رفتن به مطلب

Recommended Posts

K I N G

سلام به همه آردایی های عزیز.

نمای بیرونی قصر تئودن :

واقعا احسنت.

من اولش فکر کردم تصویر فیلمه اما بعد دیدم طراحیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

طراحی قشنگیه بخصوص اون سردر ورودی عمارت قشنگ کار شده ولی کمی اون ستونها و پنجره ها شق و رق از آب در اومده

ممنون اما متوجه منظورتون از شق و رق بودن پنجره و ستون نمیشم .دی

این عکس اصلی طرحه:

post-3294-0-64650900-1413656180_thumb.jp

همینطور که میبینید خود عکس به اندازه کافی ناقص و محو هست .

وقتی شما یک تصویر 350 مگابایتی رو به 5 مگ تبدیل میکنید، علاوه بر افت فاحش کیفیت شاهد از بین رفتن بسیاری از جزئیات هم میشید :D

چون فایل اصلی اسکن شده حجمش 350 مگه که به 5 مگ تبدیلش کردم. @};-

واقعا احسنت.

من اولش فکر کردم تصویر فیلمه اما بعد دیدم طراحیه.

ممنون از لطفتون ولی اونقدر ها هم دیگه طبیعی نشده :D

ویرایش شده در توسط mgh47

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

ممنون اما متوجه منظورتون از شق و رق بودن پنجره و ستون نمیشم .دی

این عکس اصلی طرحه:

post-3294-0-64650900-1413656180_thumb.jp

همینطور که میبینید خود عکس به اندازه کافی ناقص و محو هست .

وقتی شما یک تصویر 350 مگابایتی رو به 15 مگ تبدیل میکنید، علاوه بر افت فاحش کیفیت شاهد از بین رفتن بسیاری از جزئیات هم میشید :D

چون فایل اصلی اسکن شده حجمش 350 مگه که به 15 مگ تبدیلش کردم. @};-

منظورم اینه در مورد ستون یا شیروانی کمی از سایه روشن و ... استفاده کن تا اون ستون و شیروانی و متعلقات دارای عمق بشن

خدا رحم کرد که 350 رو تبدیل به 15 مگ کردی وگرنه ماهانه برای طراحی هات ،کل شارز نتمون می پرید :دی( حالا اینکه چند ساعت باید منتظر لود تصویر میبودیم که دیگه بماند:دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

منظورم اینه در مورد ستون یا شیروانی کمی از سایه روشن و ... استفاده کن تا اون ستون و شیروانی و متعلقات دارای عمق بشن

خدا رحم کرد که 350 رو تبدیل به 15 مگ کردی وگرنه ماهانه برای طراحی هات ،کل شارز نتمون می پرید :دی( حالا اینکه چند ساعت باید منتظر لود تصویر میبودیم که دیگه بماند:دی)

:D

امان از دست تو.دی

خب همون سایه روشنها میشن ، جزئیاتی که از بین رفتن دیگه! دی

اگرنه طرح اصلی چیز دیگریست (اسمایلی تعریف از خود)

نکته بعدی اینه که اون عکس داخل فیلم حاصل یک دوربین غول پیکر فول فریم با یک آینه وحشتناک هستش و همچنین ترکیبی از میلیون ها رنگ (هی روزگار.دی) اما طرح بیچاره من حاصل یه مداد سیاه و یه کاغذ ساده هست (قشر بی بضاعت) و همچنین ترکیبی از رنگ سیاه و سفید که تازه همون رنگ سفیدش هم مال خود کاغذه.دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

:D

امان از دست تو.دی

خب همون سایه روشنها میشن ، جزئیاتی که از بین رفتن دیگه! دی

اگرنه طرح اصلی چیز دیگریست (اسمایلی تعریف از خود)

نکته بعدی اینه که اون عکس داخل فیلم حاصل یک دوربین غول پیکر فول فریم با یک آینه وحشتناک هستش و همچنین ترکیبی از میلیون ها رنگ (هی روزگار.دی) اما طرح بیچاره من حاصل یه مداد سیاه و یه کاغذ ساده هست (قشر بی بضاعت) و همچنین ترکیبی از رنگ سیاه و سفید که تازه همون رنگ سفیدش هم مال خود کاغذه.دی

بهرحال برای کارای بعدی نیازه که روی سایه روشن و جزئیات کمی بیشتر کار کنی .

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

خوب این هم از سائرون فرمانروای تاریکی:

رو هر کدوم کلیک کنید بزرگ میشه!

از چند زاویه ازش عکس گرفتم!فقط یه چیزی:این چیزی که میبینید چهار ساعت طول کشید کشیدنش خواهشا قدرش رو بدونید!

اینم از لینکشون:

اگه یه کم کم رنگه به خاطر دوربینه!

کارت خوبه ، روح یک طراحی رو داره .فقط بی زحمت عکس های با کیفیت تری از نقاشی ات بگیر

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لینک دانلود

من فعلا مراحل اولیه ی نوشتن داستانی درباره ی نبرد گرین فیلدز رو رد کردم.تحقیقاتی توی یران حلقهو سیلماریلیون و سایتخودمون کردم.فکر کنم بتونم تا اخر امسال تمومش کنم. :D @};- :D :| :D :D :| :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glaurung

خیلی زیبا بود اما هنوز جای کار دارد بخصوص سومی ... :) بازم ممنون mccroft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

ام سی واقعا دستت درد نکنه عالی شدند.مخصوصا استفاده از وکال های اصلی.

راستی اگر زمانی بازم خواستی کار کنی ازت درخواست دارم اهنگ twilight and shadow رو برامون آماده کنی.البته فقط در خواست بود ؛)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

ازدوستان عزیز گلائورنگ و کینگ ممنونم....خجالتمون میدین دوستان.... :|

به کینگ:کینگ جان مگه میشه که دیگه کار نکنم :دی... تازه میخوام در آینده گسترش هم بدم،اما در مورد twlight and shadow باید بگم یه فایل میدی پیانو ازش دارم و میشه واست بزنم ولی بعضی جاهاش کیفیت میاد یکم پایین،باید ببینم میتونم فایل باکیفیت ترش رو گیر بیارم...ویا اگه شد مثل ایون استار و می ایت بی همراه با اصل آهنگ بزنم که قشنگ ترم میشه...خلاصه ما درخدمتیم... :)

ویرایش شده در توسط mccroft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glaurung

حالا که فکر می کنم may it be بهترین موسیقی عمرم بوووووود ... خود این الف هم می داند چه کرد این آهنگ با من.... آتش سردی از گلویم به بیرون زد

ویرایش شده در توسط الوه
حذف نقل قول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

سلام... :|

خب امشب هم یه موسیقی تالکینی دیگه واسه تون آماده کردم(بنا به درخواست کینگ عزیز) و اینکه بعد یه مدت که این امتحانات میان ترم جونمو کم کرد(البته هنوز غول آخرش مونده :دی) بلاخره امشب twilight and shadow رو تونستم بزنم که قسمت هماهنگی با تم اصلی آهنگ یه خورده اذیت کرد ولی به هر حال تموم شد...

post-2623-0-61980400-1418070261_thumb.jp ;) Twilight and Shadow.rar :)) post-2623-0-35665200-1418070368_thumb.jp

این آهنگو به کینگ عزیز از طرف خودم و تمامی دوستانش به خاطر پادشاه زیر کوه شدنش تقدیم میکنم و امیدوارم پادشاهی ایشون دوام داشته باشه چون بعضیا واسش دندون تیز کردن از جمله خودم... ;)

دیگه عرضی ندارم فقط کینگ جان دیگه بهتر از این از آب در نیومد...امیدوارم مورد پسند شما و همچنین تمامی دوستان واقع بشه... :D

آقا دستت طلا .حسابی تو زحمت افتادی.اگه اذیت شدی حلال کن.

حیف که به غیر از لایک کردن نمی تونم کار دیگه بکنم.واقعا دمت گرم.استفاده از تم اصلی هم که محشر بود.

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

آقا دستت طلا .حسابی تو زحمت افتادی.اگه اذیت شدی حلال کن.

حیف که به غیر از لایک کردن نمی تونم کار دیگه بکنم.واقعا دمت گرم.استفاده از تم اصلی هم که محشر بود.

;)

زحمت چیه بابا شوخی کردم... :وی اذیتم نشدم،منو اذیت شدن؟!اونم از پیانو زدن؟!حرفا میزنی ها!،فقط تو هماهنگ کردن تم اصلی یه خورده کار داشت چون فایل میدی نت هاش عقب جلو نسبت به تم اصلی و وکال بود که همونم خدا روشکر تا حدود زیادی حل شد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...