رفتن به مطلب
anarion_d

"Avatar" یا "ARDA" (شباهت ها به سه گانه ارباب حلقه ها)

Recommended Posts

الوه
دم دانشگاهتون گرم دانشگاه ما که فقط کتابهای درسی داره دریغ از یه کتاب غیر درسی حالا کتابهای تالکین که دیگه هیچی.

ولی این دوستان راست میگن پیدا کردن کتابهای تالکین مخصوصا تو شهرستانها خیلی سخته.

ای گفتی

من تهنا کتاب از تالکین رو که توی بوشهر پیدا کردم بازگشت شاه بود

یاران حلقه رو از اصفهان پیدا کردم

سیلماریلیون و دو برج رو از تهران گرفتم

هابیت و اطلس سرزمین میانه رو از اینترنت گرفتم

فرزندان هورین هم که به لطف یکی از بر و بچه های آردایی به دستمان رسید ( به علت بار مسئولیتی که ممکنه برای اون شخص داشته باشه اسمشو نگفتم اما من دربست چاکرشم )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

وا ، من از خدامه ، راستش من هنوز سیلماریون رو نخوندم و از این بابت خجالت میکشم :D

اگه بگی کی کتاب ها رو بهت داده قول میدم تو رو جز دوستام کنم ، ضمنا ازت حمایت هم میکنم ، میدونی که پدر و همسر من کیا هستن؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

ARVEN عزيز

اينجا ما يه آرون ديگه هم داريم كه البته حمايت ايشون هم مزيد امتنان خواهد بود :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

جدا دو تاییم !!؟؟ :D

خیلی دوست داشتم خواهر داشته باشم ، بابام کلی کیف میکنه ! وقتی بفهمه قل من رو پیدا کردن! :D

خب حالا بگید میتونید یه جوری سیمیلاریون مقدس رو به دستم برسونید؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
جدا دو تاییم !!؟؟ :D

خیلی دوست داشتم خواهر داشته باشم ، بابام کلی کیف میکنه ! وقتی بفهمه قل من رو پیدا کردن! :D

خب حالا بگید میتونید یه جوری سیمیلاریون مقدس رو به دستم برسونید؟ :D

دوتا که نیستین

در هر حال اسم هاتون فرق داره

ایشون یکی از بنیان گذاران سایت بودن ( اگه اشتباه می کنم بگذارین به حساب نیمه قدیمی بودنم )

الان در توکیو به سر می برن و ...

همسر و پدر خودتو به رخ من نکش :D ( شوخیدم )

پدرت که از خاندان من هست

همسرت رو هم ( به جناب اله سار توهین نشه یه وقتی :D ) از خاندان شوهر دختر من ( لوتین ) هستش

همین طور هم خودت جزوی از خاندان منی

من ازت خیلی قدیمی ترم

توی دوران بدون روشنایی بودم

نور دو درخت رو به چشمان خودم دیدم و...

در کل از نوادگان من محصوب میشی :D

کتابم میشه از اینجا تهیه کنی:

http://www.adinebook.com/gp/product/964 ... 05-3597060

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

به به...چه تاپیک جالبی!بابا دمتون جیز!!!!!!!!!!!! منم وقتی واسه ی اولین بار آواتارو دیدم نمی دونم چرا یاد الفها افتادم؟ :D البته فکر کنم زیادم بی شباهت نبودن!!! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خیلی وقت بود این تاپیک رو از یاد برده بودم ، حیف آواتار که اینهمه اینجا مظلوم واقع شد .

یادمه خودم وقتی برای اولین بار فیلم رو دیدم زیاد ازش خوشم نیومد ، ولی بعد از هر بار دیدن بیشتر بهش دلبسته میشدم .

دو تا صحنه آواتار برام به یاد موندنی شده ... اولی صحنه نابودی درخت بزرگ ( محل زندگی ناوی ها ) که همیشه سر این صحنه گریم میگیره . دومیش هم صحنه نبرد آخره که اوجش برام لحضه ایه که جانشین رئیس قبیله( برادر نیتری) تیر می خوره و از سفینه بیرون می افته ( همرابا موسیقی باشکوه جیمز هور نر ).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fladrif Skinbark

خیلی وقت بود این تاپیک رو از یاد برده بودم ، حیف آواتار که اینهمه اینجا مظلوم واقع شد .

یادمه خودم وقتی برای اولین بار فیلم رو دیدم زیاد ازش خوشم نیومد ، ولی بعد از هر بار دیدن بیشتر بهش دلبسته میشدم .

دو تا صحنه آواتار برام به یاد موندنی شده ... اولی صحنه نابودی درخت بزرگ ( محل زندگی ناوی ها ) که همیشه سر این صحنه گریم میگیره . دومیش هم صحنه نبرد آخره که اوجش برام لحضه ایه که جانشین رئیس قبیله( برادر نیتری) تیر می خوره و از سفینه بیرون می افته ( همرابا موسیقی باشکوه جیمز هور نر ).

اتفاقا من الان این تاپیکو دیدم احساس کردم بیخودی ازش دفاع شده.

خب توی جلوه های ویژه ش حرفی نیست (چون حرف نداره)

اما واقعا کلیشه س آواتار! هیچ چیز تازه ای نداره غیر از جلوه های ویژه

واقعا انقدر ازین فیلمای اینجوری ساختن، که یه نفر آدم متمدن میره توی قبیله ی بومی ها و نه تنها شیفته شون میشه بلکه یکی از خودشون میشه، واقعا چند تا فیلم اینجوری دیدین؟! خیلی!

از کارتون پوکوهانتس بگیر، تا آخرین سامورایی تا رقصنده با گرگ ها و بقیه ش که یادم نیست.

انقدر که این کلیشه کهنه س توی هالیوود!

و یه سری خرده کلیشه (!) هم تویش بود مثل اون رابطه ی عاشقانه ی دراماتیک که بعد از اینکه میفهمه طرف واقعا چیکاره س یه مدت عصبانی میشه و بعد طرف خودشو ثابت میکنه. این کلیشه بی نهایت بار تکرار شده توی فیلما! از زپرتی ترین کارتونا و انیمیشنا تا فیلمای مختلف. یا مثلا شخصیت اون برادره که اول با جیک سالیوان لجه بعد خوب میشه. کلا این سیستم بد بودن بعد خوب شدن، یا بَدمن کلیشه ای. نهایتا با فیلی روبه روییم که چیز تازه ای نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...