رفتن به مطلب
3DMahdi

بازگشایی و تغییرات سایت

Recommended Posts

Mou

میشه tapatalk را برای انجمن فعال کنید که با گوشی بیام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

یه سوال برای من پیش اومده. اون ستاره ها که هر کاربر داره که برای برخی چندتاش پره دقیقا چی هستن و با دادن ستاره به اون ها دقیقا چه اتفاقی می افته؟

بعد یه مسئله دیگه. من تو تاپیک نظرسنجی جدید بودم ستاره هایی شبیه همون با عنوان امتیاز تاپیک دیدم اما اونو برای هیچ تاپیک دیگه ای ندیدم. می خواستم بدونم که چرا فقط مختص نظر سنجی هاست؟

خیلی به اون رنک ها و ستاره ها توجه نکنید. چیز مهمی نیستند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

میشه tapatalk را برای انجمن فعال کنید که با گوشی بیام

امکان فعال کردنش هست، اما مشکل سر آپدیت هاست و در دسترس نبودن من.

بهرحال فعلا می تونید از استایلی که برای موبایل بهینه شده استفاده کنید تا ببینم چی پیش میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

شرمنده من دوباره با این پسندیدن مشکل پیدا کردم! به جان خود گالادریل قسم من امروز دقیقا 5 تا پست رو پسندیدم ولی سر ششمی اخطار اومد که دیگه پسندیدن بسه و سقف مجاز پر شده! :ymblushing: به ارو قسم دارم حقیقتو میگم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

شرمنده من دوباره با این پسندیدن مشکل پیدا کردم! به جان خود گالادریل قسم من امروز دقیقا 5 تا پست رو پسندیدم ولی سر ششمی اخطار اومد که دیگه پسندیدن بسه و سقف مجاز پر شده! :ymblushing: به ارو قسم دارم حقیقتو میگم!

بازهم اضافه ش کردم، الان شده روزی 30 تا.

قابلیت منفی دادن به یک پست رو هم فعال کردم. الان می تونید اگر از پستی خوشتون نمیاد بهش منفی بدید.

اینم روی روزی 30 تا تنظیم شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

بازهم اضافه ش کردم، الان شده روزی 30 تا.

قابلیت منفی دادن به یک پست رو هم فعال کردم. الان می تونید اگر از پستی خوشتون نمیاد بهش منفی بدید.

اینم روی روزی 30 تا تنظیم شده.

این حرکت منفی هم خیلی جالبه:دی

فقط این وسط یه چی از دست رفت...اینکه نشون میداد چه کسانی اون پست رو پسندیده اند

اگه میشد یه حالتی بزاری که وقتی رو تعداد لایک ها میرفتی اسم اون افرادو نشون میداد خیلی جالب میشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

این حرکت منفی هم خیلی جالبه:دی

فقط این وسط یه چی از دست رفت...اینکه نشون میداد چه کسانی اون پست رو پسندیده اند

اگه میشد یه حالتی بزاری که وقتی رو تعداد لایک ها میرفتی اسم اون افرادو نشون میداد خیلی جالب میشد

بیشتر از این جهت اونو غیر فعال کرده بودم که تجربه ی قبلی نشون می داد ممکنه باعث بحث و دلخوری بشه!

اما ایرادی نداره، اونو هم فعال کردم تا ببینیم چی پیش میاد.

الان روی هر کدوم از امتیازها که کلیک کنید می تونید ببنید کی منفی یا مثبت داده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

می خواستم بدونم بعضی پست ها و تاپیک ها پاک شدند؟

چون پست های من رو زده 133 ولی نمی تونم همش رو تو پروفایلم پیدا کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

امتیاز منفی نقطه عطفی در اصلاح پست ها میتونه باشه ، شاید از این به بعد به برکت امتیاز منفی کمتر شاهد اسپم باشیم ، البته اگه همه همکاری کنن و پست های بیجا رو بی نصیب از امتیاز منفی نکنند .

تو دمنتور وقتی یه پست از یه حد مشخصی بیشتر امتیاز منفی میگرفت ، پست به صورت خودکار نمایش داده نمیشد ، اینجا هم چنین عملکردی وجود داره ؟ ( اگه داشته باشه ، همه اعضا خودشون رو در اصلاح پست ها سهیم میدونند ) .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

یه نکته:الان تو این سیستم جدید لایک و آنلایک مثل قبل دیگه در قسمت اعلامیه ها خبر داده نمیشه...میشه یه کاریش کرد که در صورت لایک یا آنلایک مثل قبل اطلاع رسانی بشه؟

راستی یه سوال:این اعضا قضیشون چیه؟Google, Facebook...این Googleکه همیشه ی خدا هست :-* بعد اونوقت اگه سوالم واستون خنده دار بود ببخشید...نمیدونم خب :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

چرا وقتی روی لینک (( آخرین ارسال های انجمن )) کلیک میکنم ، برای بار اول ، اعضای تازه عضو شده رو نشون میده ، و دفعه دوم پست های جدید رو !

آخرین ارسال های انجمن چه ربطی به تازه وارد ها داره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

اله سار جان خواهشا اینیکه نشون میده که کدوم یکی از اعضا امتیاز منفی یا مثبت داده رو غیر فعال کن که از همین الان دردسر شده! :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

اله سار جان خواهشا اینیکه نشون میده که کدوم یکی از اعضا امتیاز منفی یا مثبت داده رو غیر فعال کن که از همین الان دردسر شده! :ymblushing:

اگر تصمیم به غیر فعال کردن رو دارین فقط منفی رو غیر فعال کنین که خصومتی خدای نکرده پیش نیاد.وگرنه مثبت که خیلی هم خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

می خواستم بدونم بعضی پست ها و تاپیک ها پاک شدند؟

چون پست های من رو زده 133 ولی نمی تونم همش رو تو پروفایلم پیدا کنم.

ممکنه بعضی از تاپیک ها و پستها از دسترس خارج شده باشند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

نه! نگفتم که گزینه رو وردارین! گفتم اینکه نشون میده کی رای داده رو وردارین :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

یه نکته:الان تو این سیستم جدید لایک و آنلایک مثل قبل دیگه در قسمت اعلامیه ها خبر داده نمیشه...میشه یه کاریش کرد که در صورت لایک یا آنلایک مثل قبل اطلاع رسانی بشه؟

راستی یه سوال:این اعضا قضیشون چیه؟Google, Facebook...این Googleکه همیشه ی خدا هست :-* بعد اونوقت اگه سوالم واستون خنده دار بود ببخشید...نمیدونم خب :ymblushing:

نه متاسفانه امکان این موضوع فعلا نیست.

اونها روباتهای جستجوی گوگل یا فیسبوک یا سایتهای دیگه هستند که مطالب انجمن رو ایندکس می کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

چرا وقتی روی لینک (( آخرین ارسال های انجمن )) کلیک میکنم ، برای بار اول ، اعضای تازه عضو شده رو نشون میده ، و دفعه دوم پست های جدید رو !

آخرین ارسال های انجمن چه ربطی به تازه وارد ها داره ؟

حتما توی تب "اعضا" هستید! وقتی توی هرکدوم از تب ها باشید، آخرین تغییرات مربوط به همون تب رو بهتون نشون میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

امتیاز منفی نقطه عطفی در اصلاح پست ها میتونه باشه ، شاید از این به بعد به برکت امتیاز منفی کمتر شاهد اسپم باشیم ، البته اگه همه همکاری کنن و پست های بیجا رو بی نصیب از امتیاز منفی نکنند .

تو دمنتور وقتی یه پست از یه حد مشخصی بیشتر امتیاز منفی میگرفت ، پست به صورت خودکار نمایش داده نمیشد ، اینجا هم چنین عملکردی وجود داره ؟ ( اگه داشته باشه ، همه اعضا خودشون رو در اصلاح پست ها سهیم میدونند ) .

نه همچین امکانی در نظر نگرفتم. این منفی و مثبت ها بیشتر جهت اظهار نظر هستند. احتیاج نیست اینهمه جدی بگیریدشون!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

نه! نگفتم که گزینه رو وردارین! گفتم اینکه نشون میده کی رای داده رو وردارین :ymblushing:

عزیز منم منظورم همون بود که فقط برای نظرات منفی غیر فعال کنید که کسی نفهمه کی منفی داده...ولی مثبتا دیده بشه که کی داده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

اله سار جان خواهشا اینیکه نشون میده که کدوم یکی از اعضا امتیاز منفی یا مثبت داده رو غیر فعال کن که از همین الان دردسر شده! :-*

اگر تصمیم به غیر فعال کردن رو دارین فقط منفی رو غیر فعال کنین که خصومتی خدای نکرده پیش نیاد.وگرنه مثبت که خیلی هم خوبه

سعی کنید با سعه ی صدر بیشری با این موضوع برخورد کنید!

همونطور که گفتم اینها جهت اظهار نظر هستند، خیلی جدیشون نگیرید!

اعضای فعال این فروم هم اونقدر نیستند که نشه این موضوع رو کنترل کرد!

و همه ی ما هم بزرگ و معقول هستیم و دلیلی نداره واسه ی خوش اومدن یا خوش نیومدن از چیزی مشکلی واسه ی هم پیش بیاریم!

می تونه تمرین خوبی باشه!

فعلا به همین شکل می می مونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

عزیز منم منظورم همون بود که فقط برای نظرات منفی غیر فعال کنید که کسی نفهمه کی منفی داده...ولی مثبتا دیده بشه که کی داده

نه مثبت ها هم از یه نظر بده. مثلا من میبینم تو رای مثبت دادی و یکی دیگه نداده. می خوام جبران کنم و میام بهت مثبت می دم.

به نظر من برای رای های مثبت هم غیر فعال بشه بهتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

امکانش نیست، یا برای هردو باید فعال باشه یا برای هردو غیر فعال!

در نهایت اگه فکر می کنید منفی دادن مشکلی واستون پیش میاره منفی ندید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

نه مثبت ها هم از یه نظر بده. مثلا من میبینم تو رای مثبت دادی و یکی دیگه نداده. می خوام جبران کنم و میام بهت مثبت می دم.

به نظر من برای رای های مثبت هم غیر فعال بشه بهتره

به شخصه حرفت رو کاملا منطقی میدونم..هر چند خودم دوس دارم ببینم کی مثبت داده....و البته سعیم هم در اینه که تحت تاثیر قرار نگیرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

ولی به نظر من بهتره نشون داده بشن. چون این جوری من با لایک دادن یا دیس لایک نظر خودم رو می گم. اما اون جوری مشخص نیست که اون نظر منه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

امکان فعال کردنش هست، اما مشکل سر آپدیت هاست و در دسترس نبودن من.

بهرحال فعلا می تونید از استایلی که برای موبایل بهینه شده استفاده کنید تا ببینم چی پیش میاد.

این نرم افزار اصلا تالار شورا را پیدا نمیکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...