی و بعد چپ کلیک کنی، کشتم خودمو اما کار نکرد!

خوب الان اگه ماموریتت کشتن سر دسته هاست باید اونارو بکشی! این چه سوالی بود!

البته هروقت بیکار شدی خارج از ماموریت میتونی بری هرکیو خواستی بکشی ! :|

خنجر هم در حالت مخفیانه رفتن اصولا کاربرد داره که وقتی کلید shift رو نگهمیداری انجام میشه. کلا به نظرم بازی کنی بهتر یاد میگیری تا پرسیدن :| راهنمایی های بازی خیلی کامل و قشنگه

E رو بزنی چپ کلیلک کنی؟! والا دقیق یادم نیست اما اگه وقتی e رو میزنی، طرف آبی میشه (!) و سرگیجه میگیره (!!) باید پشت سر هم سریع کلیک کنی . اینجور دیده میشه که انگار یکی تالیون میزنه یکی اون یکی! پشت سر هم و سریع! اصولا برای پر شدن شمارش hit ها استفاده میکردم من

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fladrif Skinbark

جدا اون مجسمه هه خیلی باحاله! از بالای برج نگاه میکنی در سرزمین های مه زده تاریک و روشن مجسمه عظیم سارون که از دستش سه تا زنجیر اوریزونه و غیره!

یارو میکنه!؟ چی!؟

نژاد که زیاد داریم! :| باید به دایره المعارف بازی مراجعه کنی!!

از عنکبوت و ترول بگیر تا یوروک های و وارگ و چیزای عجیب دیگه که نمیشناسم وی

یارو میکنه اصطلاح منه. خیلی جهان شموله . در اینجا منظورم اینه که میره تو مغز اورک ها و کنترلشون میکنه.

عنکبوت و یورک و وارگ ! نجیب زاده ی الف!!

الان چند صفحه ی قبلو یه نگاهی انداختم چشمم به گولومو ترولم افتاد! داره جالب میشه پس.

دانلود کنیم ببینیم چیه.

خیر ببینی آقا :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

سلام،

شنیدم یه ویژگی ای داره که دشمن حرکات و ترفندهای مان را یادمی گیره و اگر فقط با یه ترفند مبارزه کنیم، چون دشمن حرکات ما رو بلد شده و به عبارتی دستمون براش رو شده، دیگه نمی تونیم راحت شکستش بدیم و باید روشمون رو عوض کنیم، درسته؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mamadzr

من که میگم تا حالا بازی به این عظمت ندیده بودم

به همین دلیل برای بار دوم نصبش کردم و دارم بازی می کنم

خیلی حال میده وقتی این اورک های کثیف رو می کشی

همش به ما ناسزا میگن!

ما هم کله شون رو از سر جاش می کنیم و میندازیم تو آسمونا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مایدروس

شما خیلی خشن فکر میکنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

دوستان این dlc جدید به نام the bright lord منتشر شد بلاخره یا نه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...