رفتن به مطلب
Legolas

بازی سرزمین میانه: سایه ی موردور

Recommended Posts

KHAMUL THE SHADOW OF EAST

دوستان بازی کسلوینیارو یادتونه در نهایت کنت دراکولا روی تختی از شمشیر جلوس میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

بازی رو تموم کردم، آخرش یجوری تموم شد که آدم رو به شک میندازه که قسمت دوم هم باید داشته باشه بازی!

داستان اصلی بازی با توجه به اینکه من درآوردی بود بد نبود زیاد ولی چیز گیرایی نداشت. برای من مهمتر اطلاعاتی بود که در طول بازی از آردا به مخاطب میداد.

مثلا تو طول بازی یسری قطعاتی رو از روی زمین پیدا میکنید که هرکدوم از اینها دارای خاطرات هستن و فقط کلبریمبور میتونه اونها رو بخونه از همین طریق هم یسری اطلاعات در مورد آردا به کسی که داره بازی میکنه میدن، اطلاعاتی که توی فیلمها داده نشده بود مثلا از مورگورت میگن از ایستاری ها میگن و اون دوتا که رفتن شرق دیگه پیداشون نشد، یا از مردمان سرزمین جنوب. رسالت بازی هم به نظر من آشنایی مردم با خود شخصیت کلبریمبور و اینکه چجوری حلقه ساخته شده بود هست چیزی که پیتر جکسون بهش اشاره نکرده بود اصلا، حتی ریسک نشون دادن خود سائورون رو هم نکرد اما اینجا ما آناتار رو میبینیم و با روند ساخت حلقه های قدرت آشنا میشیم ریسکی که سازندگان بازی کردن و به نظرم جواب داد. البته یسری چیزها مثل گالوم و زره سائورون رو مدیون کار پیتر جکسون بودن ولی خودمونیم همه عاشق این هستن که سائورن رو با زره و بدون زره ببینن که تو فیلم این از هممون دریغ شده بود، توی هابیت 2 چند ثانیه سائورون رو نشون دادن ملت کلی حال کردن بماند اگه یه فیلم خوب مختص خود سائورن و اتفاقات پیرامونش بسازن چی میشه!

در کل بازی خوبی بود و گیم پلی خوبی داشت فقط کوتاه بود و کوئست های جانبیش خیلی بد طراحی شده بود میتونستن در کنار خط اصلی داستان چندتا چیز دیگه هم وارد کنن، اینجا فقط ما اون دورف شکارچی رو داشتیم و آزاد کردن برده ها، میتونستن خیلی بهتر کار کنن.

ویرایش شده در توسط Hunter

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

دوستان من در این لینک یک dlc برای بازی سایه موردور رو پیدا کردم اینم توضیحاتش

بسته افزایش کیفیت تصویری (HD Content): با نصب این افزونه بر روی نسخه اصلی بازی می توانید بازی سایه موردور را با کیفیت بالای HD بازی کنید. برای اجرای بازی پس از نصب این افزونه به سیستمی با منابع سخت افزاری بالا نیاز خواهید داشت. در نتیجه پیش از اقدام به نصب این افزونه، سیستم مورد نیاز برای اجرای آن را بررسی نماییدسیستم مورد نیاز برای اجرای بازی بر روی حالت HD

Processor: Intel Core i7 -3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: DirectX 11 compatible NVIDIA or AMD video card with at least 6GB of RAM and the latest drivers.

DirectX: Version 11

Hard Drive: 40 GB available space

در ضمن این بازی با اخرین آپدیت از این سایت قابل دریافته

http://p30download.com/fa/entry/54783/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

درون بازی Mordor، چشم اندازی زیبا و متناسب با مکان اصلی توصیف شده در کتاب و فیلم دارد. به تازگی سازندگان بازی و استودیو Monolith اعلام کردند که قصد دارند قابلیت Photo Mode که از طریق آن می توانید از بازی عکس بگیرید را به بازی اضافه کنند.

بر اساس گفته های این استودیو قابلیت Photo Mode از طریق یک بهینه ساز (Patch) با حجم حدود ۶۰۰-۷۰۰ مگابایت برای کنسول های PS4 و Xbox One اضافه خواهد شد.

شما پس از فعال کردن این قابلیت از طریق تنظیمات بازی می توانید با کلیک بر روی آنالوگ سمت چپ از صحنه ی مورد نظر تصویر بگیرید و سپس تغییراتی از روی آن اعمال کنید.

با وجودی که هنوز Xbox One از این قابلیت پشتیبانی نمی کند، این ویژگی در Xbox One فایده ای ندارد و کاربران نمی توانند از آن استفاده کنند. البته در اینترنت تصاویری منتشر شده است که نشان دهنده این است که در این بازی برای نسخه Xbox One هم قابلیت Photo Mode وجود دارد. به همین خاطر ممکن است با آپدیتی از سوی مایکروسافت این قابلیت به این کنسول اضافه شود. علاوه بر آن دارندگان PS4 به راحتی از این ویژگی می توانند استفاده کنند و از تصویر مورد نظر عکس بگیرند.

بعد از عرضه این پچ شما می توانید از محیط و چشم انداز زیبای بازی تصاویر با کیفیتی بگیرید.

امید می رود که قابلیت Photo Mode بر روی بازی های دیگر هم اعمال شود و به یکی از ویژگی های کنسول های نسل هشتم تبدیل شود.

منبع:گیمفا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

خوب بالاخره منم تونستم بازی رو تموم کنم. بازی واقعا خوبی بود حتی می تونم بگم یکی از بهترین بازی های سال. اول از همه از گیم پلی شروع می کنم، گیم پلی بازی بیشتر ترکیب دو تا بازی بسیار خوب بوده. چه بازی هایی؟! Batman و Assassin’s Creed. محیط بازی به صورت Open World هستش و باید بگم بسیار پویا طراحی شده. یعنی هر دفعه که بازی رو شروع می کنید چینش دشمن های بازی تغییر کرده حتی ممکنه وسط های بازی به یک کاپیتان برخورد کنید و یک مبارزه ناخواسته شروع بشه! مبارزات بازی خیلی شبیه بت من کار شده اما سازندگان بازی ایده های خودشون هم به بازی اضافه کردند. ضربه و ضد ضربه اصول مبارزات بازیه اما قابلیت های دیگه ای هم دارید، مثلا می تونید با بالا بردن تعداد چند ضرب هاتون روی دشمنان بازی یه Finisher فوق العاده تماشایی و خونین اجرا کنید! یا اگر روی زمین افتادند اونا رو بلند کنید و به یه طرف دیگه پرت کنید. البته این وسط wraith نیز خیلی کمکتون می کنه. Wraith همون روحی که جسم تالیون رو تسخیر کرده و به اون قدرت های فرابشری داده. Wraith قابلیت های زیادی داره، مثلا به یه تیر و کمان مجهزه که فوق العاده پر کاربرده، یا اینکه به مرور زمان و به جلوی رفتن خط اصلی داستان بازی قابلیت تسخیر دشمنان و یا موجودات بازی مثل Caragor ها رو به دست میاره. این باعث میشه که شما متحدین بیشتری داشته باشید چون شما در دنیای بازی تنها هستید. صحبت از دنیا و نقشه بازی شد و باید بگم که نقشه بازی از دو قسمت مجزا تشکل شده که بسیار با حساب و کتاب ساخته شده. شاید تنوع بالایی نسبت به بازی های هم سبک خودش نداشته اما سازنده ها سعی داشتند هر قسمتی یه طراحی متفاوتی داشته باشه مثلا بعضی جاها قلعه های مستحکمی وجود داره ولی بعضی جاها دیواره های درب داغون تره و جا برای بالارفتن از ساختمون ها زیاده. تالیون می تونه تقریبا از هر چیزی بالا بره و خیلی هم سریع لبه ها رو می گیره. ولی گیم پلی بازی خیلی بیشتر از این حرف هاست! بازی پر ماموریت های جانبی و آیتم برای پیدا کردنه که در این قسمت هم باز Wraith خیلی کمکتون می کنه. و از همه مهمتر سیستم nemesis و یا همون انتقام بازی. شما با این سیستم می تونید روی دشمنان بازی تسلط کافی داشته باشید و نقاط قدرت و ضعفشون رو بررسی کنید تا بتونید اونا را از بین ببرید و یا ذهن اونا رو تسخیر کنید تا به عنوان مثال برای کشتن یه نفر دیگه بفرستیدنش یا مثلا ببینید بادیگارد های یک warchief چه کسانی هستن تا با تسخیر کردن اونا یه متحد موقع مبارزه داشته باشید البته گزینه های دیگه هم هست که خودتون باید امتحان کنید! مثل خیلی از عناوین نقش آفرینی می تونید قابلیت های تالیون را ارتقا بدید و یا حتی برای سلاح های Rune های کار بزارید تا قوی تر بشن. راستی یادم رفت اینم بگم می تونید به صورت مخفیانه بازی کنید که باز هم خیلی خوب کار شده.

در مورد گرافیک و صدا گذاری خیلی خلاصه بگم که واقعا در سطع عالی هستش. گرافیک بازی بسیار بیهنه س و حتما هم متوجه شدید که رو اکثر سیستم ها خوب جواب داده. بافت های محیط و شخصیت ها عالی هستند و نور پردازی هم خیلی ... بهتره بگم زیباست! Draw distance بازی واقعا به طرز عجیبی فوق العاده س! تا دوردست ها رو می تونید ببینید! عالیه عالی! صدا گذاری و موسیقی خیلی خوب کار شده، تا حدودی زیادی سعی شده عظمت و ابهت موسیقی های سری فیلم های ارباب حلقه ها تداعی بشه، دوبلر ها هم عالی کارشون رو انجام دادند.

داستان رو دیگه نمیشه زیاد چیزی گفت چون اسپویل میشه ولی داستان بازی شاید اون جوری که انتظار داشتید بهش پرداخت نشده! یعنی نه اینکه بد باشه خیلی کوتاهه ولی باز هم داستان های سرزمین میانه و شخصیت ها خوب پرداخت شده ولی خلاصه.

در کل بازی فوق العاده خوبیه، سعی کنید حتما تهیه ش کنید تنها نقاط ضعف بازی کوتاه بودن بخش داستانی بازی و یکم بخش پلتفمر بازی چون تالیون گاهی اوقات یه بهتره بگم خیلی به ندرت نمی تونه خوب بپره و بعضی جاها گیر می کنه به غیر از اینا مشکل خاص دیگه ای نداره!

من بهش 9 میدم! شما دوستان هم نمره هاتون به این بازی بدید!

بله گیلدور جان اون پک HD هم می تونید نصب کنید منم نصبش کردم، یه خورده بازی سنگین تر شد چون منم سی پی یو و رم رو هنوزارتقا ندادم ولی این بازی انقدر بهینه س که باز هم نسبتا نرم اجرا می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

تقریبا با فیلی موافقم ولی به نظرم از نظر موسیقی اصلا در شان بازی و داستان و تالکین نبود!!

کلا اصلا به موسیقی توجه نشده و خیلی جاها که کلا موسیقی نداره اونجا ها هم که داره در حدی نیست که بخوایم بگیم خوب بوده و به زیبایی بازی اضافه کرده و به نظرم بزرگترین نقطه ضعف و انتقادی که میشه به بازی نسبت داد همین صدا هاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

تقریبا با فیلی موافقم ولی به نظرم از نظر موسیقی اصلا در شان بازی و داستان و تالکین نبود!!

کلا اصلا به موسیقی توجه نشده و خیلی جاها که کلا موسیقی نداره اونجا ها هم که داره در حدی نیست که بخوایم بگیم خوب بوده و به زیبایی بازی اضافه کرده و به نظرم بزرگترین نقطه ضعف و انتقادی که میشه به بازی نسبت داد همین صدا هاست

بی خیال! بازی موسیقی و صداگذاری خیلی خوبی داره، صدای ضربات شمشیر ها و مبارزات خیلی خوبه و موقع مبارزات هم موسیقی خیلی خوبی اجرا میشه حالا نمی گم در حد و اندازه ای که میگی ولی باز هم خیلی خوب بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

بی خیال! بازی موسیقی و صداگذاری خیلی خوبی داره، صدای ضربات شمشیر ها و مبارزات خیلی خوبه و موقع مبارزات هم موسیقی خیلی خوبی اجرا میشه حالا نمی گم در حد و اندازه ای که میگی ولی باز هم خیلی خوب بود

خوب دقیقت منم میگم خوب نبود! :D

مثلا شما همین .. بازی سوم شخص که ادلین مرحلش هلمزدیپ هست و اسمش یادم رفته! رو در نظر بگیر مقایسه کن میفهمی واقعا ضعیف بوده!

موسیقی و صداها کلا در اون بازی و همینطور نبرد برا سرزمین میانه که استرتژیک هست جوریه که کاملا آدمو به حال و هوای بازی میبره و هیجان خاصی میده جوری که اگه صداشو ببندی واقعا انگار یه چیزی کمه

اما تو سایه موردور اگه همه صداها هارو هم به جز اون حری زدن اورک ها ببندی زیاد خلا حس نمیکنی این ینی تاثیر کمی گذاشته رو بازی و اون کارشو خوب انجام نداده!

ویرایش شده در توسط نولوفینوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

به تازگی شرکت سرگرمی های Warner Bros یک بسته الحاقی برای بازی Middle-earth: Shadow of Mordor که توانست موفقیت قابل قبولی کسب کند، معرفی کرد. این بسته الحاقی رایگان از امروز قابل دسترس است.

این بسته الحاقی جدید به شما اجازه می دهد تا کنترل یک شخصیت جدید را بر عهده بگیرید. شما می توانید این بسته که اجازه کنترل یکی از خدمتکاران Sauron به نام the Black Hand را می دهد را به صورت رایگان دانلود کنید. این شخصیت جدید در بازی اصلی یکی از دشمنان بوده است و همچنین دارای سه Runes بسیار خاص و فوق العاده است که به شما توانایی ها و قابلیت های جدیدی می دهد.

این سه ویژگی خاص را می توانید در پایین مشاهده کنید:

۱- The One with Nature Runeشما در برابر سم های کاپیتان های Ukuk ها مقاوم و ایمن خواهید بود.

۲- The Ascendant Runeبه شما این ویژگی را می دهد که برای حملات و حرکات مخفیانه تمرکز خود را دو برابر کنید.

۳- The Elven Grace Runeباعث افزایش قدرت دفاعی شما می شود و نصف خسارت از ضربه دشمن را بر می گرداند.

هفته ی گذشته هم آپدیتی برای بازی عرضه شد که قابلیت بسیار جذاب photo mode را به بازی اضافه کرد که به شما اجازه می داد تا از لحظه های زیبای بازی عکس بگیرید و همچنین آن ها را ویرایش کنید.

این بسته الحاقی هم اکنون برای Xbox One و PC در دسترس است و در آینده نزدیک هم برای PS4 خواهد آمد. بازی Middle-earth: Shadow of Mordor در تاریخ ۱۸ نوامبر برای دو کنسول نسل هفتمی PS3 و Xbox 360 خواهد آمد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

به تازگی شرکت سرگرمی های Warner Bros یک بسته الحاقی برای بازی Middle-earth: Shadow of Mordor که توانست موفقیت قابل قبولی کسب کند، معرفی کرد. این بسته الحاقی رایگان از امروز قابل دسترس است.

این بسته الحاقی جدید به شما اجازه می دهد تا کنترل یک شخصیت جدید را بر عهده بگیرید. شما می توانید این بسته که اجازه کنترل یکی از خدمتکاران Sauron به نام the Black Hand را می دهد را به صورت رایگان دانلود کنید. این شخصیت جدید در بازی اصلی یکی از دشمنان بوده است و همچنین دارای سه Runes بسیار خاص و فوق العاده است که به شما توانایی ها و قابلیت های جدیدی می دهد.

این سه ویژگی خاص را می توانید در پایین مشاهده کنید:

۱- The One with Nature Runeشما در برابر سم های کاپیتان های Ukuk ها مقاوم و ایمن خواهید بود.

۲- The Ascendant Runeبه شما این ویژگی را می دهد که برای حملات و حرکات مخفیانه تمرکز خود را دو برابر کنید.

۳- The Elven Grace Runeباعث افزایش قدرت دفاعی شما می شود و نصف خسارت از ضربه دشمن را بر می گرداند.

هفته ی گذشته هم آپدیتی برای بازی عرضه شد که قابلیت بسیار جذاب photo mode را به بازی اضافه کرد که به شما اجازه می داد تا از لحظه های زیبای بازی عکس بگیرید و همچنین آن ها را ویرایش کنید.

این بسته الحاقی هم اکنون برای Xbox One و PC در دسترس است و در آینده نزدیک هم برای PS4 خواهد آمد. بازی Middle-earth: Shadow of Mordor در تاریخ ۱۸ نوامبر برای دو کنسول نسل هفتمی PS3 و Xbox 360 خواهد آمد.

:D

کنترلش رو به دست بگیریم!؟

تا اینجا که من بازی کردم دشمن اصلیمون همین دست سیاه سائرون هستش!

فککنم چیز خیلی باحالیه این بسته!

فقط .. اسمی لینکی چیزی ازش ندارین1؟!؟؟!؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

:D

کنترلش رو به دست بگیریم!؟

تا اینجا که من بازی کردم دشمن اصلیمون همین دست سیاه سائرون هستش!

فککنم چیز خیلی باحالیه این بسته!

فقط .. اسمی لینکی چیزی ازش ندارین1؟!؟؟!؟!

اسم اون بسته الحاقی power of shadow هست و فعلا من توی این لینک پیداش کردم ولی شاید اگر کمی صبر کنی سایت هایی مثل دانلودها و یا پی سی دانلود هم بزارند

http://store.steampowered.com/app/322060/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

یه سوال از بچه هایی که بازی رو تموم کردن: شما این Warchief ها رو چجوری کشتین؟! من فقط اون اولیه که برادر دوقلوی یکی دیگه بود رو تونستم بکشم، اما بقیه رو هر کاری می کنم نمی تونم! چند روزه اینجای بازی گیر کردم! یعنی حتی نمی تونم به خودش برسم، قبل از این که خودشون رو نشون بدن توسط محافظا و اطرافیانشون کشته میشم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

یه سوال از بچه هایی که بازی رو تموم کردن: شما این Warchief ها رو چجوری کشتین؟! من فقط اون اولیه که برادر دوقلوی یکی دیگه بود رو تونستم بکشم، اما بقیه رو هر کاری می کنم نمی تونم! چند روزه اینجای بازی گیر کردم! یعنی حتی نمی تونم به خودش برسم، قبل از این که خودشون رو نشون بدن توسط محافظا و اطرافیانشون کشته میشم!

بستگی به این داره که تا چه حد توانایی هاتون بالا رفته...

اگر قدرت طلسم به اصطلاح بازی Brand کردن Captain ها رو به دست آوردید، می تونید اونها رو وادار به خیانت به فرماندشون بکنید و اینطوری شاید راحت تر بتونید نابودشون کنید...

اگر هم هنوز به این مرحله نرسیدین باید از نقطه ضعفاشون استفاده کنید و زیرکانه عمل کنید.سعی کنید نقشه ای بریزید که تا حد امکان زنگ خطر رو به صدا در نیارید و درگیر نبرد های مشکل نشید...

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

نه هنوز این توانایی رو به دست نیاوردم! چجوری باید به دست بیارمش؟ همه mission های دیگه رو بازی کردم و فقط اینا موندن! نمیدونم چجوری به ای مرحله برسم؟

نمیشه، مشکل اینه که قبل از این که اینا خودشون رو نشون بدن اول باید حتما زنگ خطرها رو به صدا در بیارم و یه تعداد زیادی اوروک رو بکشم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خوب مشخصه به اون brand کردن نرسیدین!

من همیو الان تموم کردم!

وارچیف ها خیلی خطرناکن ولی اگه به اون نقاط قوت و ضعفشون توجه کنی راحت میشه کشتشون!

مثلا یکی نسبت به تیر ضعیفه و یا بعضیارو میشه مستقیما مخفیانه (با خنجر!) کشت یا بعضیا از اون وارگ (؟) ها میترسن و سبز میشن میشه گرفت و کشت!

البته اینی که میگی نمیتونی کلا بهشون برسی به نظرم فقط یه دلیل داره اونم اینه که اجازه میدی سربازا سیگنال بدن(!!) و صد ها اورک میریزه سرت!

من هفتاد درصد وارچیف هارو اول مخفیانه محافظ هاشونو میکشتم بعد با تیر یکی از کپیتان های کناریشون بعد مستقیما میرفتم جنگ!

وقتی شروع میشه بهت میگه مثلا پنج تا از محافظاشون بکش! اونجا باید سعی کنی بدون اینکه قوای کمکی برسه برا اورک ها پنج تارو سریع بکشی تا وارچیف بیاد ! بعدش میتونی فرار کنی و دوباره مخفیانه وارد شی و تنها باهاش بجنگی ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

نه هنوز این توانایی رو به دست نیاوردم! چجوری باید به دست بیارمش؟ همه mission های دیگه رو بازی کردم و فقط اینا موندن! نمیدونم چجوری به ای مرحله برسم؟

نمیشه، مشکل اینه که قبل از این که اینا خودشون رو نشون بدن اول باید حتما زنگ خطرها رو به صدا در بیارم و یه تعداد زیادی اوروک رو بکشم!

آها یادم افتاد کدوم مرحله رو میگید. نه پس هنوز این توانایی رو ندارید چون هنوز Hammer of sauron رو نکشتید.بعد ازون میرید به نورنن و اونجا ملکه ی نورنن این قابلیت رو بهتون یاد میده. ( چقدر اسپویل کردم داستانو ببخشید! :دی)

این مرحله هیچ راهی نداره جز جنگیدن و زنده موندن! مرحله نسبتا مشکلی هم هست قبول دارم... راهش اینه که تا جایی که می تونید ضربه نخورید...اگر هم خیلی آسیب دیدین بزنید به چاک و زود یه گیاه پیدا کنید. یکی رو تک گیر بیارید و با Drain از راه دور تیرهاتونو پر کنید و از دور نیزه دار ها و Berserker ها که حریف های سختری هستن رو با تیر بزنید و سربازای معمولی رو با شمشیر بکشید. این کارو تا جایی ادامه بدید که اون تعداد که لازمه کشته بشن... بعد که وارچیف اومد، با روش بی سر و صدا یا هر نقطه ضعفی که داره نابودش کنید و خلاص!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خوب دقیقا نباید اصلا زنگ خطر به صدا دربیاد! اون اورک هایی که میرن زنگ خطرو بزنن با تیر بزنشون تا نتونن!

همیشه میگه پنجتا یا یکم بیشتر کمتر محافَظ هاشونو،(که فرق دارن با اورک های عادی و میشه در حالت روح(!) به رنگ زرد دیدشون) اونطور که میگه (با تیر مخفیانه یا جنگ تن به تن عادی که از همه سخت تره!) بکشی تا وارچیف خودشو نشون بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

خوب دقیقا نباید اصلا زنگ خطر به صدا دربیاد! اون اورک هایی که میرن زنگ خطرو بزنن با تیر بزنشون تا نتونن!

همیشه میگه پنجتا یا یکم بیشتر کمتر محافَظ هاشونو،(که فرق دارن با اورک های عادی و میشه در حالت روح(!) به رنگ زرد دیدشون) اونطور که میگه (با تیر مخفیانه یا جنگ تن به تن عادی که از همه سخت تره!) بکشی تا وارچیف خودشو نشون بده

نه توی این مرحله حتما باید زنگ خطر به صدا در بیاد... جز مرحله و ماموریتش اینه که اول زنگ خطر رو به صدا در بیارید و بعد اگه اشتباه نکنم باید سی و خورده ای ارک بکشید تا وارچیف برسه... باید همون کاری رو بکنن که توی پست قبلیم گفتم بهشون...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

نه توی این مرحله حتما باید زنگ خطر به صدا در بیاد... جز مرحله و ماموریتش اینه که اول زنگ خطر رو به صدا در بیارید و بعد اگه اشتباه نکنم باید سی و خورده ای ارک بکشید تا وارچیف برسه... باید همون کاری رو بکنن که توی پست قبلیم گفتم بهشون...

وا؟؟ باید زنگ زده شه؟؟؟ چرا من همچین چیزی یادم،نمیاد!؟

خوب بیس سیتارو بکشین دیگه :‌d

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

آخه دقیقا یکی از همین وارچیف ها روش بیرون کشیدنش اینه که باید حتما آلارم به صدا در بیاد و بعد 50تا بکشی!

با این روش هایی که میگین با تیر و stealth kill هم نمیشه، یکی دیگه از وارچیف ها رو میگفت حتما باید تن به تن بکشیشون! حتی اگه از اون قابلیتی که (اسمشو یادم رفت! :دی) با دکمه E میزنی گیج میشن و بعد پشت سر هم کلیک میکنی تا بترکن (:دی) هم استفاده کنی قبول نمی کنه! کشتنشون خیلی سخته! :D

البته هنوز سراغ همشون نرفتم، فکر کنم دوتا رو هنوز امتحان نکردم برم ببینم اونا چجوری اند! :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

آخه دقیقا یکی از همین وارچیف ها روش بیرون کشیدنش اینه که باید حتما آلارم به صدا در بیاد و بعد 50تا بکشی!

با این روش هایی که میگین با تیر و stealth kill هم نمیشه، یکی دیگه از وارچیف ها رو میگفت حتما باید تن به تن بکشیشون! حتی اگه از اون قابلیتی که (اسمشو یادم رفت! :دی) با دکمه E میزنی گیج میشن و بعد پشت سر هم کلیک میکنی تا بترکن (:دی) هم استفاده کنی قبول نمی کنه! کشتنشون خیلی سخته! :D

البته هنوز سراغ همشون نرفتم، فکر کنم دوتا رو هنوز امتحان نکردم برم ببینم اونا چجوری اند! :/

راهش همونه که بتون گفتم دوست عزیز راه فرار هم نداری! :دی

اون که با دکمه E انجام میده همون Drain هست که بهتون گفتم. میتونید وقتی جونتون کمه فرار کنید و یکی که داره دنبالتون میاد رو با نگه داشتن دکمه E ، از راه دور Drain کنید تا تیر هاتون پر بشه. بعد کلی با این تیر ها میشه دشمنای درحال تعقیب رو زد.بخصوص قوی هاشون رو...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

درباره بازی بگم که ... مراحل اصلی بازی فککنم همش سی درصد بازیه (من تموم کردم سی و شیش نشون میده!) و زمانشم دور و بر بیست ساعت!

واقعا پایان شکه کننده و هیجان انگیزی (!) داره! از اونجا که لوتر رو نخوندم کامل نمیدونم چه قدرش بر اساس کتاب بوده ولی در هر حال بسیار فضای تالکینیش در ده درصد آخر بازی بیشتر میشه! و البته خیلی یهویی تموم میشه!

البته اینی که بعضیا گفتن ناقص تموم شد اصلا اینجوری نبوده و کامل داستان میره جلو و هدف اصلی بازی که کشتن دست سارون بوده محقق میشه ولی خگب همونطور که تالیون (یا کلبریمبور؟ نمیدونم کدومش!) اشاره میکنه این تاریکی و سارون هنوز وجود داره...

تنها چیزی که بعد تموم شدن بازی بهش فکر میکردم این بود که نسخه های جدیدی از این بازی منتشرشه ...

نمیدونم آیا باید تن به تن کشت یا نه ولی یکی از باحال ترین چیز ها که من ازش غافل بودم اون خنمر کوچولوهاست که میشخ پرتاب کرد با دکمه Q.

وقتی جمعیت زیادی اگه مدام از این استفاده کنین اورک ها اصلا نمیتونن نزدیک شن ولی اون کنتور Hit (اسمش چی بود؟!) شماره میندازه و میشه از اون نیرو ( کلید R) استفاده کرد و چننارو راحت کشت و دوباره برگشت عقب و دوباره خنجر و .. بقیه ماجرا ! دی اینم امتحان بکنین!

Shadow strike هم چیز مفیدیه این مواقع!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

نه Drain منظورم نیست، وسط مبارزه وقتی E رو میزنی (نه این که نگه داری تا drain بشه، فقط یه بار میزنی) کلبریمبور یه بلایی سرشون میاره که تا یه مدت گیج میزنن و می تونی تند تند پشت سر هم بزنیشون، و تو این حالت این طوری نشون میده که یک در میان تالیون و کلبریمبور نوبتی بهش ضربه میزنن، آخرش هم مثلا حالت drain کله شون منفجر میشه! یکی از روش های اساسی جنگیدن منه! :دی

در کل خیلی بازی سختی هست و وارگ ها و ترول هاش (که این جا اسمشون فرق داره! @};- ) بر خلاف بازی های دیگه واقعا ترسناک هستن! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

وارگ ها که خیلی وحشین ! ولی یکم جلو بری میشه به راحتی سوار اون ترول ها شد!!! خیلیم حال میده!!

من یبار قبل اینکه به اون مرحله برسم یه ترول رو کشتم (ینی اون قدر زدم جونش به اخر رسید!) ولی یلحظه برگشتم دیدم نیست ناپدید شده!! یکی از چیزای برخلاف open world بازی بود این اتفاق! که فککنم دو بار افتاد و یکیرو متوجه و مطمعن شدم!

ولی خدایی زیدم بازی سختی نیست درکل ! من تنهایی میرفتم تو قلعه هورک ها دلاورانه میجنگیدم نمیزاشتم یه شمشیر بهم بخوره :D از کلیک راست زیا استفاده کنین @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

وارگ ها که خیلی وحشین ! ولی یکم جلو بری میشه به راحتی سوار اون ترول ها شد!!! خیلیم حال میده!!

من یبار قبل اینکه به اون مرحله برسم یه ترول رو کشتم (ینی اون قدر زدم جونش به اخر رسید!) ولی یلحظه برگشتم دیدم نیست ناپدید شده!! یکی از چیزای برخلاف open world بازی بود این اتفاق! که فککنم دو بار افتاد و یکیرو متوجه و مطمعن شدم!

ولی خدایی زیدم بازی سختی نیست درکل ! من تنهایی میرفتم تو قلعه هورک ها دلاورانه میجنگیدم نمیزاشتم یه شمشیر بهم بخوره :D از کلیک راست زیا استفاده کنین :D

دشواری بازیش برعکس بازی های دیگه است... یعنی هرچی جلوتر میرید ، بازی آسون تر میشه... دلیلشم اینه که توانایی هاتون خیلی بالا میره و یه جورایی دیگه هیچ ارکی حریف قدرتهای جادوییتون نمیشه! به علاوه مهارت های بازی کننده هم به مرور بیشتر میشه...

البته اونا ترول نیستن ،اسمشون " گراوگ " هست. وقتی میمیرن یه لحظه سنگ میشن و میریزن واسه همین غیبشون می زنه....

در کل خیلی بازی سختی هست

هرچی جلو تر برید آسون تر میشه... هنوز کلی مهارت و طلسم هست که بدست بیارید... مهارت هاتون که کامل شد، اونوقته که غول ها و وارگ ها باید ازتون بترسن!. @};-

البته به وارگ هاش هم میگن "کاراگور" ! اون "غول ها" هم جالبن... اسمشون فارسیه! :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...