رفتن به مطلب
dante

World Of Warcraft

Recommended Posts

Haldir of Lorien

با سلام خدمت همگی

همانطور که در پست های قبلی هم متذکر شدم خاصیت سرور های قدیمی تر با وجود احتمال DC شدنشان وجود تعداد کاربران زیادتر است به طوریکه هم از نظر مالی کمتر در مضیقه قرار میگیرید و هم به دلیل تعداد بالای کاربران و چشم و هم چشمی با دوستانتان سرعت لول گیری شما افزایش می یابد.

دو سرور زیر قدیمی ترین ها در ایرانند:

GGS

RapGame

با تشکر از شما

خبر کاملا جدید(الان ساعت 12:04 است)

HOST جدید سرور GGS به ایران منتقل شده و در حال راه اندازی است(کمتر از 2 روز دیگه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام خدمت همه دوستان

IP جديد سرور GGS براي تغيير realmlist.wtf و wow473519.wtf به شرح زير مي باشد:

81.91.146.120

براي ديدن اطلاعات بيشتر به آدرس اينترنتي زير مراجعه كنيد:

سايت موقتي سرور GGS

سرور تا فردا به صورت تست است و از فردا به ذخيره اطلاعاتي روز جمعه برميگردد(يعني تا فردا سعي كنيد لول نگيريذ چون مي پرد)

در ضمن من تا امروز نزديك به 6 سرور جديد را امتحان كردم همه فوق العاده ضعيف بودند

سرور rapgame را هم كه خيلي تعريفش را شنيده بودم هم مورد داشت

فكر كنم GGS بعد ار تغييرات كنوني سرور ايده آلي شود.

با تشكر از همگي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام خدمت همه عزیزان

دوستان سرور GGS از حالت تست خارج شد و در حال ار ائه خدمات است.

در ضمن این سرور در حال حاضر به صورت Blizzard like است .

سایت سرور GGS برای بازی WOW

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
هالدیر جان عکس از هیروت نذاشتی... نکنه میترسی چشش بزنیم؟

ققنوس جان با سلام

حالا چون خیلی دوست داری منو ببینی پس حالا منو ببین.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

ققنوس جان با سلام

حالا چون خیلی دوست داری منو ببینی پس حالا منو ببین.

با تشکر

هالدیر جان ! اول اینکه: چشم! توی بازی هم میایم... ولی توی دنیایی که یه هیولایی مثل هیروی تو پرسه میزنه من بیام چی کار کنم؟ در ضمن عجب هیروی خوشگلی هستی ها... قصد ازدواج نداری؟ یکی دو تا اورک ماده ی خوب سراغ دارم آس خودته....بهتره سریع بری سر خونه زندگیت... نکنه اون پشتیه خونته؟ اونام لابد... اسغفرالله!

:evil:

راستی کدوم نامروت او کارو باهات کرد...؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

هالدیر جان ! اول اینکه: چشم! توی بازی هم میایم... ولی توی دنیایی که یه هیولایی مثل هیروی تو پرسه میزنه من بیام چی کار کنم؟ در ضمن عجب هیروی خوشگلی هستی ها... قصد ازدواج نداری؟ یکی دو تا اورک ماده ی خوب سراغ دارم آس خودته....بهتره سریع بری سر خونه زندگیت... نکنه اون پشتیه خونته؟ اونام لابد... اسغفرالله!

:evil:

راستی کدوم نامروت او کارو باهات کرد...؟!

ققنوس جان سلام

آقا من تو warrior ها در اين بازي نسبتا سوسكم بايد بقيه رو ببيني تا بفهمي هيولا يعني چي...

تازه سرور GGS توپ شده و مانند سرور بليزارد شده يعني كاملا شبيه اصل است.

من منتظرم كه مثلا امروز يه هيروي لول 1 به اسم Blue Phoenix ببينما...بيا تو بازي خودم ساپورتت مي كنم.

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

ققنوس جان سلام

آقا من تو warrior ها در اين بازي نسبتا سوسكم بايد بقيه رو ببيني تا بفهمي هيولا يعني چي...

تازه سرور GGS توپ شده و مانند سرور بليزارد شده يعني كاملا شبيه اصل است.

من منتظرم كه مثلا امروز يه هيروي لول 1 به اسم Blue Phoenix ببينما...بيا تو بازي خودم ساپورتت مي كنم.

با تشكر

ولی خب حقیقتش یک هیروی L1 یاسد از سوسک هم بترسد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

من فکر میکنم این هالدیر جان اینقدر اطلاعات کاملی داده که بهتر است یکی از ناظران(کی؟اله سار؟!) پستهای این بخش را در یک تلپیک مجزا ، به بخش بازیها منتقل کند. (پست های هالدیر را)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

ولی خب حقیقتش یک هیروی L1 یاسد از سوسک هم بترسد!

ققنوس جان با سلام

آقا ترس فقط مخصوص Horde ها است اگه شما Alliance بشی که دیگه نباید از من بترسی.ولی اگه می خوای Horde بشی نصیحت میکنم بهت که اسم ققنوس آبی نذاری چون میام و گیرت میارم و .....:grin:

حیف که حوصله تایپ زیاد ندارم در اولین فرصت آموزش های بازی را ادامه می دهم.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

تهدید میکنی؟ حالا که اینطور شد، حتما Horde میشم و... (شوخی کردم بابا! جراتشو ندارم!) اگر هم بشم، اسمم رو دقیقا BLuePhoenix نمیذارم!

ولی من هنوز رو پیشنهادم در مورد انتقال تاپیک هستم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
تهدید میکنی؟ حالا که اینطور شد، حتما Horde میشم و... (شوخی کردم بابا! جراتشو ندارم!) اگر هم بشم، اسمم رو دقیقا BLuePhoenix نمیذارم!

ولی من هنوز رو پیشنهادم در مورد انتقال تاپیک هستم...

دوست من سلام

گفته بودم دارم تو یک سرور دیگه لول آپ می کنم.

خوب این سرور جدید با Latency پایین و سرعت قابل قبولی است...تازه شروع به کار کرده و هر شب PVP برگذار می کند.

من خودم الان تو این سرور Horde شدم و تازه لول 20 هستم.

این سرور را امتحان کنید بد نیست(از GGS بهتره---آخه ggs بازم قاطی کرده و زده 7 تا از هیرو های منو پاک کرده)

این IP سرور برای تغییر Realmlist و wow473519

80.191.225.5

برای باز کردن اکانت به این ID یک پی ام بزنید.

[email protected]

اگه ققنوس جان بعد از دوران هفتم آمدی برا بازی تو این سرور به اسم Nimed Game Server می بینمت.

با تشکر

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام

خبر خیلی خیلی خیلی مهم

Rivera

دوستانی که تمایل به بازی کردن در یک سرور خارجی با کیفیت مشابه بلیزارد را دارند می توانند با پرداخت مبلغی کاملا ناچیز از مزایای سرور های خارجی در ایران برخوردار شوند.

سرور ریورا یک سرور روسی است که در ایران هم ادمین دارد و دارای مزایای زیر است :

1-قدرتمندی سرور با تعداد بازیکن بالا همزمان( بیشتر از 500 نفر همزمان)

2-همانند سرور بلیزارد است و کسی قادر به تقلب کردن در آن نیست

3-این سرور دارای Guild و Forum فارسی زبانان هم است.

Rivera Forum

شرایط عضویت:

باز کردن Account و اعتبار 3 ماهه مبلغ 9000 تومان می باشد.و مبلغ 12000 تومان هم جهت هزینه های متفرقه دریافت میشود.

توجه مهم :

مثلا اگر شما و 4 نفر از دوستانتان بخواهید 5 اکانت 3 ماهه باز کنید برای باز کردن 5 اکانت شما باید مبلغ 5*9000=45000 تومان بپردازید و آن مبلغ 12000 تومان بین شما 5 نفر تقسیم می شود.

پس هر چه تعدادتان هنگام ثبت نام بیشتر باشد به نفعتان است.

طریقه پرداخت پول:

اگر مشتاق به بازی در سروری هستید که مشکلات عدیده سرورهای ایرانی شاملش نمی شود و جهت تماس با ادمین ایرانی ریورا به من PM بدهید.

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

درووووووووووووود بر تو با این خبر فوق العاده ات!

خیلی خوب است... تو خودت اکانت گرفته ای؟

باشد که این خبر های تو ادامه پیدا کند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

دوستان من سلام

من امروز رفتم بانک که پول بریزم ولی عجب صفی بود.

ولی فردا صبح دارم می روم که اول وقت پولو واریز کنم.

و اینکه سرور خارجی با وجود پولی بودن چه تفاوتی دارد توضیح اینکه اگر در GGS و یا RapGame که سرور های مجانی ایرانی هستند بازی کنید با آنلاین شدن 50 نفر با هم سرور یه یک ساعتی DC می شود ولی این سرور 1200 نفر آنلاین همزمان هم دارد و DC هم نمی شود.

LAG ندارد

Latency با ینترنت Dial_Up پایین است(600-300)

قوانین بلیزارد بر آن حاکم است.

فکر کنم برای کسی که مایل به لذت بردن از این بازی است این دلایل کافی باشد.

در ضمن هر 3 ماه یک بار مبلغ 9000 (12000+) مبلغ ناچیزی است برای درک لذت واقعی بازی WOW

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

خوب هالدير جان با اين توضيحات شما من را دوباره به بازی WOW علاقه مند كردي . من قصد داشتم تا آمدن نسخه جديد اين بازي كه فكر كنم به صورت يك پك اضافه شونده باشد و همچنين بازي The Lord of the Rings Online", "Shadows of Angmar سراغ بازي rpg online نرم ولي مثل اينكه نميشه صبر كرد. در كل بابت خبري كه داديد متشكرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
خوب هالدير جان با اين توضيحات شما من را دوباره به بازی WOW علاقه مند كردي . من قصد داشتم تا آمدن نسخه جديد اين بازي كه فكر كنم به صورت يك پك اضافه شونده باشد و همچنين بازي The Lord of the Rings Online", "Shadows of Angmar سراغ بازي rpg online نرم ولي مثل اينكه نميشه صبر كرد. در كل بابت خبري كه داديد متشكرم.

ميتراندير عزيز با سلام

دوست من بازي نكردن wow براي علاقه مندان سبك rpg يك اشتباه است مخصوصا در يك سرور خارجي.

در ضمن نسخه آلفاي buring Crusade را هم اين سرور حدود 45 روز ديگر مي آورد.

پس ملحق شو.

با تشكر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

ميتراندير عزيز با سلام

دوست من بازي نكردن wow براي علاقه مندان سبك rpg يك اشتباه است مخصوصا در يك سرور خارجي.

در ضمن نسخه آلفاي buring Crusade را هم اين سرور حدود 45 روز ديگر مي آورد.

پس ملحق شو.

با تشكر از شما

منظورت رو بیشتر توضیح میدی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

ققنوس جان با سلام

دوست من بازی buring Crusade در اصل یک پچ است که روی بازی اصلی نصب می شود و اکنون در سرور های آفیشیال(خود بلیزارد) نسخه آزمایشی یا بتا آن موجود و قتبل بازی است.

حدود 45 روز دیکر سرور ریورا همزمان با ارائه نسخه اصلی توسط بلیزارد آنرا در سرور خود می آورد.

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام به همگي

دوستان گرامي اگر علاقمند به بازي در اين سرور هستيد زودتر اقدام كنيد چرا كه همه ايراني هاي اين سرور لولشان بين 10 تا 30 است و تعدادمان هم بيشتر از 50 نفر نمي شود .

با ملحق شدنتان به ريورا تعداد ايراني ها را زياد مي كنيد به طوريكه قادر به ايجاد گيلد خواهيم شد و در ضمن به دليل كم بودن لول همه شما از بقيه دوستان زياد عقب نمي مانيد.

اگر مشكلي در رابطه با طرز تهيه بازي و پچ مربوطه دارير لطفا مطرح كنيد.

با تشكر

جهت ارتباط بر قرار كردن با ادمين ايراني ريورا به ID زير پي ام بدهيد.

[email protected]

با تشكر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
با سلام به همگي

دوستان گرامي اگر علاقمند به بازي در اين سرور هستيد زودتر اقدام كنيد چرا كه همه ايراني هاي اين سرور لولشان بين 10 تا 30 است و تعدادمان هم بيشتر از 50 نفر نمي شود .

با ملحق شدنتان به ريورا تعداد ايراني ها را زياد مي كنيد به طوريكه قادر به ايجاد گيلد خواهيم شد و در ضمن به دليل كم بودن لول همه شما از بقيه دوستان زياد عقب نمي مانيد.

اگر مشكلي در رابطه با طرز تهيه بازي و پچ مربوطه دارير لطفا مطرح كنيد.

با تشكر

جهت ارتباط بر قرار كردن با ادمين ايراني ريورا به ID زير پي ام بدهيد.

[email protected]

با تشكر از شما

با سلام خدمت همه دوستان عزيزم

خبر جديد اينكه در صورت تمايل در برقراري ارتباط با ادمين ايراني ريورا مي توانيد در همين سايت آردا به وي پي ام بدهيد ( اخه عضو تازه وارده) و با اسم Guardian Of The Grey Havens عضو شده است .

بدين وسيله مي توانيد از تمام چند و چون بازي جهاني واركرفت اطلاع حاصل كنيد.

با تشكر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Guardian Of The Grey Havens

با سلام به همگی و با تشکر از دوسته خوبمHALDIR ...بله دوستانی که تمايل به بازی در بزرگترين سرور ورلد اف ورکرفت در دنيا بد از بليزارد دارند میتواند با این 2 آي-دي تماس بگيرند و اینکه من با ایين ای دی هميشه هرشب اون هستم

[email protected] :ba in id man On misham va man dar Rivera masoole FORUM/editing va translation site va overlord GULDirainian hastam

[email protected] : aba in ID admin va masoole accounthaa on mishe ke motassefane ziyaad on nemishe chon har ki account mikhaaad ba hamoon id khoodam tamaas beghire [email protected]

server rivera:1000 average online

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
با سلام به همگی و با تشکر از دوسته خوبمHALDIR ...بله دوستانی که تمايل به بازی در بزرگترين سرور ورلد اف ورکرفت در دنيا بد از بليزارد دارند میتواند با این 2 آي-دي تماس بگيرند و اینکه من با ایين ای دی هميشه هرشب اون هستم

[email protected] :ba in id man On misham va man dar Rivera masoole FORUM/editing va translation site va overlord GULDirainian hastam

[email protected] : aba in ID admin va masoole accounthaa on mishe ke motassefane ziyaad on nemishe chon har ki account mikhaaad ba hamoon id khoodam tamaas beghire [email protected]

server rivera:1000 average online

با سلام خدمت همگي

بابا بنده خدا اين دوستمون اصلا (و ابدا) عادت به تايپ فارسي ندارد ولي خوب ميتراندير عزير و ققنوس جان و شما امير 18 اگر سوالاتي تخصصي هم از بازي كنوني و هم از پچ در حال آمدن داريد ميتوانيد مطرح كنيد .

ولي به حرفش گوش نديد اگه اومديد ريورا نريد Horde بشيد (هر چند اگثر ايراني ها :unde: ) بيايد Alliance چون خدايي با كلاس تره و معدود ايراني هاي الاينس هم اراي Guild هستيم.

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

بازم سلام

والا داشتم پست های قبلیمو میخوندم دیدم خیلی خیلی خیلی اطلاعاتش قدیمی شده(patch 1.12-OMG) برا همین به مرور آخرین تغییرات بر مبنای سایت بلیزارد خواهم گفت:

در ابتدا باید بگم که برا بازی به هیچ سروری غیر از بلیزارد نرید(http://www.wow-europe.com/en/index.xml) (این سایت رلم های اروپا است) که این خودش اولین نکته است برای ایرانی ها بهتر است که از طریق رلم های اروپا شروع به بازی کنند.

ایلواتار به دادم برسه نکته خیلی زیاده!(جهت جلوگیری از اتلاف وقت به جای تایپ مطالب لینک میدهم که ساده تر است)

الف) سرزمین ها Worlds :

Eastern Kingdom-1

Kalimdor-2

Outland-3

Northrend-4

مورد 1 و 2 سرزمین های کلاسیک است(همون آزروث-مناسب برای لول آپ ار 1 تا 60).

مورد 3 خارج آزروث است(مناسب برای لول آپ از 58 تا 70)

مورد 4 که حدود 4 ماه است توسط بلیزارد راه اندازی شده است مختص به لیچ کینگ دارد(مناسب برای لول آپ از 68 تا 80)

ب) نژاد ها(نگارش به انگلیسی)

ب-1)Alliance:

Human

Night Elf

Dwarf

Gnome

Draenei

ب-2) Horde:

Undead

Orc

Troll

Tauren

BloodElf

نکته: نژاد های Draenei و BloodElf مختص پچ The Burning Crusade می باشند.

ج) کلاس ها:

Death Knight Druid Hunter Mage Paladin Priest Rogue Shaman Warlock Warrior

نکته:

1-علاوه بر دوارف ها و انسانها(آلاینس) کلاس بلاد الف ها(هورد) هم قادر به ساخت پالادین هستند.

2- علاوه بر اورک ها و تائورن ها(هورد) درانای ها (الاینس) هم قادر به ساخت شمن هستند.

3-کلاس دثنایت برای همه نژاد ها است (ولی برای ساخت آن درهر رلم وجود یک کاراکتر لول 70+ الزامی است)

4- شروع بازی با کلاس دث نایت از لول 55 میباشد.

د) حرفه ها:

Alchemy

Blacksmithing

Enchanting

Engineering

Herbalism

Jewelcrafting

Leatherworking

Mining

Skinning

Tailoring

ه) حرفه های ثانویه:

Cooking

First Aid

Fishing

و) اینستنس ها و دخمه ها:

اینقد زیاد شده که بهتره فقط لینک بدم:

http://thottbot.com/world

برای مشاهده آن روی گزینه پنجم یا همان [instances] کلیک کنید.

ز) پچ رسمی در سایت بازی های دنیای وارکرفت در حال حاضر 3.0.3 میباشد.http://www.wow-europe.com/en/patchnotes/

فعلا اینارو داشته باشید تا بعد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کوروفینوه

این بازی با دو تا بسته الحاقیش و گیم کارت رو هم برای من 150 تومن آب خورد! :shock:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

هالدیر خان Quest Helper یا چیز شبیه این برای Wotlk اومده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...