رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

اله ماکیل

سلام

میلاد هستم 21 ساله از تبریز

فیلم زیاد میبینم ولی هنوز فیلمی به اندازه ارباب حلقه ها منو تحت تاثیر قرار نداده این فیلمو یادمه وقتی که اول راهنمایی میخوندم دیدم

خلاصه عاشق دنیای تالکین هستم

(البته دنیای نغمه یخ و اتش مارتین هم خیلی خیلی جذابه) :((

سلام میلاد عزیز. به سایت آردا خوش اومدی. امیدوارم دنیای تالکین که با ارباب حلقه ها باهاش آشنا شدی، تو آردا و با کمک بقیه دوستان برات جالب تر و دلنشین تر بشه. :| :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

سلام نگار خانم

به سایت اردا خیلی خوش آمدید

امیدوارم شاهد فعالیت پرباری از شما در سایت اردا وفروم باشیم.

ویرایش شده در توسط الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

سلام آرام هستم

16 سالمه

رشته انسانی

عاشق داستان نویسی هستم

این سایت رودوستم بهم پیشناد کرد امیدوارم بمن خوش بگذره :)) :| :(( ;)

سلام آرام جان به آردا خوش اومدی عزیز. مطمئن باش لحظات خوب که چه عرض کنم اوقات عالیی رو سپری خواهی کرد.

به امید روزی که به حرفم برسی.

سلام به همه من كيان دخت هستم(الان ميگين عجب اسم عجيب غريبي) به آردا عشق مي ورزم و اميدوارم كاربر مفيدي باشم.

سلام بر کیان دخت عزیز که جدا از این تاپیک قبلا هم عرض ارادت داشتم خدمتشون. به آردا خیلی خوش اومدی و معلومه از نمایه ها دختر با سلیقه و شایسته اسمت هستی.

راستی اینم بگم اگر روزی دختر دار بشم اسم شماره یکم کیان دخته. اسم شما واقعا زیباست. حتی برای پسر هم کیان بسیار زیباست.

سلام خدمت اعضا من خیلی وقته اینجا اکانت دارم ولی زیاد به جزییات دقت نکرده بودم که باید خودمو معرفی کنم.

نام واقعی: محمد حسین

راستی اون موقع که من این اکانتو باز کردم زیاد در مورد اسم ها اطلاعی نداشتم واسه همین اسم کاربریم غلطه شما جدی نگیرین درست میشه

خدمت محمد حسین عزیز هم سلام عرض میکنم خوش آمد نمیگم شما باید به من بگی ولی خرسند شدم از این که بیشتر باهات آشنا شدم. امیدوارم بیشتر ببینیمت .

سلام

میلاد هستم 21 ساله از تبریز

فیلم زیاد میبینم ولی هنوز فیلمی به اندازه ارباب حلقه ها منو تحت تاثیر قرار نداده این فیلمو یادمه وقتی که اول راهنمایی میخوندم دیدم

خلاصه عاشق دنیای تالکین هستم

(البته دنیای نغمه یخ و اتش مارتین هم خیلی خیلی جذابه) :|

میلاد جان خوش اومدی به آردا . با توجه به چیزایی که درباره فیلم ها نوشتی و سلایقت ، به احتمال خیلی زیاد دوستان خوبی بشیم با همدیگه. باهات کاملا موافقم هم درباره ارباب هم نغمه. امیدوارم لحظات خوب و به یاد ماندنی تو آردا داشته باشی.

سلام ماهان هستم تقریباً یه سال میشه که عضو آردا هستم بیشترتون منو می‌شناسید.و کلا عاشق تالکین هستم و همین.

سلام عرض میکنم خدمت ماهان گل . خیلی خوشحالم که یه عشق تالکین دیگه هم شناختم. امیدوارم در کنار شما ما هم بیشتر در باره تالکین و آثارش یاد بگیرم

نگار نبوی

15 ساله

محل سکونت آذربایجان شرقی ، میانه

مادرم مال مازندران ، بابلسر

پدرم مال آذربایجان شرقی ، میانه

نام پدر: حجت

نام مادر: فریده

رنگ :سبز

علایق

1-کتاب های تالکین

2-بازی های جنگی «البته تفنگی نباشه!!»

3-فیلم های ارباب حلقه ها ، هابیت و دزدان دریایی کارائیب و استخوان های دوست داشتنی

4-موسیقی :راک، پاپ،متالو بعضی وقت ها کلاسیک

نگار جان اول خوش اومدی ، دوم ماشالا با این پروفایلی که اینجا از خودت ایجاد کردی فکر کنم شمارو بیشتر از خودم شناختم ;)

در هر صورت امیدوارم اینجا با ما بهت خوش بگذره و همیشه شاد باشی.

ویرایش شده در توسط توروندور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Heaven

سلام آرام جان به آردا خوش اومدی عزیز. مطمئن باش لحظات خوب که چه عرض کنم اوقات عالیی رو سپری خواهی کرد.

به امید روزی که به حرفم برسی.

سلام بر کیان دخت عزیز که جدا از این تاپیک قبلا هم عرض ارادت داشتم خدمتشون. به آردا خیلی خوش اومدی و معلومه از نمایه ها دختر با سلیقه و شایسته اسمت هستی.

راستی اینم بگم اگر روزی دختر دار بشم اسم شماره یکم کیان دخته. اسم شما واقعا زیباست. حتی برای پسر هم کیان بسیار زیباست.

خدمت محمد حسین عزیز هم سلام عرض میکنم خوش آمد نمیگم شما باید به من بگی ولی خرسند شدم از این که بیشتر باهات آشنا شدم. امیدوارم بیشتر ببینیمت .

میلاد جان خوش اومدی به آردا . با توجه به چیزایی که درباره فیلم ها نوشتی و سلایقت ، به احتمال خیلی زیاد دوستان خوبی بشیم با همدیگه. باهات کاملا موافقم هم درباره ارباب هم نغمه. امیدوارم لحظات خوب و به یاد ماندنی تو آردا داشته باشی.

سلام عرض میکنم خدمت ماهان گل . خیلی خوشحالم که یه عشق تالکین دیگه هم شناختم. امیدوارم در کنار شما ما هم بیشتر در باره تالکین و آثارش یاد بگیریم

نگار جان اول خوش اومدی ، دوم ماشالا با این پروفایلی که اینجا از خودت ایجاد کردی فکر کنم شمارو بیشتر از خودم شناختم :))

در هر صورت امیدوارم اینجا با ما بهت خوش بگذره و همیشه شاد باشی.

ممنونم توروندور عزيز :((

پ.ن: اگه احيانا اسم دخترتون شد كياندخت يه خبري به من بديد تا از خوشحالي سكته كنم :دي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

سلام آرام هستم

16 سالمه

رشته انسانی

عاشق داستان نویسی هستم

این سایت رودوستم بهم پیشناد کرد امیدوارم بمن خوش بگذره :| :)) :(( :D

دانشجوی انسانی با علاقش به داستان نویسی زنده س. به عنوان یه دانشجوی انسانی ورودتون به آردا رو تبریک میگم. ما رو از قلمتون بی بهره نذارین. ;) :| ;) ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

سلام

بردیا هستم :|

عاشق ارباب حلقه ها و هابیت هستم و کلا دنیای تالکین رو دوست دارم !

فکر نمیکردم اصلا یه همچین سایتی در مورد دنیای تالکین باشه که واقعا تعجب کردم که بهش برخوردم !

تو کار بازی سازی و برنامه نویسی و گرافیک هستم امیدوارم بتونم مفید باشم !

دورف ها هم دوست دارم ;)

14 سالمه !

سلام بر بردیای عزیز. از طرف همه ی بروبچه ها ورودت رو خوشامد میگم. امیدوارم که تو این سایت لذت ببری، مفید واقع بشی و ما رو هم از حضورت بهره مند کنی! ;) :(( :| :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Black_Art

سلاممم به همگی ! من Black_Art هستم و همین امروزم عضو شدم ! :((

14 -15 سالمه و از اینکه این سایت انقدر مطالبش وسیع و گسترده س دارم گیج میشممم... :))

حالا فهمیدم اون چیزایی که من میدونم در مقابل چیزایی که شما از آردا و تالکین میدونین هیچه !!!

خلاصه اینکه از عضویت تو آردا خوشحالم و ناراحت واس اینکه چرا زودتر با آردا آشنا نشدم !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

ورودتون به صحرای محشر تالکین رو تبریک می گم!!!. انشااله رفته رفته اطلاعاتتون بیشتر میشه.منتظر فعالیت های بیشتر شما در سایت آردا هستیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فیثاغورث

سلاممم به همگی ! من Black_Art هستم و همین امروزم عضو شدم ! :|

14 -15 سالمه و از اینکه این سایت انقدر مطالبش وسیع و گسترده س دارم گیج میشممم... :))

حالا فهمیدم اون چیزایی که من میدونم در مقابل چیزایی که شما از آردا و تالکین میدونین هیچه !!!

خلاصه اینکه از عضویت تو آردا خوشحالم و ناراحت واس اینکه چرا زودتر با آردا آشنا نشدم !!!

خیلی خوشومدی :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

سلام

بردیا هستم :((

عاشق ارباب حلقه ها و هابیت هستم و کلا دنیای تالکین رو دوست دارم !

فکر نمیکردم اصلا یه همچین سایتی در مورد دنیای تالکین باشه که واقعا تعجب کردم که بهش برخوردم !

تو کار بازی سازی و برنامه نویسی و گرافیک هستم امیدوارم بتونم مفید باشم !

دورف ها هم دوست دارم :|

14 سالمه !

بردیا جان بسیار خوش اومدی به آردا. امیدوارم کنار ما شاد و راحت باشی و اوقات فراموش نشدنی رو داشته باشی.حالا اینجا بگردی خیلی چیزای زیادی در باره دروف ها یاد میگیری اینجا چیزی که زیاده استادان در زمینه ارباب و استاد تالکین هست که زیر سایشون هممون داریم یاد میگیریم.

سلاممم به همگی ! من Black_Art هستم و همین امروزم عضو شدم ! :|

سلام عرض میکنم خدمت بلک آرت عزیز . نترس دوست جدید عزیزم اینجا حالا حالا ها هست و میشه حالا حالا ها درباره اثرات استاد چیز یاد بگیریم در کنار هم. امیدوارم سوال بی جوابی برات باقی نمونه. حتما به فروم های مختلف سر بزن چون تو هرکدومش حداقل چند تا مطلب جذاب پیدا میکنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

HellHound هستم. سگی با سه سر و دمی از مار.

نگهبان جهنم. همیشه آماده و بیدار

30 سالمه از تهران

بعضی هاتون از نزدیک من و دیدیدن . بعضی ها هم عکسم و دیدین.

به چیزی جز سیاهی علاقه ندارم.

کتاب مورد علاقم شازده کوچولو هستش

رنگ های مورد علاقم هم سیاه و قرمز

سلام بر هل هاوند عزیز که نمیدنم چرا میترسه اسمشو بگه :دی منم فکر نکنین میخوام اسمشو بگم ها اما تو میتینگ انتقال فیلم با من اومده بود داداشمم نبود :((؟ :دی

خوش اومدی به آردا امیدوارم اینجا هم کلی با هم خوش باشیم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

HellHound هستم. سگی با سه سر و دمی از مار.

نگهبان جهنم. همیشه آماده و بیدار

30 سالمه از تهران

بعضی هاتون از نزدیک من و دیدیدن . بعضی ها هم عکسم و دیدین.

به چیزی جز سیاهی علاقه ندارم.

کتاب مورد علاقم شازده کوچولو هستش

رنگ های مورد علاقم هم سیاه و قرمز

به به آقا خوش اومدید

امیدوارم کار داداش و زن وداداش و با برو بچه های آردا خوش بگذرونیم :|

سلام بر هل هاوند عزیز که نمیدنم چرا میترسه اسمشو بگه :دی منم فکر نکنین میخوام اسمشو بگم ها اما تو میتینگ انتقال فیلم با من اومده بود داداشمم نبود :))؟ :دی

خوش اومدی به آردا امیدوارم اینجا هم کلی با هم خوش باشیم :دی

مدیونی فک کنی اطلاعاتی به من دادی :|

ایول سینا ماشاا...همه ی اعضا ی خونواده رو عضو کردی :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

به به آقا خوش اومدید

امیدوارم کار داداش و زن وداداش و با برو بچه های آردا خوش بگذرونیم :))

مدیونی فک کنی اطلاعاتی به من دادی :|

ایول سینا ماشاا...همه ی اعضا ی خونواده رو عضو کردی :((

هل که عضو خانواده نیست از دوستانه عزیزمه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

هل که عضو خانواده نیست از دوستانه عزیزمه.

آخه بالا گفتی داداش :|فک کردم داداشته :))

ولی کلا ایول داری که دوستتم عضو کردی :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

به همه دوستان تازه واردمون خوش آمد میگم و براشون آرزوی اوقات خوشی رو دارم.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

خوش اومدین آقا یونس از ایالت لرستان.

ما هم ارادت داریم.

اوقات خوشی داشته باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام بهناز خانم. به آردا خوش اومدین. من هم براتون آرزوی اوقات خوشی دارم.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

سلا خدمت همه من یه چند ماهی هست اینجام ولی خودم رو معرفی نکرده بودم

اسمم یونسه

15 سالمه

اهل ایالت لرستانم :) :huh: :D :D

(البته لری حرف نمیزنم من لک زبانم )

ودیگه چاکر همه بچه های آردا هم هستم

سلام خوش اومدید .امیدوارم که لحظات خوبی رو در آردا داشته باشید

لک ها چه از دلفان، الشتر یا کوهدشت باشند و یا از استان کرمانشاه بهشون خوش آمد میگیم!

سلام اسم واقعی من بهناز است

امیدوارارم اینجا اوقات خوبی رو سپری کنم

بهناز عزیز خوشاومدی.امیدوارم که لحظات خوبی رو در آردا داشته باشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...