رفتن به مطلب
dante

World Of Warcraft

Recommended Posts

dante

کسانی که این بازی را بازی کرده اند یا از آن اطلاعاتی دارند، لطفا در مورد دنیای این بازی و کلاسهای بازی کنندگان نظراتشون رو بدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رایت ساحر

"این بازی توی بازار هست،فکر کنم 6 تا سی دی باشه.من هم کلی راجع بهش شنیده ام اما فقط آنلاین میشه بازیش کرد، حتی Network هم نداره، واقعا که نا امید کننده است، حداقل برای ایرانی ها.

البته چند تا نسخه ی کرک شده هست که میشه اون رو بدون آنلاین شدن بازی کرد اما این نسخه ها واقعا کیفیت پایینی دارن با اشکالات و باگ های فراوان!

حالا نمیدونم نسخه ی کرک شدهی بی عیب و نقص هم واسش پیدا میشه یا نه. من که تا حالا ندیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل

بازی world of warcraft یک بازی کاملا online می باشد که برای بازی کردنش علاوه بر پولی که ذر زمان خرید می پردازید باید ماهیانه هم پول پرداخت بکنید (اگر اشتباه نکنم 10دلار) سبک بازی rpg می باشد و اخیرا هم در بازار ایران نسخه ی کرک شده اون هم وارد شده که میشه در گیم نت ها اون رو به صورت محدود وناقص بازی کرد تعداد سی دی هاش رو نمی دونم چون تو شهر ما به صورت دی وی دی عرضه میشه (با با کلاس..) میگن که توی این نسخه قابلیت single هم داره که از محالات میباشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dante

"از جواباتون ممنونم، ولی منظور من بحث در مورد خود بازی بود

مثلا شامل نژادهای human, undead, orc, troll, tauren, elf, dwarf, gnome میشه

هر بازی کن یک کلاس داره که قابلیتهای خاص خودشو داره

مثل wizard, warlock, fighter, hunter, druid, theif, .......

نکته جالب اینه که هر نژادی نمیتونه هر کلاسی بشه

البته بجز human

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

داستان وارکرفت:چشمه جاودانی

فصل اول :

عمارت بلند ممنوعه در لبه بالای تخته سنگ های کوهستانی قرار داشت.باچشم اندازی از سطح وسبع آب طوری که به نظر می رسید آماده است تا در اعماق تاریک آب سرنگون شود.دراوایل، وقتی عمارت بزرگ دیوار کشی شده ساخته می شد، از جادویی استفاده شد که هر دو ، سنگ و جنگل را ذوب و به صورت یک شکل واحد و جدا نشدنی در آورد.به سختی می شد احساس کسی که آن را می دید درک کرد....

برج هایش درخت ها یی بودند که به وسیله صخره مستحکم شده بودندبا پیچک هایی به دور آن با پنجره های گشوده و رفیع.دیوارها سنگ های آتش فشانی بودند که بالا آمده ، سپس به سختی توسط تاک ها و ریشه های غول پیکر بسته و مزین شده بودند.ساختمان اصلی در مرکز به طور کامل با شیرازه ای جادویی متشکر از صدها درخت غول پیکر باستانی ساخته شده بود.خمیده درهم،آن هااسکلت مرکزدایره ای را دربالای سنگ ها و تاک ها تشکیل داده بودند.

برای کسانی که در اوایل ساخته شدن آن را می دیدند یک شگفتی بود،حالا برای بعضی ها یک هراس بود.یک تشعشع نا آرام محاصره اش کرده بود،یک نفر این شب طوفانی را طولانی کرده بود.عده کمی که به عمارت باستانی نگاه می کردند حالا به سرعت نگاه شان را بر می کشیدند.

کسانی که به آب در پایین نگاه می کردند هم آرامشی پیدا نمی کردند.دریاچه آبنوس حالا در آشوبی غیر طبیعی بود.امواج خروشان به بلندی عمارت بر می خاستند و درفاصله ای دور با غرشی فرو می افتادند.رعد و برق در پهنه وسیعش(آسمان) می زد.آذرخش طلایی،آذرخش سرخ یا سبز.صاعقه مانند هزاران اژدها می غرید و کسانی که اطراف ساحل زندگی می کردند خود را جمع(جمع و جور) کردند،نامطمئن بودند از این که چه نوع طوفانی ممکن است نازل شود.

بر روی دیوارهایی که عمارت را در بر گرفته بودند،نگهبانان شوم در زره سبز جنگلی شمشیرها و نیزه هاشان را که به طور جنگ طلبانه ای برق می زد آماده نگه داشته بودند. آن ها نه تنها به آن سوی دیوارها برای متجاوزان احمق نگاه می کردند،بلکه هر از چند گاهی به طور مخفیانه نیم نگاهی می کردند..... به خصوص به برج اصلی،جایی که احساس می کردند بی شک انرژی هایی در جریان است.

و در آن برج بلند،در یک دالان ستگی پوشیده از دید آن هایی که بیرون بودند،پیکرهای بلند و باریک در رداهایی رنگین از جنس فیروزه،گل دوزی شده با طرح هایی نقره ای از طبیعت،برروی نقشی شش ضلعی که حک شده بر زمین بود خم شده بودند.

در حالی که نایت الفها سحر را زمزمه می کردند،چشمان نقره ایشان که مردمک نداشت از زیر کلاه خودها خیره شده بود.پوست بنفش تیره آن ها درحالی که جادوی درون نقش تقویت می شد پوشیده از عرق می گشت.

همه،جز یک نفر خسته به نظر می رسیدند وانگهی آماده بودند تا از بی حالی مدهوش شوند.آن یک نفر بر روی جادو نظارت داشت ولی نه با چشم های نقره ای مانند بقیه، بلکه با چشمان کاذب سیاه با رگه هایی از رنگ یاقوتی که به طور افقی تکان می خوردند، بر عملیات نظاره می کرد.اما با وجود چشمان کاذب،او به تمام جزئیات توجه می کرد،به هر گونه عکس العملی از دیگران. در حالی که او چشمانش را حرکت می داد،صورت بلند و باریک او،باریک حتی برای یک الف،پوشیده ازاحساس آز و انتظار بود.

شخصی دیگر بر همه این ها نظارت می کرد،و بعد از هر حرکت وصحبت می نوشید.................پایان قسمت اول از فصل 1

آیا بازم هم من بیهوده می نویسم

محمد افاضاتی

www.plnet.tk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

"blizzard بعد از انتشار the frozen throne بازي درست كرده كه شخصيت ...

blizzard بعد از انتشار the frozen throne بازي درست كرده كه شخصيت هاي اصلي warcraft هاي قبلي را دارد كه يكي از آنها را انتخاب كرده و بازي مي كنيم .

ميشه گفت كه wow كاملا با warcrft فرق دارد و فقط شخصيت هاي قبلي در ان هست براي مثال thrall . arthas . lich . racxer .jaina ,ulther .moon-priestess

در اين بازي night elves حرف اول را ميزند و بهتري map ها براي night elves مي باشد

در داستاني اين بازي ORCS و انسان ها با هم ميشوند تا night elf ها را از بين ببرند آنها بايد از جنگل ها بگذرند و اين نياز به كمك گرفتن از beastmaster را دارند

undeads نيز مي خواهند همهي دنيا را از بين ببرند

شما ميتوانيد در سايت www.blizzard.com تمام جزييات بازي را مشاهده كنيد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul

میتونین سرور crackشده شو تهیه کنین و تقریبا single بازی کنین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul

ولی چند تا bug مهم داره. مثلا از همه skillها نمیشه استفاده کرد. اگه تو خونه مودم multiport داشته باشین میشه چند نفری online بازی کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul

راستی کلاس کاراکتر هم فقط Mage!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dante

fekr mikonam ke yek kelas be hich vajh javabgoo nabashe

mamoolan ghar ha ro be soorat e goroohi miran

warlock, mage, fighter, druid....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میتراندیر گندلف

خیر، بازی بدون اینکه نیازی به شبکه هم باشد اجرا می شود، فقط نیاز به یک شبکۀ مجازی است دوستانی که بازی را خریداری کرده اند با من تماس بگیرند تا کرک بازی را برایشان ارسال کنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dante

یه کم در مورد شبکه مجازی بیشتر توضیح بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آشیل

من چیز هایی که شنیدم در مورد این بازی خیلی جالب بود شما یک شخصیت بر می دارید.و با اون شخصیت میتونید هر کاری کنید یه سری دمو هست تو نت که من فقط دیدم اگر دوستی لینک بده خودم هم خیلی دلم میخواد دوباره ببینمشون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

اشیل جان من چند تایی از دمو های world of warcraft رو دارم اگه دلت بخواد بهت می دمشون

من ازت یک سوال داشتم آیا کتاب های وارکرفت به زبان فارسی ترجمه شدن؟اگه ترجمه شدن کجا می شه گیرشون آورد؟

اگه ترجمه نشدن پس خودت یه جوری تهیه کردی و خوندی(پس انگلیسی هم به خوبی بلدی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آشیل

لینک بدید که دوستان هم استفاده کنند چون فکر کنم هیچ تعریفی از بازی تو یه ذهنشون نباشه البته منظورم این چند نفر نیست که اینجا پست زدن کلی تر منظورم بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

man ruye hafezeye kampioteram daram age khastid masoolane sait peigham bedan va hamahang konan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

من بازی با سرورش رو دارم بازی هم می شه هر class و skill هم مجازه فقط چون برای شروع بازی باید سرور خصوصی رو بسازید دیر میاد از شخصیت های war 3 می دونم یک چیز هایی هست مثل اشک آرتاس که جادویی

فقط دوتا مشکل یکی اینکه فقط از یکی از شهر ها شروع می شه 1/8 بازی رابیشتر نمی شه کرد مگر 8بار تمومش کنی

2 save اش که دقیق بلد نیستم اگه می دونید بگید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dante

خدمت تمام دوستان world of warcraft عرض کنم که:

1. سرورش که توی بازار موجوده قدیمی و پر از باگ می باشد.

2. سرور جدید که برای patch 1.9 ارائه شده راه اندازی کردنش سخته. من خودم سر این قضیه wow رو از کامپیوترم پاک کردم.

3. اصلاً طرفش نرین. به شدت اعتیاد آوره.

4. اگر اخباری از یک سرور خوب دستم بیاد خبرتون می کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

منتظرWorld Of Warcraft The Burning Crusade در سال 2006 باشيد براي اطلاعات بيشتر در مورد بازي به سايت www.gamespot.com برويد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mortezams

من بازی رو تازه گرفتم چون می دونستم بازی ان لاینه و نسخه های خونگی بعر از 72 ساعت نصب یه مپ رو به طور کامل رو سیستم خونه نصب می کنه ولی این فرق می کنه یه سرور ایرانی هست که با ماهی 6 هزار تومان می تونی به اون وصل شی و بازی کنی به نام Genral Game Server که البته از حدود یک ماه پیش یک سال مجانی قرار داده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dante

در patch جدید وارکرفت که زمستان به بازار می آید 2 نژاد دیگر به بازی اضافه شده اند. blood elves و draenei. به نظر می رسد که تغییراتی اساسی در بازی ایجاد شده و سرورهای فعلی قادر به پشتیبانی patch جدید نیستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber
من بازی رو تازه گرفتم چون می دونستم بازی ان لاینه و نسخه های خونگی بعر از 72 ساعت نصب یه مپ رو به طور کامل رو سیستم خونه نصب می کنه ولی این فرق می کنه یه سرور ایرانی هست که با ماهی 6 هزار تومان می تونی به اون وصل شی و بازی کنی به نام Genral Game Server که البته از حدود یک ماه پیش یک سال مجانی قرار داده

مطمئنی !

اگه مطمئنی یه شماره تلفن یا سایت بده برم ببینم چه جوری ؟

راستی سیتم مورد نیاز ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
samanosuke

WORLD OF WARCRAFT daraie 2graheke hargoroh be 4 race taghsim mishavand 1-hord ke shamaele ORC-TAUREN _Troll_undead 2-Alience:ke shamele Human-nightelf-dawrf-gnomeh-ke har race daraie ye seri class ha hast ke mitonan begiran az onjaie ke man bazi mikonam besorat online va mohite on ro didam ye bazie besiar jazabe baraie bazi dar world yek servere male irani ha hast ke mitonid besorat online bazi konid baraie didane site server be www.wowiranianserver.ir morajea konid bazie vaghan jalebie nazare man ine ke hatman berin va bazi konid

برای رعایت قوانین انجمن و احترام به بقیه شما باید فارسی تایپ کنید ، پستهای پینگلیش بعدی شما بدون اخطار پاک می شود(ناظر)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میتراندیر گندلف

برای استفاده انلاین از بازی جهان وارکرافت می تونید به این سایت مراجعه کنید www.wowiranianserver.ir با دایال اپ هم خوب جواب می ده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

من لین بازی رو هنوز ندیدم ولی می گن خیلی قشنگه . قهرمان جهانی این بازی رو چند ماه پیش توی یه مجله معرفی کردند به نام DIDI8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...