رفتن به مطلب
تور

نقد و بررسی ارباب حلقه ها و پشت صحنه آن

Recommended Posts

3DMahdi

نه عکس آرون رو توی پلانتیر نشون داد. داشت نشون میداد که آرون داره میمیره یعنی میخواست با اینکار آراگورن رو سست بکنه و یه تردید تو دلش بندازه تا به جای جنگ بره سراغ آرون. خلاصه که میخواست ضربه روحی به آراگورن بزنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
نه عکس آرون رو توی پلانتیر نشون داد. داشت نشون میداد که آرون داره میمیره یعنی میخواست با اینکار آراگورن رو سست بکنه و یه تردید تو دلش بندازه تا به جای جنگ بره سراغ آرون. خلاصه که میخواست ضربه روحی به آراگورن بزنه.

دقیقا میخواست یه نقطه ضعف از آراگون نشون بده .دیدید که آراگونم یه دفعه ولو شد تا دید .

پینوشت : این آرون مگه چه تحفه ای هست .نه قیافه ای نه چیزی .جای تعجب داره چرا آراگون ازش خوشش اومده . :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

پیروز دوست عزیز واقعا بی انصافی می کنی,کسی زیباتر از ارون پیدا میشه من که عاشقشم ,لیو تیلور بهترین گزینه برای این نقش بود.به خصوص با اون قیافه معصومانه وزیبا وجذاب .به نظر من اون در حد خودش خیلی خوب بازی کرده تصور کن که یه بازیگر ستاره هالیوود مثل نیکول کیدمن یا انجلینا جولی ویا جنیفر لوپز نقش ارون رو بازی می کرد,واقعا افتضاح میشد.پیتر جکسون بهترین انتخاب رو برای این نقش کرده.با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

پیروز!! :D :) :D :-o :D :D

آراگورن واسه هرچی وا نمیداد واسه آرون میداد ! قیمت آرون بیشتر از تخت سلطنتش بود !

آرون تحفه بود ؟!

آرون در کنار لوتین زیباترین افراد آردا بودن ، متوجهی ؟! :D :D :))

آرون به خاطر آراگون از زندگی ابدی در والینور صرف نظر کرد ، کاری که آرون واسه آراگورن انجام داد غیر قابل جبرانه !!!

یادت رفته الروند چی در مورد آون میگفت؟؟

وا اسفا :)

وا اسفا :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

آرون جان مواظب باش وا ندي؟ :-o

چرا رفتين جاده خاكي؟

قرار بود بحث پيرامون فيلمنامه ياران حلقه باشه؟

البته غير از نظرات در مورد آرون خانوم. كه واقعا موقع ديدنش اين است حال مخاطب.(به ترتيب) :D :D :D :))

فيلمنامه توي ميهمانخانه اسبچه راهوار به نظرم مناسب نبود.

تو فيلم فرودو غمگين.باتر بار بي خبر. جاسوسا خاموش.

تو كتاب فرودو جو گير. باتر بار باخبر و حامل نامه از گندالف. جاسوسا روشن :D

تو فيلم جاسوسا رو نشون ميده اما هيچ حرفي ازشون و از اقداماتشون نميزنه ولي تو كتاب حتي ميگه مري رفت دنبالشون و سوارهاي سياه رو ديد.

و حتي حرف و حديثا پشت هابيتا موقع خروج از بري كه در فيلم خبري ازش نيست.

و پلان بعدي تو ودرتاپ.

همه اتفاقات توي كتاب كه تو فيلم ورچوپه بود بماند اين كه از اون همه داستان هاي آراگورن و شعر ها فقط يك زمزمه از لوتين تو فيلم هست كه همون هم عمرا اگه از مخاطباي معمولي كسي فهميده باشه ، منو عصباني ميكنه.

اينا اگه لااقل كمي-فقط كمي-مطابق كتاب بود نه فيلمو خيلي طولاني ميكرد نه از جذابيتش كم ميكرد نه به دنبالش لازم بود از چيزاي ديگه حرف بزنه. خلاصه هيچ دليلي نبود كه نشه مطابق كتاب ساخت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوست عزیز تور,خواهش می کنم به سوال من که توی صفحه 9این مبحث نوشته ام یه نگاهی بندازید وجوابش رو بنویسید.با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بحث حیثیتی بود ، آرون بیچاره از عمر جاودانش گذشت اون وقت هیچ کس محلش نمیده !

بالاخره یه فرقی بین آرون با لوتین و ایدریل وجود داشته :

لوتین که باباش ( هرچند اگه زنده هم بود سیلماریل رو به دخترش ترجیه میداد ) مرد و مامانش گذاشت رفت ، مونده بود یتیم و بی جاهاز ، پس ازدواجش با برن واسه پیدا کردن یه حامی بوده ، نه از جان گذشتگی !

ایدریل موقعیتش از لوتین هم بدتر بود ، باباش که تو فرو ریختن برجش کشته شد ، مردم و شهرش که خاکستر شد ، مائگلین بدجنس میخواست باهاش ازدواج کنه و.... تنها راه ممکن این بود که با تور ازدواج کنه تا چند صباحی به خوبی و خوشی زندگی کنه .

اما آرون خوانواده ، مردم ، و زندگی ابدی در والینور را داشت ، پدرش بینهایت دوستش داشت و مادرش در والینور انتظارش رو میکشید ، با این حال موند و جام مرگ رو واسه کسی سر کشید که احتمال شکستش در جنگ زیاد بود .

در راستای بحث:

الندیل به نظر من اگه جکسون میخواست به جاسوس ها بپردازه مجبور بود ذکر کنه که جاسوس ها از طرف سارومان بوده ، که نشون دست اندازی سارومان به اون اطراف میشد و درنهایت مجبورش میکرد نبرد های آخر کتاب رو برای شکست دان اونها در شایر و بری رو نشون بده !

حرف و حدیث !؟ چیکار میکرد ؟! دوتا پیر زن میشوند اون وسط تا پشت هابیت ها غیبت کنن !؟ در این صورت که حرف و حدیث ها بعد غیب شدن بیلبو تو مهمونی تولدش که مفصل تر و حیاتی تر بوده ، چرا از نبود اون ایراد نمیگری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

چند روز نتم قط بود مارو ترکوندید .اگه از اون لحاظ باشه آره آرون عاشقش بود .اما آرون یا لیو تیلور قیافه آنچنان شاخی نداره .هان ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خب چه میشه کرد !

شما کیو پیشنهاد میدی که بتونه زیبایی آرون رو به معنای واقعی به تصویر بکشه؟

در مورد زیبایی بازیگر ها ایرادات زیادی میشه گرفت ، چنان چه آرون ( بازیگر ) در این میان دیده نمیشه !

یکیش گالادریل و الروند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

بیشتر منظور من بازیگر بود .وگرنه تالکین بیشتر شخصیت های زنشو یه توصیف زیبایی ازش کرده .

در مورد زیبایی بازیگر ها ایرادات زیادی میشه گرفت ، چنان چه آرون ( بازیگر ) در این میان دیده نمیشه !

یکیش گالادریل و الروند!

الروند نقش خیلی خوبی داره به قیافشم خیلی میاد .ولی گالادریل اصلا قیافه نداره .یه بازیگر دیگه انتخاب میکردن بهتر بود .(منظورم آنجلینا جولی و ... نیست بحثو به اونجا نکشید :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت 3دی مهدی عزیز ,شما یه بار گفتی که کلا گیل گالاد در دو صحنه از جنگ اخرین اتحاد توی فیلم یاران حلقه دیده میشه دیده میشه .یکیش همونجاییه که نیزه مخوفش ایگلوس رو تو بدن اون اورک زره پوش فرو می کنه. اما اون دومی رو که میگی اون کدوم صحنه است؟من که نتونستم پیدا کنم؟

وهمینطور اینکه کلا ایا شخصیت اناریون پسر الندیل در فیلم تریلوژی ارباب حلقه ها وجود داره یا نه ؟چون توی دانشنامه والیمار مقاله اناریون یه عکسی از اناریون گذاشتند که بد جوری شبیه عکس های فیلم هست.با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

صحنه دوم گیل گالاد قبل اون که نوشتی هستش . فکر کنم بدون این که بجنگه سیخ واستاده .

آره اون عکسه از تو فیلمه ، ولی نمیدونم میشه به طور قطع گفت که آناریون هست یا نه ! ;:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

اون عکس هایی رو که می گفتم می تونید اینجا تماشا کنیدhttp://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.theargonath.cc/characters/gilgalad/pictures/gilgalad4.jpg& ]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

جوابتو آرون داد. اون عکسی هم که گذاشتی مال پشت صحنه همون صحنه اوله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

یعنی منظورت همون صحنه های اول فیلمه که میگه :سه حلقه به پادشاهان الف داده شد.و تو اون پلان گالادریل ,سیردان که موهایی نقرهای داره واون نفر سوم که اون گوشه ایستاده وموهاش سیاه رنگه ,وهر سه انگشتر ها را بر می دارند و به انگشت می کنند ودستاشونو می ارند بالا.ولی مهدی اونجا که جنگ اخرین اتحاد نیست؟شما خودت گفتی توی صحنه نبرد دو بار نشون داده میشه؟با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

ببخشید که پابرهنه می دوئم وسط بحثتون ولی...

چه لوس و بی مزه و مزخرف و چرت! ضایعترین چیز تو لوتر عشق این دوتا بود! :D

اگه آراگورن ازدواج نمی کرد بهتر بود به نظرم!

پینوشت : این آرون مگه چه تحفه ای هست .نه قیافه ای نه چیزی .جای تعجب داره چرا آراگون ازش خوشش اومده . :D wink.png

پیروز جان برادر من احیانا مطمئنید دارید در مورد آرون تو لوتر صحبت می کنین؟ درسته که خیلی کاراکتر اضافی بود ولی واقعن چهره ی قشنگی داره! /smile.png

ولی گالادریل خیلی قیافه ش ضایع بود به قول یکی از دوستان انگار با ماهیتابه کوبیده بودن تو صورتش! smile.png)

الروندم که کچل بود... biggrin.png

فقط لگولاس من خوب بود!!!!!!!!! wink.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل
شما خودت گفتی توی صحنه نبرد دو بار نشون داده میشه؟با تشکر.

صحنه دومش همونیه که بعد نابود شدن سائورون یه موج بزرگ به همه میزنه و برای یه لحظه هم صورت گیل گالاد رو نشون میده

هرچند هیچوقت به طور رسمی اعلام نشدش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت همه دوستان ,گلورفیندل دوست عزیز فهمیدم کجا رو میگی در یک لحظه که بر اثر متلاشی شدن جسم سائورون یه موج بزرگ ایجاد میشه ویک لحظه الف ها رو نشون میده که همشون در اثر نیروی اون به عقب می رند.ولی فکر نکنم که اون گیل گالاد باشه چون اولا موهاش قهوه ای رنگ بود وهمینطور صورتش کمی لاغر بود اما بازیگر نقش گیل گالاد که مارک فرگوسن بود فیزیک چهره اش با اون خیلی متفاوت بود .در هر حال فکر می کنم منظور مهدی همون صحنه اول فیلمه که سه حلقه به فرمانروایان الف داده میشه واون گوشه سمت چپ الفی که موهاش سیاهه وحلقه رو به دستش می کنه ,باید گیل گالاد باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به لگولاس :

استغفر الله .... :D

شیطونه میگه یا تار گیس واسه این نذارم هااا .... :D

حیف آرون که خودش رو فدای این ...... کرد.

به الندیل :

مگه هنوز فیلم های کامل لوتر رو نگرفتی ؟ چرا اون صحنه ها رو خوب نمیگردی ؟

قضیه عکس هایی که میگفتی تو فیلم نیست چی شد ؟ حل شد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

الندیل جان من نگفتم دوبار تو نبرد نشون داده میشه گفتم گیل گالاد دو صحنه تو اول فیلم یاران حلقه هست یکی همونجا که سه حلقه رو نشون میده و یکی هم زمانی که نیزه رو فرو میکنه.

منم فکر نمیکنم اونی که گلورفیندل میگه گیل گالاد باشه چون هم شبیهش نیست و هم اینکه گیل گالاد قبل از نابودی سائرون کشته میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

ممنون 3dمهدی دوست عزیز که جواب این سوال رو نوشتی.

به داش ارون:متاسفانه هنوز هم که هنوزه نتونستم که پیدا کنم تا فیلم های کامل لوتر رو ببینم.همه جا رو گشتم اما هیچ کدوم از کلوب ها نداشتند فقط همون نسخه دوبله جوانه پویا موجود بود.درباره اون عکس ها هم باید بگم که هنوز نتونستم جوابشون رو پیدا کنم.اون سایتی رو هم که گفته بودم(war of the ring.net )هر چه قدر جستجو می کنم نمی تونم پیداش کنم انگار اون سایت بسته شده وکلا تعطیله در عوض یه سایت همنام دیگه میاد که به کلی با اون سایت متفاوته.اما فکر می کنم بتونم اونها رو مشخص کنم که چی هستند واز تو زمین در نیومدند.ضمنا اون عکس اناریون که توی دانشنامه والیمار هست,لطف بکن و بگو تو کجای فیلم هست که من نمی تونم پیداش کنم .تقریبا یاران حلقه رو 10 بار نگاه کردم اما نیست که نیست.ارون تو که نسخه های کامل فیلم رو نگاه کردی قاعدتا میدونی اون تصویر متعلق به کجای فیلمه.با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

ما که خیر این ارباب حلقه ها بمون نرسید نه از کتاباش نه از فیلم و بازیش ، حالام که پشت صحنش انگار برا من طلسم شدس :D کسی میدونه پشت صحنشو چطور میشه گیر آورد ، البته راحت و سریع ( تیریپ شیرازی :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
کسی میدونه پشت صحنشو چطور میشه گیر آورد ، البته راحت و سریع ( تیریپ شیرازی )

پشت صحنه رو منم میخوام اگه کسی با زیرنویس پیدا کرد به ما هم بگه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز و بالاخص 3d مهدی,اقا حتما یادتونه من در مورد بخش پیشگفتار فیلم یاران حلقه(پرولوگ) چند تا سوال پرسیده بودم و پرسش هام رو ارجاع داده بودم به سایت فروم پی سی ورلد.خوب علت اینکه نمی تونستم ادرس اون بخش رو بدم این بود که ابتدای سال 89 این سایت و پست اش بروی همه باز بود ومن توی بخش های مختلف اون گشته بودم (تاپیک طرفداران ارباب حلقه ها در فروم پی سی ورلد)اما بعد از چند ماه این سایت رویه اش رو عوض کرده بود وباید ثبت نام می کردی تا بتونی به محتوای انجمن دسترسی پیدا کنی,منم بلا فاصله ثبت نام کردم.اما در کمال تاسف هر چه قدر سعی کردم نتونستم به این بخش دسترسی پیدا کنم ومدام این عبارت می اومد که بعد از مدتی فعالیت در سایت محدودیت ها برای اعضای جدید برداشته خواهد شد .ولی از اونجا که من الندیلموبنیان گذار پادشاهی متحد ارنور وگاندور در خطه میانی زمین,تونستم یه راهی پیدا کنم وبه اون بخش دسترسی پیدا کنم ....حالا بگذریم توی تاپیک ارباب حلقه ها در اون سایت یه بخش هست به نام عکس های ابتدای فیلم اول ,من از روی اطلاعات اون بخش نوشته بودم که فیلم های اضافی تری از سائورون ,الندیل, گیل گالادو.........وهمینطور وجود نزگول ها در بخش پرولوگ در نسخه اکستند یاران حلقه وجود داره.حالا ادرسش رو اینجا می نویسم: show post.php?p=1581554&post count=215 /forum.p30world.com لطفا مهدی به اون بخش سر بزن و ببین که من اون حرفا رو از خودم در نیاوردم منم از اونجا نقل کرده بودم.همینطور تو اون بخش نوشته (دوربینو از دید سائورون نشون می دادکه از داخل باراد دور میاد بیرون وبه دوردست ها به طرف دشمن نگاه می کنه وغیره.........).

الطفا به اون بخش سر بزن ونظرتو در مورد اون حرفا بگو تا بفهمیم اون بخش ها از کجا اومدند؟با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اولا که من هیچوقت نگفتم این حرفها رو از خودت در آوردی. بهت اطمینان میدم که اون قسمتی که میگه از باراد دور میاد بیرون و نزگولها رو نشون میده اصلا وجود خارجی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...