رفتن به مطلب
Legolas

بازی سرزمین میانه: سایه ی موردور

Recommended Posts

FILI

سلام،

شنیدم یه ویژگی ای داره که دشمن حرکات و ترفندهای مان را یادمی گیره و اگر فقط با یه ترفند مبارزه کنیم، چون دشمن حرکات ما رو بلد شده و به عبارتی دستمون براش رو شده، دیگه نمی تونیم راحت شکستش بدیم و باید روشمون رو عوض کنیم، درسته؟؟

بله درسته،‌همیشه سعی کنید قبل از اینکه کاپیتان ها یا وارچیف ها را بکشید نکات قوت و ضعفشون رو بفهمید که معمولا می تونید از یوروک هایی که به رنگ سبز در اومدند اطلاعات بگیرید. ( وقتی روی کلمبریمبور سوییچ کنید می تونید ژیداشون کنید) اگر یه دشمنی شما رو شکست بده نه تنها قوی تر میشه بلکه راه و روش های شما رو هم یاد میگیره و دفعه ی بعدی کشتنش سخت تر میشه البته خوبی ای که داره اینکه اگر اونو بکشید Rune های قوی تری بدست میارید که می تونید روی سلاح هاتون جاسازی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

سلام آیا موجودات بازی سایه ی موردور واقعا در دنیای تالکین وجود دارند یعنی کاراگور و گراگ و گول؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
proceeder

لینک کرک از کار افتاده، میشه آپدیتش کنین لطفا؟

ویرایش شده در توسط الوه
حذف نقل قول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

یه مشکل هست که بازی اجرا نمیشه. وقتی کلیک میکنم هیچ واکنشی نمی ده. چرا؟ مشکلش چیه؟ نمی دونستم اینو باید اینجا میگفتم یا نه ولی اگه حذف کردید با پیام خصوصی کمکم کنید. مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

امسال shadow of mordor توانست با پس زدن بایونتا ۲، بیگانه: انزوا، سرنوشت و هارت‌استون: قهرمانان وارکرفت به رتبه‌ی بهترین بازی سال در همایش توسعه‌دهندگان بازی انتخاب شود. از آن جایی که نامزدهای این همایش توسط افراد معتبر و فعال در حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای انتخاب می‌شوند این جایزه از اعتبار بالایی نزد عموم برخوردار است.

از طرفی در میان برندگان نام بازی موبایل Monument Valley نیز به چشم می‌خورد که در سه بخش خلاقیت، بهترین بازی کنسول‌های دستی و بهترین از نظر جلوه‌های هنری جایزه‌ی بهترین را به خود اختصاص داد. لیست کامل برندگان را در زیر مشاهده می‌کنید:

بهترین بازی سال: Middle-earth: Shadow of Mordor

جایزه‌ی خلاقیت: Monument Valley

بهترین استودیوی تازه‌تاسیس: Stoic Studio (The Banner Saga)

بهترین طراحی: Hearthstone: Heroes of Warcraft

بهترین بازی موبایل/ کنسول‌های دستی: Monument Valley

بهترین بازی‌ از نظر جلوه‌های بصری: Monument Valley

بهترین روایت داستان: Kentucky Route Zero: Episode 3

بهترین صداگذاری: Alien: Isolation

بهترین فناوری: Destiny

هم‌چنین همایش IDF که به صورت هم‌زمان برگزار شد که در این مراسم نیز نام تعدادی از عناوین در چندین بخش تکرار شده که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به Outer Wilds اشاره کرد که در دو بخش جایزه‌ی بزرگ Seumas McNally و بهترین طراحی اشاره داشت.

منبع: فارنت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

یه سوال داشتم اونم اینکه کسی تو این سایت این بازی رو صد در صد تموم کرده یا نه؟اخه من تمام مراحل رو رفتم چه اصلی و چه جانبی ولی بازم ۷۹ درصد بیشتر پیشرفت نداشتم و کار چندانی واسه موندن نمونده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

تولكاس، شما مشكلى تو اجراى بازى نداشتيد؟ مشكلى كه در بالا گفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eddard stark

یه مشکل هست که بازی اجرا نمیشه. وقتی کلیک میکنم هیچ واکنشی نمی ده. چرا؟ مشکلش چیه؟ نمی دونستم اینو باید اینجا میگفتم یا نه ولی اگه حذف کردید با پیام خصوصی کمکم کنید. مرسی

این مشکل به خاطر این که بازی رو کرک نکردی پیش اومده و شما باید بین فایل های دانلودیتون دنبال پوشه ای به نام codex بگردید و اون ایکون درونش رو کپی کرده و در پوشه ی x64 پیست کنید و تو اون اخطاری که میاد گزینه ی replace رو انتخاب کنید و بعد از این کار بازی به راحتی اجرا میشه

البته امیدوارم با توجه به تاریخ سوالتون تا الان این بازی رو پاک نکرده باشید :D

.

.

.

در مورد خود بازی هم بگم که اشناییم با این سایت رو مدیونشم و همین خودش دلیلی بر علاقه من بهش میتونه باشه :|

علاوه بر این بازی گرافیک عالی و گیم پلی‌ فوق العاده ای داره که باعث میشه که ازش خسته نشید و همچین پرداختن زیاد به جزییاتی مثل اسامی منحصر به فرد برای هر اورک که واقعا جالب بود واسم

البته من یه هفته‌س که بازی رو نصب کردم و همچنین به خاطر شرایط شغلیم هنوز زیاد پیشرفت نداشتم ولی از دوستانم که حرفه ای تر هستن تو این بازی که پرسیدم گفتن هرچی بیشتر تو این بازی پیشرفت کنی به خاطر توانایی هایی ازاد میشه جذابتر میشه بازی :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

بالاخره بازیو براps3 دیروز گرفتم.

برای کسایی مثل من که هنوز رو نسل هفت بازی میکنن بازی یه آشغال به تمام معنا بود;) ( شرمنده از این کلمه استفاده میکنم ولی واقعا اعصابم خورد شد)یه ویدیو دیدم که بازی روی کنسول های نسل هشت توش بارون هم میاد گرافیک فوق العاده و غیره (ویندوزو نمیدونم)اما روی کنسول های نسل هفتم به شدت افت فریم داره باگ های فراوون صداگذاری فوق العاده ضعیف طوری که بعضی جاها موسیقی ها باهم ادغام میشن لودینگ های به شدت مسخره و طولانی!! طوری که وقتی وسط بازی میری تو منو وقتی میخوای بیای بیرون تا بازیو ادامه بدی یه مدت سول میکشه!! حتی برای این هم لودینگ گذاشتن!!( امیدوارم برای pc اینطور نبوده باشه)ینی واقعا تو ذوقم خورد خیلی تو ذوقم خورد! گیم پلیش هم تا حدودی پره باگه ولی هرچی هست نقطه قوتش تو کنسول های نسل هفت همینه! داستانش هم بد نیست ققط یه سوال دارم این که:تو چه سالی اتفاق میفته دقیقا؟؟ به نظر خودم تو سال های 2950 اینا داستات رخ میده.

کلا اگر میخواستن یه بازی خوب بدن بیرون مثل بچه ادم روی کنسول های نسل قبل هم کار میکردن تا اینقد خرابکاری به بار نیارن!! خوشبحال اونایی که تو کنسول اای نسل هشت بازی میکنن خدایی.چون حداقل اینو میدونم بهترین بازی سال شد روی اون کنسول ها!

کلا راستشو بگم رو کنسول خودم راضی نبودم اصلا راضی نبودم طوری که باید بگم نبرد در شمالی که دو سه سال پیش بازی کردم از این بهتر بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

سلام دوستان من تا جایی که میدونم بازی بین داستان هابیت و ارباب حلقه ها هست زمانش ولی تو بازی اسم اوروک های هم بار ها دیده میشه.مگه اوروک های توسط سارومان در دوران جنگ حلقه به وجود نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

کمپانی برادران وارنر با انتشار یک آگهی استخدام بلند بالا، اعلام کرده بدنبال تهیه‌کننده، طراح و برنامه‌نویس برای بازی جدید مونولیت پِروداکشِن است. در این آگهی بارها به موفقیت‌هایی که بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor کسب کرده اشاره شده است.

اگرچه مونولیت هنوز در رابطه با نسخه بعدی Shadow of Mordor صحبت نکرده، اما با موفقیتی که این بازی کسب کرد به احتمال بسیار زیاد این استودیو این روزها درحال ساخت قسمت دوم این بازی جذاب و دوست‌داشتنی است. Shadow of Mordor هم‌اکنون در وبسایت متاکریتیک با میانگین امتیاز ۸۷ یکی از بهترین بازی‌هایی است که برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر شده.

در ماه دسامبر سال گذشته میلادی، مدیر طراحی Shadow of Mordor اعلام کرد نسخه اول این بازی آغاز کار آن‌ها با سیستم نِمِسیس بوده و این دنیا پتانسیل زیادی برای تعریف داستان‌های دیگر دارد:

راه‌های زیادی برای کاوش در این دنیا و تولید شخصیت‌های منفی وجود دارد که ما می‌توانیم انجام دهیم. اگر بخواهم با شما صادق باشم، ما تازه کار خود را با سیستم نِمِسیس و کارهایی که می‌توانیم با آن انجام دهیم آغاز کردیم.

اگر بازی Shadow of Mordor را تجربه نکردید و دوست دارید بیشتر در رابطه با سیستم نِمِسیس بازی بدانید، این سیستم به شکلی است که اگر با دشمنی برخورد کنید تمام آن‌ها شما را تا انتهای بازی به خاطر می‌سپارند. به عنوان مثال اگر با یکی از دشمنان بازی مبارزه کنید و در این مبارزه کشته شوید، باری دیگر که با او تقابل کنید آن دشمن شما را به خوبی به خاطر می‌آورد و با کُری‌خوانی‌های خود از گذشته و این‌که چگونه شما را شکست داده صحبت می‌کند.

Middle-Earth: Shadow of Mordor هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. نسخه بازی سال این بازی هم که تمام محتویاتی که تا به حال برای آن عرضه شده است را در خود دارد، در حال حاضر تنها برای پلتفرم‌های برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل خریداری است.

منبع:زومجی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SOROSH4

سلام اقا من بازی کردم چهل درصدش رفتم ی مرحله گیرکردم اعصابم خورد شده لطفا کمکم کنین مرحله گرفتن غول هس که میگم با کمان بزن تو سرش گیج بشه هرچقد تو سرش میزنم طوری نمیشه و بعد میمیره لطفا اگ میدنین بگین:(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
در 34 دقیقه قبل، SOROSH4 گفته است :

سلام اقا من بازی کردم چهل درصدش رفتم ی مرحله گیرکردم اعصابم خورد شده لطفا کمکم کنین مرحله گرفتن غول هس که میگم با کمان بزن تو سرش گیج بشه هرچقد تو سرش میزنم طوری نمیشه و بعد میمیره لطفا اگ میدنین بگین:(

درصد حالا برای هرکسی متفاوت هست چون به موارد دیگه هم بستگی داره، اما تا جایی که یادمه باید Charged Shot بزنید، یعنی کلیک چپ موس رو در حالت Wraith نگه دارید کامل تا تیرتون شارژ بشه، بعد رهاش کنید. وقتی گیج میشه برید سمتش و یک سری کلید رو بزنید برای حمله کردن، روی صفحه نمایش نشون میده. یکم که بگذره گراوگ میخواد گول (Ghul) رو برای برگردوندن سلامتیش بخوره که یا باید توی دستش تیر بزنید یا توی سرش و اون حرکت بالا رو تکرار کنید اینقدر تا تموم بشه

فقط یادتون باشه شلیک معمولی جواب نمیده، باید شارژ شده باشه تیرهاتون

اینجا رو هم خواستید ببینید:

http://www.ign.com/wikis/middle-earth-shadow-of-mordor/The_Great_White_Graug

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SOROSH4
در 3 ساعت قبل، الوه گفته است :

درصد حالا برای هرکسی متفاوت هست چون به موارد دیگه هم بستگی داره، اما تا جایی که یادمه باید Charged Shot بزنید، یعنی کلیک چپ موس رو در حالت Wraith نگه دارید کامل تا تیرتون شارژ بشه، بعد رهاش کنید. وقتی گیج میشه برید سمتش و یک سری کلید رو بزنید برای حمله کردن، روی صفحه نمایش نشون میده. یکم که بگذره گراوگ میخواد گول (Ghul) رو برای برگردوندن سلامتیش بخوره که یا باید توی دستش تیر بزنید یا توی سرش و اون حرکت بالا رو تکرار کنید اینقدر تا تموم بشه

فقط یادتون باشه شلیک معمولی جواب نمیده، باید شارژ شده باشه تیرهاتون

اینجا رو هم خواستید ببینید:

http://www.ign.com/wikis/middle-earth-shadow-of-mordor/The_Great_White_Graug

راستش مرحله ای که گفتین شبیه به مرحله که توش گیرم نیس این مرحله من با دوست کوتوله ام که داره یاد میده این غول چطوری تسخیر من بشه من برم رو پشتش وبعد بتو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Erebor

یادش بخیر منم اینجا گیر کرده بودم .... اونجا رو میگی که سوار گروگ ( کوچیک ها ) هستی .. ..  دو تیکه داره یکی که اول که گراگ مشغول خوردن اورک هاست باید اروم از پشت بهش نزدیک بشی و یه ضربه بهش بزنی ( با خنجر) بعد گروگ ها میان با گراگ بزرگ درگیر میشن و تو باید با سرعت اون اطراف بدویی تا یکی از گروگ ها افتاد رو زمین تو بری سوارش بشی و گراگ بزرگ رو بکشونی طرف دوست دورفت ...          باید کلیک راست رو نگه داری تا اون دایره قرمز پر بشه بعد توی سرش تیر میزنی (  دو تا تیر بزن ) بعدش پیاده میشی میری پشتش و روی تصویر میگه چیکار کن .... 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hobbit 2013

ویدیو دزدیدن حلقه توسط کله بریمبور در بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor :

https://www.youtube.com/watch?v=tnUDjXdGP9M

اگه ممکنه ترجمه این ویدیو رو بزارید آخه یه جاهایی به زبان موردور حرف میزنند معلوم نیست کله بریمبور چرا دوبار حلقه قدرت رو میسازه؛  که این  ویدیو رو نا مفهوم میکنه (البته این نظر شخصی خودمه).

ویرایش شده در توسط الوه
افزودن تگ کد + تصحیح سهو ویرایشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin the Oak shield

دليل اصلى كه من اين موضوع رو انتخاب كردم اينه كه ميخوام بدون بازى كه بنام سايه موردور ساختن اصلاً ربطى به كتاب هاى تالكين داره يا اينكه شخصيت هاى داخلش ، داستان ها و اشيايى كه در اين بازى به تصوير كشيده ميشه ارتباطى با كتاب هاى تالكين دارن مثلاً موجوداتى مثل كرگور هل هاوك  گروگ غولها (منظور ترول ها نيست اين موجودات در اين بازى وجود دارندghüls)و همينطور گروگ ها و گريت بيست اصلاً وجود خارجى در سرزمين ميانه دارند يا خير

بازى خيلى قشنگيه من خودم تا درصد هاى بالايى از بازى رو رفتم فقط چندتا سوال دارم كه ايا موجودات توى بازى در اثار هاى استاد تالكين هست يا نه و اين كه بعضى از موجودات اين بازى در نقشه بازى وجود خارجى ندارند مثلاً (great beast)كه در ليست موجودات بهش اشاره شده اما اصلاً هيچ جا وجود نداره شايدم بايد بازى رو اپديت كرد نميدونم 

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل

همراهان گرامی سوالی داشتم. میخواستم این بازی بخرم ولی پردازنده کارت گرافیکم کمی پایینتر هست و مطمئن نیستم که کار کنه. کسی میدونه حداقل کارت گرافیک برای این بازی چند هست و آیا میشه با پایین اوردن کیفیت، بازی رو انجام داد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hamed Sooffee
در 2 ساعت قبل، Galadriel18 گفته است :

همراهان گرامی سوالی داشتم. میخواستم این بازی بخرم ولی پردازنده کارت گرافیکم کمی پایینتر هست و مطمئن نیستم که کار کنه. کسی میدونه حداقل کارت گرافیک برای این بازی چند هست و آیا میشه با پایین اوردن کیفیت، بازی رو انجام داد؟

NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850

مشخصات کارت گرافیکتون چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل
در 9 ساعت قبل، Hamed Sooffee گفته است :

NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850

مشخصات کارت گرافیکتون چیه؟

AMD Mobility Radeon HD 5000 series. فقط cpu و رم بهش میخوره . پس با این حساب نمیشه بازی کرد. بهرحال ممنون که جواب دادین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain
در 2 ساعت قبل، Galadriel18 گفته است :

AMD Mobility Radeon HD 5000 series. فقط cpu و رم بهش میخوره . پس با این حساب نمیشه بازی کرد. بهرحال ممنون که جواب دادین

سلام ... به هرحال چیز زیادی رو از دست ندادین... این بازی بنظرم خیلی تکراری و یجورایی کپی هستش... بهتره Skyrim رو بازی کنید... البته نظر شخصی بنده ست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل
در 43 دقیقه قبل، captain گفته است :

سلام ... به هرحال چیز زیادی رو از دست ندادین... این بازی بنظرم خیلی تکراری و یجورایی کپی هستش... بهتره Skyrim رو بازی کنید... البته نظر شخصی بنده ست...

ممنونم از بابت توضیحات و پیشنهادات دوستان. موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

سلام علیکم

دوستان آخرین ورژن آپدیت این بازی چیه؟ 

در در 12/19/2014 at 9:23 PM، Hunter گفته است :

39673288707226416518.jpg

قرار بود اواخر سال 2014 جدیدترین DLC بازی منتشر بشه که همینطور هم شد. Lord of the Hunt افزونه ی جدید بازی هست که به شما اجازه میده به ماجراجویی بیشتر تو سرزمین موردور بپردازید. خریدن این افزونه که برای ما ممکن نیست ولی نسخه ی هک شدش پخش شده تو سایت ها. من خودم این نسخه رو تست کردم، برای اجراش نیازی به نسخه های قبلی آپدیتها ندارید و فقط همین آپدیت شماره ی 4 رو نصب کنید کافیه. امکاناتی که این آپدیت به بازی اضافه میکنه:

نحوه ی نصب

از پوشه ی آپدیت برنامه رو در پوشه ای که بازی رو نصب کردید استخراج کنید و فایلهای هم نام رو جایگزین کنید.

دانلود از آپلودباز (دائمی)

پارت یک

پارت دو

پارت سه

پارت چهار

لینک کرک

آقا این آبلودباز هم لینکاش not found شده که :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

میشه گفت اولین بازی من از سرزمین میانه این بازی بود (و فعلا فقط همین بازی). از اونجایی که بازی گوشی نبرد برای سرزمین میانه تمام باورهام رو در مورد بازی های آردایی خراب کرد! رفتم سراغ بازی که بیشتر ازش تهریف شنیده بودم. البته انتقاداتی هم بهش وارده مثلا فضای محدودش یا اینکه بازی ظهور ویچ کینگ از اینم بهتره. اما من تا الان که اواسط بازیم فکر می کنم ارزش امتیاز و جوایزی که داشته رو داره.

و گرافیکش رو هم خیلی دوست دارم. کله بریمبور خیلی نزدیک به تصوراتم به تصویر کشیده شده و سائورون تا حدی. اما از اون بهتر اورک هاش هستند که به نظرم از اورک های فیلم هابیت خیلی بهترند. فقط اون فرمانده هایی که تیرای سمی دارند یکم روی اعصابند :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...