رفتن به مطلب
Hunter

سرزمین میانه در اسکایریم

Recommended Posts

turambar

سلام دوست عزیز، عکس مربوط به آراگورن و جان اسنو یکیه! تصحیح بفرمایید لطفا!

میشه درباره بازی اصلی کمی توضیح بدید و همچنین این که از کجا میشه گیرش آورد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

بازیش خیلی اعتیاد آوره!آخرش مجبور شدم پاکش کنم!:D

میتونید ازدواج کنید ،صاحب فرزند بشید ،زمین بخرید و خونه بسازید.

چی؟اینا مال خود بازیه یا اضافه شده ها؟

پ.ن:شرمنده میدونم قراره راجع به سرزمین میانه باشه بحثای تو این تاپیک اما...ببخشید:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

سلام دوست عزیز، عکس مربوط به آراگورن و جان اسنو یکیه! تصحیح بفرمایید لطفا!

میشه درباره بازی اصلی کمی توضیح بدید و همچنین این که از کجا میشه گیرش آورد؟

ممنون تصحیح شد

این بازی بهترین بازی سال پیش بود ،یه بازی سوم شخص از نوع نقش آفرینیه یعنی شما خودتون از بین چندین نژاد یه کاراکتر انتخاب میکنید و بازی رو شروع میکنید ولی تموم نمیشه :D

راحت میتونید از سایت های دانلود بازی بگیرید بازی رو (5 گیگ فکر کنم خود بازی 4 گیگ DLCهاش ) اگر هم نه بازیش مشکل خاصی نداره میتونید از مغازه ها هم تهیه کنید.

بازیش خیلی اعتیاد آوره!آخرش مجبور شدم پاکش کنم! :)

چی؟اینا مال خود بازیه یا اضافه شده ها؟

پ.ن:شرمنده میدونم قراره راجع به سرزمین میانه باشه بحثای تو این تاپیک اما...ببخشید :D

آره قبول دارم که اعتیاد میاره شدید.

نه این امکانات ربطی به مودهایی که گفتم نداره ،ازدواج رو که توی خود بازی بدون هیچ امکانات اضافی میتونی داشته باشه.

برای داشتن بچه باید DLC Dawnguard رو نصب کنی. برای خرید زمین و ساخت خونه باید DLC Hearthfire رو نصب کنی.

DLC سوم هم تو راهه اونجوری که من شنیدم میتونی سوار اژدها هم بشی! قشنگ ویچ کینگ رو میتونی داشته باشی دیگه :ی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

اخبار بسیار مسرت بخشی بود.

حتما طرفداران تالکین در ایران هم از این پروژه حمایت خواهند کرد که کانونش و نقطه شروعشاینجاست.

من شخصا همه جوره حاضرم کمکشون کنم. (از مد و اینا که چیزی سرم نمیشه :D ...با این نرخ دلار هم فکر نکنم پول ما به جاییشون برسه! :دی. هرجا امضا هست منم هستم!! :دی

همگی رو به امضا کردن فرم دعوت میکنم.

من سریعا امضا کردم با این مضمون:

Benefits and Purposes of a profitable filmmaking company should not prevent the spread of culture, art and literature to the People"

"...The Legends and Myths must be spread. The Tolkien's dream have come true

منافع و مقاصد یک شرکت سودآور فیلمسازی نباید مانع گسترش فرهنگ و ادب و هنر بین مردم شود. افسانه ها باید بین مردم گسترش یابند. رویای تالکین باید به حقیقت بپیوندد...

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

خیلی جالبه ! چیزی که همیشه بهش فکر میکردم که یکروزی واقعی بشه ، حالا شده

واقعا خبر خوبی بود :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

hunter عزیز چطوری میشه ایناهارا داخل بازی اورد؟ من همشونو دانلود کردم اما نمیدانم چطوری باید بیارمشون داخل بازی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

hunter عزیز چطوری میشه ایناهارا داخل بازی اورد؟ من همشونو دانلود کردم اما نمیدانم چطوری باید بیارمشون داخل بازی؟

خب اول باید از همون سایتی که دادم برنامه ی Nexus Mod Manager رو دانلود کنی که حجم کمی هم داره.

بعد که برنامه رو اجرا کردی اونو برای بازی اسکایریم تنظیم میکنی ،وقتی صفحه باز شد اون بالا دوتا تب بیشتر نداره : Plugins و Mods

تب mods رو انتخاب میکنی ،یه همچین چیزی باز میشه:

hpysho27ze2a3oe5t4hu_thumb.jpg

با اونی که نوشتم روش 1 فایلهای مد rar رو که دانلود کردی دونه دونه انتخاب کن همه رو تا سمت راست صفحه اضافه بشن همشون.

وقتی اضافه شدن کنارشون یه گزینه هست که تیک نخورده ،حالا انتخابشون میکنی همه رو بعد گزینه ای که روش 2 نوشتم رو میزنی تا مد ها روی بازی نصب بشن

باید روی همشون تیک بخوره.

(اگه هم خواستی مدی رو پاک کنی باید انتخابش کنی بعد 3 رو بزنی)

بعد که همه ی مدها نصب شد تب Plugins رو هم نگاه بکن که همه ی گزینه هاش تیک خورده باشه. اگه همش تیک داشت دیگه تمومه همش نصب شده.

فقط میمونه پیدا کردن آیتم ها توی بازی که برای هر کدوم تو قسمتش خودش که آدرس هاش رو نوشتم توضیح داده شده.

فقط زره سائرون میمونه که اونم اینجاست توی بازی:

z23kk6h4w1icsn4as5fr_thumb.jpg

سلاح ها و لباس های دیگه رو هم میتونی تو اهنگری ها بسازی به غیر از Isilmeriel LOTR Weapons Collection که فقط تو یه اهنگری مخصوص میشه ساختشون که Moonforge هست اسمش (توی بلندترین کوه اسکایریم اون وسط نقشه که در حالت عادی وجود نداره ولی مد رو نصب کنید اضافه میشه)

tp26soi2322uspk6m7vy_thumb.jpg

برای لباس آراگورن (پادشاه) هم کد های زیر رو (دکمه ی ~ ) وارد کنید تو بازی بعد از نصب مد:

player.additem 48000d63 1

player.additem 48000d62 1

player.additem 48000d64 1

player.additem 48000d65 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اول باید بگم که بازی رو خودتون تموم کنید، بعد مودش کنید

اونطوری مزه ی سختیش میره :دی

توی Skyrim به خاطر درس و اینا دنبال مود هاش نبودم، نگو خیلی روش عالی کار کردن :دی

فقط یک سوال

بچه رو از کجا آوردی؟ :دی

مود باید باشه

توی خودش که نیست :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

اسم ان مدی که فالوور میاره چیه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

آخرين ورژن بازي چنده براي دانلود ؟

و اينكه ممنون ميشيم يه سري مود براي بالا بردن گرافيك ارائه كنيد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

اول باید بگم که بازی رو خودتون تموم کنید، بعد مودش کنید

اونطوری مزه ی سختیش میره :دی

توی Skyrim به خاطر درس و اینا دنبال مود هاش نبودم، نگو خیلی روش عالی کار کردن :دی

فقط یک سوال

بچه رو از کجا آوردی؟ :دی

مود باید باشه

توی خودش که نیست :D

DLC Dawnguard

فکر کنم تا 3 تا بچه رو بتونی به فرزندی بگیری

اسم ان مدی که فالوور میاره چیه؟؟

http://skyrim.nexusmods.com/mods/12933

با توجه به ورژن بازیت باید یکی از آپدیت های مد رو انتخاب کنی ،من Extensible Follower Framework v3-5-6 رو گرفتم کار میکنه

بقیه فایل ها هم آپشن های اضافی میده ،مثلا چندتا اسب همزمان ،زره اسب و...

خیلی مهم: وقتی مد رو نصب کردی و فالوورها رو دنبال خودت راه انداختی ،وقتی خواستی مد رو حذف کنی یا ورژن جدید نصب کنی حتما همه ی فالوورها رو بفرست برن خونه وگرنه حذف میشن به کل

این مد رو هم باید نصب کنی وگرنه وقتی فالوورها اتفاقی به هم ضربه بزنن دعواشون میشه:

http://skyrim.nexusmods.com/mods/22030

پیشنهاد من اینه که کلا فالوورهات رو از همون Housecarl ها انتخاب کنی چون هم قوی تر هستن هم با هم دعواشون نمیشه.

اینم حتما باید نصب بشه. مدی هست که اجازه میده تمام آیتم های فالوور رو به دلخواه خودت تغییر بدی (فالوورها فقط زره سنگین قبول میکنن ،مثلا لباس رنجر رو بدی بهشون نمیپوشن)

http://skyrim.nexusmods.com/mods/8530

آخرين ورژن بازي چنده براي دانلود ؟

و اينكه ممنون ميشيم يه سري مود براي بالا بردن گرافيك ارائه كنيد .

ورژن 1.8 و 1.7.6 خوبه ولی 1.8 راحت همه مدها رو جواب میده

توی همون سایت نکسوس واژه ی "Better" رو سرچ کنید تا تکستچورهای بهتری از بازی براتون بیاره...

مثلا برای مرد ها و زنها Better Males و Better Females هست و کلا برای مزرعه ها ،خونه ها و شهرها و سلاح ها تکستچور داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

من وارد بازی شدم اما وقتی اول بازی اسممو میپرسه و میخوام شکلمو شبیه سواران سیاه بکنم نمیشه چرا؟ ( یعنی اصلا نیست که انتخاب کنم.! )

و مشکل دیگه اینکه ایتم لباس سایرون فعال کردم و رفتم جایی که تو عکس نشان دادی اما جعبه ای نیست که بخوام از داخلش لباس بردارم.!؟؟ :D

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

ميشه بگيد نرم افزاری رو كه گفتيد بايد داشته باشيم (برای نصب مودها) رو از كجا دانلود كنيم؟

همينطور اگه ميشه مودها رو يه جای ديگه برای دانلود كردن، آپلود كنيد. من به اين سايت های انگليسی حساسيت دارم! :دی

يه سوال هم داشتم: من رم 2 گيگ و ويندوز اكس.پی سرويس پک 2 و سی.پی.يو 2 تا 3 گيگاهرتز دارم (گرافيک رو نميدونم) ولی موقع اجرای بازی، يه نوشته های سياهی مياد وسط بازی و فقط سر يارو ديده ميشه. :دی نوشته ها هم به انگليسی هستن. حروف انگليسی... و خيلی هم بزرگ و اذيت كننده و جاگير.

چيكار كنم؟:D

ویرایش شده در توسط گندالف ‌سفید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چی شد؟ هيچكی جواب ما رو نداد؟

مشكل سياهی وسط صفحه در عين اجرای بازی رو خودم شانسی شانسی حل كردم، ولی اگه ميشه يه نفر مودهای ارباب حلقه ها در اسكريم رو به همراه نرم افزار Nexus Mod Manager اينجا يا يه جای درست و حسابی آپلود كنه تا دانلودشون كنم. من توی سايت مودها نتونستم عضو بشم و نرم افزاره هم هيچ جا برای دانلود نيست!! ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

ميشه بگيد نرم افزاری رو كه گفتيد بايد داشته باشيم (برای نصب مودها) رو از كجا دانلود كنيم؟

همينطور اگه ميشه مودها رو يه جای ديگه برای دانلود كردن، آپلود كنيد. من به اين سايت های انگليسی حساسيت دارم! :دی

يه سوال هم داشتم: من رم 2 گيگ و ويندوز اكس.پی سرويس پک 2 و سی.پی.يو 2 تا 3 گيگاهرتز دارم (گرافيک رو نميدونم) ولی موقع اجرای بازی، يه نوشته های سياهی مياد وسط بازی و فقط سر يارو ديده ميشه. :دی نوشته ها هم به انگليسی هستن. حروف انگليسی... و خيلی هم بزرگ و اذيت كننده و جاگير.

چيكار كنم؟ :D

از این صفحه میتونید مود منیجر رو دانلود کنید. اگه نخواستید به وسیله ی مود منیجر دانلود کنید یه راه دیگه برای دانلود مود ها هست اونم اینه که به صفحه مود مربوطه میرید گزینه Downloads رو انتخاب میکنید و از یکی از سرور ها مود رو دانلود میکنید که البته برای دانلود باید عضو سایت باشید. نیازی هم به منیجرو... نیست. اگه بدون مود منیجر دانلود کردید باید خودتون مود رو نصب کنید که این هم خیلی آسونه. برای نصب مود ها به صورت دستی 90 درصد مود ها رو باید توی پوشه ی Data واقع در محل نصب بازی ریخت. همچنین برای همه ی مود ها راهنمای نصب به زبان انگلیسی هست.

در رابطه با نوشته ها هم اگه یه عکس از مشکلتون بذارید من و بقیه ی دوستان بهتر میتونیم کمکتون کنیم. احتمال داره مشکل از قدیمی بودن و آپدیت نبودن درایور کارت گرافیک شما باشه یا اینکه رزولوشن و تنظیمات گرافیکی به درستی تنظیم نشده باشه. باز هم اگه یه عکس از مشکلتون بذارید بهتر کمکتون خواهم کرد.

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من فكر كردم مشكل گرافيكم حل شده، ولی هنوز اون نوشته ها ميان وسط صفحه! متأسفانه نرم افزاری كه باهاش از بازی عكس می گيرن رو ندارم! و همينطور نميتونم دانلودش كنم، چون اينترنت جيره بندی داريم ما! :دی

حالا اينا رو بی خيال. سال بعد می رم ارتقا سيستم ميدم... .

من كه گفتم نميتونم توی سايته عضو بشم! پيغام ارور ميده. همينطور می ترسم مود منيجر رو دانلود كنم و آخرش هم نتونم مودها رو نصب كنم و الكی حجم دانلودم به باد رفته باشه.

اگه ميشه همينجا برام آپلود كنيد (مودهای گندالف رو) تا با آسون ترين شيوه دانلود كنم. ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

آقا حداقل سیستم مورد نیاز برای این بازی چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

نه

نکنید از این کارا

توی سایت آپلود نکنید

مگه فضا علف خرسه؟ :دی

اما جدی گفتم!

(دارم کار مهدی رو انجام میدم:دی به مهدی: مهدی، حقوق نمیدی بهم؟ :دی)

حداقل سیستم مورد نیار:

Minimum System Requirements

* CPU: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor

* RAM: 2 GB

* HDD: 6 GB

* Graphics: 512 MB card

* Sound Card: DirectX 9 Compatible

* DirectX: Version 9.0c

البته با کمتر از این هم بالا میادا

فقط FPS پایینش دست خودته!

:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

من كه گفتم نميتونم توی سايته عضو بشم! پيغام ارور ميده. همينطور می ترسم مود منيجر رو دانلود كنم و آخرش هم نتونم مودها رو نصب كنم و الكی حجم دانلودم به باد رفته باشه.

اگه ميشه همينجا برام آپلود كنيد (مودهای گندالف رو) تا با آسون ترين شيوه دانلود كنم. ممنون.

اینم از مود های گندالف:

ردای گندالف:Gandalf Robe.rar

عصای گندالف: Gandalf Staff.rar

شدوفکس:Shadowfax.zip

نکسوس مود منیجر:Nexus Mod Manager.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

من وارد بازی شدم اما وقتی اول بازی اسممو میپرسه و میخوام شکلمو شبیه سواران سیاه بکنم نمیشه چرا؟ ( یعنی اصلا نیست که انتخاب کنم.! )

و مشکل دیگه اینکه ایتم لباس سایرون فعال کردم و رفتم جایی که تو عکس نشان دادی اما جعبه ای نیست که بخوام از داخلش لباس بردارم.!؟؟ :D

احتمالا مد فعال نیست. برید به محل نصب بازی و Skyrim Launcher رو اجرا کنید و بعدش به Data Files برید. سپس دو تا مد لباس سارون و سواران رو پیدا کنید و ببینید تیک جلوش تیک هست یا نه. اگه فعال نبود تیک رو بزنید و بازی رو اجرا کنید.

اگه باز هم جواب نداد بهتره که مود رو بصورت دستی و بدون منیجر دانلود کرده و محتوای مود رو داخل پوشه ی Data محل نصب بازی اسکایریم بریزید. اگه باز هم جواب نداد در خدمتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

Data Files غیر فعال هستش.! نمیتوانم بزنم روش.!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

Data Files غیر فعال هستش.! نمیتوانم بزنم روش.!

منظورت اینجوریه؟ post-1681-0-36232700-1358755433_thumb.jp

برو توی My Cocuments بعدش فولدر Skyrim. یه فایل اونجا هست به نام Skyrim Prefs اونو بازش کن,اون پایین ها نوشته [Launcher] زیر اون این عبارت رو کپی کن:

BEnablefileselection

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

ببخشید بابت اسپم:

{دوستان این مرحله disrupt the skooma operation رو باید چیکار کرد؟! میدونم یک غاریه باید رفت توش...ولی رفتم توی غار و کلا نابود کردم هرچی بود ولی هیچی نشد}

راستی موسیقی متن اسکایریم رو هم میشه عوض کرد...

با تبدیل فرمت موزیک به فرمت مخصوص اسکایریم و تبدیل نام و کپی کردن و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

منظورت اینجوریه؟ post-1681-0-36232700-1358755433_thumb.jp

برو توی My Cocuments بعدش فولدر Skyrim. یه فایل اونجا هست به نام Skyrim Prefs اونو بازش کن,اون پایین ها نوشته [Launcher] زیر اون این عبارت رو کپی کن:

BEnablefileselection

زیر launcher این گزینه را نوشته : bEnableFileSelection=1 اینو باید پاکش کنم و به جاش اینو بزارم: BEnablefileselection ؟ یا باید هر 2 تا باشن؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...