رفتن به مطلب
آرون

آرون و افتتاحیه ویژه فیلم هابیت در توکیو!

Recommended Posts

3DMahdi

الان یه نبرد خونین در درون من در حال انجامه! از یه طرف میخوام سوال بپرسم اما از یه طرف نمیخوام داستان برام لو بره! این چند روز رو چطور باید بگذرونم! :گریه

تو همین چندتا تریلر و تبلیغ تلویزیونی عاشق بیلبو و دورفها شدم و برام مثل روز روشن بود که حالت طنز گونه کتاب حفظ شده. اگه اینطور که شما میگی مثل کتاب باشه من خیالم راحت راحت میشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dirman

نه به نظرم بهتره صبر کنین لو نره :دی اونطوری مثل من ذوق زده میشین :دی :نگاه شیطانی

الان که فکرشو می کنم میبینم فیلم اصلا صحنه ای نداشت که موردی داشته باشه. شاید حالا بگیم لباس گالادریل یه کم ایراد داشت... ولی حتی اگر هم صحنه نداشته باشه و بشه تو سینمای ایران دید,

من موافق نیستم با پخشش, با توجه به اینکه ماها مفتی پخش می کنم و سودش به جیب هرکی میره غیر از سازنده فیلم.

امیدوارم روزی بیاد که بتونیم با خرید حق پخش هابیت, دینمون رو بهش ادا کنیم...

اره اتفاقا زیاد نداشت و به راحتی فیلم دوبله شد و کارو بار بچه های سانسور صدا و سیما هم خیلی اسون شد ولی فکر کنم پخش کنن چون خیلی ها تو ایران این فیلم رو دوست دارن البته شاید شرکت های ایران خودشون فیلم پخش خانگی کنن مثل فیلم بی مصرف های 2 که خیلی سریع وارد پخش خانگی شد ولی احتمالش رو خیلی میدونم توی جشنواره فجر پخش بشه حتما هم برای دوستان پیگیری می کنم

ویرایش شده در توسط dirman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

نه واقعا" مشتاقم بدونم الان چه طوری زنده ای؟؟؟من اونجا بودم الان به دیدار حق شتافته بودم...ینی تو رو این همه خوشبختی محاله ~o)

من دارم میمیرم از حسودی :( الان بغض گلومو گرفته...~o)من برم خودمو دار بزنم میام الان ~o)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

~o) ای جان... :( :::دی

من که اولش باورم نشد! وقتی عکس ها رو دیدم، باور کردم و قلبم شروع کرد به تاپ تاپ... الانه که از هيجان سکته کنم... ~o) (خب شکلک سکته نداشتید دیگه؛ تقصیر من نیست :دی)

جدا از شوخی، بهتون شادباش میگم. ما که از این شانس ها نداریم! ولی ممنون از اینکه عکس گذاشتید. اما ای کاش فیلم هم می گرفتید و می ذاشتید. حیف شد... .

خب دیگه؛ همین! میخواستم تبریک بگم بهتون. حالا باید برم که پاورم دارم انتظارم رو میکشه! اما یه خواهش: اگه دفعه بعدی خواستید از این جور جاها برید، حجاب اسلامی رو رعایت کنید! (آقا این گوگل رو ببرید یه چایی بهش بدید، الان خودم میام درستش میکنم... ~o))

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

اره اتفاقا زیاد نداشت و به راحتی فیلم دوبله شد و کارو بار بچه های سانسور صدا و سیما هم خیلی اسون شد ولی فکر کنم پخش کنن چون خیلی ها تو ایران این فیلم رو دوست دارن البته شاید شکرت های ایران خودشون فیلم پخش خانگی کنن مثل فیلم بی مصرف های 2 که خیلی سریع وارد پخش خانگی شد ولی احتمالش رو خیلی میدونم توی جشنواره فجر پخش بشه حتما هم برای دوستان پیگیری می کنم

یکی حرفای ایشون رو ترجمه کنه؟ :(

راجع به چی دارن حرف می زنن که میگن اتفاقا نداشت و دوبله شد و آسون شد و اینا؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

احتملا ايشون درباره‌ي اين صحبت ميكنند كه اين فيلم صحنه هاي مشكل دار زياد نداشته و نيازي به سانسور آنچناني نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

احتملا ايشون درباره‌ي اين صحبت ميكنند كه اين فيلم صحنه هاي مشكل دار زياد نداشته و نيازي به سانسور آنچناني نداره.

ولی فیلم که هنوز نیومده! ایشون یه جوری صحبت می کنن که انگار هابیت اومده و مشکل هم نداشته و دوبله هم شده و غیره؟؟؟

اگر در مورد هابیته که جک می فرمایند :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dirman

تبلیغ فیلم هابیت در شبکه ی pmc پخش شد دقایقی پیش صحنه های جدیدی هم بود فوق العادست با این حرف هایی که خانم ارون زد الاناست پاشم برم خارج دنبال یه سینما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

یکی حرفای ایشون رو ترجمه کنه؟ :(

راجع به چی دارن حرف می زنن که میگن اتفاقا نداشت و دوبله شد و آسون شد و اینا؟؟

فکر میکنم در مورد ماجرای پخش چند فیلم از جمله"هوگو" در تالار ایوان شمس صحبت میکنند.توی جریان جشنواره فیلم فجر سال پیش،تالار ایوان شمس که قابلیت پخش فیلم بصورت 3 بعدی را داراست(خیر سرش با چه کیفیتی~o))چند فیلم را بصورت 3 بعدی اکران کرد.بعضی از اون فیلم ها در روز های اول اکرانشون بصورت زبون اصلی و بعدش با دوبله اکران شدند.من همون روز اول اکران هوگو به همراه تنی چند از دوستان{!} هوگو رو دیدیم و این حرفها رو از یکی از مسئولین اون جا شنیدم و بازگو کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dirman

فکر میکنم در مورد ماجرای پخش چند فیلم از جمله"هوگو" در تالار ایوان شمس صحبت میکنند.توی جریان جشنواره فیلم فجر سال پیش،تالار ایوان شمس که قابلیت پخش فیلم بصورت 3 بعدی را داراست(خیر سرش با چه کیفیتی :()چند فیلم را بصورت 3 بعدی اکران کرد.بعضی از اون فیلم ها در روز های اول اکرانشون بصورت زبون اصلی و بعدش با دوبله اکران شدند.من همون روز اول اکران هوگو به همراه تنی چند از دوستان{!} هوگو رو دیدیم و این حرفها رو از یکی از مسئولین اون جا شنیدم و بازگو کردم.

حالا باید ببینیم چی میشه بلاخره ....کاچی به از هیچی..... من که فکر کنم پخش شه چون صحنه که نداره یعنی خدایا میشه پخش شه.... ~o)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بانو آرون مدام منتظرم در پاسخ از به بگینز عزیز از گالادریل بزرگ بگید ! از الف ها ! الروند ، ریوندل ... بیش از این نمیتونم صحبت کنم ... مطمعنا درک میکنید ...:(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

سلام

منم به شما تبریک میگم که تونستین با قلبتون با پیتر صحبت کنید ~o)

امیدوارم منم بزودی پیتر جکسون رو ملاقات کنم :( ~o)

ویرایش شده در توسط Peejack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

بانو آرون خیلی خیلی تبریک میگم.

شدیدا به مغزم فشار آوردم که یک جمله در ستایش این اتفاق بزرگ بنویسم ، ولی دوستان تا حدی حرف دل من رو زدن ، یعنی از یکطرف دلم میخواد داستان فیلم رو بدونم ولی از طرف دیگه یاد انتظار ناجوری می افتم که تو این مدت داشتم و به خودم میگم صبر داشته باش...

جدا باعث افتخاره که این اتفاق جذاب ، درتاریخ سایت آردا ثبت شد و در زمره خاطرات بسیار زیبای اون قرار میگیره.

خدا میدونه در حال حاضر چی تو دلم میگذره...جمله بندی رو هم فراموش کردم! ،خدایا صبر بده! :دی

راستی یکی از دوستانم در تالار ایوان شمس هست ، باهاش در مورد نمایش فیلم و احیانا نسخه سه بعدی اون صحبت کردم ، گفت برنامه خاصی در حال حاضر نیست اما ایشون هم میگفت به احتمال بالا در جشواره فیلم فجر شاهدش خواهیم بود! ، دیگه راست یا دورغ این خبر پای خودش هرچند چشم من که آب نمیخوره !!!

خوش باشید .

ویرایش شده در توسط Gandalf the Gray

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

بچه ها یکی به من بگه الف های نولدور چه کسانی هستند؟! یعنی چه فرقی با الف های دیگه دارن؟؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

بانو؛ چندتا سؤال داشتم. اولی اش اينكه شما وقتی با پيتر حرف زديد، چيزی هم درمورد آردا گفتيد؟ دوم اينكه فيلم چقدر با كتاب مطابقت داشت؟ (آخه من كتاب رو پيدا نكردم و اگه فيلم تفاوت چندانی نداره، ديگه نخرمش.) سوم اينكه شما توی اون عكس اولی كدوم يكی بوديد؟ (فكر كنم سمت راستی باشيد؛ چون بقيه همه از چشم هاشون معلومه كه ايرانی نيستن! :دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل
ما قشنگ حستون رو میفهمیم.من اینجا موضوع رو برای خواهرم تعریف کردم،یه نگاه عاقل اندر سفیه بهم کرد و بعد بهم خندید

:(

واقعا! اینجا هیچ کی نیست که بتونه حس منو درک کنه، فقط تو آرداست که همه مثل خودمن!

آی که حرف دل منو زدین!الآن دوستام فکر میکنن که من از دیروز تا حالا مرضی گرفتم یا چیزیم شده!

ولی اینجا تنها جائیه که میتونم حرف دلمو بزنم.

ممنون

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

با سلام خدمت بانو آرون

واقعا بهتون تبریک میگم تجربه جالبیه .یه ماجراجویی محض

فقط باید تو اون ماجرا باشی تا حسشو بفهمی

دیدن کریستوفرلی ،اندی سرکیس ،الیجاوود و سر یان مک کلن عجب صفایی میده(احتمالا تو بریتانیا و آمریکا فقط همشون باشن)

ولی بیشتر از اینکه خوشحال باشم ناراحتم

ناراحت برای خودمون و وطنمون

ماکه سینماهای خوبی نداریم که پذیرای هابیت باشه اصلا معلوم نیست حتی نسخه دوبعدی هابیت در ایران اکران بشه

شاید خیلی از طرفداران تالکین و لوتر ایرانی باشند

اونا حقشونه حداقل 100 نفرشون جمع شن و توی یه سینما هابیتو ببینند ولی این از محالاته

بخصوص با این سینمای ورشکستمون

دیگه مدتهاست سینما نرفتم

تنهایی میشینم پای لپ تاپ و برای خودم می بینم

این خلاقیتمونو کشته

باور کنید آردا میتونه خودش یه منبع قدرتمند باشه برای خلق آثار ماندگار هنری

با کمترین امکانات واقعا کار بچه ها عالیه

بگذریم

فقط امیدوارم که حداقل نسخه سه بعدی سیلماریلیون یا فرزندان هورین رو بتونیم ببینیم اونم بین سالهای (2020 تا 2030) همراه با بچه هامون ~o) :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

دوم اينكه فيلم چقدر با كتاب مطابقت داشت؟ (آخه من كتاب رو پيدا نكردم و اگه فيلم تفاوت چندانی نداره، ديگه نخرمش.)

تمام این 5 منتقدی که تا حالا نقد کردن هابیتو از ساخته شدن فیلم عین کتابش شاکی بودن. خود بانو هم گفتن اول تاپیک. که مو به مو از رو کتاب ساخته شده. شاید با تغییرات خیلی جزئی...

به نظر من که کار درستیه...(بحث بیشتر در تاپیک هابیت و منتقدان!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

درسته. منهم واسه همینها خیلی غصه خوردم. ولی باور کن همه اینها تقصیر خودمونه و فرهنگ خودمون. اگه همه ماها اول از همه از خودمون و کپی نکردن فیلم ها و برنامه ها شروع نکنیم, معلومه که هیچ فیلم سازی هم دلش نمیخواد به ما هیچ امتیازی بده. ماها تازه افتخار هم می کنیم که فلان فیلمو تونستیم زودتر کپیشو گیر بیاریم و غیره.. درسته که سینماهامون هم امکانات ندارن ولی انصافا اگر هم داشتن -چقدر آدم جز طرفدارهای خاص فیلم حاضر میشه پول زیادی بره و ببینه؟ مردم ما به فیلم مفت و ترجمه کتاب مفت و غیره عادت کردن... حالا حالا ها این چیزا درست نمیشه.

باور کنید ما ایرانی ها هم بعضی جاها ناچاریم این کار نادرست رو انجام بدیم اگر محدودیت هایی که سایر کشور ها برای ما ایرانی ها نمی ذاشتن نبود حرف شما کاملا درست بود خب وقتی من نمی تونم اکانت آیتیونز بسازم ناچار می شم برم جیل بریک کنم و هزار مثال دیگه شبیه این. و واقعا هم برای یک سینمای نصف و نیمه با مخاطب نه چندان زیاد نمی صرفه که پول هنگفتی به کمپانی وارنر بده(با توجه به تفاوت قیمتی که در این روزها پیش اومده این پولسر به فلک می کشه) که حق پخش این فیلم رو بخره تازه اگر بهشون بفروشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

این بحث سینما مشکل ریشه ای داره که نمیشه توی این تاپیک در موردش بحث کرد چون صحبت ها به جاهای باریک می کشه.

به فرض هم که حق پخش از تایم وارنر خریداری شد اون قیمت بلیتی که واسه این فیلم میذارن با توجه به دخل و خرج ایرانی ها هم خوانی نداره و استقبال نمیشه. پس سینما هم به فکر چنین کاری نمی افته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

هابیت ها...الف ها... دورف ها...... گاندولف....الروند یعنی امکان داره؟واقعا خوشا به حالتون سعادت بزرگی بوده براتون واقعا خوش شانسید ما که باید صبر کنیم یا سی دیش رو بخریم یا توی تلویزیون نگا کنیم!

راستی در مورد صحنه ها؟می شه خانوادگی نگاه کرد؟ مشکلی نداره؟

البت اگه تا اون موقع زنده بمونم! :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

واقعا فیلم ها رو بدون اجازه کمپانی ها تو تهران پخش میکردن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

اول كه تاپيكو ديدم خيلى هيجان زده شدم و از بس جذاب بود دو دفعه ديگه از روش خوندم : دى ولى من تو اون حالت تا با پيتر چند كلام حرف نمى زدم راضى نمى شدم : دى ( حالا خودمونيم اين پيتر هم خيلى باحاله ، خوب شد ايران نيومده و گر نه از اين به بعد با شلوار كردى مى چرخيد : دى )

راستى يه چند تا سوالم داشتم كه اول خواستم تو نمايه تون بپرسم كه پشيمون شدم :

گفتين كه داستان تا قبل از رسيدن به اره بوره ؛ به نظرتون چيزى براى قسمت هاى بعد مى مونه ؟ راستى بئورن هم بود ؟ چه طورى بود ؟! جذاب ترين قسمتش كجا بود ؟ راستى الروند چه جورى بود ؟! هنوزم هوگو ويوينگ رو آدم فكر مى كرد داره زيرزيركى ميخنده : دى ؟ ( اگرم ديدين داره داستان لو مى ره اونو تو اسپويلر بزاريد )

پ.ن : الآن هر چقدر به اين موضوع فكر مى كنم اعصابم داغون تر ميشه ، كه با اين لپ تاپ خراب شايد حتى نتونم فيلمو با كيفيت پرده اى ببينم :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...