رفتن به مطلب

Recommended Posts

Einar Dunadan

تئودن جان مرسی از مطلبت میگم رسمی شد این پچ؟؟!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

تا اونجا که میدونم نه رسمی نبود. البته یکی دو سال پیش :وی

پچ های زید دیگری هم ایجاد شده .. بگردین کمی چیزای جالبی هست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

نه رسمی نیست. EA دیگه بعد از 1.06 پچ رسمی بیرون نداده و نخواهد داد.

البته این پچ معتبر ترین پچ غیر رسمی هست !

ویرایش شده در توسط Théoden

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

خب ن همین الان پچ 1.08 کردم.اولین چیزی که به چشم میخوره اینه که تو صفحه اول بازی یه انیمیشن ارگونات بود که حرکت میکرد الان اون ثابته ینی فقط یه عکس گذاشن اونجا :-?

بعدش همونطور که تئودن جان گفتن اضافه شدن کلی مپ جدید به بازیه ورژن زمستون fords of isen 2 هم داره @-)

خب نکته جالب توجه این بود که من اصلا نتونستم beacon ایجاد کنم هرچقدر ctrl +b رو گرفتم نشد که نشد

اسماگم نتونستم پیدا کنم تو گابلینا .حالا اون ترول ها و ماموکیل ها رو الله اعلم ~x(

امتیاز مثبت این وژن زوم کردنشه که تئودن بازم گفته بالا

خب یه مدت دیگه اگه بتونم بیام مزایا و معایبشرو بازم میگم براتون

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

خب ن همین الان پچ 1.08 کردم.اولین چیزی که به چشم میخوره اینه که تو صفحه اول بازی یه انیمیشن ارگونات بود که حرکت میکرد الان اون ثابته ینی فقط یه عکس گذاشن اونجا @-)

خب نکته جالب توجه این بود که من اصلا نتونستم beacon ایجاد کنم هرچقدر ctrl +b رو گرفتم نشد که نشد

اسماگم نتونستم پیدا کنم تو گابلینا .حالا اون ترول ها و ماموکیل ها رو الله اعلم :-?

در رابطه با انیمیشن صفحه اول بازی، شما احتمالا گرافیک بازی رو روی مدیوم قرار دادید، به همین خاطر اون انیمیشن به عکس تبدیل شده. گرافیک بازی رو روی high قرار بدید درست میشه.

beacon رو در بازی تک نفره امتحان کردید یا آنلاین ؟ فکر کنم فقط در بازی آنلاین میشه beacon ایجاد کرد. حالا شما باز هم امتحان کنید.

در رابطه با اسماگ هم اشتباه از من بوده. در نژاد گابلین یه اژدهایی وجود داره به اسم Drogoth. حالا خودش گفته:

Smaug is now the model used for Goblin's Summon Dragon

یعنی احتملا در گرافیک این اژدها تغییراتی صورت گرفته. ولی من هر چی نگاه کردم تغییری ندیدم.

به هر حال ممنون که اطلاع دادی. اون مورد اسماگ رو پاک کردم.

ویرایش شده در توسط Théoden

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

در رابطه با انیمیشن صفحه اول بازی، شما احتمالا گرافیک بازی رو روی مدیوم قرار دادید، به همین خاطر اون انیمیشن به عکس تبدیل شده. گرافیک بازی رو روی high قرار بدید درست میشه.

beacon رو در بازی تک نفره امتحان کردید یا آنلاین ؟ فکر کنم فقط در بازی آنلاین میشه beacon ایجاد کرد. حالا شما باز هم امتحان کنید.

خب گرافیک بازی رو high هستش @-)

beacon هم درس شد :-?

صبح داشتم باAce] undefeatble] میگفت قراره به زودی پچ 1.09هم بیاد البته ورژن beta (همچین چیزی گفت) اومده

و یه چیز دیگه rotwk من دیگه باز نمیکنه یه eror upgrade همچین چیزی میده فک کنم از patch switcher باشه چون دیروز داشتم rotwk بازی میکردم ~x(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

صبح داشتم باAce] undefeatble] میگفت قراره به زودی پچ 1.09هم بیاد البته ورژن beta (همچین چیزی گفت) اومده

و یه چیز دیگه rotwk من دیگه باز نمیکنه یه eror upgrade همچین چیزی میده فک کنم از patch switcher باشه چون دیروز داشتم rotwk بازی میکردم ~x(

اگر گرافیک روی high هست و باز هم انیمیشن رو نشون نمیده پس مشکل از یه جای دیگه است.

RoWK هیچ ارتباطی به patch switcher نداره. از من هیچ مشکلی پیدا نکرده. لطفا شایعه پراکنی نکنید ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

پچ رسمی از EA ؟؟ فکر نکنم ها .. اگه باشه خبر بده ممنون!

فعلا از میادین فاصله گرفتم ;) سوالاتتون رو از گوگل بپرسید! متشکریم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

پچ رسمی از EA ؟؟ فکر نکنم ها .. اگه باشه خبر بده ممنون!

فعلا از میادین فاصله گرفتم @-) سوالاتتون رو از گوگل بپرسید! متشکریم!

خب ace گفت دیگه پچی بعد از 1.06 نیومده و نخواهد امد.اینارم ادمین های cw میسازن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

خب آقا یه جمع بندی کلی و ساده از پچ 1.08

در کل فوق العادس. خیلی بالانسه.سرعت و روون بودن بازی خیلی بهتر کرده بازیو.کماندارا خیلی قوی و بهتر شدن.ارتش گابیلینم خیلی بهتر شده.دیگه مثل قبل ضعیف نیست.دسته کمش نگیرید تو این پچ .قیمت بعضی واحد ها هم خیلی بهتر شده مثلا کارگر به جای 500 تا شده 450 ( خب 50 تا هم 50 تاست دیگه :وی )

فقط بازم نبود سواره نظام تو موردور احساس میشه که تو نسخه ویچ کینگ اومده ولی کاش تو این نسخه هم بود @-)

اقا دانلودش کنیییییید :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

در مورد ساختن هیرو چطور؟ چیزای جدید داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

پچ ها هیچوقت چیز خاصی اضافه نمیکنن

ینی میکنند! اگر بکنند میشوند مود!

شما از ورژن یک تا 1.06 تغییر خاصی در ظاهر نمیبینین جز همون چنتا نقشه

فقط قیمت ها و نیرو ها بالانس میشن مپ اضافه میشه و باگ ها رفع میشه

حالا این غیر رسمیه اومدن یه چیزای جزیی هم اضافه کردن که به نظرم زیاد کار جالبی نیست. MODDB پر از مود هست خوب!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

پچ ها هیچوقت چیز خاصی اضافه نمیکنن

ینی میکنند! اگر بکنند میشوند مود!

شما از ورژن یک تا 1.06 تغییر خاصی در ظاهر نمیبینین جز همون چنتا نقشه

فقط قیمت ها و نیرو ها بالانس میشن مپ اضافه میشه و باگ ها رفع میشه

حالا این غیر رسمیه اومدن یه چیزای جزیی هم اضافه کردن که به نظرم زیاد کار جالبی نیست. MODDB پر از مود هست خوب!

خب گراند به موردور اصافه شده.با جاینت لول 10 و ماموکیل لول 10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خب گراند به موردور اصافه شده.با جاینت لول 10 و ماموکیل لول 10

خوب منم همینو میگم که "

حالا این غیر رسمیه اومدن یه چیزای جزیی هم اضافه کردن که به نظرم زیاد کار جالبی نیست. MODDB پر از مود هست خوب!"

اصولا در هیچ پچ رسمی EA برای این بازی همینطور بازی جنرال و غیره هیچی اضافه نمیشه. همچین تغییراتی رو در مود ها داریم.

به همین دلیل هم من به این پچ های غیر رسمی اعتقادی ندارم! @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saleh

خیلی مسخرس من تو bfme2 پچ 1.00 دارم ولی وقتی از گیم رنجر میخوام وارد سروری بشم که اونم ورزن بازیش 1.00 هست منو نمیزاره به اون ملحق بشم میگه ورزن بازیت به فلان کس نمیخوره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خوب یا مود نصبه یا هم فایلاتون ایراد داره دیگه!

چیز مسخره ای وجود نداره :/

احیانا بازید از کجا به دست آوردین؟ چطوری کرکش کردین؟ مودی نصب کردین؟ از trainer و کلا چیت ها استفاده نمیکنین؟ فایلای بازیو دسکاری نکردین؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

خیلی مسخرس من تو bfme2 پچ 1.00 دارم ولی وقتی از گیم رنجر میخوام وارد سروری بشم که اونم ورزن بازیش 1.00 هست منو نمیزاره به اون ملحق بشم میگه ورزن بازیت به فلان کس نمیخوره

بالا تو مطلب تئودن patch switcher رو دانلود کنین.حل میشه .میتونید هر سه پچه 1.00 1.06 1.08 رو داشته باشین تو یکجا.که به راحتی عوض کنین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aragorn2570

سلام

دوست عزیز من این پچ سویچر رو نصب کردم

اما الان ازم کرک میخواد

یعنی پیغام خطای insert cd-rom میده

لطفا کمک کنین

ویرایش شده در توسط الوه
حذف نقل قول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

سلام

دوست عزیز من این پچ سویچر رو نصب کردم

اما الان ازم کرک میخواد

یعنی پیغام خطای insert cd-rom میده

لطفا کمک کنین

http://www.gameburnworld.com/dl/dl.php?file=LordOfTheRingsBattleForMiddleEarth2v1.0MaxiMiniBackupImageEng.rar

این فایل رو اکسترکت کنین

بعدش با نرم افزا Daemon Tools یا Alchool120% اجراش کنین (دیسک مجازی میسازه!)

دقت کنین که این روش برای همه ورژن ها جواب میده. پس هیچ وقت از کرک های .dat استفاده نکنین

اون نرم افزار رو هم (Daemon tools) یه سرچ کنین همه جا هست!

بازم مشکلی بود بگین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ali2

سلام دوستان من پچ 1.06 رو همراه با دیمون تولز نصب کردم و سپس یه درایو مجازی ساختم که روی مای کامپیوتر ظاهر شده ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم باز هم ارور سی دی میده.

کسی میتونه کمکم کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

سلام دوستان من پچ 1.06 رو همراه با دیمون تولز نصب کردم و سپس یه درایو مجازی ساختم که روی مای کامپیوتر ظاهر شده ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم باز هم ارور سی دی میده.

کسی میتونه کمکم کنه؟

واقعا نمیدونم چی بگم :|

ینی واقعا شاهکاری تکرار نشدنی هست این پست :|

به پست بالایی تون دقت کنید

یک فایلی گذاشتم که که باید اجرا کنید با اون نرم افزار مذکور (mount کنید) و درایو مجازی ایجاد بشه با عنوان LOTRBFMEII

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

واقعا نمیدونم چی بگم :|

ینی واقعا شاهکاری تکرار نشدنی هست این پست :|

به پست بالایی تون دقت کنید

یک فایلی گذاشتم که که باید اجرا کنید با اون نرم افزار مذکور (mount کنید) و درایو مجازی ایجاد بشه با عنوان LOTRBFMEII

فایل رو مونت کردند. سی دی مجازی با همون اسم ساخته شده ولی بازی باز نمیشه و ارور insert cd ظاهر میشه. ویندوزشون 8 هست. درایو ساخته شده توسط ویندوز شناسایی میشه ولی توسط بازی خیر :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

اصلا فهمیدی من چی گفتم؟

خوب درباره mount کردن نگفتی فککردم از قلم انداختی دی

این رو امتحان کن. باید کارت راه بندازه (هرچند عموما تو ویندوز اکس پی این کارو میکنن تو 8 ندیدم مشکلی باشه)

اول mount میکنی بعد hide رو میزنی بازیو اجرا میکنی وقتی تموم شد restore میکنی

sd4_hide.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

فایل رو مونت کردند. سی دی مجازی با همون اسم ساخته شده ولی بازی باز نمیشه و ارور insert cd ظاهر میشه. ویندوزشون 8 هست. درایو ساخته شده توسط ویندوز شناسایی میشه ولی توسط بازی خیر :/

منم ویندوزم 8ـه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ali2

پچ 1.08

The Battle for Middle Earth II

بابا این اسویچر حجمش چقدره؟

ویرایش شده در توسط تور
حذف نقل قول طولانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...