رفتن به مطلب
3DMahdi

بازگشایی و تغییرات سایت

Recommended Posts

اله سار

این نرم افزار اصلا تالار شورا را پیدا نمیکنه

بله پیدا نمی کنه چون من نصب و فعالش نکردم!

منظور این بود که به آدرس فروم بیاید، و تم رو موبایل انتخاب کنید، تا بعد اگر امکانش بود اون رو هم نصب کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

لوگوی آردا هم به زیر صفحات اضافه شد.

قالب فروم با تقریب خوبی شبیه فروم قبلی شده.

با این حساب از نظر من دوره تغییرات به اتمام رسیده.

تشکر از نظرات و صبر و شکیبایی شما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام

توی تم قدیمی آردا در هر تاپیک شماره ی تمام صفحات وجود داشت که با کلیک کردن بر روی اونا به صفحه ی مورد نظر میرفتیم علاوه بر اینا دو تا کلید قبلی و بعدی هم داشت.توی تمهای بعدی داشتیم صفحه ی 1 تا 3 و دکمه های قبلی و بعدی و پرش به صفحه ی مورد نظر و یه دکمه ی رفتن به آخرین صفحه.اما اینجا دکمه ی پرش رو نداریم.خیلی خوب میشه اگه این نقص هم برطرف شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

سلام

توی تم قدیمی آردا در هر تاپیک شماره ی تمام صفحات وجود داشت که با کلیک کردن بر روی اونا به صفحه ی مورد نظر میرفتیم علاوه بر اینا دو تا کلید قبلی و بعدی هم داشت.توی تمهای بعدی داشتیم صفحه ی 1 تا 3 و دکمه های قبلی و بعدی و پرش به صفحه ی مورد نظر و یه دکمه ی رفتن به آخرین صفحه.اما اینجا دکمه ی پرش رو نداریم.خیلی خوب میشه اگه این نقص هم برطرف شه.

روی کلید "صفحه" کلیک کنید، توی منویی که بز میشه شماره صفحه ای رو که می خواید برید بنویسید. به اون صفحه پرش می کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

ای بابا!راست میگین.شرمنده.حواسمو بیشتر جمع میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

با این حساب از نظر من دوره تغییرات به اتمام رسیده.

نه!!

اون هدر اصلا قشنگ نیست و یه جورایی کش اومده. بعد لوگوی اصلی چی میشه

اندازه آواتار هم که درست نشده :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

به نریچ: لوگوی اصلی همینه که این پایین میبینی دیگه.

هدر هم واقعا خوبه.

راستی:در مورد امتیازات مثبت و منفی:کار بسیار خوبیست و حتی بودن اسم افراد هم بسیار به صلاحه.به قول اله سار ما همه بالغیم و باید سعی کنیم نظر همو درک کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

منم با این امتیازات مثبت و منفی موافقم. یه چیز رو باید درنظر داشته باشید که امتیاز مثبت و منفی به پست داده میشه، نه به ارسال کننده. بنابراین دلخوری نباید ایجاد بشه. این کار باعث میشه کمتر اسپم زده بشه.

بحث جبران کردن و تلافی لایک هم منتفی میشه. قرار نیست که هر کس پستی از ما رو لایک کرد ما هم تلافی کنیم و پست اونو لایک کنیم!

بهتره فلسفه این امتیازات رو بهتر درک کنیم.

ممنون از اله سار بابت زحماتش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

بازم تشکر .

دوستان بهتره به جای اینکه با تغییرات برخورد کنیم ، سعی کنیم بهشون عادت کنیم . ایرادات رو میشه در طول زمان برطرف کرد

فقط یه نکته کوچیک که به نظرم اومد : اینه که این امتیازات مثبت و منفی رو نمیشه پس گرفت .

یه پیشنهاد هم دارم :

تو صفحه ی اول فروم یه ستون تقریبا خالی سمت راست وجود داره . میشه یه کم روی این فضا کار کرد و یکم صفحه ی اول فروم رو جذاب تر کرد . مثلا تاپیک های خیلی به درد بخوری تو انجمن هست که به نظرم هر بازدید کننده ای به خوندن این تاپیک ها نیاز داره . میشه یه چیزی مثل ساید بار درست کرد و تعدادی از این تاپیک ها رو اونجا لینک کرد . مثل تاپیک های : اطلاعات برای تازه واردین ، آموزش زبان الفی ، سوالات لوتر و سیلماریلیون و... . که باعث میشه این تاپیک های به درد بخور بهتر دیده بشه و بهتر ازشون استفاده کرد . همینطور میشه تو این قسمت یه قسمت کوچیک اختصاص داد به بعضی قسمت های صفحه اصلی مثل فرهنگنامه و ... .

الان تو اون ستون که در موردش گفتم ، فقط "جدیدترین تاپیک های ارسال شده" وجود داره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

منم با نظر خوب تورامبار موافق ام .

اگه امکانش وجود داشت ، تا کید دارم که تاپیک نظر سنجی در صدر قرار بگیر، البته فقط نظر سنجی فعال مد نظرم است .

آخه میزان شرکت در نظر سنجی به شدت افت کرده .

با سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ببخشید من یه چند روزی نبودم.

بازم تشکر .

دوستان بهتره به جای اینکه با تغییرات برخورد کنیم ، سعی کنیم بهشون عادت کنیم . ایرادات رو میشه در طول زمان برطرف کرد

فقط یه نکته کوچیک که به نظرم اومد : اینه که این امتیازات مثبت و منفی رو نمیشه پس گرفت .

یه پیشنهاد هم دارم :

تو صفحه ی اول فروم یه ستون تقریبا خالی سمت راست وجود داره . میشه یه کم روی این فضا کار کرد و یکم صفحه ی اول فروم رو جذاب تر کرد . مثلا تاپیک های خیلی به درد بخوری تو انجمن هست که به نظرم هر بازدید کننده ای به خوندن این تاپیک ها نیاز داره . میشه یه چیزی مثل ساید بار درست کرد و تعدادی از این تاپیک ها رو اونجا لینک کرد . مثل تاپیک های : اطلاعات برای تازه واردین ، آموزش زبان الفی ، سوالات لوتر و سیلماریلیون و... . که باعث میشه این تاپیک های به درد بخور بهتر دیده بشه و بهتر ازشون استفاده کرد . همینطور میشه تو این قسمت یه قسمت کوچیک اختصاص داد به بعضی قسمت های صفحه اصلی مثل فرهنگنامه و ... .

الان تو اون ستون که در موردش گفتم ، فقط "جدیدترین تاپیک های ارسال شده" وجود داره .

منم با نظر خوب تورامبار موافق ام .

اگه امکانش وجود داشت ، تا کید دارم که تاپیک نظر سنجی در صدر قرار بگیر، البته فقط نظر سنجی فعال مد نظرم است .

آخه میزان شرکت در نظر سنجی به شدت افت کرده .

با سپاس

توی اون ستون فقط موارد تعریف شده ای رو میشه گذاشت. مثل آخرین تاپیک ها و آخرین بلاگ ها و ...

ما چون خودمون سایت داریم نیاز به بلاگ نداریم و اونو غیر فعال کردیم. بقیه چیزهایی هم که میشد اونجا قرار بگیره به همین شکله. بنابر این فقط همین یه قسمت تو اون ستون باقی میمونه. تاپیک نظرسنجی جدید هم معمولا توی لیست تاپیکهای جدید تا مدتی باقی میمونه. باز میگردم ببینم همچین ماژولی هست که تاپیکهای انتخابی رو اونجا نشون بده یا نه.

توی این فروم ما پیغام خوش آمد گویی برای کاربران جدید داریم که لینک تاپیک تازه واردین توی اون هست.

تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی هم معلوم بود کمتر میشه. چون نظرسنجی به فروم منتقل شده و برای رای دادن باید حتما عضو شد.

پ.ن:

تورامبار جان اون ستون رو باید سمت چپ ببینی. اگه سمت راست میبینی یعنی مشکل داره. یه بار زبان فروم رو انگلیسی و دوباره فارسی کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

توی آخرین پستی که زدم لایک و آنلایک رو ندیدم....حذف شده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه امکان لایک و آنلایک کردن پست خودمون رو غیر فعال کردم. معنی نداره که آدم از پست خودش خوشش بیاد یا بدش بیاد. همچنان میتونید به پستهای سایر اعضا امتیاز بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

به نریچ: لوگوی اصلی همینه که این پایین میبینی دیگه.

منظورت همین درختی که روش نوشته آردا

می خواستم با اجازه ی شما ( مدیران فروم ) ببینم اگه می شه با مدیران سایت فانتزی فنز صحبت کنم ببینم اگه شد لوگوی فروم اردا رو به زارن تو لیست لوگوهای فرومشون

این جوری بهتر می شه :دی

نظرتون چی دوستان ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خیلی هم خوب.ما استقبال هم میکنیم که این کار رو دوستان انجام بدن.البته اینکه ما هم انجام بدیم،معلوم نیست!

ما زمانی با آکدمی هم همچین روابطی داشتیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

منم شاید بتونم با امید صحبت کنم تا اسم آردا رو توی لیست دوستانشون قرار بده!

البته اول نظر شما رو بدونم؟؟؟؟

پ.ن. واسه ی اونهایی که نمیدونن امید کیه= مدیر دمنتور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

به تولکاس :

من با تئوس از کاربران فعال فانتزی فنز صحبت کردم و منتظر جوابش هستم و جواب رو به محض دریافت به اطلاع دوستان می رسونم

به تار :

می گم کی که این امید رو نشناسه :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

به شخصه این اقای امید رو نمیشناختم.:دی

و البته آقای ایسیلموی عزیز،شما مدتهاست که میخوای اینکارو بکنی و البته تا به حال خبری به ما ندادی:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

کار خوبیه ولی از الان بگم که چون تا مدتی اله سار نیست و من هم بلد نیستم توی تم سایت دست ببرم از انجام اقدام متقابل معذوریم.

حتما اینو اعلام کنید که فعلا قالب فروم امکان این کار رو نداره و ویرایش قالب فروم هم نیاز به وجود اله سار داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

جناب آستالدو، حتما خبر دارید که امید خان خودشون رو باز نشسته کردندو در نتیجه مدتی از کار های سایت فرار بودند. البته به من هم جوابی ندادند.

دوباره با وی صحبت میکنم:دی

عذر خواهی بنده را بپذیرید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

منم با این موافقم! شاید یعدا از دادن امتیاز پشیمون بشیم! یا نه اشتباهی امتیاز دادیم!

میشه این قابلیتو پس گرفتن امتیاز رو گذاشت؟ یا حداقل محدود باشه یعنی تا یه ساعت فرصت داشته باشیم که پسش بگیریم! :ymblushing:

ویرایش : راستی این لوگو رو به من بدید واسه پیج فیس.یوک! :-*

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه سیستم همچین امکانی نداره. لایک رو میشه پس گرفت اما امتیاز رو نه.

وقتی میخواید امتیاز بدید باید با دقت این کار رو انجام بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

نه سیستم همچین امکانی نداره. لایک رو میشه پس گرفت اما امتیاز رو نه.

وقتی میخواید امتیاز بدید باید با دقت این کار رو انجام بدید.

ببخشید این سوالو میپرسما..ولی این امتیاز که میگید چه فرقی با لایک داره؟من هر جا گشتم نتونستم گزینه امتیاز رو پیدا کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

منظورم از لایک سیستم قبلی بود که دکمه "پسندیدم" داشت و امتیاز سیستم فعلیه که میشه امتیاز مثبت یا منفی داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

همونطور که میبینید سایدبار نظرسنجی به فروم اضافه شده و از همونجا میتونید به نظرسنجی فعال پاسخ بدید. اینجوری همه میتونن متوجه نظرسنجی جدید بشن. زیر اون هم یه قسمت برای لینک دوستان درنظر گرفته شده که البته الان غیر فعاله و نشون داده نمیشه. اگه با سایتهای دیگه فانتزی هماهنگ کردید میتونیم برای تبادل لینک اقدام کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...