رفتن به مطلب
anarion_d

"Avatar" یا "ARDA" (شباهت ها به سه گانه ارباب حلقه ها)

Recommended Posts

anarion_d

دوستان متاسفانه من برنامه رو ندیدم

ی خلاصه ازش بدید بی زحمت

من تاحالا با چند تا روحانی و متعصب هاب خشکه مقدس بحثم شده شدیددددددد. یکیشون میگفت این داستان رو شیطان گرستا نوشتن. اون یکی میگفت اسرائیلی ها. بیچاره تالکین که داستانش رو این ادم های مزخرف میخونن. اینم از تنها نکته منفی ساخته شئن فیلم به دست عمو جکسون بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

من که یک بار غلطی کردم اونو خریدم :دی

در کل افتضاح بود

این بارم نشستم نقدشو ببینم دیدم باید کلی صبر کنم تا آخرش دیگه یادم رفت :دی

اما بگم در کا خیلی وحشتناکه

حالا از سارومان بگذریم سوارای سیاه مثل زامبی بودن، گندالف عین احمق ها هر چی فرودو می گفت تعجب می کرد می گفت خیلی خوبه :دی، و ....

به نظر من ایران دیگه نتونسته به فیلمش گیر بده رفته به یک انیمیشن افتضاح با تحریفات گیر داده

آخه ... وقتی شما نمی دونین آثار فانتزی چیه چرا میاین نقدش می کنین

به نظرم ازشون بپرسیم اسم نویسنده رو بگو اینو بهت میگن J.R.R Tolkien اما خودشونم بگشن اسم کاملشو نمی تونن تلفظ کنن :D

به هر حال اگه می خواین اعصابتون به هم نریزه و دیوونه نشین به این حرفا گوش ندین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

آقا مثله اینکه اصلا نقد نکردن

احتمالا هیچ فیلم اقتباس شده ای به ذهنشون نرسیده رفتن سراغ لوتر فیلم پیتر جکسون هم طولانیه هم قبلا پخش شده گفتن انیمیشنش رو پخش کنیم.

راستی من یه چیزی رو متوجه شدم تالکین در زمان زندگی خودش حق اقتباس از هابیت و ارباب حلقه ها رو فروخته.(پس مشکلی با فیلم ساختن از رو کاراش نداشته)

حالا یه سوال برام پیش اومده کریستوفر برای چی از نیولاین شکایت کرده وقتی حقی از فیلم داشته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
راستی من یه چیزی رو متوجه شدم تالکین در زمان زندگی خودش حق اقتباس از هابیت و ارباب حلقه ها رو فروخته.(پس مشکلی با فیلم ساختن از رو کاراش نداشته)

حالا یه سوال برام پیش اومده کریستوفر برای چی از نیولاین شکایت کرده وقتی حقی از فیلم داشته؟

این کریستوفر کلا با همه مشکل داره فکر کرده کتابای تالکین ارث باباشه! این آخر عمری هم زده به سرش و از همه شکایت میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anarion_d

ایول

باید به صدا سیما اعتراض کنیم

اونجا باید یکی از بچه های سایت ما حضور پیدا میکرد

مگه ما تنها سایت تخصصی این نویسنده نیستیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خب معمولا اين قضايا،خيلي صدا و سيما رو درگير نميكنه.صدا و سيما حتي پوشش خبري جشن عظيم آكادمي فانتزي رو فقط تو يه دقيقه انجام داد.

به شخصه از اين كه صدا و سيما به ما اهميت نده،خوشحال ميشم تا ناراحت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
به شخصه از اين كه صدا و سيما به ما اهميت نده،خوشحال ميشم تا ناراحت

منم با این حرفت موافقم. خدا نکنه که اینا بو ببرن که سیلماریلیونی هست اونوقت دیگه تالکین میشه مرتد ، ضد دین کافر و کلا همه کتاباش میشه ممنوع الچاپ و ما هم فــیـل.تر. همین گوشه واسه خودمون نشستیم داریم زندگیمونو میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

واقعا خدا نکنه !

من این حرفی رو که زدم تو نقد این انیمیشن نبود تو یه برنامه ای حدود دو سه سال پیش دیدم

بعد همین الان هم اوضاع کتابای تالکین دست کمی از ممنوع الچاپ شدن نداره چون همشون چاپ 83 هستن و دیگه گیر نمی یان

راستی من یه کتاب از تالکین خریدم به اسم درخت و برگ که سه داستان کوتاه داشت هنوز وقت نکردم بخونمش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

كتاب خوبيه.از خود كتاب مهمتر،مقدمه اي هست كه فهاد پور براي داستان هاي فانتزي نوشته،واقعا شاهكاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من اونو ندارم البته "برگ اثر نیگل" رو به انگلیسی خوندم اون دوتای دیگه چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

اون دوتای دیگه اسمشون هست آهنگر و ستاره جادو و زارع و اژدها

مقدمه اش هم تا اونجایی که خوندم واقعا حرف نداشت

بعد این داستان ها که ربطی لوتر نداره داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خير

كاملا نا مربوط به دنياي ارداست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

هی

اون کتاب رو فقط عکسشو دیدم :دی

تازه شبکه 4 الان داره فیلم فانتزی رو نقد می کنه ببینیم چی میگه بخندیم.

در ضمن اگه کسی سرشو دوست داره و ودوست داره هر برچسبی نخوره بهتره با صدا و ... در نیوفتی ( در کل منظورم با ... )

خودتون پرش کنین دیگه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

نگاه کن دارن داستان فانتزی رو به جیمز باند وصل می کنن !!!

همین طور به فیلم ترسناک !!!

10 دقیقه گذشته از اون حرفشون:

دارن میگن چرا فیلم فانتزی اصلا ساخته میشه !!!

دارن میگن فیلم فانتزی قابل پذیرش نیست و جزئیات نداره !!!

کتابای تالکینو جلوشون بگذای فکر نکنم بتونن روشو بخونن :دی

بعدش بگن فیلم فانتزی جزئیات نداره :D :D

خداااااااااااا :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

الوه کله ی خودتو واسه این آدما کچل نکن!

هر کسی برای فهمیدن چیزی اول باید درکشو داشته باشه که خب بعضی ها ندارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برن

با سلام.

من آواتار رو ندیدم،اما تولکاس جان هیچی ارباب حلقه ها نمیشه،یه شاهکار بود که دیگه مثلش نمیاد.

در مورد جلوه های ویژه هم انصاف بده،اون موقعی که ارباب حلقه ها رو ساختن تو جلوه های ویژه یه سرو گردن از همه بالاتر بود.حتی می تونم بگم یه تحول بود،نبود؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

با n سال تاخير ...

راستی من یه کتاب از تالکین خریدم به اسم درخت و برگ که سه داستان کوتاه داشت هنوز وقت نکردم بخونمش

اااااااااااا!!!! تورامبار جان تو از كجا گير اوردي اين كتابو؟! من كل كتابفروشي هاي ايرانو ميليمتر به ميليمتر گشتم ولي پيدا نكردم! يه سري ميگفتن منقرض شده يه سري كلن منكر وجود همچين كتابي بودن! ... پارسالم كه اين برادر افاضاتي براي ما پيداش كرد نمي دونم چي شد كه گويا فروخته شد به يكي ديگه!:دي! ... حالا بگو كجا گرفتي مام بيايم بگيريم!

{البته منم كل داستاناشو خوندم ... منتها ميخوام اين مقدمه رو بخونم كه چند سال بود باب شده بود ميگفتن مرادپور فلان گفت مرادپور بيسار گفت...}

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

اگه بتونی به انتشاراتش زنگ بزنی و سفارش بدی که بهتره(انتشارات طرح نو)

بعد این کتاب چاپ دومشه (چاپ اول:77 چاپ دوم:88)

پس فکر کنم الان که کتاب تو چاپ دومشه بشه پیداش کرد

من میگم کتابای تالکین نایابه شما بگین نه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo
با n سال تاخير ...

اااااااااااا!!!! تورامبار جان تو از كجا گير اوردي اين كتابو؟! من كل كتابفروشي هاي ايرانو ميليمتر به ميليمتر گشتم ولي پيدا نكردم! يه سري ميگفتن منقرض شده يه سري كلن منكر وجود همچين كتابي بودن! ... پارسالم كه اين برادر افاضاتي براي ما پيداش كرد نمي دونم چي شد كه گويا فروخته شد به يكي ديگه!:دي! ... حالا بگو كجا گرفتي مام بيايم بگيريم!

{البته منم كل داستاناشو خوندم ... منتها ميخوام اين مقدمه رو بخونم كه چند سال بود باب شده بود ميگفتن مرادپور فلان گفت مرادپور بيسار گفت...}

ت.ت

آقا مراد پور كيه؟مراد فرهاد پور :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anarion_d

سلام

تولکاس ممنون از پیام تبریکت چون پیام های خصوصیم رو هر کاری کردم ارسال نشد از همین جا ازت تشکر میکنم

مراد فرهاد پور کیه؟

این سه کتاب کلا در چه مورد اند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت
آقا مراد پور كيه؟مراد فرهاد پور

! ميگم پس چرا ميگفتن همچين چيزي نيستا ... اسم طرفو اشتباه ميگفتم پس!:دي! ... حالا يه اشتباه تايپي بود شما بر ما خرده مگير تولكاس جان ... چه مراد فرهادپور چه فرهاد مرادپور چه پور مراد فرهادي!!

بعد این کتاب چاپ دومشه (چاپ اول:77 چاپ دوم:88)

اوه! پس بايد زودتر پيداش كرد چون با اين اوصاف چاپ سومش بايد سال 99 باشه!:دي! ... در كل ممنون تورامبار جان ...

این سه کتاب کلا در چه مورد اند؟

آناريون جان سه تا كتاب نيست ... سه داستان در يك كتاب... كه ربطي هم به سرزمين ميانه و اينا نداره ... تقريبن ميشه گفت داستان كودكانه ـس... حال و هواي هابيتي داره...

يا ايهاالآردا! كسي ردي از اين كتاب زد به ما بگه...

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
WARLOCK

تورامبار جان اگه داری شماره انتشاراتو بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

ندارم ولی از 118 میشه گرفت نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بابا شما دیگه کی هستید.

همه آثار تالکین تو کتابخونه دانشگاه ما هست ، چه طور تو انقلاب نباشه؟

ضمنا آواتار ذره ای از عظمت لوتر رو نداره و بیشتر شبیه یه فیلم کارتونیه که از همه فیلم هایی که تا حالا ساخته شده الهام گرفته شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
همه آثار تالکین تو کتابخونه دانشگاه ما هست ، چه طور تو انقلاب نباشه؟

دم دانشگاهتون گرم دانشگاه ما که فقط کتابهای درسی داره دریغ از یه کتاب غیر درسی حالا کتابهای تالکین که دیگه هیچی.

ولی این دوستان راست میگن پیدا کردن کتابهای تالکین مخصوصا تو شهرستانها خیلی سخته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...