رفتن به مطلب
Hunter

سرزمین میانه در اسکایریم

Recommended Posts

The Witch-King

سلام و خسته نباشید به همه.من اولین بارمه که توو این سایت مطلبی مینویسم بنابراین خواهش میکنم که یکی جواب بده ممنون.من میرم توو این سایته همون nexus ولی هنگام ثبت نام

میگه که باید مبلغی رو واریز کنی میخواستم بدونم که شما هم واریز کردین؟برای ثبت نام باید مبلغی رو واریز کنیم؟ممنون میشم اگه زوود جواب بدین♥♥♥

اگه صفحات قبل این تاپیک رو خونده باشید اونجا گفتم که موقع ثبت نام توی کادر سمت راست یه گزینه هست به نام Create Free Account اونو که بزنید میتونید به طور رایگان ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
navid*

ممنونم مشکلم حل شد☺☻♥♥♥ولی یه چیز دیگه من نمی توونم لباس سائرون رو پیدا کنم لینک عکستونم خرابه اگه میشه یه راهنمائی بکنید.ممنوووووووووونم :) :| ;) :) :| :D :x :x :D ;) :D ;) :| ;) :D :x :x :x :-w :x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

دوستان متاسفانه باید بگم که پروژه ساخت مود Middle-Earth Role Playing که به حالت تعلیق در اومده بود به طور کامل متوقف شد. خبرش رو هم میتونید در صفحه این مود در Moddb بخونید مثل اینکه با وارنر به نتیجه ای نرسیدن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fame

سلام,واقعا این بازی یکی از بهترین بازی های بوده که تا به حال انجام دادم.

این بازی دوتا ورژن داره ک یکیش The Elder Scrolls V Skyrimو ورزن دیگش The Elder Scrolld Legendary edition که در ورژن دوم

یعنی Legendary edition تمام دی ال سی های بازی درون دی وی دی وجود داره کهdlc heartfire یا گرمای منزل,dlc dawnguard یا نگهبان سپیده دم و

dlc dragon born یا اژدها زاده رو تشکیل میده.

ام کسانی ک ورژن اول این بازی رو دارن باید آپدبت 1.9.3 که حدودا 190 و دی ال سی گرمای منزل که 150مگابایت ونگهبان سپیده دم که 550 مگابایت و اژدها زاده ک 790 مگابایت رو دانلود کنند که همون طور که دوستمون گفت:مراحلش تموم نمیشه. =))

250مود داره که بزرگترین شون همین دی ال سی ها هستن.

دی ال سی نگهبان سپیده دم و اژدها زاده زره ها,اسلحه ها,جادو ها,شخصیت ها و مکان های جدیدی رو به بازی اضافه میکنه.

همین خیلی پیچیدست :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

دیگه داشتم ناامید میشدم که اورکریست با رزلوشن خوب نیاد برای اسکایریم.

ولی بلاخره دست بکار شدن و ساختنش. از این به بعد اگه اسکایریم رو دارید هنوز میتونید از Orcrist هم استفاده کنید.

post-1532-0-96182900-1391635532_thumb.pn

لینک مستقیم (یک هفته)

لینک آپلودباز (دائمی)

لینک مدیافایر (دائمی)

اورکریست رو میتونید فقط تو Skyforge و تو قسمت سلاحهای الفها بسازید.

Orcrist شمشیر معمولیه و Goblin Cleaver نوشته های روی شمشیر برق میزنه.

اینم بقیه اسلحه های فیلم ارباب حلقه ها که از مدیافایر گذاشتم، ایندفعه با کیفیت HD هستند تکستچرها.

اینها فقط تو Moonforge ساخته میشند.

post-1532-0-80969300-1391635876_thumb.jp post-1532-0-19864500-1391635906_thumb.jp

لینک مستقیم (یک هفته)

لینک آپلودباز (دائمی)

لینک مدیافایر (دائمی)

اینم کاراکتر خودم :))

post-1532-0-47970700-1391636047_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
zzoo

اون کچله Esbern هست. اون یه باگ توی بازی هست و در تمام مراحل حرف نمیزنه. دوتا راه هست یا باید آپدیت ها و Dlc های بازی رو بریزی یا راه حل ساده رو انجام بدی:

1-این فایل رو دانلود کن(حجم 12 کیلوبایت):BSA Unpacker.rar

2-بعد از دانلود از حالت فشرده خارجش کن و Bsaunpacker.exe رو اجرا کن.

3-وقتی اجرا کردی روی گزینه ی Open کلیک کن و آدرس Skyrim/Data/VoicesExtra.Bsa رو بهش بده.

4-گزینه ی Yes رو بزن و بعد Extract All رو بزن و پایان.

بابا حرف نمیزنه این نرم افزاره روو هم گرفتم extractخاموشه اوپن رو هم میزنم فایلی رو نمیگیره راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

بچه ها کسی خبر از مود سرزمین میانه که داره رو همین بازی ساخته میشه نداره؟؟

بی صبرانه منتظرشم:))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

بچه ها کسی خبر از مود سرزمین میانه که داره رو همین بازی ساخته میشه نداره؟؟

بی صبرانه منتظرشم :-bd

اگه منطورت مود Middle-Earth Role Playing Project هست که اون خیلی وقته بخاطر اینکه وارنر اجازه نداده بود منحل شده.

در ضمن دوستان یه خبر خوش مدتی بود که سایت Nexusmods فی*** شده بود اما اگه از این آدرس که پایین هست وارد بشین فی*** نیست.

http://www.nexusmods.com/skyrim

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

دوستان پایه اید یه راهنمای کامل در مورد بازی بنویسیم؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الروس

دوستان پایه اید یه راهنمای کامل در مورد بازی بنویسیم؟؟

بستگی داره رادا جان.

اگه مثل بقیه راهنما ها بشه میشه تکرار مکررات . و با یه گوگل آبرو و حیثیتمون میره :-bd

ولی اگه از خودمون باشه همه چیزش و صرفا کپی پیست نباشه چرا که نه.! خیلی هم عالیه .!

اتفاقا کار بس قشنگیست اما باید دقیت کرد که یجورایی اردا رو توی بحث ها بگنجونیم یعنی راهنمای مود های اردا توی اسکایریمم بیاریم :دی

و با یکی از مدیرا ( الوه یا تور که تو خط بازی ها هستن ) مشورت کنیم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

بستگی داره رادا جان.

اگه مثل بقیه راهنما ها بشه میشه تکرار مکررات . و با یه گوگل آبرو و حیثیتمون میره :-bd

ولی اگه از خودمون باشه همه چیزش و صرفا کپی پیست نباشه چرا که نه.! خیلی هم عالیه .!

اتفاقا کار بس قشنگیست اما باید دقیت کرد که یجورایی اردا رو توی بحث ها بگنجونیم یعنی راهنمای مود های اردا توی اسکایریمم بیاریم :دی

و با یکی از مدیرا ( الوه یا تور که تو خط بازی ها هستن ) مشورت کنیم :دی

من خودم دوساله دارم بازی میکنم کاملا هم به بازی مسلط هستم ولی بدبختانه چون تو پی اس 3 بازی میکنم نه مودی روش دارم نه دی ال سی....پس هستی خودمون بشینیم یه چیزایی بنویسیم؟؟مثلا در مورد مراحل فرعی اسکایریم که بعضی هاشون واقعا از مراحل اصلی جذاب ترن یا در مورد جغرافیاش یا حتی آرمور سازی سلاح ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الروس

من خودم دوساله دارم بازی میکنم کاملا هم به بازی مسلط هستم ولی بدبختانه چون تو پی اس 3 بازی میکنم نه مودی روش دارم نه دی ال سی....پس هستی خودمون بشینیم یه چیزایی بنویسیم؟؟مثلا در مورد مراحل فرعی اسکایریم که بعضی هاشون واقعا از مراحل اصلی جذاب ترن یا در مورد جغرافیاش یا حتی آرمور سازی سلاح ها.

خوبه به هر حال فکر نکنم مراحل اصلی و فرعی پیسی با پی اس فرق زیادی داشته باشه :دی

فقط همون موداشه .!

اره اول باید کل مراحل اصلی هاشو بنویسیم و بعدش بریم توی کار مراحل فرعی ها اونوقت مراحل اصلی هارو منتشر کنیم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pnn

با سلام به همه عزیزان

من به یه مشکل خیلی اساسی تو بازی برخوردم که اگه کسی بتونه راهنماییم کنه؛ بی نهایت ممنونش میشم.

من میخواستم ویندوزم رو عوض کنم برای همین درایوهامو فرمت کردم و بعد از نصب دوباره بازی، وقتی میخواد saveهارو باز کنه؛ بازی تو دسکتاپ crash میشه.

این مشکل مربوط به saveهایی میشه که از mod بازی استفاده کردم. خیلی تو اینترنت سرچ کردم و راههای زیادی رو هم امتحان کردم و تمام DLCها و Modها رو یکی یکی به همون ترتیب قبلی که مربوط به saveها میشه رو نصب کردم و کلی تنظیم دستی هم انجام دادم ولی هیچ کدوم جواب نمیده.

لطفا راهنماییم کنین، من واقعا عاشق Skyrim هستم و بیشتر از 800 ساعت بازی کردم و الان واقعا دپرس شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
علی79

ببخشید من مود داخل فایل deta میریزم اما مود اجرا نمی شود :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rose golden

سلام من میخوام برای اولین بار این بازی را بخرم ولی نمیدونم کدوم ورژن بخرم که تمام مود ها را جواب بده The Elder Scrolls V Skyrim یا The Elder Scrolld Legendary edition>>>>تمام امکانات را داره ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

سلام

نسخه Legendary تمام آپدیت های بازی و dlc ها رو هم داره و بعبارتی نسخه کامل Elder Scrolls V هست پیشنهاد میکنم همین رو بخرید.

در مورد مود ها اما تفاوتی نمیکنه؛ مود ها رو باید جداگانه دانلود و نصب کنید هیچ ورژنی که تمام مود ها رو داشته باشه منتشر نشده (و نخواهد شد).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

اسکایریم نسخه ی لجندری(نسخه ای که بیشتر مود های بازی و دی ال سی ها و تمام آپدیت های بازی رو دارا میباشد)برای ps4 , xbox one معرفی کرد و به احتمال زیاد این نسخه تمام مود های مربوط به ارباب حلقه هارو هم دارا باشه ولی اون چیزی که این بازی رو شاهکار تر از قبل میکنه گرافیک خارقالعاده و مراحل اضافه بسیار بسیار جذاب تر از نسخه ی قدیمی بازی هستش.

(البته این نسخه(لجندری)برای کنسول های نسل هفتمی هم وجود داره اما خیلی از مراحل اضافه و گرافیک فوق العاده کنسول های نسل هشتمی رو دارا نیست.)

یه کاربر تو سایت توتال وار فارسی عکس هایی از موریا داخل اسکایریم گذاشته اینم لینکش:

http://forums.totalwar.ir/screenshot-trailer/3038-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AA%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%85-8.html#post42970

http://forums.totalwar.ir/screenshot-trailer/3038-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AA%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%85-9.html#post43011

البته اگر دقت کنین ارک های داخل بازی همون فالمر ها هستن که فقط اسمشون تغییر کرده.

البته بازیکن اخرش گوش زد کرده و گفته که این مود مود کامل نیست و فقط مناطق موریا لورین و دشت های روهان رو دارا هست:

http://forums.totalwar.ir/screenshot-trailer/3038-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AA%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%85-9.html#post42972

متاسفانه هیچ لینک دانلودی هم قرار نداده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alien

سلام راستش من DLC heartfire را فعال ولی تا وارد بازی میشم ازبازی میپره بیرون سیستمم خیلی باله لطفا بگید چیکار کنم

سلام من DLC heartfire را نصب کردم ولی وقتی وارد بازی میشم از بازی میپره بیرون سیستمم خیلی بالاست نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

نسخه ی مناطق روهان لورین و خزد-دوم برای اسکایریم رو میتونید از اینجا دانلود کنید:|

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/51319/?

مناطق میشه گفت تقریبا کامل درست شده اند ولی متاسفانه این مناطق رو فقط با استفاده از یک در میتونید وارد اونها بشید و در نقشه ی اصلی وجود نخواهند داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

مثل این که هلمز دیپ و آمون هن و ریوندل رو هم داره! :| البته من تا خودم تو بازی نبینم اینارو باورم نمیشه! :|

post-1262-0-75637500-1402220968_thumb.jp

post-1262-0-32136200-1402221003_thumb.jp

post-1262-0-13134200-1402220945_thumb.jp

post-1262-0-59582900-1402221056_thumb.jp

post-1262-0-61162300-1402221104_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

مثل این که هلمز دیپ و آمون هن و ریوندل رو هم داره! :| البته من تا خودم تو بازی نبینم اینارو باورم نمیشه! :|

حیف من که ps3 دارم نمیتونم اینارو بازی کنم :| :| :D

و خوش به حال اونایی که ps4 دارن قراره براشون بهترین نسخه اسکایریم بزنه بیرون:| ما که پولشو نداریم:|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hugo92

اینا کجای مپه من ندیدم :S

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

اینا کجای مپه من ندیدم :S

مگه شما مود رو دانلود کردید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hugo92

نه

باید دانلود کنم؟

دقیقا کدومه الان؟ انقد لینک زباده گیج میشه ادم

ویرایش شده در توسط hugo92

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

نه

باید دانلود کنم؟

دقیقا کدومه الان؟ انقد لینک زباده گیج میشه ادم

این مود خزد-دوم لورین و روهان رو اضافه میکنه همون طور که دوست عزیزمون تور گفت انگار ریوندل رو هم داره اینم لینک دانلود:

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/51319/?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...