رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

نولوفینوه

میگفت خیلی ها از نحوه گرفتن تیر ایراد گرفتن اما کارش درست بوده. کمانی که استفاده میکنه کمان بزرگ هست(longbow) و نیاز داره تیر رو بیشتر عقب بکشه. اینجور که میگفت اگه کف دستی که داره تیر رو میکشه به سمت بیرون از بدن باشه نسبت به حالتی که به سمت بدن هست بیشتر عقب میره و برای همین کارش درست بوده اما من هرچی امتحان کردن فرقی بینشون ندیدم و در هر دو حالت دست به یک اندازه به عقب کشیده میشد.

بله .. همچین بحثی شد .. اما واقعا فرقی نداره .. من هرجوری امتحان کردم دیدم فرقی نداره ... اما خوب اینجوریم یه راهشه!! ... ژست خوبی داره ولی!!! .. من داشتم فیلمو میدیدم .. به نظرتون اینا با کفش چه مشکلی دارن واقعا؟!؟!؟! ... اون از پیتر (که البته بهش عادت کردیم!!) اونم از ... دیگه چرا این انج... لیلی ؟!!؟!! ... ینی نمی تونن یه ساعت تحمل کنن؟!؟!؟! ... خخخ .. من که واقعا خندیدم!!

عجب|!!!....

post-2295-0-91573200-1383945967_thumb.jp

آقا یه چیزی ... درسته اینجا جاش نیست .. اما من واقعا ندونستم جاش کجاست .. با عرض معذرت شدید از مدیران!! : قضیه این گوگل یا فیس . بوک تو قسمت افراد آنلاین چیه؟!؟!؟

ویرایش شده در توسط NobleLord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE
post-1805-0-80545700-1383948387_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

با کیفیتش هم اومده!

post-1769-0-44753000-1383827598_thumb.jp

چیکار میکنه؟ گاوبازی میکنه انگار. :|

پ.ن به آبجی لگی: نقدی حساب میکنین یا چک میدی آبجی؟ ;)

post-1805-0-75689900-1383830295_thumb.jp

پوسترایی که قبلا" گذاشته بودم با رزلوشن قابل تحمل،راستی این بنر جدید هابیتم اومده منتها تو سایت Entertainment بود نمیشد دانلود کرد ولی خیلی خوب بود یه تیکه شو میذارم براتون :دی یه چندتا عکس دیگه م اومده بندکیت :| :) با بر و بکس هابیت.

خوب بلخره تموم شد! .. نمی دونم تکراریه شاید!! .. اما خودم از اول نشستم زمونشو هماهنگ کردم

زیرنویس انگلیسی تریلر سوم .. من که خیلی باهاش حال کردم ... به خصوص بارد .. واقعا زیباست..

The_Hobbit__The_Desolation_of_Smaug_-_Sneak_Peek_HD_tag22.srt

اینم یه عکس!

post-2295-0-03231100-1383918168_thumb.jp

آقا کسی سه بعدی تریلر هارو ندیده؟؟!! .. اگه باشه خیلی ممنون میشم!!

به تیر این تائوریل دقت کردین؟!؟! ... چرا همچینه؟!؟!

با دیدن این تصاویر نتونستم خودمو کنترل کنم!وای که چه کرده این پیتر!خداییش تا حالا تو فیلمی همچین گریم و طراحی لباسی دیدین؟خداییش وجود داره؟!اینه که میگم به نظرم بهترین گریم و لباس تاریخ سینما برای لوتر و هابیته!که البته نقش اصلی و مهم رو هم خود تالکین داره با آفرینش این کاراکتر هاش.الآن هم همه اش توی این فکرم که اگه پیتر سیل رو بسازه ،دیگه چند هزار سالی از سینما جلو میزنه:دی حدیث تورین تورامبار،برن و لوثین،... همه شون الف ها و انسانهایی دارن که نمیتونم توصیفشون کنم! تصورشو بکنین برای ساخت حدیث ائارندیل و جنگ خشم اگه پیتر کارگردانش باشه و هوارد هم آهنگسازش، چه چیزی در میاد!چه صحنه های نابی میتونن بسازن!آمان زیبا...دریاهای جدایی افکن...ائارندیل سوار بر کشتی اش و با سیلماریل بسته روی پیشانی اش بر فراز آسمان!حتی تصورش هم من رو به هیجان در میاره!

به امید اون روز...

ممنون از پیتر و تمام عوامل فیلم و جناب استاد گرامیمون

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

موسیقی تیتراژ به نظرم واقعا زیبا بود! اصلا متوسط یا ضعیف نیست! صدای ED SHEERAN از FINN بهتره و با توجه به موزیک ویدیوش معلومه که خواننده تحریراش واقعیه! finn تو اکران فیلم اول گند زد به هر چی تحریر و خوندنه! و این موسیقی بیشتر ترانه اش باعث میشه که واسم ارزش زیادی داشته باشه!

Oh, misty eye of the mountain below

Keep careful watch of my brothers' souls

And should the sky be filled with fire and smoke

Keep watching over Durin's son

If this is to end in fire

Then we shall all burn together

Watch the flames climb high into the night

Calling out father, stand by and we will

Watch the flames burn auburn on the mountain side

And if we should die tonight

Then we should all die together

Raise a glass of wine for the last time

Calling out father, prepare as we will

Desolation comes upon the sky

Now I see fire, inside the mountain

I see fire, burning the trees

And I see fire, hollowing souls

I see fire, blood in the breeze

And I hope that you'll remember me

Oh, should my people fall

Then surely I'll do the same

Confined in mountain halls

We got too close to the flame

Calling out father hold fast and we will

Desolation comes upon the sky

I see fire, hollowing souls

And I hope that you'll remember me

And if the night is burning

I will cover my eyes

For if the dark returns then

My brothers will die

And as the sky's falling down

It crashed into this lonely town

And with that shadow upon the ground

I hear my people screaming out

I see fire, hollowing souls

I see fire, oh you know I saw a city burning , fire

I see fire, feel the heat upon my skin , fire

And I see fire , fire

And I see fire burn auburn on the mountain side

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

موسیقی تیتراژ به نظرم واقعا زیبا بود! اصلا متوسط یا ضعیف نیست! صدای ED SHEERAN از FINN بهتره و با توجه به موزیک ویدیوش معلومه که خواننده تحریراش واقعیه! finn تو اکران فیلم اول گند زد به هر چی تحریر و خوندنه! و این موسیقی بیشتر ترانه اش باعث میشه که واسم ارزش زیادی داشته باشه!

چی؟؟؟/ ... واقعا خوبی؟>؟!؟؟ ... بابا قبلیه که واقعا عالی یود .. اینم خیلی خوبه ... بیشتر متن شعرش .. وگرنه خود اهنگ زیاد تعریفی نداره ..

مال قبلیه واقعا زیبا بود .. من که خیلی دوسش دارم ... اونجا میگه ..

from long ago .. when lanterns burned ... until this day over hearts are yearned ... a tale uknowen... the Arkenstone ... what was stolen must be returned...

(اگه اشتباه تایپی یا املایی بود عذر می خوام!)

بابا بی انصافیه که بگین تو فیلم اول گند زدن!! ... خیلی ..!!! اینم خوبه .. با اونایی که میگن ضعیف ه مخالفم!! ... البته ... بیشتر از همه با شما که میگی قبلیه گند بود!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
HobbitSeeker

سلام به همه طرفدارای سرسخت تالکین

متاسفانه من تازه سایتتونو کشف کردم

دارم دنبال تریلرای برهوت اسماگ می گردم

لطفا یکی ار دوستان یه پیجیو بزنه که همه تریلرا با کیفیتای مختلف توش باشه

اگه مصاحبه ای ، پشت صحنه ای ام بود زحمتشو بکشه

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

سلام به همه طرفدارای سرسخت تالکین

متاسفانه من تازه سایتتونو کشف کردم

دارم دنبال تریلرای برهوت اسماگ می گردم

لطفا یکی ار دوستان یه پیجیو بزنه که همه تریلرا با کیفیتای مختلف توش باشه

اگه مصاحبه ای ، پشت صحنه ای ام بود زحمتشو بکشه

مرسی

سلام!! ... به نوبه خودم ورودتونو تبریک میگم .. امیدوارم لحظات خوب و مفیدی داشته باشن! .

اگه به صفحه اصلی سایت (از منوی بالا روی آردا کلیک کنید!) برید .. هم تریلر ها هست (سومیش واقعا خفنه!!!) و هم یک مراسم ...

در قسمت آخبار هستند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

چی؟؟؟/ ... واقعا خوبی؟&--#62;؟!؟؟ ... بابا قبلیه که واقعا عالی یود .. اینم خیلی خوبه ... بیشتر متن شعرش .. وگرنه خود اهنگ زیاد تعریفی نداره ..

مال قبلیه واقعا زیبا بود .. من که خیلی دوسش دارم ... اونجا میگه ..

from long ago .. when lanterns burned ... until this day over hearts are yearned ... a tale uknowen... the Arkenstone ... what was stolen must be returned...

(اگه اشتباه تایپی یا املایی بود عذر می خوام!)

بابا بی انصافیه که بگین تو فیلم اول گند زدن!! ... خیلی ..!!! اینم خوبه .. با اونایی که میگن ضعیف ه مخالفم!! ... البته ... بیشتر از همه با شما که میگی قبلیه گند بود!!!

دوست عزیز، توجه کن به جمله ی من و جو نگیردت! :) من گفتم تو اجرای زندش گند زد! یعنی منظورم این بود که sheeran خیلی خوب و رو نُت میخونه! ولی قبلی نه! وگرنه خود آهنگ قبلی اینقد (هم شعرش و هم موزیکش) خوب بود که جو بگیردم تکی برم اره بور رو پس بگیرم! جمله ها رو با دقت بخون! ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

حالا این آهنگ قبلیم همچین آش دهن سوزی نبودااااااا... به نظر من خیییییییییییییییییییییلی بهتر از این می تونست باشه،آهنگ Ed Sheeran هم نمی گم خییییییلی عالی بود ولی به عنوان یه آهنگ قشنگ بود،ولی به عنوان آهنگ تیتراژ پایانی نه! اصلا" قابل قبول نیست. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

قبلا بچه ها گفته بودن که وارنر بروس برای اکران هابیت اون ابر پشت لوگوی معروفش رو شبیه اژده ها کرده بودن ... ولی این فقط یه شایعه هستش ...

اینم از لوگوی برادران وارنر که در هنگام پخش فیلم ما میلر ها هستیم شروع میشه ...

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

دوست عزیز، توجه کن به جمله ی من و جو نگیردت! :) من گفتم تو اجرای زندش گند زد! یعنی منظورم این بود که sheeran خیلی خوب و رو نُت میخونه! ولی قبلی نه! وگرنه خود آهنگ قبلی اینقد (هم شعرش و هم موزیکش) خوب بود که جو بگیردم تکی برم اره بور رو پس بگیرم! جمله ها رو با دقت بخون!

خوب منم قبلیه . واقعا خوب بود ... چیز دیگه ای نگفتم!!.... شمام به حرفای من دقت کن!! ... من گفتم قبلیه واقعا خوب بود ... به خصوص اون قسمتی که تایپ کردم ... هم متنش . هم اجراش . هم آهنگش (آهنگش خیلی عالی بود!!)

منم اولین بار گفتم چرا آهنگی به این چرتی!! ... اما دو سه بار گوش کردم .. خیلی هم به دلم نشست!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بچه ها این آزوگه یا یه اورک دیگه هست ؟!

آخه تا اونجایی که یادمه سلاح آزوگ این شکلی نبودش !

.JPG]

تو این صحنه هم اندی سرکیس داره واسه بازی کردن نقشی آماده میکنه .. .به نظرتون امکان داره گالوم تو این قسمت هم باشه ؟!

.JPG]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

بچه ها این آزوگه یا یه اورک دیگه هست ؟!

آخه تا اونجایی که یادمه سلاح آزوگ این شکلی نبودش !

.JPG]

تو این صحنه هم اندی سرکیس داره واسه بازی کردن نقشی آماده میکنه .. .به نظرتون امکان داره گالوم تو این قسمت هم باشه ؟!

.JPG]

1- نه این آزوگ نیست مشخصه کاملا چند لحظه قبلش بازیگری که به جاش بازی میکنه نشون میده که بازیگر آزوگ نیست... تازه از همه اینا گذشته: دست چپ داره!!

2- این تصویر رو قبلا توی پشت صحنه های قسمت اول هم دیده بودیم و این گریم مال همون صحنه های فیلم اول هست و جدیدتر نیست... اینجا داشت توضیح میداد که اندی سرکیس به علت مشغول بودن توی پروژه ی فیلم سیاره میمون ها، دیگه نمیتونسته کارگردانی واحد دوم رو قبول کنه و واسه همین اون پسره ( ریش داره! یادم نیست اسمشو) جایگزینش میشه... البته از پیتر انتظار هر سورپرایزی رو میشه داشت...! خیلی بعید هم نیست...

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

1- نه این آزوگ نیست مشخصه کاملا چند لحظه قبلش بازیگری که به جاش بازی میکنه نشون میده که بازیگر آزوگ نیست... تازه از همه اینا گذشته: دست چپ داره!!

2- این تصویر رو قبلا توی پشت صحنه های قسمت اول هم دیده بودیم و این گریم مال همون صحنه های فیلم اول هست و جدیدتر نیست... اینجا داشت توضیح میداد که اندی سرکیس به علت مشغول بودن توی پروژه ی فیلم سیاره میمون ها، دیگه نمیتونسته کارگردانی واحد دوم رو قبول کنه و واسه همین اون پسره ( ریش داره! یادم نیست اسمشو) جایگزینش میشه... البته از پیتر انتظار هر سورپرایزی رو میشه داشت...! خیلی بعید هم نیست...

پس امکان داره این اورکه ، بولگ باشه ؟! آخه هیکلش خیلی گنده هستش...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

خوب منم قبلیه . واقعا خوب بود ... چیز دیگه ای نگفتم!!.... شمام به حرفای من دقت کن!! ... من گفتم قبلیه واقعا خوب بود ... به خصوص اون قسمتی که تایپ کردم ... هم متنش . هم اجراش . هم آهنگش (آهنگش خیلی عالی بود!!)

منم اولین بار گفتم چرا آهنگی به این چرتی!! ... اما دو سه بار گوش کردم .. خیلی هم به دلم نشست!!

تو با جمله ی من مشکل داری و اشتباه معنی حرفمو گرفتی! اونوقت به من میگی دقت کن!! :)||

تازه من اولین بار که آهنگ فیلم 1 رو گوش دادم کلی حال کردم! اونم بیشتر واسه شعرش و خلاقیتی که به خرج داده بود و صدای آهنگری تورین و ریختن طلا ها روتو موسیقی استفاده کرده بود! ولی در کل هر دو موسیقی حــس خوب و ادونچری دارند! و گرنه از لحاظ تکنیک ساخت معمولین! که به نظرم حس مهمتره!

بولگ خادم نکرومنسره و شایدم مثل کتاب فرمانده ی لشگر اورکایی که به تنها کوه میرسن! در ضمن بولگ گریم هست و کلا CG نداره! خیییلی خوفناکه! :| ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

بزنم؟! نزنم؟! بزنم؟! نزنم؟! بزنم؟! نمیزنم.............زدم!! :|

خدا لعنتشون کنه! نمیذارن آب خوش از گلوی طرفدارا پایین بره!

[WATCHING]

عجـــــب.....عجب...

دوستان نگران نباشین چیز زیادی لو نرفته فقط انگار یکی از پلان هایی که در تریلر اومده بود رو کامل گذاشتند. حالت تبلیغاتی داشت. ولی خوب میشد اگر تیکه آخرشو نمیذاشتن! از همین الان رفتیم تو فکر...نمیذاشتن خیلی بهتر بود. :)

بهرحال زیادی چیزی لو نمیده اگر خواستید قابل تماشا کردنه!

فقط بگم صد رحمت به لگولاس خودمون!! ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

تو با جمله ی من مشکل داری و اشتباه معنی حرفمو گرفتی! اونوقت به من میگی دقت کن!! :)||

تازه من اولین بار که آهنگ فیلم 1 رو گوش دادم کلی حال کردم! اونم بیشتر واسه شعرش و خلاقیتی که به خرج داده بود و صدای آهنگری تورین و ریختن طلا ها روتو موسیقی استفاده کرده بود! ولی در کل هر دو موسیقی حــس خوب و ادونچری دارند! و گرنه از لحاظ تکنیک ساخت معمولین! که به نظرم حس مهمتره!

بولگ خادم نکرومنسره و شایدم مثل کتاب فرمانده ی لشگر اورکایی که به تنها کوه میرسن! در ضمن بولگ گریم هست و کلا CG نداره! خیییلی خوفناکه! :|

مگر بولگ پسر آزوگ نبود؟؟!

اما توی پشت صحنه آن گرزی که دستش بود خیلی شبیه به گرزی هستش که توی یکی از عکس ها دست بولگ هستش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

بچه ها متاسفانه کلیپی از برهوت اسماگ لو رفته ...

http://socialcam.edg...11/BkWnkrtB.mp4

اینو کی پخش کرده؟اینجور که معلومه رسما پخش شده!نمیدونم دلیل پخشش چی بوده ولی لامصب عجب کیفیت خفنی داشت ها!حدس میزنم که مال اکستندد برهوت باشه.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

اینم زیرنویس همان کلیپ که خودم ترجمه اش کردم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

مگر بولگ پسر آزوگ نبود؟؟!

اما توی پشت صحنه آن گرزی که دستش بود خیلی شبیه به گرزی هستش که توی یکی از عکس ها دست بولگ هستش!

بولگ پسر آزوگ هست و فرمانده ی لشگر اورکهای گونداباده که از دال گولدور راهی تنها کوه میشن واسه جنگ 5 سپاه! و این نکرومنسر یا سائرون هست که آزوگ و پسرشو از جنگ آزانول بیزار زنده کرده! چهره ی بولگ تو فیلمو نگاه کن! دور سرش آهن میخ شده! ریچارد تیلور (همه کاره ی weta workshop) گفته که تو دال گولدور روش یه جراحی موردوری انجام دادن تا زندش کنن! در ضمن هر عکسی که تا حالا از بولگ منتشر شده بک گراندش دال گولدور بوده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

صورت و مدل کلش که شباهت هایی داره... گرز خاصی هم دستش گرفته میتونه بولگ باشه درسته...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

بچه ها متاسفانه کلیپی از برهوت اسماگ لو رفته ...

http://socialcam.edg...11/BkWnkrtB.mp4

عــــالی بود! قلبم گرفت! اگه کل فیلم دوم چنین حس و حالی داشته باشه، لوتر 2 باید جلوش لُنگ بندازه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...