رفتن به مطلب
تور

لینک دانلود ارباب حلقه ها با کیفیت بلو ری

Recommended Posts

تور

صفحات قبلی تاپیک رو مرور کنید حتی لینک مستقیم هم هست!

بهرحال این پرسرعت ترین تورنت موجود و از قضا با کیفیت ترین در بین نسخه های MKV هست. (یه نسخه هم هست که هر قسمتش 70 گیگه منتها سرعتش از این پایین تره، اونو من ندارم) من خودم دارم همینا رو میگیرم. حجم سه قسمت به ترتیب 27، 30 و 38 گیگ هست. چاپتر بندی مناسب و کامنتری هم داره.

https://arda.ir/forum...indpost&p=28375

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

من نسخه ای که سایتهای ایران فیلم گذاشته را دارم mkv با کیفیت بالا را دارم اینی که شما گذاشتید بیت ریتش چقدره ؟ بعد اون نسخه ای که گفتید هر قسمت 70 گیگ اونم فرمتش چیه ؟ گسی هست لینکش را داشته باشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

من نسخه ای که سایتهای ایران فیلم گذاشته را دارم mkv با کیفیت بالا را دارم اینی که شما گذاشتید بیت ریتش چقدره ؟ بعد اون نسخه ای که گفتید هر قسمت 70 گیگ اونم فرمتش چیه ؟ گسی هست لینکش را داشته باشه ؟

نسخه های که حجمشون حدود 70 گیگ هستش نسخه های بلوری کامل هستند که فرمتشون همون m2ts هست تو صفحات قبل مشخصات سه تا نسخه را براتون گذاشتم البته 70 گیگ میانگین هست و همانگونه که میبیند فیلم سوم 80 گیگ هست :

دیسک 1 فیلم اول :32.3 گیگ

دیسک 2 فیلم اول :35.3 گیگ

دیسک 1 فیلم دوم : 32.1 گیگ

دیسک 2 فیلم دوم : 38.9 گیگ

دیسک 1 فیلم سوم :38.5 گیگ

دیسک 2 فیلم سوم : 41.9 گیگ

اگه بخوای من میتونم این نسخه را ( نسخه Limited)روی سرور uptobox بذارم و با اکانتهای رایگان که گیر میاد میتونی به صورت مستقیم دانلودش کنی البته تورنت نیست و به صورت پارت هستش و بلوری کامل هم هست همراه با تمام پوشه ها و فایلهای دیگه.

بلوری نسخه سینمایی را هم دارم با حجم 116 گیگ!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

اگه نسخه limited را باری که عالی هست ولی بنظرتون واقعا ارزش داره ؟ من نسخه MKV که حجمشون به ترتیب 27 و30 و 38 گیگ را الان دارم دانلود میکنم این نسخه limited واقعا تفاوت را نشون میده که بخوام دان کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

صفحات قبلی تاپیک رو مرور کنید حتی لینک مستقیم هم هست!

بهرحال این پرسرعت ترین تورنت موجود و از قضا با کیفیت ترین در بین نسخه های MKV هست. (یه نسخه هم هست که هر قسمتش 70 گیگه منتها سرعتش از این پایین تره، اونو من ندارم) من خودم دارم همینا رو میگیرم. حجم سه قسمت به ترتیب 27، 30 و 38 گیگ هست. چاپتر بندی مناسب و کامنتری هم داره.

https://arda.ir/forum...indpost&p=28375

این نسخه mkv که گذاشتید چند گیگش برای دوبله هاش هست ! مثلا همون قسمت سوم 38 یگ را من دانلود کردم که فقط 7 گیگش برای دوبله هاش بود ! اونها را حذف کردم شد تقریبا 31 گیگ یعنی در حقیقت زیاد فرقی با ون نسخه 29 گیگ که سایت ایران فیلم گذاشته نداره !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خیلی فرق داره! این نسخه 5 صوت کامنتری داره اون ها دوبله نیست اون ها توضیحات و صحبت های عوامل فیلمه، کارگردان، نویسنده، کامپوزر، اتفاقا خیلی چیز ارزشمندیه. تنها 3 گیگش مال دوبله روسی هست که با نرم افزار mkvtoolnix همونم برمیداری. نسخه ای که من گذاشتم چاپتر بندی داره که میتونی به دلخواه بپری به صحنه های مختلف فیلم. از لحاظ کیفیت هم یه سروگردن بالاتر از اون نسخه 29 گیگی هست. من خودم دارم اینو میگیم اگر اون به صرفه تر بود اونو میگرفتم. بازم هر جور خودتون صلاح میدونید بهرحال توضیحات بیشتر در باره نسخه های مختلف در این تاپیک شده میتونید اون ها رو هم مطالعه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

من اضافات را با همون mkvtool که گفتی حذف کردم و شد 31 گیگ تقریبا دوم اینکه من منظورم از لحاظ کیفیت هست همچین هم یه سروگردن میگی بالاتر نیست ! من به شخصه هیچ فرقی توشون نمیبینم درسته بی ریتش 3 مگ بالاتره ولی واقعا تفاوت نمیبینم توشون !

یکی از دوستهام که نسخه بلوری هم داره حجمشون از این 60 گیگ بالاتر برای هر قسمت هست من واقعا توی اونها هم تفاوت اشکاری با همین mkv های 29 گیگ ندیدم ! من به این نتیجه رسیدم که تنها زمانی میشه تفاوت را احساس کرد که tv بالای 50 اینچ باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Greenleaf

سلام میخواستم از دوستان عزیزم خواهش کنم یه لینک دانلود برام بزارن که حجمش حدود 1 تا 2 گیگ (واسه هر قسمت) باشه... :| :D

شما همش دارین از فول اچ دی و بلوری و این چیزا میگین که!! کی میتونه پنجاه شصت گیگ دانلود کنه؟؟؟ من که اصلا اینقدر حافظه هارد ندارم چه برسه دانلود کنم... :D :D

خدا میدونه چقدر این فیلمو دوست دارم خدایی یه شاهکار فراموش نشدنیه و هر چی دنبالش میگردم تو نت یا شیلتره یا لینکش حذف شده :|،به خودمم مهلت دادم تا عید همشو ببینم!

حالا اگه امکانش هست یکی لطف کنه لینک درست و حسابی بزاره یا بفرسته به ایمیلم :)) :D :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام میخواستم از دوستان عزیزم خواهش کنم یه لینک دانلود برام بزارن که حجمش حدود 1 تا 2 گیگ (واسه هر قسمت) باشه... :| :D

شما همش دارین از فول اچ دی و بلوری و این چیزا میگین که!! کی میتونه پنجاه شصت گیگ دانلود کنه؟؟؟ من که اصلا اینقدر حافظه هارد ندارم چه برسه دانلود کنم... :D :D

خدا میدونه چقدر این فیلمو دوست دارم خدایی یه شاهکار فراموش نشدنیه و هر چی دنبالش میگردم تو نت یا شیلتره یا لینکش حذف شده :|،به خودمم مهلت دادم تا عید همشو ببینم!

حالا اگه امکانش هست یکی لطف کنه لینک درست و حسابی بزاره یا بفرسته به ایمیلم :)) :D :(

سلام

از این جا میتونین به صورت رایگان دانلود کنید. منتاها حجم هاشون حدوود دو گیگه.

http://iranfilm161.com/index.php?s=%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%A8+%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87+%D9%87%D8%A7&as_sitesearch=http%3A%2F%2Firanfilm161.com

ویرایش شده در توسط الوه
لینک مسدود شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

یه وبلاگی هست که سه گانه ارباب حلقه ها رو برای دانلود گذاشته و لینک های دانلودش سرعت بالایی داره. من خودم الان دارم دو برج و بازگشت شاه رو از همین وبلاگ میگیرم.حجم هر قسمت هم تقریبا یک گیگ هست.

http://wainsoft.persianblog.ir/post/5

البته میتونین از اون لینکی که استل جان دادن هم استفاده کنید اما چون تنها جایی بود که دیدم این سه گانه رو به طور کامل و با سرعت دانلود بالا گذاشته بود گفتم معرفی کنم تا همه دوستان ازش استفاده کنند.

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Greenleaf

بابا دمتون گرم دوستان رفتم تو دانلود البته اگه نت قطع نشه چون قابلیت ایست نداره! :D :D

اونوقت اگه وسطاش نت قطع بشه باید از اول شروع بشه :D :|

ولی بازم ایول گل کاشتین ممنون از راهنماییتون....... :)) :| :( :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

بابا دمتون گرم دوستان رفتم تو دانلود البته اگه نت قطع نشه چون قابلیت ایست نداره! :D :D

اونوقت اگه وسطاش نت قطع بشه باید از اول شروع بشه :D :|

ولی بازم ایول گل کاشتین ممنون از راهنماییتون....... :)) :| :( :D

قابلی نداره!

ایران فیلم که لینکهای زیادی داره! از اونایی استفاده کنین که قابلیت ایست دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

با ایکه یه بار از تورنت نسخه پرحجم را دان کرده بودم و خراب در اومده بود ولی امروز موفق شدم نسخه بلوری اورجینال با حجم 222 گیگ فیلم را که برای هر قست تقریبا 70 گیگ حجم داره را دان کنم با بالاترین بیت ریت که برای هرنسخه 43 مگ که البته این بیت ریتش نمیدون چقدرش برای صدا و تصویر هست . بالاخره فقط از لحاظ تصویری میدونم حداقل بیت ریتش 2 برابر نسخه ای هست که ایران فیلم برای دانلود گذاشته .

ولی قسدم از این پست این بود ( که البته تو پستای قبل هم گفته بودم ) بیخودی و اصلا و ابدا ترافیک و زمان خودتون را برا دانلود چنین نسخه هایی تلف نکنید ! چون واقعا و البته واقعا ! و به صورت جدی ! کوچکترین فرقی با نسخه های mkv سایتهایی مثل ایران فیلم برای دانلود گذاشتن نداره !

اگه خواستید تصویر مقایسه هم بزام ؟! واقعا میگم حتی من یک درصدم توش تفاوتی ندیدم ! یعنی براتون قول میدم حتی تو tv های 50 اینچ به بالا هم اگه بخواین تفاوت ببینین شاید 2 درصد بتونین اختلاف ببینین توش ! بعد ببین این 2 درصد ارزش داره ؟!

خلاصه بگم نسخه پرحجم mkv سایت ایران فیلم را دانلود کنید و با خیالت راحت مطمئن باشد با کفیت ترین نسخه را دارید . و برای وقت خودتون ارزش قائل بشید ومثل من پشیمون نشید !

ویرایش شده در توسط ovis

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

با ایکه یه بار از تورنت نسخه پرحجم را دان کرده بودم و خراب در اومده بود ولی امروز موفق شدم نسخه بلوری اورجینال با حجم 222 گیگ فیلم را که برای هر قست تقریبا 70 گیگ حجم داره را دان کنم با بالاترین بیت ریت که برای هرنسخه 43 مگ که البته این بیت ریتش نمیدون چقدرش برای صدا و تصویر هست . بالاخره فقط از لحاظ تصویری میدونم حداقل بیت ریتش 2 برابر نسخه ای هست که ایران فیلم برای دانلود گذاشته .

ولی قسدم از این پست این بود ( که البته تو پستای قبل هم گفته بودم ) بیخودی و اصلا و ابدا ترافیک و زمان خودتون را برا دانلود چنین نسخه هایی تلف نکنید ! چون واقعا و البته واقعا ! و به صورت جدی ! کوچکترین فرقی با نسخه های mkv سایتهایی مثل ایران فیلم برای دانلود گذاشتن نداره !

اگه خواستید تصویر مقایسه هم بزام ؟! واقعا میگم حتی من یک درصدم توش تفاوتی ندیدم ! یعنی براتون قول میدم حتی تو tv های 50 اینچ به بالا هم اگه بخواین تفاوت ببینین شاید 2 درصد بتونین اختلاف ببینین توش ! بعد ببین این 2 درصد ارزش داره ؟!

خلاصه بگم نسخه پرحجم mkv سایت ایران فیلم را دانلود کنید و با خیالت راحت مطمئن باشد با کفیت ترین نسخه را دارید . و برای وقت خودتون ارزش قائل بشید ومثل من پشیمون نشید !

سلام

اگه اسکرین شات برای مقایسه بذارین ممنونتون می شم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

تصویر بالایی برای نسخه ایران فیلم و تصویر پایینش برای نسخه بلوری اورجینال با بیت ریت 43 مگ .

http://8pic.ir/image...85565364503.png

http://8pic.ir/image...27555937781.png

الان باید برم بیرون برگشنم مقایسه دقیق از یک فریم میزارم براتون .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

با سلام

با چه نوع نمایشگری و در چند اینچ این نسخه رو دیدید؟

از چه طریق این نسخه رو پخش کردید؟ (از طریق pc -- اتصال مستقیم فلش یا اکسترنال به tv -- اتصال pc به tv توسط کابل HDMI -- از طریق بلوری پلیر -- ...)

نسخه ای که دانلود کردید فایل ISO هست یا MKV انکود شده هست؟

چرا اسکرین شاتی که برای نسخه ی حجیم گذاشتید بالا و پایینش نوار مشکی داره؟ مگه FULL HD 1920.1080 نیست؟!

ویرایش شده در توسط * لرد الروند *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

البته تفاوت در مونیتور های بالای 20 اینچ (مخصوصا تی وی های بالای 40 اینچ) کاملا مشهوده! در یک مونیتور 16 اینچ مثلا کیفیت 2 گیگی با 20 گیگی ظاهرا تفاوت خاصی ندارن اما همین که میره تو یه تلویزیون 46 اینچ مثلا، اون 2 گیگی در مقابل 20 گیگی مثل نسخه DVDScr هست در برابر Blu-ray. چطور میشه بیت ریت 40 مگ با بیت ریت 10 مگ فرق نداشته باشه؟! به ازای هر پیکسل دومی، در اولی چهار پیکسل داریم و این یعنی اگر اولی رو در یک تی وی 80 اینچ و دومی رو در یک مونیتور 20 اینچ ببینیم یکی هستند!! پس اصلا این مقایسه ای که انجام دادید و نتیجه گیری که حاصل کردید بنظرم صحیح نیست.

لرد الروند: تصویری که نوار سیاه رنگ داره رزلوشن Full HD هست و اونی که نداره رزلوشنش 800*1920 هست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

اولا مانیتور من 22 اینچ هست با کابل hdmi هم وصل شده دوم اینکه من خودم تو tv پاناسونیک پلاسما vt30 سایز 46 دارم که از لحاظ دقت رنگ و کنتراست خیلی بهتر از led های بازار هست من تو اون هم تفاوت ندیدم !

دوم اینکه این مقایسه عکس به سایز مانیتور ربطی نداره میتونید زوم کنید ببینید چقدر تفاوت ایجاد میکنه ؟!

بعد در پاسخ اون دوستون که میگم شما چه نسخه دان کردید باید گم نسخه بلوری اورجینال با فرمت m2ts حجم کل مجموعه 222 گیگ !

اینم اضافه کنم اون بیت ریتی که شما تو نسخه ها بلوری میبینید همش برای تصویر نیست اون بیت ریت کلیش برای صدا و دوبله های اضافه هم در میگیره که دوبله ها و صدا را ازش کم کنید برای تصویر حداکثر 30 تا 29 مگش میمونه .

نسخه ایران فیلم همون صدا های اضافه خذف شده و برای فقط تصویرش 14 مگ بیت ریت مونده .

این عکسی هم که گرفتم دیگه گویای همه چیز هست با فرمت png گذاشتم که بهترین کیفیت را داشته باشه . خلاصه از ما گفتن بود کسی که داره میگه تفاوت زیاد هست کاملا داره اغراق میکنه و به دور از واقعیت هست نهایت تفاوتش اونم در tv با سیاز بالاتر از 46 اینچ اگه بخوام اغراق کنم 5 تا 10 درصد ! اونم با اغراق !

شما اگه تفاوتی بین این ها دیدید ما را خبر کنید؟! دیگه مقایسه بهتر از این نمیشه کرد !

سخه ایران فیلم :

http://8pic.ir/image...74106263597.png

نسخه بلوری اورجینال :

http://8pic.ir/image...93503675418.png

ویرایش شده در توسط ovis

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این دوتا تصویری که گذاشتید کاملا مشخصه که یکی هستند یا از دو نسخه مشابه گرفته شدند!

و این که بر کسی پنهان نیست که بیشترین بیت ریت صوت 4.5 مگ هست و به فرض دوبله تا 6 مگ افزایش میکنه با این حال همچنان بیت ریت تصویر 40 مگ هست. این دو اسکرین شات رو ببینید از نسخه 10 گیگی و 90 گیگی! هیچ هم لازم نیست از یک صحنه باشه تفاوت مشهوده! حتی لزومی هم به زوم کردن یا قرار دادن تصویر مشابه نیست:

post-1262-0-01439600-1393087553_thumb.jp

post-1262-0-54559200-1393087559_thumb.jp

نسخه اوریجینال بلوری ارباب حلقه ها بیت ریتی معادل 46 مگ داره و زمین تا آسمون با بیت ریت 14 مگی ایران فیلم که انکودر ویکی هست تفاوت داره! جدیدا هم که نسخه جدیدتری از یاران حلقه اومده که کیفیتی دو برابر نسخه اوریجنال بلوری داره. بهرحال هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری! طبیعیه که بیت ریت بالا تر و حجم بالاتر اگر انکودر استاندارد باشه کیفیت بالاتر هم داره. حالا یکی مثل من که دستگاه های پخش آن چنانی ندارم همین نسخه هر قسمت 30 گیگ هم برام کافیه.

و دیگه لزومی بر ادامه این بحث نمیبینم توضیحات فراوانی پیرامون کیفیت ها داده شده هر کس با صلاحدید خودش و با برآورد هزینه دانلود میتونه نسخه دلخواهشو دانلود کنه و پست هایی که در ادامه پست های بالا زده بشند به مثابه اسپم خواهند بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

... جدیدا هم که نسخه جدیدتری از یاران حلقه اومده که کیفیتی دو برابر نسخه اوریجنال بلوری داره...

جناب تور بزرگوار، اگر در مورد خبر انتشار این نسخه ی جدید منبعی وجود داره ممنون میشم قرار بدید تا کسب اطلاع کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خواهش میکنم...در پادکست شماره 33 بنظرم خبرش به تفصیل اومد اما این هم منبع:

http://www.theonering.net/torwp/2014/02/01/86614-the-lord-of-the-rings-the-fellowship-of-the-ring-coming-soon-in-five-disc-blu-ray-steelbook-format/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

شما ما را اینجا دروغگو فرض کردی ؟! چطوری میتونم ثابت کنم که هر دو از یه نسخه نیستند بگید با همین روش ثابت کنم ؟! شما فکر کن زمین تا اسمون فرق داره ولی حقیقت اینه که هیچ فرقی نداره و هیچ نسخه نیومده که دو برابر نسخه اورجینال کیفیت داشته باشه ! اگر روی حرفت اطمینان داری دو تا عکس با فریم یکسان از گفته خودت عکس بگیر . خوبه همون کادر های سیاه رنگ م ثابت میکنه از یه نسخه نیستند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

دوتا عکس از همون محیط ولی اینبار با مدرک انداختم تا فکر نکنید ما اینجا بی کار هستیم که دروغ بگیم ! و متهم کنید که ازیک نسخه عکس گرفتیم !

تو عکس ها اپشن مشخصات فایل را ظاهر کردم میتونید بیت ریت هر کدوم راببینید !

05754469488335561399_thumb.png

65996881130536009358_thumb.png

من هدفم از این پستها راهنمایی بود که وقت خودتون را تلف نکنید چون من دنلود کردم و دیدم که تفاوتی نداره کسی که ادعا داره تفاوت زیاد داره با دلیل حرف بزنه . ما در حد توان خواستیم ثابت کنیم اگر قبول ندارید من حرفی ندارم !

در اخر بگم وقتی خودم نسخه پرحجم را دارم ناخوش نیستم بیام الکی چیزی بگم !

ویرایش شده در توسط ovis

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Herenya Of Dale

دوستان من هر سه قسمت رو ویکی دارم.ممنون میشم اگر کسی تورنت اون فایلهای صوتی کامنتری عوامل رو که ریلیزCHD داره قرار بده،چون خودم پیدا نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

یه سوال برام پیش اومده که راستش مطمئن نیستم این مشکل به خاطر عدم کیفیت دوربین فیلم براداری نسبت به دوربین های امروزی هست یا این حالت کدر و مات مانند که فیلم داره از قسد انجام شده که فیلم حالت ارت مانند باشه ؟!

البته من زیاد مطمئن نیستم ولی اگه بگیم این جریان کدر مانند امر طبیعی هست که دوربین های امروزی خوب پیشرفته تر هستند ولی من فیلمهای قدیمی تر از ارباب حلقه ها دیدم که جزئیاتشون نسبت به ارباب حلقه ها پر وضوح تر دیده میشه ! مثلا فیلم تایتانیک که برای چند سال قبل ترش هست کیفیت وضوح از ارباب حلقه ها بیشتره .

چیزی که برای من جالبه این حالت ژولیده مانند و کدر تو اخر وقتی فیلم تموم میشه وشروع نوشته ها میکنه بازم دیده میشه . مثلا شما پایان ارباب حلقه ها را با پایان فیلم هابیت مقایسه کنید :

فیلم هابیت :

42875760873439882646_thumb.jpg

فیلم ارباب حلقه ها:

05928800944771435870_thumb.jpg

اگه دقت کنید (اگه اسمش را بشه گذاشت مشکل ؟!) این جریان تو نوشته ها دیده میشه . حالا نمیدونم این فی*** وضوح مخصوصا بوده تا فیلم یه حال و حس مخصوص پیدا کنه یا چی ؟!

کلا اینجوری بگم فیلم ارباب جوریه که مثل اینکه دارید از پشت یه شیشه مات به فیلم نگاه میکنید . اصلا با نوع رنگ بندی و ... اشتباه نگرید ! منظورم کاملا به وضوح فیلم برداری ربط داره . حالا نمیدونم این را اسمش باید گذاشت حسن یا ایراد ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...