رفتن به مطلب
3DMahdi

بازگشایی و تغییرات سایت

Recommended Posts

Mo.Mirnoruzy

به نظرم اگه اندازه اش از دو طرف محدود بشه و هم اندازه صفحه بشه بهتره. همین طور به نظرم رنگ پس زمینه بهتره قهوه ای بشه که هم به هدر بیاد و هم شبیه فروم قبل از تغییرات بشه.

بعد راستی یه چیز دیگه. نمی شه مثل قبل با زدن اون هدر به صفحه اول رفت؟ خیلی راحت تر بودا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به نظرم اگه اندازه اش از دو طرف محدود بشه و هم اندازه صفحه بشه بهتره. همین طور به نظرم رنگ پس زمینه بهتره قهوه ای بشه که هم به هدر بیاد و هم شبیه فروم قبل از تغییرات بشه.

بعد راستی یه چیز دیگه. نمی شه مثل قبل با زدن اون هدر به صفحه اول رفت؟ خیلی راحت تر بودا

اندازه فروم ثابت نیست و با تغییر اندازه پنجره مرورگرتون تغییر میکنه اما عکس اینطور نیست. بنابراین امکان اینکه توی همه موارد اندازه هدر با فروم یکی بشه وجود نداره و فقط میشه تو یه حالت اونا رو تنظیم کرد. برای همین بود که اله سار از اول هدر رو نذاشت.

نمیدونم میشه اونو لینک کرد یا نه اما میتونید از دکمه "تالارها" که زیرش هست برای رفتن به صفحه اصلی استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

مگه الان مال خود سایت (نه فروم) محدود نیست؟ نمی شه مثل همون شه؟

نمیدونم میشه اونو لینک کرد یا نه اما میتونید از دکمه "تالارها" که زیرش هست برای رفتن به صفحه اصلی استفاده کنید.

ولی اگه بشه خیلی راحت تره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مگه الان مال خود سایت (نه فروم) محدود نیست؟ نمی شه مثل همون شه؟

ولی اگه بشه خیلی راحت تره

سیستم سایت و فروم متفاوته. مال سایت رو میشه این کار رو کرد اما فروم رو نه. اندازه سایت ثابته برای همین هم اگه اندازه پنجره رو کوچیک کنید نوار اسکرول افقی ظاهر میشه اما فروم اینجوری نیست و تا یه حدی خودش رو کوچیک میکنه تا توی صفحه جا بشه و به اسکرول نیازی نباشه.

درباره لینک هم اله سار باید بگه. من در جریان نیستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

در مورد اندازه ی هدر مهدی توضیح داد.

اما در مورد پسزمینه، اگر فکر می کنید رنگش خوب نیست، یا هرچیزی، یه عکس با طرح هاشور دار، یا پرز دار، یا کلا یه طرحی که بشه گذاشت توی زمینه تا تکرار بشه، به هر رنگی که فکر می کنید مناسبه، به اندازه ی 88 در 127 بسازید، یا طراحی کنید. بگذارید اینجا، اگر بقیه موافق بودن میگذارمش پسزمینه ی فروم!

در مورد اون لینک بالای صفحه هم، فعلا به همین شکل می مونه، همونطور که مهدی گفت از تب تاالارهااستفاده کنید، اونم همه جا در دسترسه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

این هدری که میگید کو؟ :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

این هدری که میگید کو؟ :ymblushing:

برای اجرا شدن تغییرات اعمال شده فروم دستور زیر رو دوبار اجرا کنید.

please enter Ctrl + F5 OR Shift + F5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

سمت راست دسته ها رو خودتون صاف کردین یا تو فرایند اینطوری شده؟ حالت پخی بهتر نبود؟

بابت زحمات ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

سمت راست دسته ها رو خودتون صاف کردین یا تو فرایند اینطوری شده؟ حالت پخی بهتر نبود؟

بابت زحمات ممنون

خودش این طوری می شه. چون سایزش متغیره.

مرسی از شما بابت درست کردنشون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

الان فکر کنم هدر روی 50% تنظیم شده. ولی Fit نیست اگه اشتباه نکنم باید روی 40% تنظیم بشه. با 50 درصد فونت فروم بزرگ هست.

؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

الان فکر کنم هدر روی 50% تنظیم شده. ولی Fit نیست اگه اشتباه نکنم باید روی 40% تنظیم بشه. با 50 درصد فونت فروم بزرگ هست.

؟؟

هدر؟ بالای انجمن؟ نه روی 100% هست. هم طولش هم عرضش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

وقتی اومدم تو سایت 2 تا هدر رو هم دیدم :ymblushing: تا اومدم پست بدم که 2تا هدر داریم درست شد

حالا مشکل از چشای من بود یا واقعا 2 تا هدر بود؟

ویرایش:الان دیگه مطمانم دو تا هدر داریمو چشام در سلامتی کامله:post-1574-0-18540300-1322980265_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

توی قسمت مشاهده مشخصات خودم که میرم تعداد ارسال ها با اونی که تو صفحه اول تالار میزنه متفاوته...صفحه مشخصات دیر به دیر آپ میشه یا مشکل داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

والا به نظر بنده ی حقیر که هدر خوبیه. با نظر استاد مهدی هم موافقم. اگر لوگوی خوبی با همین حال و هوا طراحی بشه میشه سمت راست جاش انداخت ولی اصولاً بیرون گود نشستن و لنگش کن گفتن راحت تره :-*

اینه که دست زحمتکشان رو باید فشرد :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

همپنان بر موضع قبل خودم مبتی بر استفاده از لوگوی قبلی اصرار دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

منم همون لوگوی قبلی رو ترجیح می دم. البته یکم باید رنگ و روش عوض شه!

راستی این هدرهم که دوتا شده. گزینه (آخرین ارسال های انجمن) تغییر مکان داده :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

وقتی اومدم تو سایت 2 تا هدر رو هم دیدم :ymblushing: تا اومدم پست بدم که 2تا هدر داریم درست شد

حالا مشکل از چشای من بود یا واقعا 2 تا هدر بود؟

ویرایش:الان دیگه مطمانم دو تا هدر داریمو چشام در سلامتی کامله:post-1574-0-18540300-1322980265_thumb.jp

منم همون لوگوی قبلی رو ترجیح می دم. البته یکم باید رنگ و روش عوض شه!

راستی این هدرهم که دوتا شده. گزینه (آخرین ارسال های انجمن) تغییر مکان داده :-*

قالب فروم دچار تغيير شده و شما داريد هر دوتا رو ميبينيد. دكمه Ctrl+F5 رو بزنيد درست ميشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

لطفا تصحیح شود

در عکسی که قرار میدهم کلمه ای اومده که فکر میکنم صحیحش" تفاوتش" باشه

post-1574-0-88807000-1323000787_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

بببخشید برای من یک مشکلی پیش اومده:امروز که اومدم پست یکی از دوستان رو بپسندم(!) اخطار اومد که دارم امتیاز غیر مجاز میدم! قضیه ی این امتیاز غیر مجاز چیه؟! 7.gif

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

لطفا تصحیح شود

در عکسی که قرار میدهم کلمه ای اومده که فکر میکنم صحیحش" تفاوتش" باشه

post-1574-0-88807000-1323000787_thumb.jp

تصحیح شد. ممنون

بببخشید برای من یک مشکلی پیش اومده:امروز که اومدم پست یکی از دوستان رو بپسندم(!) اخطار اومد که دارم امتیاز غیر مجاز میدم! قضیه ی این امتیاز غیر مجاز چیه؟!

امروز چندتا پست رو پسندیدید؟ احتمالا محدودیت داره. میگردم و خبر میدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

امممم... خیلی کم... فقط حدودای...شش یا هفتا... 65.gif

تقصیر من نیست که! داشتم پست های قدیمی بچه ها رو میخوندم که به یه پست هایی برخوردم که دلم نیومد نپسندم! :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

محدودیت 10تا در روز داشت. الان گذاشتم روی 20تا. دیگه بیشتر از این جالب نمیشه.

امروز باید 10تا دیگه بتونید بپسندید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

خیلی ممنون! فکر نکنم دیگه تا بیست تا پیش برم! :ymblushing: اون 10 تا محدودیت (که الان شد 20 تا) در هر بازدید محسوب میشه یا هر روز؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

احتمالا پستم رو قبل از ویرایش خوندید. محدودیت روزانه است.

حالا یه پست رو بپسندید ببینید درسته. اگه مشکلی بود بگید، اگر نه که هیچی.

ویرایش:

اون پیغام خطا رو هم ویرایش کردم تا پیام مفهوم تر باشه. الان با این پیغام روبرو میشید:

"امتیاز غیر مجاز - شما تعداد محدودی پست را در هر روز می توانید بپسندید. سقف مجاز امروز شما پر شده است."

اگه باز هم جایی از این جور پیغامها دیدید که مفهوم کامل رو نمیرسوند بگید تا تصحیح کنیم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

یه سوال برای من پیش اومده. اون ستاره ها که هر کاربر داره که برای برخی چندتاش پره دقیقا چی هستن و با دادن ستاره به اون ها دقیقا چه اتفاقی می افته؟

بعد یه مسئله دیگه. من تو تاپیک نظرسنجی جدید بودم ستاره هایی شبیه همون با عنوان امتیاز تاپیک دیدم اما اونو برای هیچ تاپیک دیگه ای ندیدم. می خواستم بدونم که چرا فقط مختص نظر سنجی هاست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...