رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

msa_dino

بچه ها متاسفانه کلیپی از برهوت اسماگ لو رفته ...

http://socialcam.edg...11/BkWnkrtB.mp4

واااااااای... خدایا خدایا!! نــــــه!! چرا آخه؟؟!! چرا همه ی این اتفاقات برای هابیت پیش میاد فقط؟؟؟

ویرایش بعد از دیدن کلیپ: این که اصلا بهش نمیومد کلیپ لو رفته باشه...کاملا رسمی داشت از یه کانالی تبلیغ میشد اولشم فریمن اومد گفت که اخصاصی یه قسمتشو می خوایم الان نمایش بدیم آخرش هم تاریخ اکران و فروش بلیط اعلام شد.. کاملا معلوم بود که یه کلیپ رسمی و تبلیغی که خودشون پخش کردن... لو رفتنی در کار نبوده... فقط یکی از طرفداراست که داره از صفحه تلویزیون ضبطش میکنه همین...

ولی پسر عجب فضای ترسناک و دلهره آوری داشت ...!! :) خیلی خیلی حال کردم..!! دمت گرم پیتر عــــــــالی تر از عــالی بود...!!

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

البته من در حین دانلودش نوشته بودم که خطر لو رفتن داستان وجود داره ... البته خطرش هم وجود داره ، سایت حلقه ی یگانه هم گفته اسپویلره ... مثلا

یه جا اورکه میگه ارباب من فقط به یک نفر خدمت میکنه و یا اینکه کله اش آخرسر قطع میشه

... اینا خودشون یکنوع اسپویلر هم حساب میش D:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

بابا لو چیه؟!تو مراسم ام تی وی پخش شده که البته ربط این مراسمو به هابیت متوجه نمیشم :| ;)

این تراندویل عجب وحشیه خفنیه بابا :) دمش گرم وای آخرش قیافه لگولاس عالی بود :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بابا بچه ها من کی گفتم لو رفته ؟! من فقط گفتم متاسفانه ... حرف متاسفانه و لو رفته زمین تا آسمون فرق ووی گولنزجک .:دی منظورم اینه که ای کاش این صحنه ها رو تو کل فیلم هابیت ببینیم اینطوری لذتش بیشتر میشه نه اینکه تیکه اش تیکه اش رو ببینیم . :) البته بعضی جاهاش لو هم رفت :دی

زیرنویس قبلی فقط یه جا یه کلمه شو (منظورم اره بور هستش) رو جا انداختم ... اینم زیرنویسش ...

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

ایناها مدرک :دی

آره بابا این حرکت جنایت علیه طرفدارا محسوب میشه یکی این پیترو بگیره :) همش مزه ی فیلمو از بین میبره،منم که بی طاقت :| هرچی کلیپ بده بیرون میبینم ;)

بدجوری ترسوندمتون ها D:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

عجب کلیپ خفنی بود. از تائوریل خوشم نیومد(نظر شخصی) خیلی تو نقش بود و صد البته به پای لگولاس و پدر گرامیشون نمیرسید.

خشم تراندویل زمانی که اورک میگه ارباب من برای سایرون خدمت میکنه واقعا ترسناکه مخصوصا اونجا که سر از بدن اورک بدبخت جدا میکنه.

عشق است تراندویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

عجب کلیپ خفنی بود. از تائوریل خوشم نیومد(نظر شخصی) خیلی تو نقش بود و صد البته به پای لگولاس و پدر گرامیشون نمیرسید.

خشم تراندویل زمانی که اورک میگه ارباب من برای سایرون خدمت میکنه واقعا ترسناکه مخصوصا اونجا که سر از بدن اورک بدبخت جدا میکنه.

عشق است تراندویل

من هم کاملا موافقم ! تراندویل خفن ترین الفی بود که تا حالا دیدم ! هم صداش و هم صورتش واقعا مناسب یه الف قدرتمنده

خشمش منو یاد خشم خود فیانور انداخت

واقعا به این میشه گفت یه الف مرگبار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ویلوارین

جالبترین صحنه کلیپ وقتیه که تراندویل کله ارک رو سریع قطع میکنه.بیچاره لگولاس یهو دید فقط یه کله تو دستاش مونده. خب همین کارارو جلو بچه میکنن که مسابقه کشتن راه میندازه. کلا دیدم نسبت به تراندویل عوض شد فکر میکردم خیلی آروم باشه.از قدیم گفتن پسر کو ندارد نشان از پدر .....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

یک پشت صحنه ی جدید (که امیدوارم جدید باشه) که مختص خانه ی بئورن هستش

http://www.rodfile.com/b38k4a04qwbz

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

این چی بود؟!؟!؟! ... عجب!! ... چرا پیتر همچین می کنه؟!! .. این چه برنامه ای بود و هدفش چی بود؟!؟!! ...

طوری تراندویل رو تعریف کردین فککردم چی شده!! ... خخ .. خشم فئانور؟!؟!؟!؟ ... نه دیگه بی انصافیه! .. نه دیگه تا اون حد .. ! ..خشم ائون از این بیشتر بود!!!

من که از تائوریل خوشم میاد ... درکل می گم ...

واقعا چرا همچین کردن اینا!! ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
AragornRP

تبلیغ لوگویی هابیت برهوت اسماگ....خیلی باحاله حتما دانلود کنید.

لینک دانلود : http://dl.srv6.expre...railer__HD_.mp4

لینک سالم قرار داده شد...

post-2213-0-88189800-1384464946_thumb.pn

ویرایش شده در توسط AragornRP

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

لینک دانلود : http://rs7.rodfile.c...%20%5BHD%5D.mp4

بچه ها من همیشه با دانلود از رود فایل مشکل دارم به نظر شما علتش چیه؟الآن اگه اینو روی مدیافایر یا آپلود باز یا هر سرور دیگه ای آپلود کنین میتونم راحت دانلود کنم.این مشکل رو با باز کردن تصاویر و کلیپهای آی ام دی بی هم دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

لینک دانلود : http://rs7.rodfile.c...%20%5BHD%5D.mp4

لینک صفحه رو بزار نه لینک ساخته شده رو که روی IPـیت ست شده :)

بچه ها من همیشه با دانلود از رود فایل مشکل دارم به نظر شما علتش چیه؟الآن اگه اینو روی مدیافایر یا آپلود باز یا هر سرور دیگه ای آپلود کنین میتونم راحت دانلود کنم.این مشکل رو با باز کردن تصاویر و کلیپهای آی ام دی بی هم دارم.

نباید مشکل داشته باشی جز همین یه لینکی که گذاشته!

برای IMDb و شرکا هم تقصیر تو نیست، باید یقه ی ISP رو گرفت، یا شاید بالاتر...

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

1467278_541751825919333_1231217696_n.jpgبئورن در دال گولدور! لِگوی فیلم!

از قرار معلوم گندالف و راداگاست در دال گولدور گیر میفتن و بئورن میاد کمکشون! باید خیـــــلی زیبا باشه!... من که دیگه صبرم به سر رسیده :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

1467278_541751825919333_1231217696_n.jpgبئورن در دال گولدور! لِگوی فیلم!

از قرار معلوم گندالف و راداگاست در دال گولدور گیر میفتن و بئورن میاد کمکشون! باید خیـــــلی زیبا باشه!... من که دیگه صبرم به سر رسیده :)

پس کو عکس داداش ؟!

ویراش : آها اومد ... دمت گرم D:

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

دوستان این عکسو از پشت صحنه اکستندد هابیت سفر غیر منتظره گرفتم آن کسی که پشت راداگاست ایستاده بولگ هستش که بدلکارشم کمی آنطرفتر ایستاده

2 تا بولگ :)

post-1897-0-24954500-1384285378_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

ای کاش که برادران وارنر هابیت رو در سکوت کامل خبری میساخت نه مثل الان که تمام جزییات فیلم تقریبا مشخصه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

ای کاش که برادران وارنر هابیت رو در سکوت کامل خبری میساخت نه مثل الان که تمام جزییات فیلم تقریبا مشخصه!

دقیقا ... دیگه بیشتر حوادث فیلم لو رفت ... اصلا ای کاش جکسون اون Post Production رو نمیذاشت ... بیشتر اطلاعات فیلم از اون لو پشت صحنه هایی که قرار میده لو میره ... ماشاا... هر روز هم یه کلیپی یا عکسی ازش در میاد کل اتفاقات فیلم رو لو میده ... اون از بنر هایی که خط روایتیش که کاملا اسپویلره اینم از خبر هایی که از داخل به بیرون درز میکنه ...

خلاصه ماهم این وسط تشنه ی یه کلیپ دیدن ازشیم و فوری میگیریمش ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دقیقا ... دیگه بیشتر حوادث فیلم لو رفت ... اصلا ای کاش جکسون اون Post Production رو نمیذاشت ... بیشتر اطلاعات فیلم از اون لو پشت صحنه هایی که قرار میده لو میره ... ماشاا... هر روز هم یه کلیپی یا عکسی ازش در میاد کل اتفاقات فیلم رو لو میده ... اون از بنر هایی که خط روایتیش که کاملا اسپویلره اینم از خبر هایی که از داخل به بیرون درز میکنه ...

خلاصه ماهم این وسط تشنه ی یه کلیپ دیدن ازشیم و فوری میگیریمش ...

درسته بخصوص اینکه بعضی از قسمت های برهوت اسماگ جز سفر غیر منتظره بود و بعدا جدا شد

یا در مورد بئورن یا تراندویل اینقدر فوکوس کردن لازم نبود

برای من یکی که کلیات و جزییات همش مشخص شده متاسفانه بروس وارنر برای پروژه هری پاتر هم اینطور بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

ای کاش جکسون این Post Production هایی رو که بیرون میداد رو دو سه ماه بعد از اکران هابیت پخششون میکرد... چونکه 1 - امکان اینکه بعضی جاهای فیلم لو بره خیلی کم میشه . 2 - کسی که فیلم رو میبینه راحت بتونه وارد فضای اون بشه و باهاش همذات پنداری کنه ... شاید این تبلیغاتی که بروس وانر انجام میده خیلی به کمک فروش فیلم بیاد ولی بیشتر سورپرایزهایی که بیننده میخواد ببینه رو لو میده ... همچنین اون کلیپ تبلیغاتی که من گذاشتم و گفتم لو رفته و بچه ها گفتن نه هم به نظر هنوز که هنوزه این کلیپ لو رفته هستش ... یعنی خوده بروس وارنر دستی دستی لو داده ... هر چی باشه یکی از صحنه های مهم و هیجان انگیز هابیت هستش و نباید چندین قبل از اکران هابیت این کلیپه رو بزارن ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

ای کاش جکسون این Post Production هایی رو که بیرون میداد رو دو سه ماه بعد از اکران هابیت پخششون میکرد... چونکه 1 - امکان اینکه بعضی جاهای فیلم لو بره خیلی کم میشه . 2 - کسی که فیلم رو میبینه راحت بتونه وارد فضای اون بشه و باهاش همذات پنداری کنه ... شاید این تبلیغاتی که بروس وانر انجام میده خیلی به کمک فروش فیلم بیاد ولی بیشتر سورپرایزهایی که بیننده میخواد ببینه رو لو میده ... همچنین اون کلیپ تبلیغاتی که من گذاشتم و گفتم لو رفته و بچه ها گفتن نه هم به نظر هنوز که هنوزه این کلیپ لو رفته هستش ... یعنی خوده بروس وارنر دستی دستی لو داده ... هر چی باشه یکی از صحنه های مهم و هیجان انگیز هابیت هستش و نباید چندین قبل از اکران هابیت این کلیپه رو بزارن ...

البته واسه ما اینطوریه که لو میره! خیلی از دوستان هستن که هابیتم خوندن ولی اصن نمیفهمن چی داره نشون میده تو پشت صحنه! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

بئورن در دال گولدور! لِگوی فیلم!

از قرار معلوم گندالف و راداگاست در دال گولدور گیر میفتن و بئورن میاد کمکشون! باید خیـــــلی زیبا باشه!... من که دیگه صبرم به سر رسیده ;)

تورین اوکنشیلد عزیز اگه چیزی هم به ذهنت در مورد صحنه هایی که توفیلم هستن میرسه خواهشا نگو

الان کل مزه ی این قسمت اگه تو فیلم باشه پرید :) :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

من عقده ای میشم اگه بروز ندم! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...