رفتن به مطلب
ققنوس آبی

قهقه در اژدهای سبز!

Recommended Posts

ققنوس آبی

سلام!همانطور که در هنگام ورود به این مبحث ، در قسمت توضیح کوتاه خواندید ، هدف من از ایجاد این مبحث قرار دادن کلیه ی آثار طنز و فکاهی شما در رابطه با ارباب حلقه ها و تالکین است.بدین منظور از شما خواهش میکنم به هیچ عنوان مطلب یا اثری را که ربطی به این مبحث ندارد ، یا آنقدر شناخته شده است که میتوان آن را از منابع و راهای ساده تری به دست آورد، در این جا قرار ندهید. برای اینکه که این مبحث پربارتر باشد و نیز از اتلاف وقت بیننده به طرز شایسته ای جلو گیری شود.

به هر حال ، امیدوارم ایجاد این مبحث، کم یا زیاد لبخندی هر چند کوتاه بر لبهای شما بنشاند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

سارومان و چشم گریان !

خب... این اولین قهقه است !

البته شاید آنقدر کارم قابل توجه نباشد که به قهقه بینجامد...ولی اشکال ندارد! من یکی که به یک لبخند خشک و خالی راضی میشوم.

این اثر، یک ترکیب تصویری از عکسهایی دنباله دار و با منظوری خاص است که روی دنباله ی متوالی آنها، آهنگی میکس شده است. البته این آهنگ در نگاه اول و به تنهایی هیج ربطی به ارباب حلقه ها ندارد! اما با کمی نگاه شوخ طبعانه و طنز آلود میتوان فهمید که عکسها و موزیک ارتباط جالبی با هم دارند.

امیدوارم انتظار یک اثر طنز فوق العاده را نداشته باشید! قبول دارم که از لحاظ فنی سطح پایینی دارد... اما یادمان نرود، گاندلف لباسهای اورکی کثیف فرودو را برترین و مفتخرترین لباس دانست ، نه لباس الفی زیبای آنها را...خودتان میدانید چرا!

از ناظران هم خواهش میکنم مرحمت کنند به قدر کرمشان امتیاز بدهند!

نکته ی آخر اینکه چون فضای خوبی برای آپلود فایل پیدا نکردم، از قرار دادن لینک مستقیم معذورم. میتوانید با رفتن به این صفحه ، فایل زیر را دریافت کنید.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

تاپیک جالبیه دوست عزیز دستت درد نکنه. سعی می کنم در زمینه این جور آثار طنز تالکینی من هم چیزهای بذارم و تاپیک رو بیشتر پیش ببریم! هنوز فایل رو نگرفتم البته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

دوباره سلام.

دوست عزیز، آرون گرامی(که نمیدانم آیا حق دارم شما را شهبانو آرون ندا دهم یا نه) ، میتوانید مطمئن باشید که نقش شما به عناون اولین پاسخ دهنده جایگاهی خاص در ذهن و هدف من در این مبحث خواهد داشت. زیرا که بی شک میدانی اگر چه اولین تپش یک دوست در این مبحث ، مهمترین آنها نیست( چرا که نمیتوان آینده را پیش بینی کرد)، اما بی شک لذت بخش ترین آنهاست.

به هر حال از این که تصمیم به همکاری گرفته اید ممنون.

این را هم اضافه کنم که تاسف آور است که اولین تلاش من برای راه اندازی این مبحث ، با تاخیری که به دلیل مسافرت بنده به مشهد هست، کمی آزار دهنده میشود. اما امیدوارم مدیران محترم این تاخیر را به حساب تازه وارد بودن بنده بگذارند.

باز هم از این که گزافه و خارج از متن مبحث سخن راندم پوزش میطلبم.

یا حق.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

به دلیل نامشخصی سایت ایران کلیپ ، کلیپ مربوطه بنده را حذف کرد .

با عرض معذرت از طرف سایت ایران کلیپ(معذرت خواهی به صورت نایبانه!) در اولین فرصت سعی میکنم کلیپ را در سرور مطمئنی قرار بدهم.

این هم از بی کفایتی کاربران جدید!

یا حق

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
yashar

سلام ایمان جان من کیلیپتو قبلن دیدم خیلی جالب بود

من سایت http://www.nashenas.ir رو بهت پیشنهاد می کونم

از فضای این سایت برای آپلود فایل هات میتونی استفاده کونی

مبحث خیلی جالبیه من یکی مثل این رو خواستم راه بندازم ولی به علت بی محتوا بودنش پاک شود ولی خدا روشکر میکنم که برای تو از این مشکلات پیش نمیاد چون میدونی چی بنویسی

راستی از مووی میکر استفاده می کنی یا پیری مییر

هر دو بدرد این کار میخورن

تازه باید بگم از این کارها من هم کردم شاید بتونیم باهم همکاری بیشتری داشته باشیم آی دی من [email protected] است

به امید دیدن بقیه کیلیپ ها یت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
masih_enter

سلام ایمان

مطلب جالبی را راه انداختی البته هنوز چیز جالبی ندیدم ولی در کل از شناختی که ازت دارم میدونم که میتونی این مطلب رو پر بار کنی

در ضمن همونطور که یاشار گفت میتونی از سرور من استفاده کنی

در ضمن یاشار اگه ممکنه ادرس دقیقی از عکس های جالب برای من بفرست تا منم بتونم کمک کنم (ازت ممنون میشم)

با ارزوی بهترین خوشی ها برای شما دوستان

مسیح نظری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
yashar

مسیح جان میتونی به راحتی در گوگل اکسایه مورده علاقتو پیدا کنی در ضمن تو ارشیوه آردا به حمت دوستان عزیز عکس هایه جالبی گرداوری شده میتونی از اونا هم استفاده کنی دیگه این که میتونی بگی برای چی عکس میخوای شاید کمک بیشتری بتونم بهت کنم البته جسارت نشه منظورم نظر دادن یا مشاوره بود

منمیخوام چنتا پیشنهاد برای مبحث کنم

1.ادرسه درست برای فایل ها بزارید

2.از فلش استفاده کنید

3.یکم فایل هارو کم حجم کنید

4.(با اجازه مسیح جان) از سایت http://www.nashenas.ir کومک بگیرید

5. از امتیاز مدیریت(با ناظرانم)استفاده کنید

مرسی و متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
masih_enter

یاشار جان از راهنمائیت در مورد عکس تشکر

و در مورد سوالت هم باید بگم چون میخوام توساختن کلیپ کمک کنم.

زندگی زیباست

مسیح نظری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

اگه می خوای میلت را بده تا در پرشین گیگ دعوتت کنم !

در این صورت شما می توانید در 100 مگابایت فضا هرچه که بخواهید آپلود کنید !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

تاپیکو منحرف نکنید لطفا، پستاتون پاک میشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

بنده خیلی از این تاپیک خوشم اومده ولی از اونجایی که طبع طنز بنده برابر با طبع طنز خیار یخ زده است فقط میتونم بخونم و نظر بدم. از من چیزی به این تاپیک نمیماسه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
yashar

شو ما مجبور نیستید کیلیپپ کاملا طنز بسازید .مورده مثال کیلیپه سارومان وچشمه گریان کاملن جنبه احساسی و حماسی داره ولی چون با اهنگ و شعری از داریوش(بزرگ مرد)در هم امیخته شوده کمی کمدی است و بسیار جالب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

سلام! امیدورام سلامت باشید دوستان!

افسوس که برنامه ی شخصی من تاثیری بد در اولین قهقهه داشت. از این بابت سخت متاسفم و عذر میطلبم. به هر حال با برگشتن خود تلاشم را بر این مینهم که کاستی ها ی پیشین را جبران کنم.

ایتک با بازگشتی دوباره، و اصلاح مسیر فایل، میخواهم رضایت شما را جلب کنم. برای آپلود فایل مکانی نسبتا خوب پیدا کردم و به همین دلیل برای راحتی کار شما میخواهم فایل ها را با دو کیفیت متفاوت در حجم های 3 و 5 مگا بایت قرار دهم. این کار را برای کسانی که از سرعت پایینتری برخوردارند تا حدودی آسان میکند.

بد نیست به این نکته هم اشاره کنم که باید تنی چند با من در این امر یاری کنند تا این مبحث خوب پیش برود! وگرنه از نفس خواهم افتاد!

این هم لینک ها ی خوب و دوست داشتنی:)فعلا کیفیت پایین را میگذارم، چون برای آن یکی منتظر دعوت نامه ی دوست عزیزمان از پرشین گیگ هستم.)

سارومام و چشم گریان کیفیت پایین حجم: 3 مگا بایت

موفق باشید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

گفتم که میآیم!

سلام!

این هم فایل با کیقیت بهتربرای دانلود:

سارومان و چشم گریان ، کیفیت متوسط حجم 5 مگا بایت فرمت تصویریWMV

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

دوست عزيز كار زيبايي بود موزيك روي عكس بخوبي ميكس شده . من چند كيليپ از رو فيلم ساختم ولي طنز نيست و موزيك روي آنها كيليپ ها را بيشتر حماسي كرده ولي قصد دارم چند تا طنز نيز درست كنم ودر اين مبحث بگذارم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
yashar

ایمان اشکمو دراوردی باید بجای قهقه بزاری حلحله. مطمئنی که فقت کار هایه طنز بدرده مبحث میخوره . سارومان و چشمه گریان

واقعا گریه منو درا ورد

براتون یکلیپ طنز دارم (به این میگن قهقه)

http://re2.mm-da.yimg.com/image/1623894238

(راستش این اصلا مال من نیست هتا نقشی هم توش ندارم ولی بدرده مبحث میخوره

چرا منو دستیار کارگردان گزاشتی! ؟ ! من نه لیاقتشو دارم نه کاری برات انجام دادم او دو سه تا عکس هم که قابلی نداشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

خب این که یاشار جان لطف کردن و نظر دادند خیلی خوبه... امیدورام بقیه هم همین کار رو بکنند. در ضمن یاشار عزیز، بهتره این مبحث تخصصی بمونه و بقیه کلیپ ها در جای خودشون گذاشته بشن.

اگر چه انتخاب آخر با مدیران محترم هست.

برای راحتی دوستان هم سعی کن آدرس فایل رو به صورت لینک بذاری.اگز چه شما لینک عکسشو گذاشتی! و اگه شد حجمش رو هم بذاری بد نیست!

برای دیدن اون کلیپ میتونین در یاهو عبارت LORD OF THE RINGS Jack black رو تای÷ و با مشاهده ی عکسی که آقا یاشار گذاشتن فایل رو از منبع اصلی بگیرید.

یا حق.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

من نمیدانم چرا ناظران محترم ( و البته دیگران) اینقدر به ما بی محلی میکنند؟ یعنی اینقدر سطح کار ما پایین است؟

خدا میداند.

این هم یک کلیپ دیگر که با کیفیت پایین قابل دانلود است. بزودی نسخه ی کیفیت متوسط آن هم در دسترس شما قرار میگیرد.

حق یارتان!

دانلود کلیپ تکرار درد ، فرمت Wmv ، حجم 2.6 مگابایت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

خب ققنوس جان سلام (دو نقطه دی)

تکرار درد رو دیدم. خب راستش دروغ چرا خیلی هم خنده دار نبود(تضعیف روحیه و این حرفا!). ولی اون که اولش نوشته بودی این کلیپ در مورد زنی است که ... جالب بود.

ولی ببینم از کی تا حالا اله سار با چندصد سال سن شده جوون و ساده ائووین پیر و خسته! خودشم به گندلف می گه من حتی به حساب عمر مردمان قدیم دیگه جوون نیستم. بعد این در حالیه که آرون یه چند هزار سال ناقابل از اله سار بزرگتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

بی محلی ( دو نقطه ، تعجب زیاد )

من که هاست پرشین گیگ هم برات فرستادم !

فقط مشکل یه چیزی بود و اونم این که خودم تاحالا نه کلیپی در مورد آردا دیدم و نه ساختم ! :×

حالا هم کار جدیدت رو دیدم !

فقط می تونم بگم : دست درد نکنه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

با سلام

روی تفاوت سنی قبلا بحث شده ... و به نظر من بهتره که دورشو سیم خار دار بکشیم بعد مین بکاریم و دوباره سیم خار دار بکشیم و برق وصل کنیم ... یه علامت کله پزی ممنوعم کنارش ... خوب از شوخی بگذریم ...

غزیزان بهتر از جانم ... اینجا فقط برای آثار مولتی مدیاست با برای آثار منظوم و منثو رم هست ؟ ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

دستت درد نکنه ققنوس آبی شما ادامه بدید این تاپیکو و مخصوصا میتراندیر که قول پربار ساختشو داده بود. متاسفانه من نمیتونم با این سرعت فعلا دانلود کنم اما هروقت کارم درست شد حتما میبینم.

خسته نباشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

سارومان و چشم گریان جالب بود.. اون یکی نه زیاد..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

کلیپ خوبی بود ولی نه به جالب و خوبی سارومان و چشم گریان ولی دست درد نکنه .بانو آ رون فعلا گرفتارم ولی چشم . هر وقت توانستم چند کلیپ می گذارم البته همانطور که قبلا گفتم دو سه تا کلیپ ساختم ولی طنز نیستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...