رفتن به مطلب

Recommended Posts

LObeLia

برادرم اگه امکانش هست اون نوشته هارو از روی چهره ها کنار بزن . بذارشون گوشه ی سمت چپ که خالیه.رنگ نوشته رو هم عوض کن تا توی تیرگی اون کنار مشخص بشه. مثلـا با رنگ جیگری بنویس.

ممنون. انتخاب خیلی خوبیه<_<

البته همون مشکی هم خوبه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

بفرمایید اصلاحش کردم:

post-2309-0-66047300-1399399635_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
ارسال شده در (ویرایش شده)

بفرمایید اصلاحش کردم:

یه پیشنهاد(البته در اصل همون پیشنهاد لوبلیا هست :وی): سمت چپ زمینه ی تیره ای داره که اگه متن رو اونجا بزاری و رنگ روشن برای نوشته ات انتخاب کنی، خیلی بهتر میشه. الان رنگ مشکی روی زمینه ی تیره هست و اونم وسط عکس که خرابش کرده...

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

نقد کنید و معایب را بگید ، سخنی از گندالف را از سایت برداشتم ولی فقط جنبه آزمایشی دارد ولاغیر :huh:

من كه خوشم اومد :D فقط درحال حاضر جيره م تموم شده و نميتونم امتياز بدم به پست.

يه ايراد جزئي ولي مهم به كارت وارده، براي سخن گندالف بهتره از يه رنگ روشن استفاده كني و نوشته ها رو در قسمت خالي عكس قرار بدي.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

ازتون ممنونم ، لطف دارید :huh:

من گفتم که جنبه ی آزمایشی دارد وممکن است جز موردی که فرمودید ایراد های دیگه ای هم داشته باشه و حتما به انتقاد شما رسیدگی می کنم وبعد به صورت کلی ویرایش می کنم.

بازم ممنون از همکاریتون .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

اين اولين كار من هست كه چند وقت پيش از روي بيكاري انجام دادم، بدون هيچ اطلاعي از قوانين و فوت و فن والپيپر. نميدونم كي گالوم رو واسه دسكتاپش انتخاب ميكنه! ولي نميدونستم تو چه تاپيك ديگه اي بايد اين پست رو بذارم:

post-2828-0-63530200-1408039148_thumb.jp

منتظر راهنمايي هاي شما هستم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خب این خیلی خوبه، شاید همینهای که خیلی دلشون واسه گولوم میسوزه اومدن اینو گذاشتن والپیپرشون! :|

اما پیشنهادم اینه که از تصاویر در سایز های واقعیشون استفاده کنی و به مقدار مناسب هم کراپ کنی. متن هم اگر یک گوشه بیاد خیلی بهتره بنظر من...بازم همین خوب شده. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

خب این خیلی خوبه، شاید همینهای که خیلی دلشون واسه گولوم میسوزه اومدن اینو گذاشتن والپیپرشون! :D

اما پیشنهادم اینه که از تصاویر در سایز های واقعیشون استفاده کنی و به مقدار مناسب هم کراپ کنی. متن هم اگر یک گوشه بیاد خیلی بهتره بنظر من...بازم همین خوب شده. :D

ممنون از پيشنهادات.

راستش من كه شخصا اين رو به عنوان والپيپر قبول ندارم :ديـــ ايشالا كاراي بعدي از نكاتي كه گوشزد كرديد استفاده ميكنم :|

ویرایش شده در توسط Elentári

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glaurung

آه چه تصویر زیبایی... یادخاطراتم افتادم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...