رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

*فئانور*

منم به همه ی دوستان تازه عضو شده:لوثین،یهزاد،رویا،The White Ayno،مجید،اریا، Bain،لینداو عاطفه خوش امد میگم.:)شرمنده به بعضی ها دیر گفتم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الروس

منم به نوبه ی خودم به همه ی دوستان تازه عضو شده :لوثین،یهزاد،رویا،The White Ayno،مجید،اریا، Bain،لینداو عاطفه و شهریار خوش امد میگم. امیدوارم از این فضای تالکینی نهایت استفاده رو ببرید :)

سوال بعدیم اینه که سوالمو از کی بپرسم؟ اینجا نمیپرسم که بی ربط به تاپیک نباشم.

دوست عزیز اگر دوست داشتی یه نگاه به تاپیک زیر بنداز فکر کنم جواب سوالت رو پیدا کنی .!

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1037

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fladrif Skinbark

دوست عزیز اگر دوست داشتی یه نگاه به تاپیک زیر بنداز فکر کنم جواب سوالت رو پیدا کنی .!

https://arda.ir/forum...?showtopic=1037

مرسی از لینکی که دادی الروس اما قبلا دیده بودمش جوابمو توش پیدا نکردم. راجع به تنیمات جزئی تر پروفایلمه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الروس

میتونی توی نمایه های مدیران بپرسی اونجا دقیق راهنماییت میکنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

نام:عاطفه

سلام من شهریارم.

سلام من یه عیارم به مشخصه ی جان واتسون(به این اسم صدام میزنن)

با سلام به mellon ها

ارسطو ادیب هستم

من هم به نوبه خودم به خانم عاطفه و آقایان شهریار،ارسطو و عیار خوش آمدید میگم و امیدوارم تو آرادا بهتون خوش بگذره. ;)

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

خوب جناب ماردیل!تو دبیرستان با هم رشته بودیم! به آردا خوش آمدین براتون لحظات خوشی رو آرزو میکنم...

بالاخره بعد از مدتی یه پست زدم ها!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

آره دخترا هم خوششون میاد! :دی

خوب فکر کنم دیگه تو آردا بهیه دانشجوی روانشناسی نیاز داشتیم! خوش اومدی جناب فروید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

منم به دوستان جدیدمون:شهریار،عیار،ارسطو،ماردیل،نیما و فروید خوش امد میگم و امیدوارم در خوش باشن و سلامت :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Heaven

سلام به همه ی دوستان عزیز و سینه چاکان تالکین بزرگ :| فروید هستم دانشجوی روانشناسی . من از طریق گوگل اینجا رو پیدا کردم .

سایت آردا نعمت بزرگیه برای ما طرفدارا که بتونیم گذر لحظه به لحظه زمان رو در واقعی ترین دنیای تخیلی (آردا) حس کنیم . دوستی دارم که حرف قشنگی زد ، گفت : تالکین با این قدرت و جذبه ی نویسندگی ، به راحتی میتونست ادعای پیامبری کنه ! . و چه بسا افراد زیادی به اون ایمان میاوردن از جمله خودم :|

از آرزو های بزرگ من اینه که روزی بتونم چیزی بنویسم که به اندازه ی نوشته های تالکین خوب باشه .

و چیزی هم که خیلی برام جالبه و توی این سایت فهمیدم اینه که دخترا هم از آثار تالکین خوششون میاد !!!!!!! باورتون میشه ؟؟؟؟؟ !!! من که هنوز تو شوکم !! آخه انتظار داشتم دخترا فقط از مجله و فیلم کره ای خوششون بیاد :|

ولی واقعا خیلی خوبه که دخترا هم عظمت تالکین رو درک میکنن .

موفق باشید.

بنده هم به شما خوش آمد ميگم و اميدوارم سايت آردا فرصتي باشه كه هرچه بيشتر عظمت استاد تالكين و آثارشون رو درك كنيد:D

در مورد خانم ها هم شايد اين براتون جالب باشه كه كلا بنيانگذار سايت آردا يك بانو هستند.:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

نام:کامیار

کلاس:هشتم

علاقه مندی:دنیای تالکین

بهترین کتاب:کتاب های تالکین

رنگ مورد علاقه:زرد

من خودم عضو جدیدم حقی ندارم خوش آمد بگم ولی دقیقا چون خودم جدیدم با جدیدا احساس همدردی (!) میکنم و حس میکنم جدیدا باید هوای همو داشته باشن :|

خوش اومدین رفقا :دی

منم از طرف خودم و تمامی دوستان خیر مقدم میگم به تمام اعضای جدید خانواده ی بزرگ آردا و امیدوارم روزهای خوش و پر نشاطی درکنار این اعضای صمیمی داشته باشند... :|

شهریار جان درسته اعضای قدیمی سایت هم برای من و هم بقیه احترام زیادی دارن ولی اینجا هر کسی که جدید میاد بلافاصله میشه از خودمون... :|{اسمایل جو کاربر قدیمی سایت گرفتن!:دی}

ویرایش شده در توسط mccroft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...