رفتن به مطلب
Lord of the ring - Sauron

ادامه تاریخ در سرزمین میانه

Recommended Posts

ببین من الان یکی از طرفداران سرسخت شر هستم

اما اگه منطقی به قضیه نگاه کنی شر می تونه زیر زیرکی و پنهان به کارش ادامه بده

و خیر تا نابودی کل شر هیچ وقت پیش نمیره

اما ...

شر تا کل خیر رو درو نکنه آروم نمیشینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider

منظور شما اینه که آخرش جبهه ی شر پیروز بشه؟ :D

من با این کاملا مخالفم. مخصوصا تو این داستان که با پیروزی شر نژاد های خیر به کلی نابود میشن.

به نظر من این داستان ادامه ناپذیر هست چون به نظرم فقط تالکین می تونست این نظم و نظامی که به دنیای خیالیش داده رو ادامه بده.

اگه کس دیگه ای این کار رو بکنه شکاف های زیادی تو داستان به وجود میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

دقیقا .

هدف من تغییر تو جریان داستان بود .تکراری نیاشه .خواننده خسته نشه .خواننده وقتی میخونه به وسط کتاب میرسه نگه :"ای بابا ولش کن بابا اینم معلومه تهش چی میشه سائرون دوباره از بین میره.همه چیز به خوبی و خوشی تموم میشه"

داستان طوری باشه که خواننده وقتی یه صفحه رو میخونه از صفحه بعد خبر نداشته باشه . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یعنی تو وقتی که داشتی داستانو میخوندی نمیدونستی که سائرون آخرش از بین میره؟ تالکین توی سیلماریلیون چندجا تو اول داستان آخر داستان رو لو میده اما از جذابیت داستان کم نمیشه. داستان اگه داستان باشه شما با دونستن آخرش باز هم به خوندن ادامه میدی و بعد از خوندن دوباره دلت میخواد بخونیش. مطمئنا دفعه دوم میدونی آخرش چی میشه و برای فهمیدن اون داستان نمیخونی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

نزن، نزن شرمنده . :D

گفتم که فقط نظرم بود حالا بد و خوبشو نمیدونم . :D

سائرون هم مثل بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من منظورم پیروزی شر نبود

برعکس پیروزی خیر بود

با مهدی موافقم اگه پیروز جان سیل رو بخونی چند جا از شکست سائورون و مرگ ویچ کینگ خبر داده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
پیروز جان دلیل برای چی بیارم؟ تالکین میخواسته که داستانش با پیروزی جبهه خیر تموم بشه حالا هم که ما داریم ادامه د استان اونو مینویسیم بهتره بهش وفادار بمونیم.
دقیقا

پیشگویی ماندوس رو خراب نکنین

(فکر کنم اگه کاری با موریا نداشته بود اونجا هم تالکین با پیروزی دورف ها تموم میکردم) (بی احترامی به استادمون نشه .اگه دورف ها هم میبردن ما بازم طرفدار تالکین بودیم و هستیم)
فقط موریا که نبود

شکست های زیادی هم بوده

خیلی زیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته اون شکستا که می گید نشان از ضعف سائورون نیست نشان از قدرت دورف ها هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

قضیه دورف ها رو من شوخی کردم . :D

قضیه پیشگویی ماندوس چیه ؟(نسترداموس سرزمین میانس ؟ :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider
قضیه پیشگویی ماندوس چیه ؟

ماندوس خفنترین والا هست که مسئولیت خانه ی ماندوس رو بر عهده داره. و در کل میشه گفت مثل عزرائیل خودمون

در ضمن از اتفاقات آینده هم خبر داره. البته بجز بعضی چیز ها که فقط ایلوواتار میدونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

البته رايدر در مورد خفن ترين والا،شوخي ميكنن!

به ترتيب درجه هم حساب كني ماندوس تو هفت تا پنجمه:دي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
البته رايدر در مورد خفن ترين والا،شوخي ميكنن!

به ترتيب درجه هم حساب كني ماندوس تو هفت تا پنجمه:دي

تا تعریفت از خفن ترین چی باشه! :D

بله از لحاظ رتبه همینطوره که میگی. ولی تریپش از همه خفن تره. من کشته مرده این جملات خفن مابانه اش هستم.(اصلا معلوم نیست که من کشته مرده ماندوس هستم :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اگه بخوايم هم ترتيبي نگاه نكنيم كه خداييش نميشه اولمو رو يك قرار نداد. و اورومه رو دو!هر چي باشه جزئ معدود والار هاي به درد بخور بودن!:دي

اگه قدرتي هم حساب كني كه ...اي بابا :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider
اگه بخوايم هم ترتيبي نگاه نكنيم كه خداييش نميشه اولمو رو يك قرار نداد.

آره به نظر من موثرترینشون اولمو بود. چون تنها والایی بود که آدما رو راهنمایی میکرد و اصلا به اونا اهمیت میداد.

ولی ماندوس نقش زیادی نداشت. ولی به قول مهدی یکم سخنانش با ابهت بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
اگه بخوايم هم ترتيبي نگاه نكنيم كه خداييش نميشه اولمو رو يك قرار نداد. و اورومه رو دو!هر چي باشه جزئ معدود والار هاي به درد بخور بودن!:دي

اگه قدرتي هم حساب كني كه ...اي بابا :D

چرا دعوا می کنین ؟؟

توی سیلماریلیون که نوشته

قثط دقیق یادم نمیاد

اما این طوری بود فکر کنم:

ملکور

مانوه

اولمو

آئوله ( گفته شده توانش اندکی کمتر از اولمو هست )

بقیه رو هم یادم نمیاد :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

ملكور كه اصلا والا نيست

به ترتيب:مانوه،اولمو،آئوله،اورومه،ماندوس،لورين و تولكاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
ولی ماندوس نقش زیادی نداشت. ولی به قول مهدی یکم سخنانش با ابهت بود.

ای آقا کل سیلماریلیون روی پیشگویی های ماندوس میچرخید! جرئت داری این حرفو جلوی یه نولدور بزن ببین چیکارت میکنه! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
ملكور كه اصلا والا نيست

به ترتيب:مانوه،اولمو،آئوله،اورومه،ماندوس،لورين و تولكاس

من از عمد گفتم

توی کتاب نوشته حذف شده

خواستم اذیت کنم :دی

ای آقا کل سیلماریلیون روی پیشگویی های ماندوس میچرخید! جرئت داری این حرفو جلوی یه نولدور بزن ببین چیکارت میکنه! :D

توسط اونا خورده میشه :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به نظر منم ماندوس بیشتر شبیه پیشگو هاست ، که با یه وعده ترسناک آدم رو میترسونن! یچیزی تو مایه های معلم هری پاتر ! همونی که همیشه همه رو از عاقبتشون میترسوند .

ولی تولکاس باید قویترین باشه ! مانوه چی کار کرده که باید قویترین باشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ماندوس پیشگو یی بود که همه پیشگویی هاش درست بود چون آینده رو میدونست.

مانوه شریفترین والا بود و شاه و فرمانروای آردا. به همین خاطر اوله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
ماندوس پیشگو یی بود که همه پیشگویی هاش درست بود چون آینده رو میدونست.

مانوه شریفترین والا بود و شاه و فرمانروای آردا. به همین خاطر اوله

و تواناترین( ملکور به کنار )

ولی تولکاس باید قویترین باشه ! مانوه چی کار کرده که باید قویترین باشه ؟

تولکاس قوی ترین در زور بازو و پهلوانی بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

نظرتون چیه که باقیمانده ی اورک ها مخفیانه به والینور برن و در اونجا خرابکاری بکنن ؟ بهرحال ذات اونا الفه و شاید اوناهم بتونند برن !

دوما هم اینه که شما ها چه گیری دادید به این جادوگران فلک زده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اورکها نشون دادن که بدون رهبر نمیتونن کاری بکنن. حتی بین نژادهای مختلف اورکها همیشه نزاع وجود داشت. اینکه با هم متحد بشن و یه همچین نقشه ای بکشن خیلی بعیده. چون میدونیم که اورکها از روشنایی میترسن و در جنگها همیشه ابرهای ملکور و سائرون ازشون محافظت میکرد. اما در والینور اثری از این ابرها نخواهد بود و نمیتونن برن.

از طرف دیگه اورکها از آب میترسن و هرگز به دریا نمیرن. برجی که فینرود در بریتومبار ساخت عملا بلا استفاده موند چون اورکها از دریا حمله نکردن.

گیر دادن به جادوگران هم به همین دلیله. اونا میتونن اورکها رو متحد کنن و رهبری اونا رو به دست بگیرن یا حتی نژادی بسازن که در برابر نور مقاوم باشه(مثل سارومان)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

به نظرم من اختلافات اصلی دوباره از گاندور و دودمان تلکونتار و در اواخرزمان پادشاهی الداریون شروع میشه.زمانی که نوادگان فارامیر و ائووین خودشان را وارثان بر حق حکومت بر انسانها خواهند دانست و اتحاد انسانها از هم فرو خواهد ریخت و پس از چند صد سال کم کم یکی از نوکران ملکور پیدا خواهد شد ،شاید هم اینبار خود او خواهد آمد ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

نومه نوری های سیاه رفته رفته توی گوندور نفوذ می کنند و کنترل اونو بدست می گیرند اونا یک انجمن مخفی درست می کنند به اسم شورای تاریک اما هیچکسی نمی دونه که رهبر این انجمن کی هستش

از طرفی جادوگران آبی مکتبی رو در شرق ایجاد می کنند اونا نکرومانسی یاد می گیرند و اونو تعلیم می دهند اونا احتیاج به نیروی های جدید دارن اونا اصلا روی اورک جماعت حساب نمی کنند

آلاتار یه دروازه باز می کنه تا بتونه وارد دنیا های دیگه شه تا بتونه نژاد های جدیدی رو جذب کنه

پالاندو یه نامه به شورای تاریک می فرسته و ازشون می خواد که با اونا متحد بشه اما نومه نوری های سیاه جواب رد می دهند

رهبر شورای تاریک مطمئن هستش اهداف اونا با اهداف جادوگرای آبی در تضاده

در آرنور تهدید جدیدی به وجود اومده و اونم طلسم گرگنمایی هستش مردم معمولی در زیر نور ماه ناگهان تبدیل به گرگ می شوند هیچکسی علت اینو نمی دونه به خاطر همین شب ها حکومت نظامی اعلام می شه

حالا پالاندو با خبر می شه نومه نوری ها سیاه دنبال دریاچه ای هستند که اولین بار الف ها کنارش بیدار شدند و این مایه تعجبش می شه و شک می کنه

شاید بگید که سر و ته نداره ولی این تازه شروع حوادث بزرگه اول باید توی دنیا بی نظمی ایجاد کنیم البته هر کدوم اینا علتی داره

اگه خودتون حدس زدید

؟؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط تضاد
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...