رفتن به مطلب
بورومیر

تفاوت نسخه های اکستندد با نسخه سینمایی

Recommended Posts

فنگورن

سلام من تا حالا فکر میکردم که نسخه اصلی رو دیدم .

در مورد بازگشت شاه که شکی ندارم اما در مورد یاران حلقه با گفته شما به این که نسخه اصلی بوده باشه شک کردم .

من تو نسخه خودم اون قسمتی رو که الفها دارن میرن رو دارم و آواز قشنگشون رو هم دیدم ، اما صحنه هایی که دوستمون گفت رو یادم نیست دیده باشم ، قضیه چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

جواب این چیزایی که گفتی اینه:

1- اون سائرون خوشگل که میگی قرار بود توی فیلم سوم و در نبرد جلوی دروازه سیاه باشه. اما بعدا بی خیال شدن و به جای سائرون یه ترول با آراگورن جنگید.من با این کارش موافق بودم چون سائرون بعد از سقوط نومه نور نمیتونست شکل زیبا به خودش بگیره و مردم رو فریب بده و نشون دادن سائرون زیبا با داستان تناقض داشت دوم اینکه جنگ تن به تن سائرون و آراگورن یکم ضایع بود چون همه میدونیم که سائرون اون موقع جسم نداشت.

2- در صحنه نبرد آخرین اتحاد دوبار گیل گالاد نشون داده میشه، گیل گالاد همونیه که یه نیزه به دست داره و اونو تو بدن اورکی که افتاده فرو میکنه(آیگلوس اسم نیزه مهور گیل گالاده). صحنه کشته شدن گیل گالاد هم توی هیچ نسخه از فیلم نیست. صحنه کشته شدن الندیل هم با ضربه سائرون توی تمام نسخه ها هست (همونجا که شمشیرش میشکنه)

3- چهره نزگولها هم که میگی مال صحنه ایه که فرودو تو ودرتاپ وقتی نزگولها بهش حمله میکنن حلقه رو دستش میکنه و میتونه چهره نزگولها رو ببینه و همونجا هم بر اثر شمشیر ویچ کینگ زخمی میشه.

دوست عزیز فکر نکن که من میخوام تو رو بپیچونم و از زیر بار این چیزی که میگی در برم! واقعا امکان اینکه بگیم چه صحنه هایی تو نسخه سینمایی نیست غیر ممکنه، چون مثلا از یه صحنه چند ثانیه رو حذف میکنن یا تو صحنه سفر روهیریم به گوندور یه صحنه های بیشتری از حرکت سپاه رو نشون میده. اینا صحنه هایی نیستن که تو ذهن آدم بمونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت همه دوستان عزیز ,وبا تشکر از 3dمهدی عزیز به خاطر اینکه ابهامات من رو در مورد سوال هایی که پرسیده بودم جواب دادند . اما ببخشید یه سوال دیگه مونده که هنوز به جوابش نرسیدم در یکی از مباحث بخش سینمای تالکین با عنوان کیت بلانشیت ارون عزیز یه توضیحی داده در مورد همون داستان ساخت حلقه ها وگفته که کیت بلانشیت که همون نقش گالادریل رو بازی میکنه 20دقیقه در مورد داستان حلقه ها توضیح میده وداستان نبرد پرولوگ یا همان اخرین اتحاد رو روایت می کنه اما من توی نسخه سینمایی که دیدم البته نسخه دوبله شده رو می گم فقط 7دقیقه نشون داده میشه می خواستم بدو نم تو این 20 دقیقه ای که ارون میگه دیگه چه صحنه های کلیدی از نبرد اخرین اتحاد وجود داره .وهمینطور گفتین که توی نبرد پرولوگ دو بار گیل گالاد نشون داده میشه. رفتم دیدم واونی که میگین نیزه رو تو بدن یه اورک فرو میکنه رو دیدم اما اون دومی کدوم صحنه است اونو متوجه نشدم . اگه به این سوال هم جواب بدید یه دنیا از شما تشکر میکنم . با تشکر الندیل پادشاه دلیر انسان ها .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

دوست عزيز،اون پرولوگي كه شما نوشتي،يك اصطلاح سينماييه به معناي پيش گفتار!!! در واقع بلانشت تو اون قسمت داره پرولوگ ميگه.اسم نبرد پرولوگ نيست.

من دقيق صحنه ها يادم نيست كه توضيحي بدم ولي تقريبا مطمئنم كه نسخه سينمايي و اكستند تو نبرد آخرين اتحاد خيلي فرقي با هم ندارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آرون تو اون پست همینجوری گفت 20 دقیقه. مال من همون 7 دقیقه است. این تیکه از فیلم توی همه نسخه ها هست. صحنه نشون دادن گیل گالاد خیلی سریع میگذره یه بار دیگه با دقت ببین یه لحظه تو نبرد نشونش میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
آرون تو اون پست همینجوری گفت 20 دقیقه. مال من همون 7 دقیقه است. این تیکه از فیلم توی همه نسخه ها هست. صحنه نشون دادن گیل گالاد خیلی سریع میگذره یه بار دیگه با دقت ببین یه لحظه تو نبرد نشونش میده.

دقیقا

چندین ثانیه بیشتر توی فیلم نیست

فقط نیزه فرو می کنه و فریاد میزنه و بعدش قیافه ی الروند ظاهر میشه که تعجب کرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت همه دوستان عزیز ,میدونم که این بحث دیگه داره طولانی میشه وازاین بابت عذر میخوام .و همینطور تشکر میکنم از دوستای عزیزی

که سوال ها رو جواب دادند .ولی ببخشید من باز هم سوالاتی دارم که هنوز به جواب اونا نرسیدم وهمینطور خدمتتون بگم که خو دم همه جای شهرمون رو گشتم و به خیلی از فیلم فروشی های معروف و صوتی تصویری های بزرگ سرزدم وبا اینکه شهر ما یه کلان شهره اما هرجا روگشتم نتونستم نسخه های اکستند ارباب حلقه ها را پیدا کنم وفقط همون نسخه های سینمایی دوبله شده جوانه پویا را پیدا کردم گفتم اینها هم غنیمته واونها رو خریدم.وحالا میخوام سوالم رو بپرسم. ببینید دوستان ,من توی سایت های مختلفی مثل جادوگران ,والیمار وبه خصوص پست های مختلف تاپیک ارباب حلقه ها در سایت فروم پی سی ورلدمطالب وعکس هایی از جنگ اخرین اتحاد دیدم که توی نسخه سینمایی یاران حلقه عمرا وجود نداشت به خصوص شما را ارجاع میدم به سایت فروم پی سی ورلد برید واونجا توی پست های مختلفی که درباره ارباب حلقه ها وجود داره بگردید تویه جایی اونجا میگن در ابتدای فیلم یاران حلقه چهره نزگول ها بسیار وحشتناکتر نشون داده میشه وهمینطور صحنه های اضافی تری از سائورون والندیل وگیل گالاد وجود داره وهمینطور من توی سایت جادوگران عکس هایی از ارباب حلقه ها دیدم که توی نسخه سینمایی وجود نداشت عکسهایی از الروند, گیل گالاد ,سائورون, والندیل حالا یکی بیاد در مورد این تناقض ها رو توضیح بده تا بفهمیم ماجرا از چه قراره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

داداش این سایتی که گفتی ، فیل ‌تر بود که!

من تا حالا موسم رو روی لینک سایت های فیل ‌تر نذاشتم ;))

چرا از خودشون نمی پرسی ؟ تو همون سایت ، تو فرومش ، حداقل اونها میدونن از کجا آوردن عکس ها رو!

شاید با فتوشاپ ساختنشون! یعنی شاید اصلا مربوط به فیلم نباشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

جناب تمامی تصاویر مرتبط با ارباب حلقه ها محدود به فیلم نیستن

نقاشی ها زیادی در موردش کردن که چند حتی ایرانی رو دیدم

حتی یک عکس از سارون ساخته بودن که هر کی فیلم اصلی رو نبینه فکر میکنه تصویر رو بریدن

در ضمن لینک ها فیل ‌تر در سایت قرار ندهید که اعتبارسایت رو کم میکنن و علت فیل‌ تر سایت رو بگید

یا ارباب حلقه ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

لینک اون عکسها رو بذارید تا ببینیم همینجوری که من نمیدونم کجا رو میگید. شاید عکسها مال پشت صحنه باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز وهمینطور 3dمهدی عزیز,ببینید توی سایت فروم پی سی ورلد در تاپیک ارباب حلقه ها موضوعات زیادی وجود داره در بعضی از پست ها در مورد نسخه اکستند وسینمایی و تفاوت اونها با هم بحث شده وهمینطور اونجا یه مبحثی وجود داره به نام عکس های ابتدای فیلم اول واونجا چند تا عکس گذاشته ویه سری توضیح در موردشون داده وهمینطور در خود سایت عزیزمون اردا در تالار های شورا در بخش داستان های سرزمین میانه ,زندگینامه شخصیت های ارباب حلقه ها زندگینامه های گیل گالاد, سیردان ,ویچ کینگ در بالای مقالات عکسهایی وجود داره که من هر چه قدر فیلمو نگاه کردم نتونستم پیداشون کنم به خصوص در مقاله ویچ کینگ عکس بالایی رو میگم.وهمینطور در سایت جادوگران بخش عکس های ارباب حلقه ها چند تا عکس از سائورون ودیگر شخصیت های داستان وجود داره که باز هم من نتونستم اونها رو در فیلم پیدا کنم.وبلاخره در سایت والیمار بخش دانشنامه در مقالات الندیل ,اناریون ,الروند بالای این مقالات عکس هایی وجود داشت که باز هم توفیلم نبود به اضافه اینکه در همون سایت والیمار اگر به بخش ثبت نام,انتخاب اواتر برید میبینید باز هم عکس هایی وجود داره که نمیدونم از کجا اومدند,لطفا راهنمایی کنید. با تشکر از همه دوستا عزیز الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستای عزیزمون اقا arven! و mahdi.ببینیدشاید شما تا حال به سایت فروم پی سی ورلد سر نزده اید تا اونجایی که من میدونم تا یک ماه پیش اون سایت فیل‌ تر نبود حالا دیگه نمیدونم فیل‌ تر شده باشه یا نه,اما اقا arven اینی که شما میگید چرا از خودشون نمی پرسی به این علته که من به تک تک دوستان عزیزمون در این سایت زیبا اعتماد دارم وحرفا شون برام حجته و مخلص همشون هم هستم. ومیدونم تنها سایت معتبری که در ایران میشه در مورد تالکین پیدا کرد همینجاست وهر کدام از دوستانی که در این سایت حضور دارند تالکین شناسان خوب ومعتبری هستند. به این خاطره که سوال هام رو از این سایت می پرسم چون میدونم که جواب خواهند داد.با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان ,اقا یکی نیست بیاد جواب بده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من یه جواب دادم ولی نیست !

فکر کنم به خاطر سرعت کج و کوله اینترنتم ، بلایی تو راه به سرش اومده !

الندیل ... الندیل .... من چه بدی در حق تو کردم ؟ چه فکری در مورد من میکنی ؟ فکر میکنی من یه مجرمم ؟ ( جدی گرفته نشه ، متن فوق الهام گرفته شده از سخنان دون کرلئونه تو فیلم پدر خوانده یکه ، به شخصی به نام بوناسارا ) .

من سعی کردم برم اون سایته ! استغفر الله ! ولی فیل‌ تر شکن پیری من ، بار اضافه شد روی دوش دایل آپ علیلم ! و بازم نتونستم برم تو سایتشون !

میشه عکس ها رو بذاری اینجا تا ببینیمشون ؟

الندیل ، چیزی از پست های تور خوندی ؟ قریب به چهل ساعت پشت صحنه داره ، تو 9 تا دی وی دی ! شاید بتونی تو اونها جواب سوالاتت رو پیدا کنی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان ,اگر تور دوست عزیزمون به پست های من هم نگاهی بندازند شاید بتونند به سوالات من جواب بدند. با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت همه دوستان ,اقا یکی نیست بیاد جواب بده,من شدیدا منتظر جواب هستم تا از این قضیه سر در بیارم,لفا یکی بیاد وبه سوال من سرگشته دنیای تالکین جواب بده.با تشکر از همه دوستان عزیز الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
نمیدونم از کجا اومدند,لطفا راهنمایی کنید. با تشکر از همه دوستا عزیز الندیل پادشاه انسان ها

این قدر پستت فشرده بود که از چشم می پرید

اما جوابت

بعد و قبل از فیلم هزاران وقت وجود داره که عکس بگیرن

نمونه های زیادی وجود داره

میشه گفت تصاویر تبلیغاتی و این جور چیزا

به مهدی/تولکاس

برای سالم موندن سایت از فیل** پست هایی رو که با نام فیل** مشخص شده رو به این صورت در بیار فیل**

امنیت بالاتری داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز ,وقتی داشتم توی مباحث مختلف گشت میزدم یه دفعه این موضوع رو دیدم وفهمیدم که مناسب سوال منه,با اینکه سوال من تکراریه ولی هیچ کس یه پاسخ درست و حسابی وجامع نداد,اقا تو رو خدا برای ما تشریح کنید که که نسخه اکستند یاران حلقه شامل چه صحنه هایی میشه وتفاوت اون با نسخه سینماییه چه قدره .با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf
به نام خداوند

بعد از مطرح شدن موضوع فیلم اورجینال من رفتم فیلمش رو تهیه کرده ام

تازگی ها هم که نامه ای شخصا به پیتر جکسون توسط خاله ام که انگلیسی بلده نوشتم

و ازش فیلم اصلی رو خواستم و روش هم صد دلار ضمیمه کردن چون به نظرم فیلم خارجه خیلی گرون بود

و بعد از چند ماه برام اورجینال فیلم که دوازده دی وی دی بود و پیتر جکسون انگار از فیلم اورجینال خودش

کپی کرده بود که برام خیلی عجیب بود که کپی کرده بود رو فرستاد

و کنارش هم امضا و چند تا هم عکس گذاشته بود

ای بترکی! آدرس پیتر جکسون رو از کجا گیر آوردی بچه؟ به منم بده!!! ;:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

دوستانی که می خوان نسخه اصلی ارباب حلقه ها رو داشته باشن (12 حلقه دی وی دی) البته این 12 با پشت صحنه هست .

فلکه دوم صادقیه - پاساژ مینا - طبقه زیر زمین - یه کامپیوتری هست ، برن از اونجا بگیرن .

ودم از اونجا گرفتم .

با تشکر :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

از کجا میشه فهمید که نسخه ای که دستته نسخه کامل ارباب حلقه هاس؟آخه از من رایت شدس همینشم بزور گیر آوردم :D

مثلا اینی که من دارم نسبت به اونی که TV نشون داد کاملتره البته یخورده که بخوای حذفیاتش رو جمع کنی به 10 دقیقه نمیکشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اگه سارومان توش هست یعنی اکستنده وگرنه نسخه سینماییه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

ینی چی سارومان توش باشه مهدی جان ؟ پس میخواستی بابابزرگم جای سارومان نقش بازی کنه :D ؟

منظورت مرگ سارومانه ؟ آره اون قسمتشو داره ولی بضیا میگن تایم حذفیاتش به 40 دقیقه و اینام میکشه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه منظورم کل صحنه هاییه که سارومان توش بود.

توی نسخه ای که توی سینماها نشون دادن سارومانی وجود نداره یعنی همه صحنه های که سارومان تو بود رو حذف کرده بودن.

تایم حذفیات هم زیاده و همین حدوده. مال بازگشت شاه از همه بیشتره و بین 50 تا 60 دقیقه حذف شده بود.

پس مال شما هم اکستنده و باید 6تا دی وی دی باشه. اون 10 دقیقه هم حذفیات نبوده سانسوریات بوده! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

وااااا چقد عجیییییب تاحالا نفهمیده بودم ! خیلی جالب میشه فیلم بدون کاراکتر سارومان

نه بابا یه دی وی دیه که هرسه فیلم توشن که از یکی ازین فروشگاه های اینترنتی خریدم چن سال پیش .. حالا همون سانسور ، پس با این حساب باید درصدد پیدا کردن نسخه اکستنددش باشم ، یه سال دیگه که پیداش کردم میام اینجا میگم برام هورااااا بکشید :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...