رفتن به مطلب
ققنوس آبی

قهقه در اژدهای سبز!

Recommended Posts

Niphredil

سلام. من بعد سالها اوومدم سر زدم. خوب احتیاجی نبود یه دور دوره کنی، می پرسیدی یاد آوری می کردم!! ;)

ای هالباراد کاربر مدار!!! یادم نرفته مردم رو تهدید می کردی :D ;) حالا بذار دیدمت بهت توضیح می دم.

اله سار تو دم و دستگاه حکومتیت واسه تهدید و اینا مجازاتی در نظر گرفتی؟ ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Niphredil

ولی انصافا کارت بد نبودا ;) مخصوصا این که اخطار هاتو با رنگ آبی مینوشتی ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

خب بابا یه کم قوه ی قهریه هم لازمه! وگرنه دیگه کی از کارگزار حساب می بره؟ اقتضای مقام این بود. حالا از شوخی گذشته، کی دیده من یه بار به تهدیدهام عمل کرده باشم؟ بابا جنبه ی شوخی داشته باشین! ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی
پرنده ی ملعون مگه من با تو چه کرده بودم؟ من کجام زورگوئه؟ من که اینهمه کاربرمدار و مردمدار بودم!!! بشکنه دستم!!! :D(

دیو عزیزم! شاخ و شونه کشیدنت واسه شاه پرندگان یادت رفته؟ گویا این از خواص بودار شیمیایی مردم دون پایه ست!

در هر حال، شب راحت بخواب! کاریت ندارم دادا! ;) ;)

ببین واقعا به جوون مردم چه چیزایی می گن :D

شما خودت یه پا زورگویی ها! این دیو عزیزم زور میگفت اما نمیگرفت. شما نمیگفتی و میگرفت! تا آخر عمر سر آهنگ آیینه ی گالادریل معتاد خواهم موند! ;)

چه کلیپهایی داشت این تاپیک ققنوس آبی عزیز . امیدوارم مثل قبل ادامه داشته باشه. ( بیچاره هالباراد کی زورگو بود)

نوکر تو ریش پر شپشت برادر ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

یادش بخیر ... یه زمانی کار و کسب خوب بود. الان اژدهای سبز رو تعطیل کردم رفتم هاراد دور کافی شاپ زدم. هر روزم این هارادریمای بی شرف میان گیر میدن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...