رفتن به مطلب
ef@Robber

جذابیت های سرزمین میانه

Recommended Posts

Lord Melkor

معادن moria خیلی زیبا بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mortezams

همه ی لحاظاتی را که دوستان گفتن جز زیبا ترین لحظه های داستان است که من همه را دوست دارم

و همراه انها لحظه ورود لشگر ایزنگارد برای حمله به گودی هلم است .

و یه صحنه در فیلم که خیلی زیبا بود کشتن یک پیل و سربازان سوار بر آن توسط لگولاس بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

فضا های مهربون شاير و بهترين آبجوی فاردينگ شرقی که دوستانمون از دست دادن!

بارلی باتر من و مهمان خانه دوست داشتنی اش. می تونی يه لبی تر کنی، تکاور های مرموزم اونجا هستن. پای صجبت ديگران و داستان بشنوی و بدون اين که صندليت رو ترک کنی دنيارو کشف کنی.

و بعد از ظهر های شاير و پياده روی به اتفاق دوستان. بدون دغدغه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الانور

هرجا كه الف ها بودن عالي بود .... ريوندل .. لوتلورين و چه توي كتاب چه توي فيلم وقتي الف ها ظاهر ميشدند همه چيز يه آرامش موقتي مي گرفت .. حتي نثر كتاب تغيير مي كرد ...

ولي توي فيلم يكي از زيباترين صحنه هاش وقتيه كه تئودن و سپاهش به كمك گونددور ميرن و صحنه ي شهر كه توسط اوركها محاصره شده رو ميبينن خيلي باشكوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durin

جایی که شیپور سپاه روهان در دشت پله نور به صدا در می آید وسپس روهیریم ها ارتش موردور را در هم می کوبند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
fingolfin

فصل حمله سپاه روهان به رهبری تئودن که تالکین فقط دو نفر رو تشبیه به ارومه کرده یکی فینگولفین هنگام حمله به ملکور و دیگری تئودن هنگام حمله به ارتش موردور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

موردور محشر بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf Skin

اگه از من بپرسین میگم تو فیلم یک اونجایی که همه فکر میکردن گاندالف مرده.آدم با خودش میگه بدبخت شدیم رفت.حالا چیکار کنیم بدون گاندالف؟ انگار همۀ امید آدمو یکدفعه بگیرن.من که هم وقتی فیلمو دیدم هم وقتی کتابو خوندم اشکم دراومد.یه مشت به دیوار زدم هنوز جاش هست.وللی بازم لگولاس و استریدر دمشون گرم که همه چیزو درست کردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نیمه الف

1 صحنه ای که فرودو با سام و پیپین و مری از دست دهقان ماگوت فرار مکنند 2 صحنه ای که گندالف ظهور مکند 3 تاج گذاری استرایدر ( آراگورن )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گولوم

كمبود اصلي كتاب (لا اقل براي من)كشته نشدن چند تا از قهرمانهاي اصلي است.واقعا حال مي داد اگه چند تاشون ميمردن!

البته عليه من جبهه نگيريد ولي آخرش زيادي ختم به خير شد.بيشتر حسرت عزاداري هاي زيبايي رو كه بسيار كم بودند خوردم.كشته شدن برومير خوب توصيف شد,سقوط گندالف و سر گشتگي ياران كاملا قابل تصور بود ولي به نظر من زيباترين قسمت داستان,جنگ تئودون شاه روهان بود.صلابت و شكوه پيرمردي كه پس از رستاخيزش دوباره به كام مرگ مي رود.و چنان در ميدان مردانه مي جنگد كه گويي دوباره نيروي جواني را باز يافته است.سپاهش را به جنگ جنوبي ها برد و يك تنه فرمانده اشان را بر خاك افكند.و اما زيباترين مرگ براي پيرمرد جنگ آزموده,مرگ در ميدان نبرد است نه در بستر.پادشاه نيز مرگ را مي جست.پس به دستش آورد و برايش افسوس نخوريد كه او رستگار شد.و شهسواران وفادارش جان فداياني شايسته برايش بودند.او تنها نبود و اين غم را نداشت.

نبرد ميدان هاي په له نور بسيار مهيب و با شكوه بود.جايي كه روهريم ها به عهد خود وفا كردند و گندور را تنها رها نكردند.و بزرگترين نزگول,ويچ كينگ را در هم شكستند.زنده باد روهان!زنده باد گندور!جاويدان آزادي!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرین

من جایی که فردو سوار بر اسب گلورفیندل از دست سواران سیاه

فرار می کنه و توصیف اسب الفی در برابر مرکبهای سواران سیاه را خیلی دوست دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آناتار

جايي در دو برج ! در دون هارو وقتي آراگورن در مقابل اويين قرار مي گيره و ايووين از او مي خواد كه در ركابش باشد يا آراگورن پيش او بماند! و آراگورن جواب مي دهد اگر قرار باشد جايي اقامت كنم اكنون بايد در شمال دور در ريوندل جايي كه دل من آن جاست سكني گزينم!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great strider

زیبا ترین ها اینا هستند:خداحافظی فرودو،مرگ بورومیر و گفته هاش که در فیلم واقعا زیباتره،دوستی های سام و فرودو(در فیلم)،قسمتی که سام سه ارک رو میکشه و میگه این برای فرودو...(در فیلم)،دوستی و لجبازی های لگولاس و گیملی،دوستی بین مری و پیپین و روهان و گاندور،دفن شدن مری و پیپین در کنار هم و در کنار اله سار،و گذشتن سام عزیز از دریا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Imrahil Prince of Dol Amroth

مرگ بورومیر و نبرد Helm's Deep واقعا زیبا بودن و همینطور شورای الروند و ورود الف ها برای کمک به روهان و رستاخیز تئودون و... انقدر خوبه که من حداقل ماهی یه بار فیلمش رو میبینم و 6ماهی یه بار کتاب رو میخونم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام

به نظر من در پايان داستان هنگاميكه فرودو بي سرو صدا خودش را از كارها كنار ميكشد و اينكه كسي ارزش فرودو را در شاير نميداند به نوعي غمگين كننده زيباست .

با تشكر از همگي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

به نظر من اون قسمت که جدا از داستان، اون قسمت که آراگورن میگه به خاطر فرودو، بعد حمله میکنه از زباترین قسمت های فیلم هست. قیافه ی آراگورن مثل آدماییه که یه دفعه همه چیز رو، (خودشون رو) فراموش کردن... یه جور دانش ناگهانی... نمیدونم!

ولی نه اینکه مال داستان هم باشه. چون من ندیدم توی داستان به اینصورت این اتفاق بیفته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

به نظر من تمام قسمت های هم داستان و هم فیلم قشنگه

ولی من از یه قسمت این فیلم خیلی خوشم امد

( اون قسمتی که فرودو و بیلبو با الفها سوار کشتی میشن و به غرب میرن )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانو گالادريل

به نظر من يكي از زيباترين صحنه ها قسمتي بود كه گالادريل هنگام خداحافظي با فرودو با وقار و منش خاصي دست تكون ميداد.

اما زيباترين صحنه قسمتي بود كه آراگورن شمشير آندوريل رو از غلاف بيرون ميكشيد....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienna

من همین دیروز بعد از مدتها دوباره فیلمش رو دیدم و یک صحنه عجیب روم اثر گذاشت. جدا تمام تنم لرزید. اون صحنه ی جنگ میناس تیریت، که درست در لحظه اوج ناامیدی ناگهان صدای شیپورهای روهان به گوش همه میرسه... اونم نه یک بار و دو بار... خیلی منقلب کننده بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

زیباترین صحنه از نظر من که ملکور هستم..

به دنیا اومدن یه اورک هست...

و بد ترین صحنه از نظر من..

ایملادریس و میناس تریت و کلا هر چیزیکه نومه نوری بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo
زیباترین صحنه از نظر من که ملکور هستم..

به دنیا اومدن یه اورک هست...

و بد ترین صحنه از نظر من..

ایملادریس و میناس تریت و کلا هر چیزیکه نومه نوری بوده

خوب اينجوري از ديد من ميتراندير هم زيبا ترين صحنه خراب شدن Angband روسر ملكور هستش :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

واستا الان سائرون میاد بهت میگه :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اگه می خواست جواب بده همون جا می موند و فرار نمی کرد :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

اوخ اوخ...

چشم سائرون رو ببین...

داره بهت چپ چپ نگاه میکنه..

به گمونم خیالایی داره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

قسمت برخورد ویچ کینگ وگاندولف مقابل دروازه گاندور به هم و قسمت مرگ برومیرو وقتی که گاندولف کتاب دورف ها رو میخونه.و وقتی که ویچ کینگ ایوون رو تحقیر میکه و وقتی که اراگورن در پلان تیر نگاه میکه و...

ویرایش شده در توسط Thorongil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...